Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LSkiper
LSkiper

LSkiper

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3828
  • Znaleziska 493
  • Mikroblog 3335
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
17 godz. i 46 min temu
  • 5
#motocykle #endurodogruzjidzis motocykl zaczoł przerywać przy 105km/h. Objawy są takie jakby ktoś mu nagle zapłon wyłączył na 1-2s potem strzał z tłumika
Problem ten pojawił się po wyjeździe z domu ale to było przy 140km/h więc prędkości absurdalne dla enduro na kostkach.
Olałem myśląc że pewnie coś się przypchało.
W Turcji strzelał z wydechu już przy 120km/h dziś przy 105 albo otwartej na full manetce..
Gaźnik rozebrałem i wyczyściłem oraz przejżałem.
Jedyne
mpetrumnigrum - #motocykle #endurodogruzjidziś motocykl zaczoł przerywać przy 105km/h...

źródło: 1000006584

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 15 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@mpetrumnigrum: Może to nie gaźnik a świece/cewki/moduł zapłonowy. U mnie tak było dopiero po zmianie cewek na OE nówki problem ustał a też walczyłem z gaźnikiem i dopływem paliwa
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
wczoraj, 06:34:47
  • 0
A Wam jaki krytyczny tempriczer łapie engine? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle
motospamer - A Wam jaki krytyczny tempriczer łapie engine? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle

źródło: 1000022922

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper wczoraj, 08:26:08 via Wykop
  • 0
@motospamer: nikt nie kazał kupować BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper przedwczoraj, 20:17:31
  • 1
Będę za niedługo robił upgrade z 2x10 na 2x11 aby pozbyć się denerwującej dziury w przełożeniach 15t-18t w kasecie 11-42, i w związku z tym mam pytanie czy jest sens dopłacać około 100zł do przerzutki XT? Waham się między RD-M8000 a RD-M5120, manetkę mam kupioną M8000 i w sumie nie wiem czy różnica będzie tak odczuwalna jak przy przejściu z manetek SLX na XT. Gdyby ktoś miał doświadczenie to też bym prosił
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper
Autor
wczoraj, 06:24:26 via Wykop
  • 0
@melba: Ok, to wezmę Deore w takim razie. Dzięki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
przedwczoraj, 08:17:34
  • 3
XDDDDD

#polskiedrogi #pedalarze #rower #heheszki #gdansk #bekazpodludzi #wtf #rowery #patologiazmiasta
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - XDDDDD 

#polskiedrogi #pedalarze #rower #heheszki #gd...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper przedwczoraj, 18:54:46 via Wykop
  • 0
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Za każdym j-----m razem jak tamtędy jadę specjalnie zwalniam bo już miałem 3 takie sytuacje gdzie by się ktoś we mnie w----ł. Ogólnie tamten kawałek od ETC do ronda Komorowskiego jest z-----y po całości
  • Odpowiedz
kadet5523
kadet5523
kadet5523
14.06.2026, 15:45:04
  • 0
Mirki jaki telefon polecacie nowy za 600-700zł
#telefony #komputery
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper przedwczoraj, 06:27:57 via Wykop
  • 0
@kadet5523: Używany S20 albo S21. Mój dziadek używał do tej pory Redmi 8A, teraz przesiadł się na jakieś Oppo 2-letnie i jezu chryste jak to c-----o chodzi. Tymczasem mój stary S22U chodził dobrze do momentu kiedy nie stłukłem ekranu, chwilowo używałem S20U i nadal chodził 100x lepiej niż 4 lata nowsze oppo z tzw. segmentu low-midrange
  • Odpowiedz
Jurix
Jurix
Jurix
13.06.2026, 13:56:45
  • 17
Pierwsze 100km na #motocykle #motocykle125 zaliczone.

Pierwsze wnioski:
- Motocykliści na sportach, nakedach i innych zwykłych zawsze machają, choppery nigdy. Z czego to wynika?
- Jak się nie z--------a (czyli jedzie zaledwie 10 ponad przepisową prędkość) to samochody wyprzedzają niczym rower - na zakrętach, przejściach, ciągłych.
- DAJ K----E MIODU słyszałem 3 razy, prośba żebym przygazował 4 razy - wszystko od dzieci/nastolatków xD
Jurix - Pierwsze 100km na #motocykle #motocykle125 zaliczone.

Pierwsze wnioski:
- Mo...

źródło: 1

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 14.06.2026, 07:55:28 via Wykop
  • 0
@mam__pytanie: Raczej po kołach i ilości tarcz powinieneś wiedzieć jaki tam siedzi silnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 134
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 13.06.2026, 22:22:00 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: E60, A8 D3 chociaż one już powoli umierają albo lecą do Polski B jak padają rozrządy w 3.0TDI, Dacia Duster, niezmiennie od dwóch dekad E36, Cayenne 1, Hummer no dużo tego jest
  • Odpowiedz
asenjo
asenjo
13.06.2026, 18:30:37
  • 0
#bf6 #battlefield #gpu #kartagraficzna #komputery
Tak wyglądają ustawienia na bodajże średnich w 1920x1080 w Battlefieldzie 6 na zestawie Ryzen 7700&RTX2060. Serio ten procesor nie wyciągnie więcej niż 50-60 na średnich? Czy to kwestia tego, że jest c-----a karta graficzna i tak się rozkłada.
Myślałem kupić Radeona 9070XT, no ale jeśli ma mi procesor tak bottleneckować to po chuju fest.
Też pewnie jakiś
asenjo - #bf6 #battlefield #gpu #kartagraficzna #komputery
Tak wyglądają ustawienia n...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 13.06.2026, 21:31:22 via Wykop
  • 0
@asenjo: Ja używam 9070XT z 5800X3D i jest idealnie. 7700 wypada chyba nawet trochę lepiej w grach od 5800X3D
  • Odpowiedz
Turtle1380
Turtle1380
13.06.2026, 18:47:23
  • 2
Dlaczego toyociarze to największe zmuły drogowe? Jeżdżę trochę codziennie i zawsze jak natrafiam na sznur 20 samochodów to na 95% liderem peletonu jest toyota. To samo kończy się teren zabudowany i przyspieszy taki łaskawie może do 60km/h. Jest to czymś spowodowane w tej marce samochodów, mają jakieś kagańce do 70km/h czy coś innego, nie jeździłem nigdy to nie wiem, może ktoś mi wytłumaczy ten fenomen?
#samochody #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 13.06.2026, 21:25:51 via Wykop
  • 0
@Turtle1380 @Zulf: Normalnie jak jadę autem to nie mam takiego problemu ale jak tylko dostaję na zastępcze cokolwiek z hybrydą to mi się załącza taki potężny ecodriving. Ostatnio Hondą HRV zrobiłem 3,5l spalania w warunkach mieszanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
12.06.2026, 11:39:04
  • 1
Czy Shimano Claris faktycznie jest tak beznadziejne jak ludzie mówią, czy dla goscia co po prostu chce sobie rowerem śmignać do pracy 16km w jedną strone wystarczy i będzie spoko?

Mam oferte kupna gravela Kellys Soot 30 za 2000.

-Hamulce tarczowe
-Shimano Claris
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 12.06.2026, 17:30:27 via Wykop
  • 1
@RenoJackson: Wszystko powyżej tourneya jest ok. Nawet sam Tourney jest w porządku ale rower, w którym jest Tourney pakowany fabrycznie raczej d--y nie urywa. Od Clarisa do Tiagry każda grupa chodzi tak samo, dopiero od 105 można wyczuć różnicę w pracy klamkomanetek chociaż i tak największy wpływ mają linki i pancerze
  • Odpowiedz
reseted
reseted
12.06.2026, 14:17:48
  • 0
Mirki i Mirabelki, jako że jestem zielony w temacie, a niedawno kupiłem sobie #szosa, prosiłbym o polecajki, które Waszym zdaniem najlepiej kupić, potrzebuje:

- bibsy
- koszulki
- kask
-
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 12.06.2026, 17:26:54 via Wykop
  • 1
@reseted: SPD i spodenki z wkładką (najlepiej na szelkach) to dwa największe gejmczendżery. Ja się przed SPD długo broniłem ale jak już spróbowałem to na zwykłe platformy już nie mam zamiaru wracać. Spodenki fajne są Endura FS460 mam i polecam ale trzeba troszeczkę zapłacić więcej niż za spodenki w deca
  • Odpowiedz

289

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 10.06.2026, 18:47:35
  • 156
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
LSkiper
LSkiper
LSkiper 11.06.2026, 12:51:19 via Wykop
  • 14
@wykopwykopwykop1: Olbrychski też. Chyba jedyny aktor który przez 20 lat się zestarzał o jakieś 50
El_Kamilos23
El_Kamilos23
10.06.2026, 18:21:06
  • 130
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?

Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
El_Kamilos23 - Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D...

źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888

Pobierz

Czy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?

  • Jeszcze jak! 78.8% (1066)
  • Komu to potrzebne? 21.2% (286)

Oddanych głosów: 1352

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 10.06.2026, 23:13:18 via Wykop
  • 0
@enron: C5X nie został wycofany z produkcji?
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 11.06.2026, 05:57:28 via Wykop
  • 2
@enron: na francuskie.pl piszą że produkcja jest już zakończona
  • Odpowiedz
KilY
KilY
09.06.2026, 11:11:40
  • 0
Siemka,
Chciałem pojeździć, ale muszę powymieniać kilka części w moim starym troche pordzewiałym rowerze. Głównie łańcuch, kasetę z tyłu, raczej korbę też, bo z przodu zębatki też pewnie pordzewiały, no i korbę. Brakuje mi jednak narzędzi, żeby to zrobić. Chciałem kupić taki zestaw narzędzi w walizce, ale do 200-300 zł to w opiniach pod każdym, narzekania na słabą jakośćz do tego są tam rzeczy, ktorychynie będę potrzebował. Więc chyba lepiej kupić potrzebne
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 09.06.2026, 21:01:13 via Wykop
  • 0
@KilY: przy okazji sprawdź jeszcze stery i łożyska kół - Jak to są koła na kulkach i konusach będą potrzebne ci dodatkowo płaskie klucze do konusów rozmiary od 13 do 17. Do sterów powinny wystarczyć imbusy 4 lub 5 jeżeli to są stery ahead. Kilka takich rowerów już przerobiłem gdzie klient przychodzi na przegląd roweru a kończyło się na wymianie sterów
  • Odpowiedz
a665321
a665321
a665321
09.06.2026, 12:43:42
  • 0
Chciałbym zrobić jakąś trasę rowerem 100km, ale bez wjeżdżania na drogi z jakimkolwiek ruchem (tzn taki ruch jak na gassy ok, bo jadą wolno i jest ich bardzo mało, ale drogi między wsiami raczej nie bo tam z----------ą lub jest większy ruch). Znajdzie się coś takiego w okolicach #warszawa ? może być nawet past techniczny wzdłuż trasy xD #rower
No i z racji cienkich opon (szerokość 32) raczej
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 09.06.2026, 20:48:03 via Wykop
  • 0
@a665321: tzw. drogami serwisowymi. Sporą część S7 na odcinku Gdańsk - Elbląg da się tak objechać
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
09.06.2026, 00:18:43
  • 54
I ten kraj chciałby być w Unii Europejskiej xD
Mentalnie niewiele różni się od zbrodniczej Rosji.
Zresztą zawsze tak było cywilizacja europejska kończy się na granicy RP.

Pod postem setki komentarzy wychwalających Banderę ;)

#ukraina #rosja #wojna
Caracas - I ten kraj chciałby być w Unii Europejskiej xD
Mentalnie niewiele różni się...

źródło: 1000041367

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 09.06.2026, 06:57:39 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vivanat
vivanat
vivanat
08.06.2026, 17:16:04
  • 0
Pomykam sobie na MTB w większości asfaltem, Ale oczywiście też lasami, szutrami i innymi cudami. Myślałem że to kwestia przyzwyczajenia ale po zrobieniu kilkuset kilometrów, po kilkunastu minutach jazdy mówiąc wprost- boli mnie dupsko…
Czy jest szansa wymiany siodełka na „mniej bolesne” czy bez pieluchy się nie obędzie? #rower #rowery #mtb
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 08.06.2026, 20:22:39 via Wykop
  • 0
@vivanat: w moim przypadku oba siodełka (Selle italia jakieś, kupione dawno temu w deca i WTB fabryczne z Eskera 6.0) były mega niewygodne do momentu gdy nie kupiłem spodenek z wkładką. Mam Endura FS460 i najtańsze z decathlona z wkładką i od tego momentu lekko 50-100km daję radę zrobić na obu siodełkach
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
08.06.2026, 17:42:28
  • 241
Pamiętajcie, że obecny Contract For Delivery na ropę wygasa 11 czerwca i potem w ciągu 48 godzin trzeba będzie odebrać baryłki z terminalu cargo XTB w Gdańsku.

#gielda #gieldowegownowpisy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 08.06.2026, 20:00:25 via Wykop
  • 1
@ossprime: Jak w Gdańsku to zdzisia muszę zawrócić bo pojechał na cargo do Warszawy (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
07.06.2026, 14:12:25
  • 0
czy po zeskanowaniu kodu qr od razu jesteście przekierowywani do strony czy najpierw wyświetla wam się link i dopiero decydujecie czy na niego wejść? piszcie jaki telefon #telefony #qr #qrcode #kodqr
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 07.06.2026, 19:33:03 via Wykop
  • 1
@placebo_: S10+/S22U/S25 najpierw się pojawia link
  • Odpowiedz
Pepe_Roni
Pepe_Roni
06.06.2026, 14:09:39
  • 0
Warto go brać za 2K?
https://kross.pl/vento-2-0-krx-czarny-czerwony-polysk?gad_source=1&gad_campaignid=23336657658&gbraid=0AAAAAC2BX42tkBiVJSiESVSfmMFy7Az82&gclid=Cj0KCQjwio_RBhDMARIsAJPveNNrR8uwQA1QFGwvqopUrJewNvUqO9pmuaMcWLgLccEqJ2NZp2UKokIaAnKBEALw_wcB
#rower
PepeRoni - Warto go brać za 2K?
https://kross.pl/vento-2-0-krx-czarny-czerwony-polysk...

źródło: KRVE2Z28X22M005384_KR_VENTO_2.0_KRX_48_11a3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 07.06.2026, 19:30:24 via Wykop
  • 0
@pp93: @Pepe_Roni Ten napęd to Ltwoo R3, czyli taki mocny entry-level pod szosę. Niby można brać tylko ktoś na tiktoku miał problem z tym, że na najniższych biegach z przodu i z tyłu był problem z ocieraniem kółka przerzutki o kasetę. Ja bym brał bo lubię takie złomki, i bym sobie z tym poradził ale jak chcesz kupić rower, który kupujesz i działa to bym faktycznie szukał czegoś na
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.07.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking