Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jedrasek

Jedrasek

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15674
  • Znaleziska 12129
  • Mikroblog 3545
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 15
Jedrasek
Jedrasek 16 godz. i 44 min temu
  • 1
WOW! Moja aplikacja naBlache.pl którą już tu wrzucałem pojawiła się w TOP50 aplikacji w kategorii „Społecznościowe” w sklepie Google Play!
Myślę, że również przyczyniliście się do tego sukcesu, zatem dziękuję!
Link do aplikacji: naBlache Google Play

Aplikacja jest dostępna również na iOS.

#aplikacja #programowanie #android #kierowcy
Jedrasek - WOW! Moja aplikacja naBlache.pl którą już tu wrzucałem pojawiła się w TOP5...

źródło: 72299432d33fa010694cf9f796192f4884adf262e6a1f66ea4297f17e109abb7,w400

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek
Autor
16 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
Aplikacja pozwala skomunikować się z innym kierowcą po numerze rejestracyjnym samochodu.
Wysyłasz wiadomość na nr rejestracyjny samochodu. Jeśli kierowca obserwuje swój numer rejestracyjny otrzyma powiadomienie w aplikacji.
Aplikacja nie wymaga rejestracji i jest anonimowa.
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
16 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@DalaCiLama: Tyle to nie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
16 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
Aplikacja:
Google Play
App Store
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
6 godz. i 28 min temu via iOS
  • 0
@DeJk_SEBa: ooo, jakiego masz Androida?
naBlache nie jest wrapperem www. To zupełnie inna instancja. Wyglądają tylko tak samo
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
5 godz. i 3 min temu via iOS
  • 0
@DeJk_SEBa: tylko skrót do strony nie ma i nie będzie miał pełnej funkcjonalności. Ale odbieranie powiadomień i pisanie wiadomości powinno działać. Nie znam Aurora Store, nawet nie wiem co to jest. A możesz pobrać aplikację przez Google Play? Czy z założenia nie chcesz tego robić? Być może dla nowych aplikacji Google Play dodaje jakieś zabezpieczenia i stąd ten komunikat?
  • Odpowiedz
polock
polock
15.06.2026, 04:40:42
  • 261
Baza paliw w Rybinsku
#ukraina #rosja #wojna
polock - Baza paliw w Rybinsku
#ukraina #rosja #wojna

źródło: 4374

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek 15.06.2026, 08:06:59 via iOS
  • 0
@polock: ciekawe kiedy ruszy chińska technologia odzyskiwania paliwa z dymu
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
11.06.2026, 07:41:15
  • 420
Samochodziarze kiedy kawałek asfaltu nie dla nich istnieje:

#wroclaw #konfitura #samochodoza #j--------e
Reepo - Samochodziarze kiedy kawałek asfaltu nie dla nich istnieje:

#wroclaw #konfit...

źródło: C5DAF9A8-501E-4134-BFC1-4E4452BDDF38

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek 11.06.2026, 13:21:47 via iOS
  • 0
@Reepo: Polecam moją aplikację naBlache, można napisać wiadomość do kierowcy. Może nie wiedzą, że robią zle :) Oczywiście aby otrzymać wiadomość muszą posiadać aplikację.
  • Odpowiedz

62

Stworzyłem naBlache.pl anonimowy komunikator dla kierowców i kod QR na auto

Stworzyłem naBlache.pl anonimowy komunikator dla kierowców i kod QR na auto

naBlache.pl to prosty patent na parkingowe dramaty w Polsce. Działa jak anonimowy komunikator przypisany do tablic rejestracyjnych piszesz do kierowcy bez znajomości jego numeru telefonu i bez żadnej rejestracji. Apka generuje też kody QR na szybę i jest już dostępna na Androida oraz iOS.

Jedrasek
z
nablache.pl
dodany: 09.06.2026, 11:56:51
  • 88
  • #
    aplikacje
  • #
    aplikacjemobilne
  • #
    ios
  • #
    android
  • #
    telefony
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 12:03:00 via iOS
  • 0
@RomanKarburator: No właśnie konta nie trzeba zakładać w aplikacji. W aplikacji jest już więcej niż 1 wiadomość. Miłego dnia Ci życzę i pozdrawiam!
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 12:30:09 via iOS
  • -1
@alWdIjJpz18nHw: dzięki wielkie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam!
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 13:34:00 via iOS
  • -1
@ordynarny_cham: dzięki! Jeśli jesteś kierowcą i masz chwilę to rzuć okiem na aplikacje! Być może kiedyś Ci się bardzo przyda!
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 16:20:09 via iOS
  • -1
@masshacker: nie wiem co dokładnie masz na myśli? W aplikacji możesz „obserwować” maksymalne 10 tablic. Jeśli np. Obserwujesz 10 tablic, to jeśli na którejś pojawi się wiadomość, to Ty jako obserwujący dostaniesz powiadomienie.
Być może ta odpowiedź jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 16:28:39 via iOS
  • 0
@fitrank: dzięki przyjacielu! Zachęcam do instalacji aplikacji i zgłaszania ciekawych rozwojowych pomysłów!
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 17:41:56 via iOS
  • -1
@fitrank: Wieczorkiem sprawdzę!
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 18:23:08 via Wykop
  • -2
@zakg: Aby otrzymywać powiadomienia o wiadomościach, które pojawią się na Twojej tablicy rejestracyjnej musisz ją:
1) Wyszukać
2) Obserwować ("Kilknąć w przycisk "Obserwuj")

Kod QR służy po to, aby:
1) Poinformować innych, że korzystasz z takiej aplikacji i po zeskanowaniu QR kodu, który wystawisz za szybę mogą Ci napisać wiadomość.
2) Zachować prywatność, czasami zdarzają się sytuacje w których chcesz zostawić jakiś kontakt do siebie. Najczęściej jest to numer telefonu.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 18:46:31 via Wykop
  • -2
@zakg: No tak, ale jak napiszesz na czyjąś blachę, to jest szansa, że ten ktoś zainstaluje prędzej czy później aplikacje i zobaczy wiadomość od Ciebie.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 19:19:35 via Wykop
  • -5
@KingaM: Podam Ci przykłady w których możesz do kogoś napisać:
1) Widzisz/Słyszysz, że pod domem Ci alarm wyje.
2) Widzisz, że ktoś ma okno w aucie na parkingu otwarte, a pada deszcz.
3) Chcesz komuś podziękować za coś.
4) Ktoś zostawił auto na światłach.
5) Widzisz, że ktoś ma flaka (przebitą oponę -
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 20:06:10 via Wykop
  • -2
@KingaM: No wiesz co... sam to produkowałem... AI by wykopowej emotki chyba nie wstawiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedrasek
Jedrasek
Autor
09.06.2026, 21:07:26 via Wykop
  • 0
@TomekB1111: W aplikacji nie podaje się żadnych danych! Tylko numery rejestracyjne. Aplikacja nie wymaga rejestracji.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 05:22:01 via iOS
  • -1
@husky83:
1) Publiczne
2) Mógłbyś jaśniej? Kilka osób może obserwować jedną tablicę. I może to być również przypadkowa osoba.
3) Nie chciałbym przetwarzać w aplikacji danych osobowych. Ale jeśli napiszesz swój numer telefonu i nie będzie on spamem, to nie powinno być problemu.
4) Niestety na ten moment nie ma.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:48:09 via iOS
  • 0
@piomar123: dzięki za podsunięcie pomysłu!
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:48:22 via iOS
  • 0
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: max 10 aut możesz obserwować
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:49:16 via iOS
  • 0
@kastrator2: niestety nie, w najbliższym czasie nie przewiduję takiej możliwości. Ma to być z założenia komunikator, ale jeśli się da to jakoś pogodzić, to można próbować zrobić ogłoszenia
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:50:03 via iOS
  • 2
@DonPedalini: apka spełnia założenia na moim osiedlu, gdzie mniej więcej 3/4 osób już z niej korzysta. Więc dopóki nie będzie globalnie działać, to sprawdzą sie na ograniczonym terytorium
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:50:55 via iOS
  • 0
@husky83: dziękuję za rady i pomysły! No marketing aplikacji to najgorszy chleb. Nie znam się za bardzo na tym, ale robię co mogę.
Miłego dnia Mireczku!
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:52:01 via iOS
  • 0
@czorny_m: Haha, no postaram się aby moderacyjnie ogarnąć spam i dziwne wiadomości. Każdy użytkownik może zgłosić dodany komentarz. Od razu się on ukryje i prześle do moderacji.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:55:23 via iOS
  • 0
@KurnikoweKuriozum: ooo, takiego problemu nie rozważałem. Ale myślisz, że aż do takiego czegoś użytkownicy mogą się posunąć? Przecież teraz mogliby tak robić i wystawiać kartkę z numerem telefonu za szybę
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:57:48 via iOS
  • 3
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: to nie jest tak, że zakładasz konto. W aplikacji nie ma pojęcia konta. Masz tablice rejestracyjne które możesz wyszukać. Każdą tablicę możesz obserwować i otrzymywać powiadomienia jeśli ktoś na obserwowana przez Ciebie tablice napisze. Ty możesz obserwować tablice sąsiada, sąsiad może obserwować swoją tablicę i inny sąsiad może obserwować również tablice tego sąsiada. W sumie będziecie we 3 osoby obserwować jedną tablicę rejestracyjną i wszyscy dostaniecie powiadomienie kiedy ktoś
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 06:58:21 via iOS
  • 1
@czorny_m: a jakie zagrożenia widzisz w związku z tym?
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 07:00:42 via iOS
  • 1
@KingaM: no być może jestem zbyt dokładny. Ale w sumie nie wiem czy to komplement czy jakiś pocisk, że piszę jak AI ;)
Tak jak tablica rejestracyjna wpisy na niej są publiczne i każdy może czytać wpisy pod tablicami. Każdy wpis który nie jest tagiem można również zgłosić do moderacji i wtedy wpis automatycznie się ukrywa na tablicy.
Nie jest to prywatny komunikator. Od tego są inne aplikacje.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 07:13:59 via iOS
  • 0
@KurnikoweKuriozum: Ale jednak to inny poziom zagrożenia. Ale rozumiem co chciałeś przekazać.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 07:14:58 via iOS
  • 0
@KurnikoweKuriozum: w aplikacji można zgłaszać komentarze. Po zgłoszeniu one automatycznie się ukrywają. Być może wiedzą o tym i skuteczne działania użytkowników spowodują, że taki problem się nie rozwinie.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 07:28:00 via iOS
  • -1
@KurnikoweKuriozum: w moim zamyśle użytkownik nigdy nie będzie płacił. Myślę, że w świecie motoryzacji znajdą się reklamodawcy.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 07:30:39 via iOS
  • 1
@KingaM: no dla mnie komunikator to zbyt szerokie pojęcie. Komunikator może mieć różne zastosowania. W moim przypadku komunikator to chęć zakomunikowania/poinformowania kogoś o czymś.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 07:37:45 via iOS
  • 0
@ukradlem_ksiezyc: dzięki!
Pisałem już w którymś komentarzu, że to sprawdza się też na osiedlach. U mnie ma 3/4 okołu ludzi poinstalowane i działamy w mniejszym gronie, działa idealnie!
A druga opcja to QR kod za szybę. Możesz wystawić i w razie czego ktoś z ulicy może Ci napisać wiadomość. Także ilość użytkowników nie jest pełnym ograniczeniem.
Z dnia na dzień ludzi przybywa co bardzo mnie cieszy.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 07:41:19 via iOS
  • 2
@Kuzguwu: tym, że tablica rejestracyjna służy głównie do wylewania szamba. I tam nie otrzymujesz powiadomień.
naBlache z założenia ma być komunikatorem.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 07:45:32 via iOS
  • 1
@KurnikoweKuriozum: hehe, no na przykład :p
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 08:01:15 via iOS
  • 0
@Kuzguwu: można zgłosić komentarz (każdy użytkownik). Wtedy komentarz się ukrywa i przesyła do moderacji
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 09:02:26 via iOS
  • 0
@Kuzguwu: tu nie chodzi, żeby sobie pogadać. Tylko coś komuś zgłosić. Uwierzytelnienie to największy problem i minus mojej aplikacji a zarazem plus. Dlatego aplikacja jest anonimowa. Myślę, że nikt nie wysłałby mi dokumentu potwierdzającego to, że jest właścicielem pojazdu, abym mógł takiego użytkownika zweryfikować. To nie jest aplikacja bankowa. Aplikacja ma umożliwić przekazanie coś innemu kierowcy.
Być może dodanie odpowiedzi na wiadomość jest czymś nad czym będę musiał popracować.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 14:10:22 via iOS
  • 0
@jegertilbake: dzięki, no być może. Tylko Uber miał cel i duży rynek do przejęcia. W takiej aplikacji to raczej nie będzie aż takich pieniędzy.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 14:11:06 via iOS
  • 0
@werfogd: ten QR kod prowadzi do tablicy z której został wygenerowany.
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 14:11:21 via iOS
  • 0
@Rainbowwarior: no to też nie ukrywam mnie ciekawi
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 14:13:56 via iOS
  • 0
@real_scoria: dzięki! Jednak dopóki nie działa tak jak trzeba w skali globalnej, to działa na małych osiedlach. Zachęcam do zareklamowania sąsiadowi aplikacji.
Miłego popołudnia pozdrawiam!
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 14:15:40 via iOS
  • 1
@Nick7C5: dzięki! Mało miejsca na osiedlu i są dwa takie miejsca, że ktoś kto tam parkuje kogoś zastawia i ten zastawiany często ma tą świadomość, że zostanie zastawiony. Wtedy dajemy sobie znać, że jak będziesz musiał wyjechać pisz do XXXXXX
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 17:24:14 via iOS
  • 0
@werfogd: tablicy w sensie tablicy rejestracyjnej. Na tym opiera się cała idea aplikacji. Wyszukujesz tablicę rejestracyjną która jest skrzynką na wiadomości. Możesz wyszukać w systemie tablicę rejestracyjną i wysłać na nią wiadomość.
Dla każdej takiej tablicy można wygenerować sobie QR kod. Ten QR kod wygenerowany w aplikacji służy do udostępnienia kontaktu. Po zeskanowaniu QR kodu użytkownik który go skanuje zostanie przekierowany na tablicę z której został wygenerowany QR kod (otworzy
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 18:30:54 via iOS
  • 0
@werfogd: Zamawiam gołębia pocztowego i wysyłam mu list.
No logicznym jest, że jak ktoś nie ma telefonu to nie napiszesz mu smsa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 20:23:37 via Wykop
  • 0
@werfogd: Ale jesli na Twoim osiedlu bedzie miało ją połowe ludzi to juz wystarczy :)
Jedrasek
Jedrasek
Autor
10.06.2026, 22:16:45 via iOS
  • 0
@werfogd: doszukujesz się samych minusów. Nie podoba Ci się aplikacja rozumiem?
Jedrasek
Jedrasek
Autor
11.06.2026, 09:35:06 via iOS
  • 0
@werfogd: a co byś zmienił? Jaka funkcjonalność byś dodał?
Jedrasek
Jedrasek 30.05.2026, 21:18:19
  • 0
Cześć Mirki!
Zrobiłem apkę po tym jak kolejny raz ktoś zastawił mi auto i nie było żadnej opcji skontaktować się z kierowcą.

Wychodzisz rano do auta, kawa w ręce, już jesteś spóźniony do roboty… a tu jakiś mistrz parkowania zablokował wyjazd XD
Zero numeru za szybą, zero kontaktu, pozostaje tylko trąbienie albo czekanie.

Stwierdziłem,
Jedrasek - Cześć Mirki!
Zrobiłem apkę po tym jak kolejny raz ktoś zastawił mi auto i ...

źródło: A _ Karteczka na blasze (1)

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek
Autor
30.05.2026, 21:22:32 via Wykop
  • 0
@Kakoq: No to mogłoby wygrać myślisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
30.05.2026, 21:25:43 via Wykop
  • 0
@Shea_99: Dlaczego tak myślisz?
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
30.05.2026, 21:34:10 via Wykop
  • 0
@Shea_99: Ale też apka ma drugie dno. Czasami kierowcy zdarza się wystawić nr telefonu za szybę. W apce jest możliwość wygenerowania QR kodu. Można go wydrukować i wystawić za szybę. Dzięki temu możesz zachować anonimowość.
Jedrasek - @Shea_99: Ale też apka ma drugie dno. Czasami kierowcy zdarza się wystawić...

źródło: nablache_FFFFFF

Pobierz
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
30.05.2026, 21:34:45 via Wykop
  • 0
@Shea_99: Ktoś zeskanuje QR kod i będzie mógł napisać wiadomość do właściciela auta.
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
30.05.2026, 21:40:42 via Wykop
  • 0
@Shea_99: Póki co u mnie na osiedlu działa. Już dobre 30 osób ją ma. I nawet kilka razy się przydała. Aplikacja nie musi działać w kontekście globalnym. Może działać też lokalnie z powodzeniem.
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek
Autor
30.05.2026, 22:18:06 via Wykop
  • 0
@Shea_99: Zachęcam do pobrania i korzystania z aplikacji! :)
  • Odpowiedz
Stramekz
Stramekz
26.05.2026, 18:16:31
  • 8
Od lutego po godzinach (etat, senior android w agencji) buduję solo dwie appki we Flutterze i obie żyją na storach.

BetterUs, habit tracker dla par (też long distance)
LessPuffs, tracker rzucania vapowania

Stack nudny ale działa: Flutter + Firebase + RevenueCat. Infra koszt: 0 zł/mies. RevenueCat jest wpięty, ale narazie premium za free na rok, monetyzacja przyjdzie jak będzie co monetyzować.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek 27.05.2026, 20:02:42 via Wykop
  • 0
@Stramekz: Jaki masz pomysł na darmową reklamę? Sam napisałem apkę w podobny sposób jak Ty naBlache I średnio mam pomysł na darmową reklamę :)
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek 27.05.2026, 21:17:44 via Wykop
  • 0
@Stramekz: U mnie typowo apka póki co pod Polskę. Jak wpadniesz na jakiegoś złotego grala na promocję apki - daj znać! Powodzenia!
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
16.05.2026, 15:49:27
  • 0
Neocaridina

źródło: comment_1618726867mUEv5OiwMOu018Vid8ro3h

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek 16.05.2026, 15:51:39 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: O jaki tron
  • Odpowiedz

601

Ukraina zyskuje przewagę. "Poziom ich innowacyjności jest nie z tej ziemi"

Ukraina zyskuje przewagę. "Poziom ich innowacyjności jest nie z tej ziemi"

Ukraina zyskuje przewagę na froncie, odpierając kolejne szturmy sił rosyjskich i eliminując tysiące żołnierzy. Analitycy piszą, że obecna sytuacja to efekt nieustannie rozwijanych przez Kijów technologii dronowych. "Poziom ich innowacyjności jest nie z tej ziemi" - przyznaje amerykański generał

banzi
z
rmf24.pl
dodany: 27.03.2026, 15:00:04
  • 206
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    technologia
  • #
    militaria
Jedrasek
Jedrasek 27.03.2026, 17:42:04 via iOS
  • 2
Ciekawe czy można już mówić o drugim Bergamo ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1027

SYSTEM KAUCYJNY STRAJK !!!

SYSTEM KAUCYJNY STRAJK !!!

Ej no ludzie, serio ile można już udawać, że ten system kaucyjny to jakiś genialny pomysł na ratowanie planety? Od października 2025, a szczególnie od stycznia 2026 to już masakra. Butelkomaty co chwilę awaria, nie przyjmują butelki bo kod nie pasuje, sprzedawczynie w małych sklepach patrzą ja

Kyrtkele
z
wykop.pl
dodany: 20.02.2026, 19:09:29
  • 367
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    protest
Jedrasek
Jedrasek 21.02.2026, 16:31:11 via Wykop
  • 32
Mi w żabce nie policzyło 2 na 4 butelek. Sprzedawczyni rozłożyła ręce. Jestem póki co 1 zł do tyłu.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jedrasek
Jedrasek 21.02.2026, 20:01:15 via Wykop
  • 18
@PanTward: No wrzuciłem butelkę do automatu po zeskanowaniu butelki (kaucyjnej) i nie otrzymałem potwierdzenia (50 gr). Butelka wpadła do automatu i koniec.
Jedrasek
Jedrasek 22.02.2026, 17:47:37 via iOS
  • 0
@argonauta1000: Na to wychodzi :)
Jedrasek
Jedrasek 18.10.2025, 23:36:22
  • 10
Poznań, Rynek Wildecki
#poznan #fotografia #instagram

IG: https://www.instagram.com/jedrasek_fotografuje?igsh=eThwanUyeHhjM3Uy&utm_source=qr
Jedrasek - Poznań, Rynek Wildecki
#poznan #fotografia #instagram 

IG: https://www.in...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek
Autor
19.10.2025, 10:06:54 via iOS
  • 1
@ryhu no to chyba dawno tam nie byłeś.
  • Odpowiedz
Jedrasek
Jedrasek 18.10.2025, 23:35:11
  • 1
Poznań, Rynek Wildecki
#poznan #fotografia #instagram

IG: https://www.instagram.com/jedrasek_fotografuje?igsh=eThwanUyeHhjM3Uy&utm_source=qr
Jedrasek - Poznań, Rynek Wildecki
#poznan #fotografia #instagram 

IG: https://www.in...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bulba1605
bulba1605
bulba1605
20.09.2025, 05:22:10
  • 2644
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek 20.09.2025, 08:26:52 via Wykop
  • 0
@bulba1605: wychowaj jak swoje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
glxmsc
glxmsc
glxmsc
29.08.2025, 16:24:22
  • 704
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek 29.08.2025, 20:48:26 via iOS
  • 2
@glxmsc jestem aktualnie w Weronie. Pizza w centrum przy Koloseum - Margherita 30 cm kosztuje 7 euro ~30 zł
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck
24.08.2025, 06:06:47
  • 1228
#fotografia #tworczoscwlasna
jedno z najlepszych zdjec jakie mi ostatnio wyszlo
ugluck - #fotografia #tworczoscwlasna 
jedno z najlepszych zdjec jakie mi ostatnio wy...

źródło: 1000052039

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedrasek
Jedrasek 24.08.2025, 09:48:15 via iOS
  • 2
@ugluck i weź tu wytłumacz komuś, że ziemia nie jest płaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
14.07.2025, 05:49:44
  • 56
Cześć,

Odwiedzamy Poznań po remoncie i musimy przyznać, że centrum wygląda zdecydowanie dobrze. Sprawdziliśmy co można zobaczyć w jeden dzień. Oprócz spróbowania świeżych rogali świętomarcińskich i pyry z gzikiem, odwiedziliśmy m.in.

📌 Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
📌 Centrum Szyfrów ENIGMA
SzaloneWalizki - Cześć, 

Odwiedzamy Poznań po remoncie i musimy przyznać, że centrum...

źródło: DSC04849

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Jedrasek
Jedrasek 15.07.2025, 17:29:22 via iOS
  • 3
@SzaloneWalizki
Jedrasek - @SzaloneWalizki

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz

18

Aplikacja dla kierowców ratująca portfel.

Aplikacja dla kierowców ratująca portfel.

Chciałbym podzielić się z Wami aplikacją, którą stworzyłem nie raz uratowała mnie przed niechcianym zdjęciem z fotoradaru. Aplikacja rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości i ostrzega dźwiękiem, jeśli jedziesz za szybko. W repozytorium (GitHub) znajduje się również film pokazujący działanie.

rafrxx
z
github.com
dodany: 08.07.2025, 16:39:34
  • 31
  • #
    androiddev
  • #
    machinelearning
  • #
    mobileapp
  • #
    ocr
  • #
    opensource
  • #
    github
Jedrasek
Jedrasek 08.07.2025, 16:45:05 via iOS
  • 3
Daje wykop dla zasięgów, ale generalnie takie coś jest już w nowych samochodach. Ale dobra robota!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.08.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking