Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nadia_

Nadia_

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8146
  • Znaleziska 6021
  • Mikroblog 2125
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 9

847

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 323
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
Nadia_
Nadia_ 24.05.2026, 19:52:36 via Wykop
  • 0
@zatyczkos: problem przesunięty w czasie, skończą się pieniądze w budżecie to skończą się też refundacje leków i cyk emeryt krócej pożyje.

488

Koniec darmowego leczenia po specustawie? NFZ żąda nawet 17 tys. zł

Koniec darmowego leczenia po specustawie? NFZ żąda nawet 17 tys. zł

Darmowe leczenie na NFZ dla części obywateli Ukrainy właśnie się skończyło, a nowe przepisy wywołały ogromne zamieszanie. Osoby, które chcą dalej korzystać z publicznej służby zdrowia w Polsce, mogą usłyszeć: najpierw trzeba zapłacić nawet 17 tys. zł dodatkowej opłaty. W sprawę wkroczył już RPO.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 19.05.2026, 08:20:29
  • 163
  • #
    polska
  • #
    ukraincy
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
  • #
    prawo
Nadia_
Nadia_ 24.05.2026, 19:42:44 via Wykop
  • 1
Trochę nie rozumiem tej narracji panującej w mediach. Dzisiaj puszczali jakiś materiał o niepełnosprawnych Ukraińcach i babciach z wnukami czy tam ślepych matkach. Ogólnie, widać, że dużo takich osób się zjechało. I co one teraz mają zrobić. Jednocześnie te same media trąbią o zapaści w służbie zdrowia. Na prawdę mam w sobie spore pokłady empatii, ale z tego samego powodu co Ukraińców nie możemy leczyć u siebie wszystkich niepełnosprawnych ludzi z całej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

759

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%. I nie było powiatu, w którym nie byłoby tego spadku. Gorzej, że ten kryzys jest bardzo nierównomiernie rozłożony – w 77 powiatach spadek był co najmniej dwukrotny, a w Sopocie czy Przemyślu niemal trzykrotny.

Gatts19
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 20:18:51
  • 552
  • #
    polska
  • #
    demografia
Nadia_
Nadia_ 24.05.2026, 18:14:55 via Wykop
  • 0
@manupeaceaok: czasami tak, ja właśnie wróciłam z 3 tygodniowego pobytu z bąbelkami nad morzem. Było super, ale były tez momenty pakowania do Tworek, sama jeszcze nie wiedziałam kto pojedzie ja czy dzieciak. Tak na prawdę jak odwalała to tylko jedna sztuka ta 4 lvl. Ogólnie na 3 tygodnie odwaliła 3 takie grube akcje, jedną na placu zabaw, drugą, że nagle przypomniała sobie o jakiejś sukience że chce ją ubrać a
Nadia_
Nadia_ 24.05.2026, 18:34:22 via Wykop
  • 0
@kelebglin: nie wiem gdzie mieszkasz, u nas we Wrocławiu można przebierać między publicznymi placówkami. Mam wrażenie, że placówki wręcz ścigają się, kto robi coś lepiej. Co chwila jakieś dni otwarte, wydarzenia, sprowadzają jakieś teatrzyki, króliki, alpaki, pani muzyczka, pan od piłki, zajęcia z języka włoskiego itp. Byleby tylko mieć więcej zdjęć na socjale. Zresztą do publicznych placówek nie ma kryterium dochodowego, wręcz przeciwnie punktowana jest praca rodziców i nie ważne
otonavauni
otonavauni
otonavauni
22.05.2026, 18:38:28
  • 107
Niby chwalą i klepią po pleckach ale każdy traktuje to transakcyjnie, ten reklamuje pizzerie, inny chce się pokazać znajomym trakując strimera jak manekin. Później dziw, że politycy gardzą ludźmi ale oni dobrze wiedzą jak wygląda społeczeństwo. A wygląda właśnie tak.
#latwogang
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 22.05.2026, 19:36:45 via Wykop
  • 96
@otonavauni: ja znowu jestem ta osoba, która jak zobaczy kogoś znanego to uciekam wzrokiem, żeby się nie gapić bo to wiocha. Poza tym mam coś takiego, że jak ktoś znany jest np. W restauracji to myślę sobie, że on przyszedł sobie w spokoju zjeść i nie chce tłumu januszy proszących o autografy. Ale jak ludzie się tak zachowują to nie dziwię się, że znani wola iść do lokalu, gdzie 99%
  • Odpowiedz

615

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Zabieg polegał na usunięciu jednego płodu przy zachowaniu drugiego. Aborcja miała się odbyć bez wskazań medycznych. Informacja wywołała burzę zarówno po stronie działaczy pro-life oraz klinik wykonujących aborcje.

Famine
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 20.05.2026, 21:00:26
  • 426
  • #
    dzieci
  • #
    macierzynstwo
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    aborcja
Nadia_
Nadia_ 21.05.2026, 19:18:58 via Wykop
  • 11
Chore, natomiast nigdy nie zdecydowałabym się na podobny krok z jednego bardzo ważnego powodu, wszystkie dotychczasowe badania medyczne prowadzą do wniosku, że bliźnięta są ze sobą "połączone". Dokonując takiej wybiórczej aborcji bałabym się, że skażę tego człowieka na uczucie wiecznego niedopełnienia/ braku itp. Jeszcze gorzej może być w sytuacji, gdy ta osoba dowie się co się stało. Przecież to gotowy przepis na problemy psychiczne, nie wiem dlaczego ludzie aż tak nie myślą,
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nadia_
Nadia_ 22.05.2026, 19:05:09 via Wykop
  • 0
@Zylet: poczytaj o problemach psychicznych osób, które zostały rozdzielone w latach 50 i 60. Z tych wszystkich eksperymentów i rozmow z bliźniakami wynika, że wielu z nich doświadczało nieustającego uczucia pustki i braku "części siebie" do tego w dorosłym życiu mieli problemy psychiczne a kilka osób popełniło s---------o.
Rozdzielili trzech braci, by przeprowadzić eksperyment. Skutki były tragiczne https://share.google/sYg8wVcHjsX7Z4qhD

1005

Przerobiła w AI zdjęcie pizzy żeby odzyskać kasę od pizzerii w Rzeszowie.

Przerobiła w AI zdjęcie pizzy żeby odzyskać kasę od pizzerii w Rzeszowie.

Jedna z Pań zamówiła dwie pizze z salami, po czym postanowiła zgłosić do portalu, że salami magicznie zniknęło i należy się zwrot pieniędzy. Problem w tym, że do usuwania salami został zatrudniony Chat GPT, który jak to AI czasem lubi zrobić mały glitch, zmiana cięcia pudełka, zmiana stołu...

sznaps82
z
sekurak.pl
dodany: 21.05.2026, 08:39:15
  • 233
  • #
    sekurak
  • #
    rzeszow
  • #
    oszustwo
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
Nadia_
Nadia_ 21.05.2026, 19:31:29 via Wykop
  • 3
@twister35: mnie zawsze dziwiło, jak przychodziła paczka z allegro i np. była na niej wielka naklejka "pakowane pod monitoringiem" albo oklejone taką taśmą z tekstem mniej więcej odpowiadające temu. Brzmiało to dziwacznie i groźnie, ale pewnie sprzedający mieli sporo takich akcji i próbują odstraszyć potencjalnych łowców zwrotu. Tak samo kiedyś się dziwiłam, po co mam odsyłać wadliwy produkt, że dla mnie to dodatkowy problem, ale po przeczytaniu kilku takich akcji
wielq
wielq
06.05.2026, 14:53:36
  • 19
Kontynuacja do moich poprzednich wpisów.
183 cm wzrostu waga aktualnie 77-78kg i 38 lat, 2 razy bieżnia w tygodniu po 7km, raz basen i ogólnie 5 razy cwiczenia (100 pompek, plank, brzuszki, cwiczenia z gumami) doszedl squosh i drążki na świeżym powietrzu.
Duzo skupiłem sie na brzuchu, jak widać
Jade na sucho, jedynie kreatyna .
#silka #dieta #silownia #chwalesie #incel #przegryw
wielq - Kontynuacja do moich poprzednich wpisów.
183 cm wzrostu waga aktualnie 77-78k...

źródło: 4452128d-b7f5-435c-93c8-7b7ffb21f797-1_all_94149

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 06.05.2026, 14:57:06 via Wykop
  • 2
@wielq: super gratuluje. Twój plan wydaje się taki "ludzki" tym bardziej gratki.
  • Odpowiedz

298

Małżonek nie dokłada się do wydatków? Sąd może mu zabrać wypłatę i przelać tobie

Małżonek nie dokłada się do wydatków? Sąd może mu zabrać wypłatę i przelać tobie

Nie każdy problem finansowy w małżeństwie musi od razu kończyć się pozwem rozwodowym. Polskie prawo przewiduje rozwiązanie dla sytuacji, w której jeden z małżonków uchyla się od dokładania do wspólnych wydatków, choć powinien to robić.

martty
z
bezprawnik.pl
dodany: 29.04.2026, 14:35:42
  • 154
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    malzenstwo
  • #
    rozwod
  • #
    zwiazki
  • #
    rozowepaski
Nadia_
Nadia_ 30.04.2026, 06:40:40 via Wykop
  • -2
Do wszystkich wykopków piszących "a jak się żona nie dokłada/ jest bezrobotna to co" zakładam, że was konkretnie dotyczy ten problem no bo jak. I zastanawiam się skąd wy takie p---y bierzecie ? To są te d--y z przypadku wzięte prosto z dyskotekowego WC?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nadia_
Nadia_ 30.04.2026, 14:57:29 via Wykop
  • 1
@Senex: no chyba tak, problemy z-------h ludzi. Pod tym wykopaliskiem uruchomił się taki kwik, że głowa mała. Nikt nie każe zakładać rodziny, można sobie żyć samemu i nie szkodzić nikomu. Jak zakładasz rodzinę to musisz na nią płacić jako baba i jako chlop. A ile kto i dlaczego tyle to już sprawa między małżonkami. A tutaj się wykopki zesraly, jakby wszyscy mieli bezrobotne żony pasozytki z łapanki jakiejś.
siodemkaxx
siodemkaxx
30.04.2026, 05:38:55
  • 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 30.04.2026, 10:22:34 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: dobra wyzwałeś 90 % komentujących od ignorantów i debili a pytanie mam do Ciebie, jaka jest twoja propozycja ?
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
30.04.2026, 08:45:48
  • 31
#pogoda #wroclaw Po 16 miesiącach zimy wracamy do 3 dniowego ciepła a potem znowu zima, ehhh
donaldJretard - #pogoda #wroclaw Po 16 miesiącach zimy wracamy do 3 dniowego ciepła a...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 30.04.2026, 10:20:08 via Wykop
  • 1
@donaldJretard: bozia łaskawa, słoneczko na majówkę
  • Odpowiedz

504

Trzy kobiety miały zgwałcić czwartą. Przerażające szczegóły sprawy

Polecam doczytać kto to zrobił: kobiety z wykształceniem podstawowym lub gimnazjalnym, bez wyuczonego zawodu. Dwie z nich to matki, jedna z dwójką dzieci, druga z trójką (była w ciąży). Bezrobotne, na zasiłkach lub alimentach. Akcja na libacji. Patologia się się bawi i rozmnaża. Dzieciaków szkoda

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 29.04.2026, 22:32:34
  • 125
  • #
    patologia
Nadia_
Nadia_ 30.04.2026, 07:04:06 via Wykop
  • 112
Cała ta zbieranina patoli marnuje tylko tlen i czas służb. Zobaczcie ilu ludzi musi być zaangażowanych w "obsługę:" patusów. Jakiś opiekun z MOPsu tej 20 latki, policja, lekarze, cała obsługa socjalna patusów, matki chlejące w ciąży co powoduje kolejne zaangażowanie służb odnośnie dzieci z FAS. Wszystko to powinni zebrać do jakiejś zagrody i pilnować. Ta 20 latka to też chyba ma mózg wyżarty przez a-----l, idzie sobie radośnie na melinę, właśnie czegoś
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nadia_
Nadia_ 30.04.2026, 07:09:05 via Wykop
  • 17
@chigcht: i ta "zemsta" była niby za to, że jak kiedyś n------a szła po dzielni to ich kolega ją zaczepiał. Daleko mi od Victim blaming, no ale kurde co tam się odjaniepawla. Podziwiam, że jakiemuś dziennikarzowi chciało się to wszystko zebrać do kupy, bo wyobrażam sobie jaki to musiał być wysiłek intelektualny wyciągnąć całą tą historię od patusów, gdzie patus jak mówi dwa zdania to już to pierwsze zapomina.
Nadia_
Nadia_ 30.04.2026, 10:19:01 via Wykop
  • 4
@andr11u: myślę, że nagle budżet by się spinał, zawsze na SOR ok godz 21 zaczyna zjeżdżać element lokalnej patoli zabierany po różnych melinach w mieście. Po każdej takiej imprezie menele muszą dać sobie po mordzie, krew się leje to zaraz dzwonią po karetkę. W tym czasie normlany Kowalski wzywa karetkę raz na 10 lat jak spadnie z drabiny na działce, a menel co tydzień. Lokalne menele są znane przecież z
masakrator2017
masakrator2017
masakrator2017
24.04.2026, 11:32:46
  • 0
Siemanko jakie dobre osiedle we Wrocławiu na zakup mieszkania 2 pokoje około 40-50m2. Powiatowe miasto here. A w sumie przeprowadzonym się.
#wroclaw #mieszkanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 29.04.2026, 18:17:20 via Wykop
  • 0
@masakrator2017: ja bym brała coś w tej okolicy, mi się akurat podoba bardzo promenada staromiejska no i ja lubię życie w centrum. No, ale kto co lubi.

https://www.otodom.pl/pl/oferta/najlepsza-cena-w-centrum-top-lokalizacja-duze-okna-premium-ID4AGTp
  • Odpowiedz
Autohandel_lawety24pl
Autohandel_lawety24pl
29.04.2026, 06:43:13
  • 619
XDDD praca #pracbaza
Autohandel_lawety24pl - XDDD praca #pracbaza

źródło: IMG_9485

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 29.04.2026, 12:27:54 via Wykop
  • 2
@Autohandel_lawety24pl: czemu ja to przeczytałam głosem 5 latka? Ten komunikat wydał jakiś debil. A do domu ich wypuszczają na spanie czy śpią w klatkach.
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
28.04.2026, 09:58:52
  • 429
jakiś czas temu zasugerowałam koledze w kołchozie, żeby może trochę schudł, bo za parę lat może być różnie (150 kg).
A on: Niech się martwią ci, co będą mnie znosić z czwartego piętra.
no i tyle z profilaktyki XD
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 29.04.2026, 09:12:36 via Wykop
  • 0
@baemaj: a co mają zrobić, mój ojciec ma identyczny vibe. Siedzi na emeryturze i śmieje się ze wszystkich, jak mu dobrze jakie ma super życie. Utuczył się jak wieprz i gadaj z nim. Moja mama idzie za 3 lata na emeryturę, ostatnio ojeciec miał udar i miał szczęście, że był ktoś z nim i szybko zawiózł go do szpitala. Ale już mu mówiłam, jak sobie żyjesz tak jak żyjesz to
  • Odpowiedz

935

Sukces systemu kaucyjnego

Sukces systemu kaucyjnego

Miało być nowocześnie, czysto i europejsko, a skończyło się tak, że człowiek na własnym osiedlu wygląda jak profesjonalny nurek śmietnikowy. Targasz te wory pod dyskont, stoisz w kolejce z innymi "łowcami kaucji", a na końcu i tak wita Cię wielki napis: AWARIA. Przynajmniej po powrocie do domu można

janusz0104
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2026, 13:30:13
  • 287
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
  • #
    zzyciawziete
  • #
    absurdy
  • #
    polska
  • #
    zakupy
Nadia_
Nadia_ 29.04.2026, 06:20:01 via Wykop
  • -9
Ja myślę, że system super działa. Odkąd to wprowadzili, muszę się zastanowić 2 x czy na pewno potrzebuję tej butelki. Dzięki temu mam 4 butelki/puszki tygodniowo. Inni znajomi czy rodzina też drastycznie ograniczyli konsumpcję butelek. To tak samo jak z jednorazowymi siatkami, kiedyś w realu, to ludzie pakowali jednego pomidora do darmowej siatki, teraz każdy pakuje ile wlezie do lnianej torby a resztę w rękę.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nadia_
Nadia_ 29.04.2026, 08:47:47 via Wykop
  • -4
@witam12: ja bym powiedziała odwrotnie, jak Polaka nie zmusisz pałą to nie będzie segregował na złość wszystkim. Jak nie osłupkujesz skrawka trawy, to zajeżdżą jak te małpy.

358

Demograficzna katastrofa to nie tylko mniejsza populacja. To zmiana struktury

Demograficzna katastrofa to nie tylko mniejsza populacja. To zmiana struktury

W 2040 w Polsce będzie mieszkało 34,660 mln osób. Będzie zatem coraz mniej pracujących czyli ludzi generujących dobrobyt, płacących podatki i mogących posiadać dzieci i coraz więcej starców będących na utrzymaniu ludzi aktywnych zawodowo (poprzez ZUS i NFZ).

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 28.04.2026, 07:28:15
  • 213
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    nieruchomosci
  • #
    zwiazki
  • #
    ekonomia
Nadia_
Nadia_ 28.04.2026, 11:02:37 via Wykop
  • 9
@Anakee: jak nie będzie pieniędzy na emerytury i leczenie emerytów to emerycie sami zdechną. Ot życie, natura, cykl. Teraz z jedną babką rodzina potrafi non stop latać do lekarza. A jak babka będzie sama to nie będzie nigdzie latać bo nikt jej nie będzie woził i szybciej pożegna się z tym światem. Brutalne, ale prawdziwe. I to pewnie nas czeka.
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
28.04.2026, 08:33:34
  • 82
Ceny starych domów w miastach wojewódzkich zwariowały kompletnie.

Sam mieszkam na zadupiu w nowym domu. Dzięki pracy zdalnej mogę sobie na to pozwolić (żona też częściowo zdalnie).

Ale coraz częściej spoglądam tęsknym wzrokiem za tymi osiedlami domków gdzieś na obrzeżach wojewódzkich z szybkim dojazdem do korpo mordorów, przedszkoli, sklepów, z całą tą infrastrukturą, cywilizacją. Też głównie ze względu na dzieci.

I
codziennaKasia - Ceny starych domów w miastach wojewódzkich zwariowały kompletnie.

S...

źródło: image

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 28.04.2026, 09:06:44 via Wykop
  • 104
@codziennaKasia: bo to jest tak, nie zależy im na szybkiej sprzedaży, jak się nawinie frajer to zostaną milionerami. A jak nie to będą siedzieć w tym domu tak jak do tej pory. Win-win. Kilka groszy wydadzą na ogłoszenie i tyle. Ja to już współczuję nawet tym pośrednikom co się nadziewają na tych gości. Kiedyś byłam oglądać taki dom, totalnie zmarnowany czas. Ta pośredniczka jak z nami jechała to już w
  • Odpowiedz
velomapa
velomapa
28.04.2026, 08:47:29
  • 15
Zebrałem dane z VeloPlannera (ponad 340 000 wejść) i sprawdziłem, które trasy rowerowe są w tym sezonie najpopularniejsze. Zapraszam do naszej listy top 10.

Planuje ktoś z tych szlaków na majówkę? :)

Prośba też o wykop: https://wykop.pl/link/7935419/najpopularniejsze-trasy-rowerowe-w-polsce-2026

#rower #podroze
@velomapa 354

Najpopularniejsze trasy rowerowe w Polsce 2026

więcej
velomapa - Zebrałem dane z VeloPlannera (ponad 340 000 wejść) i sprawdziłem, które tr...

źródło: TOP 10 TRAS W POLSCE

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 28.04.2026, 08:56:40 via Wykop
  • 0
@velomapa: w planach na kiedyś tam mam zamiar wsiąść na rower i przejechać sobie Velo Baltica. Noclegi szukać sobie na bookingu z dnia na dzień a potem wrócić pociągiem do Wrocławia.
  • Odpowiedz
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
23.04.2026, 15:22:02
  • 396
Kurczę, dawno nie miałem takiego uczucia smutku i zaskoczenia po śmierci osoby publicznej. Jeden z niewielu polityków, o których można było powiedzieć, że naprawdę robił dobrą robotę. Tym bardziej trudno zrozumieć, że odszedł właśnie on.

23 kwietnia w tragicznym wypadku zginął poseł Łukasz Litewka. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek w Dąbrowie Górniczej. Poseł miał poruszać się rowerem, gdy został potrącony przez samochód osobowy. Jak wynika z informacji przekazanych przez śląską policję,
zalozycbukmacherkew_afryce - Kurczę, dawno nie miałem takiego uczucia smutku i zaskoc...

źródło: lukasz-litewka-nie-zyje-posel

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 24.04.2026, 07:11:53 via Wykop
  • 1
@rzuf22: ciężko mi uwierzyć w coś takiego, że kierowca prowadzi auto i nagle zasłabł bez żadnych objawów, to trzeba ignorować wszystkie sygnały jakie daje organizm i narażać tym samym postronne osoby. Twoja mama zatrzymała się, wysiadła i poprosiła o pomoc. Ja kiedyś jechałam rowerem i też miałam etap zasłabnięcia, silny ból głowy, mroczki przed oczami, serce puls chyba 300. Od razu zatrzymałam się, rower na bok i zeszłam na pobocze,
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ 28.04.2026, 08:47:09 via Wykop
  • 0
@Klozapina: nie jestem trollem, po prostu od dziecka mdleję, mam problem z sercem i "wiem, kiedy organizm się wyłączy". Po tylu latach jestem wyczulona na wszelkie sygnały, szum w głowie, jak zepsuty kondensator w starym TV, charakterystyczne buczenie w uszach, czerwone i niebieskie plamy, zawroty głowy, serce walące jak oszalałe, zimne palce u rąk, no jest tego dużo.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >
  • Wyrd bið ful aræd

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking