Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slabylogin

slabylogin

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1522
  • Znaleziska 96
  • Mikroblog 1426
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
4 godz. i 43 min temu
  • 10
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 23.1°C, Słońce wstało o 05:37 a zajdzie 17:59. Dla porównania w Poznaniu jest 21.2°C, a Słonko będzie z nami od 04:30 aż do 21:18.

Drobne problemy z
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 1 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 2
@i_bless_the_rains_down_in_africa: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @KKK1987: @remlezar: @K00tek: @Pelit: @Ledeburyt_: @Syskiev: @skibi: @ProstyHuop: @Akuzativ94:

mam nadzieje w weekend bede mogl przesluchac te rzeczy ktore wrzuciliscie ᕙ(⇀‸
slabylogin - @iblesstherainsdowninafrica: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo:...
  • Odpowiedz

1054

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 17 godz. i 55 min temu
  • 695
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
slabylogin
slabylogin 17 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 5
Dlaczego w tym kraju studia niestacjonarne właściwie nie istnieją (fizyka, matematyka)? Nie da rady wylobbować, aby nawet przy 5ciu osobach uruchamiać takie kierunki? Rzecz jasna mówię o poważnych studiach (na państwowych uniwersytetach)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slabylogin
slabylogin 15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • -1
@Markowowski: wiesz, nie wszyscy idą pod wpływem jutuba. sporo osób spotkałem które by chętnie na zaoczne poszły (już mając pokończone inne kierunki) tylko nie ma jak
slabylogin
slabylogin 15 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@enten: widzę mentalność jak lekarze w pl xD
slabylogin
slabylogin przedwczoraj, 18:23:24
  • 2
#mecz typ z buta w bramkarza wchodzi i jeszcze płacze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin przedwczoraj, 18:20:03
  • 0
#mecz uzbecki czołg xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
przedwczoraj, 05:00:04
  • 18
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 24.3°C, Słońce wstało o 05:36 a zajdzie 17:59. Dla porównania w Poznaniu jest 15.3°C, a Słonko będzie z nami od 04:30 aż do 21:18.

Drobne problemy z
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin przedwczoraj, 07:22:49 via Wykop
  • 8
@i_bless_the_rains_down_in_africa: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @KKK1987: @remlezar: @K00tek: @Pelit: @Ledeburyt_: @Syskiev: @skibi: @ProstyHuop: @Akuzativ94:

dobreeego dnia totowcy (`∇ ´)ψ
slabylogin - @iblesstherainsdowninafrica: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo:...
  • Odpowiedz
slabylogin
slabylogin 22.06.2026, 17:44:46
  • 0
#mecz ale ich tam leją haha xD za to udawanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
22.06.2026, 09:20:14
  • 560
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
JaNieGejJaPapiesz - ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament

źródło: 1000005574

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 22.06.2026, 11:23:40 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: gg
  • Odpowiedz
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
22.06.2026, 05:00:04
  • 15
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 23.3°C, Słońce wstało o 05:36 a zajdzie 17:58. Dla porównania w Poznaniu jest 17°C, a Słonko będzie z nami od 04:29 aż do 21:18.

Drobne problemy z
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 22.06.2026, 07:37:57 via Wykop
  • 6
@i_bless_the_rains_down_in_africa: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @KKK1987: @remlezar: @K00tek: @Pelit: @Ledeburyt_: @Syskiev: @skibi: @ProstyHuop: @Akuzativ94:

powodzenia w kolejnym tygodniu (ง✿﹏✿)ง

dobreeego dnia totowcy (`∇
slabylogin - @iblesstherainsdowninafrica: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo:...
  • Odpowiedz
slabylogin
slabylogin 22.06.2026, 11:23:19 via Wykop
  • 3
@Pjotsze: no właśnie, jedyna szansa na obniżenie temperatury to latają z kosiarkami, nie czaje tego też
  • Odpowiedz
slabylogin
slabylogin 21.06.2026, 17:50:44
  • 1
#mecz a co to za smuty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uzior
uzior
21.06.2026, 13:35:36
  • 5
Szkielet myszy zregenerował kość, stawy, więzadła i ścięgna po amputacji palca. 🧬

To nie magia, a dwuetapowa stymulacja komórkowa. Naukowcy przekierowali naturalną odpowiedź gojenia z tworzenia blizny na odbudowę tkanek - w tym funkcjonalnych stawów i kości. Regeneracja, nie bliznowacenie.

Jeśli działa u ssaków, może działać i u nas. Klucz: wyłączyć blokadę, nie dodawać nowych genów.

https://www.sciencedaily.com/releases/2026/06/260617032207.htm
uzior - Szkielet myszy zregenerował kość, stawy, więzadła i ścięgna po amputacji palc...

źródło: card

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 21.06.2026, 17:32:19 via Wykop
  • 0
@uzior: co to do wuja za spam robisz
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
21.06.2026, 12:45:14
  • 1
Powiem wam, że mnie to aż trochę przerasta.
Nie to że ona pisze takie wysrywy, ale to że studia w Polsce wypluwają takie fanaberie intelektualne xD
W dodatku na to trzeba poświęcić aż 5 lat xD
Później idziesz do takiej Pani Psycholog co ma 40 tys obswerujących xD
Myślisz oo może mi pomoże...
otóż nie tym razem mój drogi... drogi bo godzina to pewnie 300zł xD
Damianowski - Powiem wam, że mnie to aż trochę przerasta.
Nie to że ona pisze takie w...

źródło: normalnie

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 21.06.2026, 15:27:32 via Wykop
  • 0
@Damianowski: już po gębie na obrazkach widać że to jest dramat XD
  • Odpowiedz
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
21.06.2026, 05:00:04
  • 11
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 21.1°C, Słońce wstało o 05:36 a zajdzie 17:58. Dla porównania w Poznaniu jest 20.3°C, a Słonko będzie z nami od 04:29 aż do 21:18.

Drobne problemy z
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 21.06.2026, 07:48:16 via Wykop
  • 3
@i_bless_the_rains_down_in_africa: uszanowanie
slabylogin - @iblesstherainsdowninafrica: uszanowanie
  • Odpowiedz
slabylogin
slabylogin 21.06.2026, 15:26:32 via Wykop
  • 2
@Pjotsze: i to ma być niby leżejsze? XD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
20.06.2026, 05:00:04
  • 14
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 24.2°C, Słońce wstało o 05:36 a zajdzie 17:58. Dla porównania w Poznaniu jest 19.1°C, a Słonko będzie z nami od 04:29 aż do 21:18.

Drobne problemy z
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 20.06.2026, 22:28:11 via Wykop
  • 2
@K00tek: @Pjotsze @i_bless_the_rains_down_in_africa uszanowanie i dobrej nocy xD
mi też zbrzydł, ale to nowe mnie pozytywnie zaskoczyło :D
  • Odpowiedz
slabylogin
slabylogin 19.06.2026, 19:07:52
  • 0
#wroclaw #ludziebezokien #burza burza ale w końcu taka co nas ma szanse nie ominąć xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin
Autor
19.06.2026, 19:16:43 via Wykop
  • 0
https://gazetawroclawska.pl/w-siechnicach-z-armaty-strzelaja-do-gradu-mieszkancy-podzieleni/ar/c1-14253143


@Sinti: a to bandyci
  • Odpowiedz
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
19.06.2026, 05:00:06
  • 17
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 24°C, Słońce wstało o 05:35 a zajdzie 17:58. Dla porównania w Poznaniu jest 19.3°C, a Słonko będzie z nami od 04:29 aż do 21:17.

Drobne problemy z
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 19.06.2026, 07:06:44 via Wykop
  • 8
@i_bless_the_rains_down_in_africa: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @KKK1987: @remlezar: @K00tek: @Pelit: @Ledeburyt_: @Syskiev: @skibi: @ProstyHuop: @Akuzativ94:

zabierzcie mnie tam (ง✿﹏✿)ง

dobreeego dnia totowcy (`∇ ´)ψ
slabylogin - @iblesstherainsdowninafrica: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo:...
  • Odpowiedz
slabylogin
slabylogin 19.06.2026, 11:10:00 via Wykop
  • 3
@Pjotsze: świeżynka - dzisiaj behemoth wrzucił świeżynkę i kurde, fajna :D tylko internet mi nawala i nie mam jak sie dostac do jutuba (ꖘ‸ꖘ) wtf xD
  • Odpowiedz
Trytrytry123
Trytrytry123
Trytrytry123
18.06.2026, 17:48:49
  • 0
#kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 18.06.2026, 17:52:53 via Wykop
  • 2
@Trytrytry123: dziadku to nie tutaj sie wpisuje
  • Odpowiedz
strasznyzwierz
strasznyzwierz
18.06.2026, 09:18:27
  • 213
Wygląda na to, że Moskwa dostała nowy budynek i produkuje teraz całun ciemności.
#rosja #ukraina #wojna
strasznyzwierz - Wygląda na to, że Moskwa dostała nowy budynek i produkuje teraz cału...

źródło: overview

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 18.06.2026, 09:40:23 via Wykop
  • 0
@strasznyzwierz: kominy pobudowali
  • Odpowiedz
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
18.06.2026, 05:00:04
  • 16
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 23.1°C, Słońce wstało o 05:35 a zajdzie 17:58. Dla porównania w Poznaniu jest 17.1°C, a Słonko będzie z nami od 04:29 aż do 21:17.

Drobne problemy z
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabylogin
slabylogin 18.06.2026, 06:43:42 via Wykop
  • 8
@i_bless_the_rains_down_in_africa: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @KKK1987: @remlezar: @K00tek: @Pelit: @Ledeburyt_: @Syskiev: @skibi: @ProstyHuop: @Akuzativ94:

teraz po latach to jest faktycznie back through time ( ͡º ͜ʖ͡
slabylogin - @iblesstherainsdowninafrica: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo:...
  • Odpowiedz

1

Wczoraj i dzisiaj.

Wczoraj i dzisiaj.

Moja refleksja świata.

ruuuuu12
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 11:40:01
  • 2
  • #
    psychologia
  • #
    filozofia
  • #
    nauka
  • #
    polityka
slabylogin
slabylogin 17.06.2026, 13:26:17 via Wykop
  • 0
chryste panie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >
  • JESTEM JAK LEW
  • pawlaków krew

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 01.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking