Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Larkin21
Larkin21

Larkin21

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5589
  • Znaleziska 1243
  • Mikroblog 4346
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 38

767

Dlaczego kobiety w Polsce rzadziej oddają krew [analiza]

Dlaczego kobiety w Polsce rzadziej oddają krew [analiza]

Po dodaniu poprzedniego znaleziska opisującego statystyczną dysproporcję pomiędzy mężczyznami a kobietami w Polsce w obszarze krwiodastwa postanowiłem zbadać przyczynę tego stanu rzeczy. W artykule przeprowadzam analizę porównawczą pomiędzy Polską a innymi dużymi krajami europejskimi oraz USA.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 28.03.2026, 19:54:18
  • 352
  • #
    zdrowie
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    medycyna
  • #
    krwiodastwo
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Larkin21
Larkin21
Larkin21 29.03.2026, 08:45:43 via Wykop
  • 0
@NaMoment: nie prościej iść jak człowiek o 11:30 i oddać od buta w 5 minut?
Larkin21
Larkin21
Larkin21 29.03.2026, 09:07:53 via Wykop
  • 0
no nie wiem u mnie tak to wygląda jak jesteś na koniec, byle nie o 11:55 bo panie będą złe :D 2 minuty rej i ankieta, minuta palec, minuta lekarz xd no i ostatnio sama moja donacja trwała 3.5 minuty plus no trzeba na trochę zostać po
dzony77
dzony77
21.03.2026, 08:38:16
  • 125
P------ę tę giełdę. Kupiłem rower. Koniec z cyferkami

#gielda
dzony77 - P------ę tę giełdę. Kupiłem rower. Koniec z cyferkami  

#gielda

źródło: att.2r2PX7SxjlOYwKuzY77xcxOHAzA7zQUgeZ13t8MY1l4

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 21.03.2026, 11:04:56 via Wykop
  • 2
@dzony77: dołóż 60k i kup coś co można nazwać rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

497

Stworzył szczepionkę mRNA na raka za 3000 usd przy pomocy chataGPT

Stworzył szczepionkę mRNA na raka za 3000 usd przy pomocy chataGPT

Australijski przedsiębiorca technologiczny Paul Conyngham wyjaśnia, jak wykorzystał ChatGPT/AlphaFold (wydał 3000 dolarów, nie mając żadnego wykształcenia biologicznego), aby stworzyć spersonalizowaną szczepionkę mRNA do leczenia nowotworów u swojego psa. Niesamowite.

Spring_is_coming
z
x.com
dodany: 15.03.2026, 07:46:36
  • 119
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    ai
  • #
    chatgpt
  • #
    zdrowie
Larkin21
Larkin21
Larkin21 15.03.2026, 15:10:21 via Wykop
  • 4
@debiec: nic głupszego dziś nie usłyszę XD janusze i grażyna pasą się na potęgę syfem, hodują sobie nadciśnienie, cukrzyce, hipercholesterolemie, a potem big pharma ich nie wyleczy tylko chce leczyć do końca życia! ioioioio statyny złe, leki na cukrzycę złe, leki na nadsiśnienie złe! Big pharma nie chce pstryknąć palcami i zabrać wyhodowanej na własne życzenie choroby xD
lazysoul
lazysoul
14.03.2026, 10:52:59
  • 37
Dieta pudełkowa nie ma smaku
to dla jakiś fanatyków

lazysoul - Dieta pudełkowa nie ma smaku
to dla jakiś fanatyków
SPOILER

źródło: image_picker_0E6413FC-2979-4A71-8332-2BA3B6B09AEC-6848-000001CD5EB3D1B4

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 14.03.2026, 16:17:51 via Wykop
  • 0
@lazysoul: na opakowaniu oczywiście zmyślone makro typu B:32g T:19g WW:80g ( xD ) a waży to wszystko z 200 gramów, już nie mówiąc że wychodzi z 50zł dziennie XDDD
  • Odpowiedz
Demaxian
Demaxian
09.03.2026, 13:10:29
  • 307
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 09.03.2026, 18:38:59 via Wykop
  • 1
@dqdq1: wg profesora z kulu nie na 120!!!! (tylko na 118 ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz

399

Leki na otyłość to nie cud. Waga wraca błyskawicznie po odstawieniu

Leki na otyłość to nie cud. Waga wraca błyskawicznie po odstawieniu

Naukowcy ostrzegają: po zaprzestaniu przyjmowania popularnych leków na odtyłość (jak Ozempic czy Wegovy), utracone kilogramy powracają w ekspresowym tempie. Badania wykazują, że bez stałej terapii i trwałych zmian w stylu życia, organizm szybko dąży do pierwotnej masy ciała.

matixrr
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 06.03.2026, 12:51:05
  • 319
  • #
    odchudzanie
  • #
    chudnijzwykopem
  • #
    medycyna
  • #
    dieta
  • #
    zdrowie
  • #
    leki
Larkin21
Larkin21
Larkin21 06.03.2026, 19:38:49 via Wykop
  • 5
gdyby tylko istniało jakieś normalne wytłumaczenie jak prawa fizyki, kalorie i takie tam.. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

768

"Największa zbrodnia" - Lekarze dostają też kasę za przepisanie danego leku!

"Największa zbrodnia" - Lekarze dostają też kasę za przepisanie danego leku!

Koncerny farmaceutyczne płacą lekarzom $240.000/rok za przepisywanie opioidów na receptę jako bezpiecznego rozwiązania problemu bólu. 16% pacjentów się uzależnia - stoją zgięci na ulicach miast. MILIONY LUDZI ZGINĘŁO. Proceder "sponsorowania" lekarzy wciąż trwa, choć nie aż tak jawnie jak kiedyś.

nieco
z
youtube.com
dodany: 26.02.2026, 15:08:00
  • 70
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    opioidy
  • #
    farmacja
  • #
    afera
  • #
    zdrowie
Larkin21
Larkin21
Larkin21 26.02.2026, 21:25:07 via Wykop
  • 0
@mistejk: około 70% aptek raportuje sprzedaż i firmy farmaceutyczne płacą za te wyniki i szacują reszte, są "sell in" sprzedaż z hurtowni, "sell out" sprzedaż do pacjentów, można kupić wszystko, z podziałem na substancje, konkurencje, specjalizacje lekarzy. tereny itd
windows95
windows95
24.02.2026, 18:39:16
  • 1172
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 24.02.2026, 20:36:18 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
21.02.2026, 13:06:27
  • 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 21.02.2026, 18:51:42 via Wykop
  • 1
@nieocenzurowany88: mam 36 lat i 36 cm czoło
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
21.02.2026, 15:03:59
  • 169
Natalio, czy zajęcie ostatniego miejsca było podsumowaniem twojej kariery którą właśnie kończysz?
#mediolan2026 #dzieciolowskicontent
Rad-X - Natalio, czy zajęcie ostatniego miejsca było podsumowaniem twojej kariery któ...

źródło: b6665307b08273d21dc4edab12167a8c4a7d907ad28c43319357a99735060d18

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 21.02.2026, 18:46:50 via Wykop
  • 26
@Rad-X: przykre jest to że dzięciołowski nie obrazi naszych olimpijczyków, którzy pojechali się dobrze bawić, bo przez ich mental i brak ambicji, ich się nie da obrazić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
17.02.2026, 12:12:36
  • 9
Ej jakie patelnie używacie w domu? Mam stalową, ale ona jest dość kłopotliwa w użytkowaniu. W dodatku to jest stał satynowa a nie nierdzewna, niby umiem już na niej jajko sadzone zrobić ale jest kłopotliwa jak chce obsmażyć np 4 partie mięsa jedna po drugiej. Mam też jakiegoś taniego Tefal śmiecia ale ma cienkie dno i zrobiła się górka na środku przez co nie smaży równomiernie. Co kupić? Jakiegoś droższego tefala? Zależy
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 17.02.2026, 18:10:03 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: bierzesz patelnie z lydla za jakies 69 zł, z grubym dnem po smażeniu itd na chwile zalewam wodą i później myje miękką gąbką bez detergentów, 3 lata minimum śmiga, a smaże na kropli oliwy przetartej ręcznikiem papierowym więc nie ma lekko patelnia
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 17.02.2026, 19:27:42 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: mam dokładnie te
1/ Masterpro Patelnia z kutego aluminium, ⌀ 24 cm
2/ ERNESTO® Patelnia aluminiowa, Ø 24 cm
te z powłoką ceramiczną u mnie się nie sprawdzają, te mają grube dno i jakaś tam ich powłoka
  • Odpowiedz
Counter-Cz3si0
Counter-Cz3si0
15.02.2026, 09:18:59
  • 100
Kijów też mieli zająć w trzy dni ¯\(ツ)/¯ Z Ukrainą nie dają rady, ale całe NATO już na pewno skapituluje w trzy dni
#ator #pracowniktvn #bekazszurow #polityka
Counter-Cz3si0 - Kijów też mieli zająć w trzy dni ¯\(ツ)/¯ Z Ukrainą nie dają rady, al...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 15.02.2026, 14:41:43 via Wykop
  • 2
@Counter-Cz3si0:k---a godzina i 35 minut.. xD
  • Odpowiedz

448

Z Igrzysk z dedykacją dla Ministerstwa Sportu

Z Igrzysk z dedykacją dla Ministerstwa Sportu

Saneczkarze po 8. miejscu w drużynie nie szczypali się w języki. Brawo za szczerość i odwagę.

kajelu
z
streamable.com
dodany: 12.02.2026, 18:42:15
  • 199
  • #
    igrzyska
  • #
    olimpiada
  • #
    igrzyskaolimpijskie
  • #
    mediolan2026
  • #
    sport
Larkin21
Larkin21
Larkin21 13.02.2026, 20:23:44 via Wykop
  • 0
NIE MA DRIFTOWEGO TORU GDZIE MAM CWICZYĆ!!!@!@#@!111 xD co za żałosne gnidy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrBudget
MrBudget
12.02.2026, 18:59:42
  • 287
Słucham właśnie wywiadu z jakąś polska łyżwiarką. "jadę tam się dobrze bawić bez presji na medal będę się cieszyć jazdą just have fun" itd. I potem zdziwienie że bez medali wracają jak jadą jako olimpijczycy bez presji na medal xd To niech w publice stoi jak nie chce odczuwać presji xd #o----------------l #igrzyskaolimpijskie #mediolan2026
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 12.02.2026, 21:46:44 via Wykop
  • 18
@plackojad: jak nie wychodzisz po to żeby wygrać, to nie wychodź wcale, p---------e o zabawie jest dobre do wychowywania przegrywów od szkoły po dorosłość, potem właśnie się bawią od łyżwiarzy po piłkarską reprezentacje - wyjść na boisko i dobrze się bawić to można na meczu charytatywnym dla chorego Jasia, a nie olimpiadzie czy mistrzostwach, a nawet zawodach szkolnych
  • Odpowiedz
Hannnah
Hannnah
27.01.2026, 18:46:45
  • 1892
Hannnah

źródło: pui

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 27.01.2026, 21:32:10 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TTedbundYY
TTedbundYY
26.01.2026, 11:04:33
  • 588
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 26.01.2026, 13:55:08 via Wykop
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1110

BMW pędziło 320 km na godz. Mężczyzna żali się, że prokurator zabrał mu auto

Pokaż treści 18+

BMW pędziło 320 km na godz. Mężczyzna żali się, że prokurator zabrał mu auto

Służby postanowiły zarekwirować samochód BMW, którego kierowca pędził 320 km na godz. Mężczyzna żali się, że jest to kar

rail_man
z
onet.pl
dodany: 26.01.2026, 10:35:52
  • 381
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bmw
  • #
    majtczak
  • #
    afera
Larkin21
Larkin21
Larkin21 26.01.2026, 13:49:20 via Wykop
  • 15
"nie mają dostępu osoby uprawnione" + " w moim mniemaniu" i wszystko jasne, brakuje jeszcze bynajmniej i mamy jackpot dzbana xD kto będzie chciał dotykać tego gruza, cud że się nie rozleciał przy tych 320kmh xD
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

johann_10
johann_10
23.01.2026, 18:13:06
  • 322
Minimum 350 zł/h dla lekarza pierwszego kontaktu, wychodzi jakieś 59 tys. minus ryczałt 14% za odpowiednik jednego etatu.

Ale pamiętajcie - oni muszom dobrze zarabiać bo wyjadom!

Nono, mogą wyjechać np. do Niemiec lub Francji, gdzie taki lekarz rodzinny zarobi przy dobrych wiatrach 9-10 tys. euro brutto. Na UoP, z podatkiem dochodowym około 50% xD

#lekarz #lekarski #medycyna #konowalposting #zdrowie #pracbaza
johann_10 - Minimum 350 zł/h dla lekarza pierwszego kontaktu, wychodzi jakieś 59 tys....

źródło: IMG_4200

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 23.01.2026, 20:23:44 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 23.01.2026, 20:30:26 via Wykop
  • 12
@Bipolar-: dąbrowa tarnowska, brzesko, gorlice, pwz i w drogę (wymieniam tylko to z czym miałem styczność) 40h to najlepiej dziennie, siedzicie w miastach, jebiecie w centermedach, luxmedach jak maszynki i wszystko jak w zegarku musi chodzić, a możecie iść na wiochę, kosić 3x większy hajs i jeszcze jesteście traktowani jak bogowie, babcie wtykają po 20-50 zł z przyzwyczajenia, nie rozumieją że nie wolno xD, od jajek, kiełbasy i grzybów się
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia