slabylogin via Wykop
Dlaczego w tym kraju studia niestacjonarne właściwie nie istnieją (fizyka, matematyka)? Nie da rady wylobbować, aby nawet przy 5ciu osobach uruchamiać takie kierunki? Rzecz jasna mówię o poważnych studiach (na państwowych uniwersytetach)














Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy
23.1°C, Słońce wstało o05:37a zajdzie17:59. Dla porównania w Poznaniu jest 21.2°C, a Słonko będzie z nami od04:30aż do21:18.Drobne problemy z
mam nadzieje w weekend bede mogl przesluchac te rzeczy ktore wrzuciliscie ᕙ(⇀‸