Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Larkin21
Larkin21

Larkin21

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5577
  • Znaleziska 1239
  • Mikroblog 4338
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 38
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
17.02.2026, 12:12:36
  • 9
Ej jakie patelnie używacie w domu? Mam stalową, ale ona jest dość kłopotliwa w użytkowaniu. W dodatku to jest stał satynowa a nie nierdzewna, niby umiem już na niej jajko sadzone zrobić ale jest kłopotliwa jak chce obsmażyć np 4 partie mięsa jedna po drugiej. Mam też jakiegoś taniego Tefal śmiecia ale ma cienkie dno i zrobiła się górka na środku przez co nie smaży równomiernie. Co kupić? Jakiegoś droższego tefala? Zależy
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 17.02.2026, 18:10:03 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: bierzesz patelnie z lydla za jakies 69 zł, z grubym dnem po smażeniu itd na chwile zalewam wodą i później myje miękką gąbką bez detergentów, 3 lata minimum śmiga, a smaże na kropli oliwy przetartej ręcznikiem papierowym więc nie ma lekko patelnia
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 17.02.2026, 19:27:42 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: mam dokładnie te
1/ Masterpro Patelnia z kutego aluminium, ⌀ 24 cm
2/ ERNESTO® Patelnia aluminiowa, Ø 24 cm
te z powłoką ceramiczną u mnie się nie sprawdzają, te mają grube dno i jakaś tam ich powłoka
  • Odpowiedz
Counter-Cz3si0
Counter-Cz3si0
15.02.2026, 09:18:59
  • 99
Kijów też mieli zająć w trzy dni ¯\(ツ)/¯ Z Ukrainą nie dają rady, ale całe NATO już na pewno skapituluje w trzy dni
#ator #pracowniktvn #bekazszurow #polityka
Counter-Cz3si0 - Kijów też mieli zająć w trzy dni ¯\(ツ)/¯ Z Ukrainą nie dają rady, al...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 15.02.2026, 14:41:43 via Wykop
  • 2
@Counter-Cz3si0:k---a godzina i 35 minut.. xD
  • Odpowiedz

448

Z Igrzysk z dedykacją dla Ministerstwa Sportu

Z Igrzysk z dedykacją dla Ministerstwa Sportu

Saneczkarze po 8. miejscu w drużynie nie szczypali się w języki. Brawo za szczerość i odwagę.

kajelu
z
streamable.com
dodany: 12.02.2026, 18:42:15
  • 199
  • #
    igrzyska
  • #
    olimpiada
  • #
    igrzyskaolimpijskie
  • #
    mediolan2026
  • #
    sport
Larkin21
Larkin21
Larkin21 13.02.2026, 20:23:44 via Wykop
  • 0
NIE MA DRIFTOWEGO TORU GDZIE MAM CWICZYĆ!!!@!@#@!111 xD co za żałosne gnidy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrBudget
MrBudget
12.02.2026, 18:59:42
  • 287
Słucham właśnie wywiadu z jakąś polska łyżwiarką. "jadę tam się dobrze bawić bez presji na medal będę się cieszyć jazdą just have fun" itd. I potem zdziwienie że bez medali wracają jak jadą jako olimpijczycy bez presji na medal xd To niech w publice stoi jak nie chce odczuwać presji xd #o----------------l #igrzyskaolimpijskie #mediolan2026
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 12.02.2026, 21:46:44 via Wykop
  • 18
@plackojad: jak nie wychodzisz po to żeby wygrać, to nie wychodź wcale, p---------e o zabawie jest dobre do wychowywania przegrywów od szkoły po dorosłość, potem właśnie się bawią od łyżwiarzy po piłkarską reprezentacje - wyjść na boisko i dobrze się bawić to można na meczu charytatywnym dla chorego Jasia, a nie olimpiadzie czy mistrzostwach, a nawet zawodach szkolnych
  • Odpowiedz
Hannnah
Hannnah
27.01.2026, 18:46:45
  • 1892
Hannnah

źródło: pui

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 27.01.2026, 21:32:10 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TTedbundYY
TTedbundYY
26.01.2026, 11:04:33
  • 588
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 26.01.2026, 13:55:08 via Wykop
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1110

BMW pędziło 320 km na godz. Mężczyzna żali się, że prokurator zabrał mu auto

Pokaż treści 18+

BMW pędziło 320 km na godz. Mężczyzna żali się, że prokurator zabrał mu auto

Służby postanowiły zarekwirować samochód BMW, którego kierowca pędził 320 km na godz. Mężczyzna żali się, że jest to kar

rail_man
z
onet.pl
dodany: 26.01.2026, 10:35:52
  • 381
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bmw
  • #
    majtczak
  • #
    afera
Larkin21
Larkin21
Larkin21 26.01.2026, 13:49:20 via Wykop
  • 15
"nie mają dostępu osoby uprawnione" + " w moim mniemaniu" i wszystko jasne, brakuje jeszcze bynajmniej i mamy jackpot dzbana xD kto będzie chciał dotykać tego gruza, cud że się nie rozleciał przy tych 320kmh xD
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

johann_10
johann_10
23.01.2026, 18:13:06
  • 320
Minimum 350 zł/h dla lekarza pierwszego kontaktu, wychodzi jakieś 59 tys. minus ryczałt 14% za odpowiednik jednego etatu.

Ale pamiętajcie - oni muszom dobrze zarabiać bo wyjadom!

Nono, mogą wyjechać np. do Niemiec lub Francji, gdzie taki lekarz rodzinny zarobi przy dobrych wiatrach 9-10 tys. euro brutto. Na UoP, z podatkiem dochodowym około 50% xD

#lekarz #lekarski #medycyna #konowalposting #zdrowie #pracbaza
johann_10 - Minimum 350 zł/h dla lekarza pierwszego kontaktu, wychodzi jakieś 59 tys....

źródło: IMG_4200

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 23.01.2026, 20:23:44 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 23.01.2026, 20:30:26 via Wykop
  • 12
@Bipolar-: dąbrowa tarnowska, brzesko, gorlice, pwz i w drogę (wymieniam tylko to z czym miałem styczność) 40h to najlepiej dziennie, siedzicie w miastach, jebiecie w centermedach, luxmedach jak maszynki i wszystko jak w zegarku musi chodzić, a możecie iść na wiochę, kosić 3x większy hajs i jeszcze jesteście traktowani jak bogowie, babcie wtykają po 20-50 zł z przyzwyczajenia, nie rozumieją że nie wolno xD, od jajek, kiełbasy i grzybów się
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
23.01.2026, 14:08:40
  • 353
Nic lepszego juz dzisiaj nie zobaczycie. Okazja dla fanow ogrodnictwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjecie w komentarzu

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka #heheszki #budujzwykopem #ogrodnictwo
ATAT-2 - Nic lepszego juz dzisiaj nie zobaczycie. Okazja dla fanow ogrodnictwa ( ͡° ͜...

źródło: 1000015728

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 23.01.2026, 20:17:30 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: nie ma dostępu jak niektórzy do morza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
20.01.2026, 17:32:57
  • 153
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 20.01.2026, 21:35:10 via Wykop
  • 1
@Henson_: jakiś wścieknięty pulpet s--------ł z pudliszek
  • Odpowiedz

95

Zabawa w kotka i myszkę z Guess Polska - Jak nie kupić prezentu na święta

Zabawa w kotka i myszkę z Guess Polska - Jak nie kupić prezentu na święta

Przedstawię wam historię jak potraktowano moją koleżankę która kupiła zegarek w renomowanej firmie Guess (Polska). O tym jak można z uśmiechem na twarzy traktować klienta - historia bez happy endu.

krzywousty80
z
wykop.pl
dodany: 19.01.2026, 19:41:08
  • 71
  • #
    guess
  • #
    januszebiznesu
  • #
    internet
  • #
    sklepyinternetowe
  • #
    zegarki
  • #
    prawo
Larkin21
Larkin21
Larkin21 19.01.2026, 20:06:43 via Wykop
  • 22
to kara za kupowanie takie syfu xD sam opis zegarka który mówi tylko o jego kolorach chyba tłumaczy wszystko, to jest zegarek za 7 zł, nie 700, o gustach się nie dyskutuje, ale to jest dramat
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sinti
Sinti
17.01.2026, 14:46:07
  • 115
oglądam sobie ten fame booster i kurde was też tak irytuje ten kurdupel? widać że karzeł ma nieludzkie kompleksy, a mini owca propsy, dobrą bitkę dałeś
#primemma
Sinti - oglądam sobie ten fame booster i kurde was też tak irytuje ten kurdupel? wida...

źródło: a1f5680eb72d4a83bf2a63707c125bce39d9bfbb925a06ce6c6528ee7cd724c6

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 17.01.2026, 20:26:29 via Wykop
  • 11
@Sinti: i ta stylizacja na typa co o-----ł perszinga xDDD
  • Odpowiedz

1837

Pilny apel krakowskiego RCKiK. Potrzebna krew

Pilny apel krakowskiego RCKiK. Potrzebna krew

Hej Wykopki. Sprawa jest na Kraków. Jeżeli ktoś może, to wpadnijcie oddać krew. Jeżeli nie, to chociaż łapka w górę dla zasięgu.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 15.01.2026, 11:54:21
  • 275
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    wykop
  • #
    pomoc
Larkin21
Larkin21
Larkin21 15.01.2026, 18:22:04 via Wykop
  • 2
niech się wieśniaki w małopolsce zdecydują xD bo chłopaki z krakowa przyjeżdżali oddawać do nas w grudniu na podkarpacie bo w małopolsce mieli za dużo i nie przyjmowali :) prościej gonić krwiodawców do sąsiednich województwa zamiast zająć się dystrybucją krwi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kasahara
Kasahara
06.01.2026, 12:05:33
  • 224
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 06.01.2026, 14:39:25 via Wykop
  • 3
@Kasahara: fajnie że w styczniu nowi ludzie zaczynają o siebie dbać! Tak trzymaj! Nie przejmuj się że teraz na siłowni się z ciebie śmieją i rozgrzewają twoimi maxami, kilka lat i będzie z ciebie prawdziwy GYMRAT!
  • Odpowiedz
tomeqf
tomeqf
tomeqf
04.01.2026, 10:00:18
  • 4
Odlewki perfum arabskich 1/2/3/5ml
#mililitry #rozbiorka #sprzedam #perfumy #odlewki

Pełna lista w galerii.

Perfumy są po maceracji, więc można sprawdzić zapachy takimi jakimi mają być docelowo. Często przy otwarciu nowej butelki arab ma odmienny zapach zanim się ułoży co może poskutkować pochopną oceną perfum.
tomeqf - Odlewki perfum arabskich 1/2/3/5ml
#mililitry #rozbiórka #sprzedam #perfumy ...

źródło: 1000030020

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 04.01.2026, 13:29:34 via Wykop
  • 10
@markaron: @cinek15c ale chłopaki spokojnie, to dobrze że dzban się w pierwszym zdaniu błaźni
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
30.12.2025, 09:13:40
  • 100
Mirki, dzięki za ogromną aktywność pod ostatnią ankietą o demografii! Padło tam mnóstwo wartościowych uwag - od kwestii braku mieszkań po problemy z budowaniem relacji w dzisiejszych czasach. Wiele osób w komentarzach wspominało też o poczuciu braku bezpieczeństwa, co płynnie prowadzi nas do kolejnego tematu rzeki: polskiej służby zdrowia.

Mówi się, że zdrowie jest bezcenne, ale w 2025 roku ma ono bardzo konkretną cenę. Jak to u Was wygląda? Czekacie pokornie w

Jak najczęściej korzystasz z opieki medycznej w Polsce?

  • Tylko NFZ (cierpliwie czekam w kolejkach) 5.6% (551)
  • Głównie NFZ (pojedyncze badania robię prywatnie) 16.5% (1616)
  • Mieszany (POZ na NFZ, specjaliści prywatnie) 21.3% (2089)
  • Prywatny abonament z pracy (Luxmed, Enel-Med itp.) 27.0% (2639)
  • Indywidualny abonament prywatny (płacę sam) 2.3% (226)
  • Prywatnie za każdą wizytę (bez abonamentu) 9.1% (887)
  • Korzystam z NFZ tylko w stanach nagłych (np: SOR) 6.3% (620)
  • Nie korzystam w ogóle (unikam lekarzy jak ognia) 7.4% (721)
  • Mieszkam za granicą (korzystam z innego systemu) 3.4% (335)
  • Nie mam zdania 1.1% (103)

Oddanych głosów: 9787

  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 30.12.2025, 13:46:25 via Wykop
  • 0
Bardzo dużo się da na NFZ, trzeba trochę cwaniactwa i kombinowania (co oczywiście nie jest normalne ale cóż..) a dodatkowo jestem krwiodawcą więc to już w ogóle otwiera drzwi wszędzie do tygodnia, a prywatnie czasami wcale nie znaczy lepiej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

1367

"W szpitalu powiatowym lekarz chce 500 zł za godzinę. To niebotyczna stawka"

"W szpitalu powiatowym lekarz chce 500 zł za godzinę. To niebotyczna stawka"

W przyszłym roku w systemie opieki zdrowotnej zabraknie ok. 23 mld zł, a lekarze domagają się rekordowych stawek. Wskaźnik podwyżek wynagrodzeń w opiece zdrowotnej w 2025 r. wyniósł 14,34 proc. Żadna inna grupa zawodowa nie miała takich podwyżek mówi Waldemar Malinowski, prezes Ogólnopolskiego Z

tomasztomasz1234
z
newsweek.pl
dodany: 30.12.2025, 12:37:32
  • 459
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    afera
Larkin21
Larkin21
Larkin21 30.12.2025, 13:42:28 via Wykop
  • 14
jeżeli kogoś dziwi stawka 500zl/h to chyba nie ma świadomości jakie tysiące płyną przez jakies ZOZ i NZOZy w wypizdowiach xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking