Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LSkiper
LSkiper

LSkiper

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3759
  • Znaleziska 492
  • Mikroblog 3267
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 29
  • Dodane (76)
  • Komentowane (1809)
  • Plusowane (1382)
LSkiper
LSkiper
LSkiper 16.05.2026, 10:05:55
  • 0
Czy da się jakkolwiek odzyskać dane w nieinwazyjny sposób z takiego dysku, lub nawet przywrócić do działania cały dysk? Pacjent Samsung 850Evo 1TB SATA. Menedżer urządzeń widzi ten dysk, ale ani explorer ani zarządzanie dyskami nie widzi żadnego woluminu. Próba otwarcia zakładki szczegóły w menedżerze urządzeń kończy się zawieszeniem całego programu. diskpart i Ubuntu też tego dysku kompletnie nie widzą

#komputery
LSkiper - Czy da się jakkolwiek odzyskać dane w nieinwazyjny sposób z takiego dysku, ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigBang2
BigBang2
BigBang2
16.05.2026, 10:10:29 via Wypiek
  • 2
@sewieu666 chyba się nie znasz
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
17.05.2026, 10:29:46 via Wykop
  • 0
@LSkiper: Nie ma szans. Tylko profesjonalna firma, ale to koszty.
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 01.03.2026, 10:16:12
  • 0
Zamawiał ktoś coś z webike net? Potrzebuję do sztrucla kupić nowe cewki, chińczyki po miesiącu szlag trafił, a widzę że ceny mają bardzo dobre w porównaniu do PL sklepów z częściami OEM

#motocykle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso
01.03.2026, 18:16:16 via iOS
  • 0
@LSkiper: tak, kilka razy czesci do Hondy, bez problemow, ale dolicz clo
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper
Autor
01.03.2026, 19:21:14 via Wykop
  • 0
@ArmandoFelonso: Wartość zamówienia nie przekracza 150eur, w takim wypadku również doliczą cło? A co z VAT?
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 16.02.2026, 11:36:51
  • 0
Mam rower MTB złożony na napędzie 2x10 - mix Deore, SLX i XT z kasetą 11-36. O ile przy przejściu z Alivio taka kaseta była spoko, to potem zmieniłem kasetę na 11-42 z irytującą dziurą w przełożeniach 15t-18t. Chciałem poszukać innej kasety i znalazłem CS-LG400 11-39 z pasującymi mi przełożeniami pytanie tylko czy kaseta linkglide zagra z manetką SL-M780 i przerzutką RD-M7000-10?

#rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melba
melba
16.02.2026, 12:10:01 via Android
  • 0
@LSkiper: kiedyś chciałem spróbować kasety lg do napędu hg 11s (M5100) i znalazłem gdzieś info że nie dziala to dobrze, więc tu może być podobnie. Oczywiście oficjalnie na stronie shimano też jest info że nie jest to kompatybilne.
  • Odpowiedz
4x80
4x80
16.02.2026, 13:31:46 via Wykop
  • 0
@LSkiper: Sword G-Series 10 Speed Cassette 11-38
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 27.07.2025, 17:43:12
  • 0
Mirki, czy ten zestaw będzie w porządku? Składam kuzynce kompa do +/- 6k nie licząc monitora. Z wymagań WiFi w płycie i dobry stosunek cena/wydajność + możliwość rozbudowy w przyszłości

#pytanie #komputery
LSkiper - Mirki, czy ten zestaw będzie w porządku? Składam kuzynce kompa do +/- 6k ni...

źródło: 1000049891

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
27.07.2025, 19:47:48 via Wykop
  • 0
z resztą do FHD to 5070 można śmiało brać.
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper
Autor
27.07.2025, 22:22:35 via Wykop
  • 0
@10129: Chłodzenie od BQ zmieniłem na 40zł tańsze Thermaltake, zobaczymy jak to pójdzie. Pewnie tak czy inaczej przy zmianie na X3D wjedzie jakieś AIO 240mm. Na merele.net skompletowałem zestaw z płytą Asusa TUF B650 Wifi i RX 9070XT, zasilacz wziąłem ten co zalinkowałeś bo też zauważyłem promkę na niego. RAM zamieniłem na Patriot 6000MHz/CL30 32GB, obudowę zostawiam tą samą w wersji bez RGB. Finalnie wyszło 400 drożej, ale właśnie już
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 02.05.2025, 20:24:29
  • 0
Mam delikatny problem z GSX600F z 1998 roku (Jajko). Motocykl nie od razu gaśnie na wolnych obrotach - przeważnie ma ok. 1500-2000obr/min, po czym spada do 1000, chwilę później ma około 500-600 po czym gaśnie, ale czasem zdarzy się, że podbije na 2-3tys. obrotów. Luzy zaworowe ustawiłem wg instrukcji, gaźnik ma nowe dysze, uszczelki, zaworki iglicowe, ale nie został on wyregulowany bo nie mam wakuometru. Z tego co wiem kilka lat temu
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smoczykutaz7
smoczykutaz7
04.05.2025, 21:05:22 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
smoczykutaz7
smoczykutaz7
04.05.2025, 21:12:23 via Android
  • 1
@LSkiper ale co tu gdybać, to trzeba pójść i zobaczyć, jak nie widać to rozebrać i zobaczyć. Pamiętaj zawsze diagnoza, potem naprawa. A nie wymiana części na oślep.
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 08.03.2025, 18:08:38
  • 0
Mirki potrzebuję jakiejś polecajki odnośnie spodni. W Motormindzie kupiłem rebelhorn jax, po 3 wyjeździe prują się w kroku, co budzi moje wątpliwości względem ich wytrzymałości na rozdzieranie skoro rozwaliły się od wsiadania i zsiadania. Macie jakieś fajne spodnie do polecenia do około 1k? Najlepiej z ochraniaczami na kolana i biodra

#motocykle
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fotograf_warszawiak
fotograf_warszawiak
10.03.2025, 08:10:05 via Wykop
  • 1
@LSkiper: jak chcesz coś trwałego, to trzeba kupić ciuch markowy (ale nie polskiej marki). Held, Alpinestars, Spidi, Revit, Dainese itd., kupisz raz będziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
fotograf_warszawiak
fotograf_warszawiak
10.03.2025, 20:19:28 via Wykop
  • 0
@LSkiper: no i super!
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 26.12.2024, 12:22:12
  • 7
#bekaztransa #it
LSkiper - #bekaztransa #it

źródło: 1000040297

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
26.12.2024, 12:22:59 via Android
  • 6
@LSkiper ale mały papierosek hahah
jak u dziecka hahha
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 20.01.2024, 19:51:09
  • 3102
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
20.01.2024, 20:10:33 via Wykop
  • 1831
@LSkiper: ja p------e... Aż to jest taki moment że aż człowiek nie wie co napisać. Pewnie będzie to truizm bez większego znaczenia ale próbuj być silny i pamiętaj że nasi bliscy żyją tak długo dopóki są w naszej pamięci.
rozdartapyta - @LSkiper: ja p------e... Aż to jest taki moment że aż człowiek nie wie...

źródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8

Pobierz
  • Odpowiedz
SzalonyOgorek
SzalonyOgorek
20.01.2024, 20:16:54 via Wykop
  • 829
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 20.06.2023, 22:03:06
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CosyGrave
CosyGrave
20.06.2023, 22:03:50 via Wykop
  • 3
@LSkiper: Czy ten zespół zagra na stypie?
  • Odpowiedz
G.....6
konto usunięte 20.06.2023, 22:13:37 via Wykop
  • 1
@LSkiper: ciekawe czy jest tam jakiś nr do menadżera zespołu
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 15.06.2023, 07:33:12
  • 17
Myślałem że bana wyłapałem
#wykop20togowno
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aokx
Aokx
15.06.2023, 12:35:03 via Wykop
  • 0
@LSkiper: Może wyłapałeś ale coś nie zadziałało
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 02.02.2023, 14:42:08
  • 0
ło babens

#wykop20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 24.11.2022, 22:20:59
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEWASTATOR_TM
DEWASTATOR_TM
24.11.2022, 22:23:43
  • 0
@LSkiper: Na tym świecie wszystkie jednostki dwunożne są chore,bez wyjątku
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
24.11.2022, 22:26:23
  • 1
@LSkiper: potwierdzam
Ugabuga pleoleplepleple prtyyyyyyyyyyk
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 23.10.2022, 19:27:08
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 15.06.2022, 21:45:56
  • 1
dzisiaj BAT 37% w górę, czuje dobrze człowiek bo kupiłem jak był po 25 centów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 05.06.2022, 06:58:23
  • 3
siema, Invictus naprawdę pachnie jak taki generic męski perfum (trochę ziołowy, trochę słodki) o słabej projekcji czy podróba? Mam do porównania tego Isseya L'Eau Bleue d'Issey i w porównaniu do isseya invictus jest mega słaby
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....3
B.....3
konto usunięte 05.06.2022, 07:13:39 via iOS
  • 3
Sprawdź oryginalność flaszki, invictus to syntetyczny zapach powinien długo siedzieć, moj legend nie chciał zejść po kąpaniu xd
  • Odpowiedz
eric2kretek
eric2kretek
eric2kretek
05.06.2022, 09:41:08
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 17.05.2022, 19:59:02
  • 1
Issey L'Eau Bleue D'Issey Pour Homme powinięty, jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebeebe123123
ebeebe123123
ebeebe123123
17.05.2022, 21:11:56
  • 0
@LSkiper: mi się udało dorwac ostatnio za 75zl (uszkodzone pudełko). Interes życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) piękny zapach chociaż przy zbyt obfitej aplikacji potrafi być zbyt duszący.
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper
Autor
17.05.2022, 21:39:04
  • 0
@ebeebe123123: 2 psiknięcia wystarczą. na skórze póki co trzyma się 3. godzinę i pachnie nadal tak samo dobrze
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 17.05.2022, 17:51:57
  • 0
miraski co to może być? pacjent Pug 407 2.0HDi, pojedynczy stuk przy cofaniu na skręconych kołach jakoś od lewej strony z przodu. Po wejściu pod kanał żaden wahacz, łącznik ani amortyzator nie mają milimetra luzu. Przy jeździe na wprost nic nie stuka.
#mechanikasamochodowa #407
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubel119
bubel119
bubel119
17.05.2022, 17:58:16
  • 1
@LSkiper: przegub ?
  • Odpowiedz
8ukkake
8ukkake
19.05.2022, 20:49:20
  • 0
sruby od sanek sprawdz i ew. dokręć.
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 05.05.2022, 16:11:11
  • 0
siema mirasy jak oceniacie robotę? na zdjęciu wszystkie narzędzia do wyciągnięcia wgniotki po sarnie, nadal dół błotnika do zrobienia bo nie mogłem wyciągnąć nadkola a trochę mi się spieszyło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#blacharstwo #motoryzacja #peugeot #407
LSkiper - siema mirasy jak oceniacie robotę? na zdjęciu wszystkie narzędzia do wyciąg...

źródło: comment_1651767023h2fTnNmuuTzRMN5RKQL8Qt.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper
Autor
05.05.2022, 20:06:56
  • 1
@SpalaczBenzyny: Zobaczymy jak wyjdzie. Jak wyjdzie kaszana, to błotnik kosztuje 200zł i wymienię pod domem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panzerschokolade
panzerschokolade
panzerschokolade
06.05.2022, 10:36:31
  • 0
@LSkiper: pokaz po
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 01.05.2022, 16:56:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 30.04.2022, 06:59:16
  • 0
407 to masakra. Mega wygodne auto, w miarę tanie w naprawie ale jak zawsze się z----e jak jest najbardziej potrzebne XD tym razem gwóźdź w oponie i niedziałające spryski
#motoryzacja #peugeot
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gieszczu
gieszczu
30.04.2022, 07:22:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@LSkiper: gwóźdź w oponie to typowa usterka dla tego modelu
  • Odpowiedz
matejkoo
matejkoo
matejkoo
30.04.2022, 08:28:48
  • 8
@gieszczu: mechanik mi mówił że to przez podajnik gwoździ zamontowany zbyt blisko opon. To wada fabryczna.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.07.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking