Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pelit

Pelit

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12701
  • Znaleziska 1824
  • Mikroblog 10877
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 71
  • Dodane (235)
  • Komentowane (706)
  • Plusowane (9936)
Melkovva_
Melkovva_
14 godz. i 45 min temu
  • 614
Melkovva_

źródło: 47037

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
murmandamus
murmandamus
murmandamus
14 godz. i 20 min temu via iOS
  • 155
@Melkovva_: moczymordą?
  • Odpowiedz
Melkovva_
Melkovva_
Autor
14 godz. i 12 min temu via Android
  • 532
@murmandamus: alkoholikiem
  • Odpowiedz
inrain88
inrain88
przedwczoraj, 12:19:51
  • 955
Dzisiaj w wieku 95 lat zmarł mój dziadek. Miał trudny charakter, ale wiele mnie nauczył. Jego życie naznaczyła przymusowa zsyłka na Sybir, gdzie towarzyszyła mu ciężka praca, głód i tęsknota za domem. Słuchając jego opowieści jako dziecko, znienawidziłem wszystko co sowieckie/rosyjskie. Tak mi zostanie do końca dni na tym marnym, ziemskim padole.

#rosja #ukraina #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #zalesie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
przedwczoraj, 12:20:30 via Android
  • 316
@inrain88

Niech dziadkowi ziemia lekką będzie
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
przedwczoraj, 12:40:24 via Wykop
  • 116
@inrain88: przykro mi stary, trzymaj się
Dequstator - @inrain88: przykro mi stary, trzymaj się

źródło: C7jUnGUX0AAYnAz

Pobierz
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
04.06.2026, 18:58:50
  • 104
Nie wygląda to dobrze dla #rosja XD. Wyobrażacie sobie jakie wygibasy umysłowe odstawialby teraz groover XD

Po raz pierwszy w historii liczba ofiar śmiertelnych w Rosji przewyższa liczbę rannych. Ukraińcy nie tylko dzielnie walczą, ale walczą skutecznie – Rubio

▪️Myślę, że większość obserwatorów na całym świecie, a powiedziałbym, że niektórzy w Rosji, nie ma teraz wątpliwości, że inwazja na Ukrainę była dla nich strategiczną katastrofą.

▪️Rosjanie na pewno nie osiągną
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy__
Tommy__
04.06.2026, 19:12:27 via Wykop
  • 64
@bombastick: Taki ranny ruski to często większe obciążenie niż martwy bo mu trzeba płacić jakąś emeryturę a często na pole walki nie może już wrócić jeśli urwało mu np rękę
  • Odpowiedz
zielonzielon
zielonzielon
04.06.2026, 19:22:16 via Wykop
  • 89
Taki ranny ruski to często większe obciążenie niż martwy bo mu trzeba płacić jakąś emeryturę a często na pole walki nie może już wrócić jeśli urwało mu np rękę


@Tommy__: Mówimy o Rosji. To co napisałeś może mieć odniesienie do cywilizowanych państw. W Rosji raczej bezdomność, społeczna pogarda i dogorywanie na mrozie. W sumie niewielka różnica dla Rosjan czy ranny czy martwy.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
04.06.2026, 08:08:34
  • 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maro88z
Maro88z
Maro88z
04.06.2026, 08:58:58 via Android
  • 27
@dqdq1 a to wszystko w jeden tydzien
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
Autor
04.06.2026, 09:05:27 via Wykop
  • 79
@Maro88z: To pokazuje jak szybko przyzwyczajamy się do dobrego, 2 lata temu uderzenia w rafinerie były sporadyczne i każdy był dużym wydarzeniem. Dzisiaj jest tego tak dużo że obrazki spowszedniały - dlatego uważam że uderzenie na Petersburg jest idealnie wpasowane w czasie. Te obrazy obiegły wczoraj cały świat, porażone cele są nie tylko naprawdę "grube" ale po prostu nie da się tego zamieść pod dywan. Nie odetną gości forum ekonomicznego
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
04.06.2026, 16:39:42
  • 321
Wyobraź sobie, że płacisz stówę miesięcznie za ChatGPT Plus albo Gemini, podczas gdy możesz po prostu pisać na czacie wsparcia klienta InPostu i korzystać z najnowszego modelu całkowicie za darmo.
Obserwuj mnie po więcej porad biznesowych. #biznes #sztucznainteligencja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
04.06.2026, 16:43:11 via Wykop
  • 36
@paczelok: dzięki
  • Odpowiedz
koniecswiatajestbliski
koniecswiatajestbliski
04.06.2026, 21:11:55 via Wykop
  • 35
@paczelok: ja od kilku tygodni przesiadłem się na darmowe Gemini i tam nie ma limitu zapytań jak na chat gpt
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
04.06.2026, 16:50:16
  • 455
Takie tam z ostatniego ataku na Petersburg.
Korweta rakietowa kremla o wartości ponad 100 mln dolarów po otrzymaniu ukraińskiego pakietu sankcji kinetycznych.

Jakby to towarzysz gruwer napisał: chwilowe problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna #rosja
Sweet-Jesus - Takie tam z ostatniego ataku na Petersburg.
Korweta rakietowa kremla o ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

impact18
impact18
04.06.2026, 17:08:01 via Android
  • 137
@Sweet-Jesus: o jejku, żeby tylko nic się nie stało (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
04.06.2026, 17:39:03 via Wypiek
  • 378
@Sweet-Jesus trzeba przyznać że strata 1/3 floty czarnomorskiej, kilku okrętów floty bałtyckiej oraz kilku na morzu Kaspijskim w wojnie z państwem praktycznie bez statków to nielada osiągnięcie.
  • Odpowiedz
budep
budep
przedwczoraj, 04:40:07
  • 1296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
przedwczoraj, 04:44:35 via Wykop
  • 781

Komentarz usunięty przez moderatora

Troojan
Troojan
Troojan
przedwczoraj, 04:58:32 via Wykop
  • 537
@budep: po dwóch Paniach sprzątających masz już wyrobione zdanie o ukraicach. No nieźle
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
04.06.2026, 08:44:37
  • 877
Plusujemy, nie ma chwili do stracenia
#kitku #koty #kot #heheszki
Besalama - Plusujemy, nie ma chwili do stracenia 
#kitku #koty #kot #heheszki

źródło: slodkikotek

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
04.06.2026, 08:46:48 via Wykop
  • 31
@Besalama: oby jakiś sojak za mojego plusa był najlepiej taki co kolegę stojaka też wiezie
  • Odpowiedz
CzyWszystkoJestJuzZajete
CzyWszystkoJestJuzZajete
CzyWszystkoJestJuzZajete
04.06.2026, 10:42:17 via Wykop
  • 17
@Besalama: jak dać kilka plusów?
  • Odpowiedz
panzerfucker
panzerfucker
04.06.2026, 08:29:42
  • 628
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
04.06.2026, 08:30:17 via Wykop
  • 587
@panzerfucker: dobrze że dał flage bo nie wiedziałbym z jakiego jest kraju
  • Odpowiedz
Aleale2
Aleale2
Aleale2
04.06.2026, 08:31:44 via Wykop
  • 428
@panzerfucker: chłop się zdenerował bo mu rosję atakują? haha
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
03.06.2026, 04:38:23
  • 78
6:30. Tuptamy.

Przez jakiś czas będzie nieco później, gdyż muszę sam ogarnąć Dzieciaki.

#dobryprzekaz #demografia
Krzewiciel_prawdy - 6:30. Tuptamy.

Przez jakiś czas będzie nieco później, gdyż muszę...

źródło: 865

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
03.06.2026, 04:45:16 via iOS
  • 13
@Krzewiciel_prawdy: no i fajniutko.
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
Autor
03.06.2026, 04:59:44 via Wykop
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
03.06.2026, 04:57:16
  • 189
Do porannej kawusi, terminal naftowy w Petersburgu dymem się krztusi.

#ukraina #wojna #rosja
Sweet-Jesus - Do porannej kawusi, terminal naftowy w Petersburgu dymem się krztusi. 
...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tetsuya
Tetsuya
03.06.2026, 05:46:49 via Wykop
  • 31
@Sweet-Jesus: coś pięknego, znowu ktoś niedopałek wyrzucił?
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
03.06.2026, 06:05:42 via Wykop
  • 44
@Tetsuya: wystartowało forum ekonomiczne w Petersburgu a to taka widowiskowa inscenizacja na otwarcie eventu wykonana przez ukraińską stronę.
  • Odpowiedz
polock
polock
03.06.2026, 04:05:58
  • 221
Petersburg ojojojojoj , J---t jop twoja mać

#ukraina #rosja #wojna
polock - Petersburg ojojojojoj , J---t jop twoja mać

#ukraina #rosja #wojna

źródło: 4036

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vebbo
vebbo
03.06.2026, 06:20:03 via Wykop
  • 82
@polock: Ta chmura wygląda jak nosacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
03.06.2026, 07:40:49 via Wykop
  • 63
@polock: @RHarryH @Wolnyityle pjoter posłuchaj ojca swego, eksplozywnego acz sprawiedliwego
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
02.06.2026, 16:56:50
  • 291
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ryhu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 11114

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damch
damch
damch
02.06.2026, 18:42:03 via Wykop
  • 59
@ryhu: Potęga króla szczurów jest wieczna i ponadczasowa.
  • Odpowiedz
Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
02.06.2026, 20:24:41 via Wykop
  • 18
@damch: Rat Rex, Rat Rex!
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
02.06.2026, 14:04:36
  • 704
#humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek XD - nic mi nie jest . #polityka
KukiScotland - #humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzuce...

źródło: 1000049527

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
02.06.2026, 14:12:03 via Wykop
  • 468
@KukiScotland: choroba filipińska, zamykam temat.
  • Odpowiedz
Onde
Onde
02.06.2026, 14:52:21 via Wykop
  • 461
@KukiScotland: Jet lag nie bierze jeńców.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 07:35:09
  • 2668
Mega_Smieszek

źródło: 1000016567

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
02.06.2026, 08:06:07 via Wykop
  • 398
@Mega_Smieszek: Jak ludzie te filmy oglądają(bo raczej wątpię, że czytali książkę) to ja nie wiem. W co drugiej scenie dotyczącej pierścienia jest jak byk przedstawione, że pierścień działał tak, że każdy pragnął go dla siebie, Isildur, Smeagol, Bilbo, Frodo, Boromir, nawet Sam, czy przedstawiciele wszystkich nacji i ras w Rivendell, gdzie się pokłócili o to kto ma go wziąć. Ale kurde Frodo miałbym zawiesić pierścień na kurczaku, ja p------e XD
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
02.06.2026, 08:23:51 via Wykop
  • 977
@Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wtrzyparsekinakaladan - @Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
02.06.2026, 11:02:47
  • 34
To atakowanie logistyki na południu ukrainy i bliskich rafinerii w rosji wyglada troche jak przygotowanie do przejscia przez dniepr do krymu.
Brzmi zbyt dobrze by bylo prawdziwe ale girkin tez przed tym przestrzega. W kazdym razie w czerwcu sa dobre warunki na takie rzeczy.

#ukraina #rosja #wojna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Desire22
Desire22
02.06.2026, 11:05:36 via Android
  • 19

Komentarz usunięty przez moderatora

Kingside
Kingside
02.06.2026, 12:28:53 via Android
  • 3
@robertkk może i to by było możliwe gdyby były odwody, a ludzi nie ma za dużo w tej fazie wojny
  • Odpowiedz
UserPortaluWykop
UserPortaluWykop
02.06.2026, 10:14:19
  • 97
UserPortaluWykop

źródło: 1000011737

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
02.06.2026, 10:18:21 via Wykop
  • 21
@UserPortaluWykop: adam z rigczem
  • Odpowiedz
Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
02.06.2026, 11:04:11 via Wykop
  • 116
@UserPortaluWykop: dolny obrazek dotyczył w oryginale babki, która sprzedaje swoje obrazy na fejsie(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
02.06.2026, 08:34:49
  • 388
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD

Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.

#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
sprynek - To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego   Modela i upijani...

źródło: IMG_6434

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
02.06.2026, 08:40:51 via Android
  • 511
@sprynek: Uczestniczki mają szansę na emerytury dla artystów. Warto tam być, w cenie jednego biletu szansa na rządową emeryturę.
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487
02.06.2026, 08:43:54 via Wykop
  • 529
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.


@sprynek: a kluby ze striptizem? Różnica polega jedynie na tym, że faceci nie dorabiają do tego ideologii
  • Odpowiedz
ph_on_tour
ph_on_tour
01.06.2026, 14:13:53
  • 12
Drogie Mirki!

Łapcie nowy film! - LYNK
To wszystko przez Was, gdybyście niecałe 10 lat temu nie wykopali na główną mojego "łykania glutów" - czyli filmu o spałach żywiczarskich (wyjaśniam w filmie) to by pewnie nie było leśnego kanału.

W dzisiejszym materiale znajdziecie w zasadzie wszystko o tym jak powstał i jak działa leśny kanał Horzeli. Ale będzie też sporo anegdotek, treści uniwersalnych dla każdego kto lubi zaglądać do lasu. Dodatkowo dodałem rozdział dotyczący
phontour - Drogie Mirki!

Łapcie nowy film! - LYNK 
To wszystko przez Was, gdybyście ...

źródło: lesny youtube 1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ph_on_tour
ph_on_tour
Autor
01.06.2026, 14:17:18 via Wykop
  • 1
Wywołuję osoby, które się na to zgodziły : ) - łapcie nowy film
https://wykop.pl/link/7954399/lesny-kanal-jak-to-dziala-i-czy-da-sie-z-tego-zyc

@shnela @robertoskit @bamboo @npbs @R3C0RD1NG @Pjongjanska_ferma_zolwi @frey0527 @Majesty1928 @cziwol @Tichyplusn @mrOlii @TheEdziu @mkarweta @marreczek @taraqi @Mamut @Wqurfiony_Org @SzeryfChudy @vindicator @sloram @sejsmita @kosmiczny_maupiak @michal-p @Labirynt402 @Karuu @Little_Black_Dress @kuzyn123 @Bizley @atamcichobyc
@ph_on_tour 218

Leśny kanał - jak to działa i czy da się z tego żyć?

więcej
  • Odpowiedz
ph_on_tour
ph_on_tour
Autor
01.06.2026, 14:17:29 via Wykop
  • 1
Wywołuję osoby, które się na to zgodziły : ) - łapcie nowy film
https://wykop.pl/link/7954399/lesny-kanal-jak-to-dziala-i-czy-da-sie-z-tego-zyc

@ziuumm @xniorvox @poote @xer78 @Naiken @Valg @Erneriusz @SunnO @dzasny @Caishen @tmpx @wodzik @dlugi_ @sisoo @Aleis @tmb28 @carving85 @Jefrey @kotelnica @kamin @MagdaBebenek @Sblysk @szasznik @Lizbona @p3sman @utopjec @cobalt06 @uncross89 @adamszuba
@ph_on_tour 218

Leśny kanał - jak to działa i czy da się z tego żyć?

więcej
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
02.06.2026, 02:59:23
  • 56
Kraj Krasnodarski (Rosja)

Kacapy potwierdzają atak na rafinerie 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #rosjaplonie #swiat #rafinerie
Mikuuuus - > Kraj Krasnodarski (Rosja)
Kacapy potwierdzają atak na rafinerie 🔥
#ukra...

źródło: 1000013286

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OSH1980
OSH1980
02.06.2026, 03:03:26 via Android
  • 25
@Mikuuuus: uwielbiam zapach płonącej ruSSkiej rafinerii o poranku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
02.06.2026, 04:53:27 via Wykop
  • 7
@Mikuuuus: ej ale nie wolno. Przecież rosja trudną sytuację paliwową:(
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 497
  • Strona 1 z 497
  • >
  • Poznan/Szczecin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.01.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia