
Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Wszelkie nagłaśnianie patologii jest napiętnowane. Osobiście kilka razy spotkały mnie próby uciszania za nagłośnienie patologii w obrębie szpitali - mówił rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej Jakub Kosikowski. Opowiedział o sytuacji, w której ukarano go za wytknięcie błędu w sposobie leczenia.
z- 84
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















