Shima edge vented lub rebelhorn spark II, ktoś posiada takie buty, lub inne z podobnym systemem zapinania?
Obecnie mam jakiś model dainese w formie trampek i wiązanie czy rozwiązywanie ich to najbardziej wkurzająca część przywdziewania całego ubioru. Mam taki system w butach roboczych i tam sprawdza się bardzo dobrze, ale ciekaw jestem jak wypada trwałość i skuteczność tego u producentów odzieży motocyklowej.
#motocykle
Obecnie mam jakiś model dainese w formie trampek i wiązanie czy rozwiązywanie ich to najbardziej wkurzająca część przywdziewania całego ubioru. Mam taki system w butach roboczych i tam sprawdza się bardzo dobrze, ale ciekaw jestem jak wypada trwałość i skuteczność tego u producentów odzieży motocyklowej.
#motocykle














Trafił do mnie Hyundai co to właściciel wymienił już tej zimy 2 akumulatory bo "rano nie odpala".
Po drugim pojechał do warsztatu gdzie zmierzyli mu pobór prądu na postoju 1.5-2A, co tłumaczy cały temat.
Ale że warsztat z takich bardziej "mechanicznych" to gość coś tam szukał o co chodzi ale się poddał.
Auto
źródło: image
Pobierz