Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LSkiper
LSkiper

LSkiper

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3844
  • Znaleziska 494
  • Mikroblog 3350
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
lil_buck3t
lil_buck3t
05.04.2026, 09:53:05
  • 0
#telefon #nawigacja #motocykle
Jaki telefon będzie oferował jak najwyższą jasność ekranu na słońcu? Chcę sobie kupić coś co będzie robiło za nawigację na Moto. Dobrze też jakby bateria w miarę trzymała, ale mam ładowarkę w pobliżu. Myślałem o S22+ bo używane można znaleźć już w spoko pieniądzach.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 05.04.2026, 19:38:33 via Wykop
  • 0
@lil_buck3t: Mam S22Ultra, SOT to jakiś nieśmieszny żart w porównaniu do w-------j baterii w poprzednim S10+. Szukaj czegoś z ekranem (AM)OLED, jakikolwiek LCD w telefonie to tragedia podczas używania w pełnym słońcu. Miałem LG G5, które wtedy było reklamowane jako telefon z najwyższą jasnością wśród LCD a i tak S4 pod tym względem go w---------o
  • Odpowiedz

491

Miało być ekologicznie i taniej. W praktyce kończy się wizytą u mechanika

Miało być ekologicznie i taniej. W praktyce kończy się wizytą u mechanika

Auto gaśnie na światłach i odpala ponownie po puszczeniu hamulca, wszystko działa tak, jak powinno.... tylko wszystko szybko się zużywa... Gdyby to tylko mógł ktoś wcześniej przewidzieć... ;)

konkarne
z
moto.pl
dodany: 04.04.2026, 10:56:36
  • 311
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    ciekawostki
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
LSkiper
LSkiper
LSkiper 05.04.2026, 08:37:48 via Wykop
  • 0
W nowoczesnych autach stosuje się co prawda specjalne akumulatory AGM lub EFB, ale są one znacznie droższe od tradycyjnych. Wielu kierowców dowiaduje się o tym dopiero w momencie wymiany, gdy koszt okazuje się kilkukrotnie wyższy niż się spodziewali.


Wymiana akumulatora EFB z programowaniem 450zł. Bez przesady że koszt jest kilkukrotnie wyższy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ortalionowy
ortalionowy
03.04.2026, 07:09:40
  • 1
#motocykle Ostatnio na Instagramie widziałem rolkę gościa który mówił ze po to aby być bardziej widocznym dla innych kierowców w dzień jeździ na światłach drogowych, tak sobie myślę ze to wcale nie jest głupie tylko mam zagwozdkę czy można tak robić? Nie dostane za to mandatu? O oślepieniu innych kierowców raczej nie ma mowy podczas dziennej jazdy.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 04.04.2026, 19:48:00 via Wykop
  • 0
@ortalionowy: Właściwie to jest tak samo skuteczne jak wrzucenie mocnych ledów do lampy bez soczewki - Może i bardziej cię widać ale za to oślepiasz wszystkich dookoła i wyglądasz jak debil + możesz dostać mandat
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
03.04.2026, 20:15:03
  • 0
Czy sprawdza sie u was ten Motul?
#motocykle
ulegly - Czy sprawdza sie u was ten Motul?
#motocykle

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-03 221346

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 04.04.2026, 19:39:10 via Wykop
  • 0
@ulegly: Miałem, ładnie pachnie i nic poza tym - Smar jak smar, z drobną różnicą że używałem go na łańcuchu co miał z 15 lat więc nie wiem czy dobrze smaruje czy nie bo i tak się wyciągał jak p----------y. Obecnie używam smaru Valvoline i też jest ok, tyle że jest z 2x tańszy. Łańcuch wyczyściłem wczoraj naftą i mam w dupie te zmywacze w sprayu bo żaden tak dobrze
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
31.03.2026, 07:26:19
  • 76
W ogóle jeżeli ktoś lubi wydarzenia historyczne to właśnie mamy powtórkę z kryzysu paliwowego z perspektywy USA w 70s

-Znowu jakaś tam wojna w piaskownicy
-Paliwo kosztuje miliony monet
-Złe zarządzanie zaraz spowoduje sztuczne braki na stacjach
-Wszyscy jeżdżą wielkimi, ciężkimi kolumbrynami (tak, patrzę na wasze przerośnięte suvy)
SzubiDubiDu - W ogóle jeżeli ktoś lubi wydarzenia historyczne to właśnie mamy powtórk...

źródło: gettyimages-518390262

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 01.04.2026, 19:57:54 via Wykop
  • 0
@Pangia: No i tu się mylisz. Miałem ostatnio do pojeżdżenia Hondę HRV - Spalanie po Poznaniu w godzinach szczytu 6,5l, a powrót bokami do domu 5,7l. Nawet przy mocnym ecodrivingu da się zejść w okolice 4-4,5l. PHEVy mogą palić więcej jeżeli silnik jednocześnie ładuje baterię i napędza auto i wtedy palą 10-12l przy stałej prędkości. Te bardziej ogarnięte hybrydy można ustawić tak aby ładowały się jedynie przy rekuperacji nie korzystając
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper 01.04.2026, 21:06:28 via Wykop
  • 0
@Pangia: T-Roc 2020 1.5 pali dychę przy jeździe po powiatowym. Oba moje auta z 2.0 HDi ledwo się zbliżają do takiego wyniku. Podaj przykład takiego auta z gołą benzyną które w mieście spali 6l
  • Odpowiedz
Wwolt
Wwolt
31.03.2026, 19:01:06
  • 59
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Idź do najdroższego sklepu w mieście, kup ogórki i pomidory.
Wstaw zdjęcie z rachunku grozy ale nie zapomnij zamazać nazwy sklepu.
-Ogórek 25 zł za KG, w Biedronce po 9 zł a na targu po 5-10 zł.
-Pomidory 39 zł za KG, w Biedronce 18 zł a na targu po 11.
Muszę poszukać gdzie ta dzida robiła zakupy.
Wwolt - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Idź do najdroższego sklepu w mieście, kup...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-31 205733

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 31.03.2026, 20:40:52 via Wykop
  • 1
@Wwolt: tymczasem ja w dino kupujący 6l soku pomarańczowego za 17zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zeszłym roku nie do pomyślenia
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
28.03.2026, 23:30:27
  • 223
W Uniwersum Obłędu xD
Z tego co widzę, na głównej sali około 300 rednecków
Na salach z transmisjami, 300-400 rednecków, część śpi, część coś je, średnia wieku 60+
No, ale prezydent jest tam "gdzie decydują się losy świata", tak się decydują, że Trump poleciał do Miami na konferencję Saudów, mówić, że ich król całuje go w dupę.
Trochę czuję zażenowanie, że prezydent mojego kraju dostał telefon i na zawołanie wsiadł w samolot,
luke-mat - W Uniwersum Obłędu xD 
Z tego co widzę, na głównej sali około 300 redneckó...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 29.03.2026, 08:18:54 via Wykop
  • 20
@luke-mat: nawet podobnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LSkiper - @luke-mat: nawet podobnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000060177

Pobierz
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
26.03.2026, 19:20:42
  • 10
Zawory wyregulowane. Można umierać.

#motocykle
sosiwoczostkowe - Zawory wyregulowane. Można umierać. 

#motocykle

źródło: 1000050400

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 28.03.2026, 07:53:15 via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: Jak uszczelki w dobrym stanie to można złożyć drugi raz na te same. Raz tak zrobiłem i wszystko było ok, za drugim razem misiek pod gniazdo świecy mi wpadł do rozrządu i rzygnął olejem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A uszczelki OE czy zamiennik? Kupiłem teraz uszczelkę Atheny i jakość w porównaniu do 30 letniej oryginalnej jest mocno dyskusyjna
  • Odpowiedz
debug
debug
debug
25.03.2026, 13:33:52
  • 1
#motocykle ale bym się dzisiaj naciął. Uruchomiłem starszy motocykl, co stał ponad 10 latek. (Na co dzień jeżdżę innym). Nie doceniłem syfu na bokach opony (taki brązowy, cholera wie skąd) i mi w łuku przód zaczął rwać przyczepność - a jechałem cholernie wolno (nie uwierzyłbym jakbym nie doświadczył) 10 km więcej i bym może owiewki teraz szukał. No nic, papier ścierny pójdzie w ruch.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 25.03.2026, 22:15:59 via Wykop
  • 1
@debug: Ja na takich oponach przejechałem około 3000km i żyję choć jazdy na takich laczkach w mokrym to nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nano22
Nano22
22.03.2026, 18:23:10
  • 2
Mirki zastanawiam się czy brać auto z automatyczną skrzynią biegów. Moja trasa to 90% trasa, ale końcówka wygląda tak, że ok 10min w korku (2.5km). Jazda wygląda tak, że albo jedynka i powoli się toczę, albo co chwilę hamowanie i ponowne ruszanie. Czy w tym przypadku automat będzie dostawał mocno po dupie?
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 22.03.2026, 19:59:31 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: Peugeoty 407 miały bardzo długo pchane automaty 4HP20, a to już autosegment D. Właściwie do wprowadzenia 2.0HDI 163KM można było wybrać automat 4-biegowy lub 6-biegowy
  • Odpowiedz
JuliuszSlowacki
JuliuszSlowacki
22.03.2026, 09:22:12
  • 137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 22.03.2026, 15:18:49 via Wykop
  • 1
@JuliuszSlowacki: Wczoraj w r*publice nawet słowem nie wspomnieli wizycie na Węgrzech
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21.03.2026, 19:41:08
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 22.03.2026, 07:40:22 via Wykop
  • 0
@splinter96: miałem przyjemność wczoraj wieczorem oglądać ten syf. Chwalenie się ukończonymi inwestycjami w latach 2015-2023 Gdzie pewnie do około 2019 roku większość inwestycji poczynił wcześniejszy rząd, straszenie kredytami, brakiem możliwości wykonania kolonoskopii gastroskopii itd, darcie mordy zamiast normalnej dyskusji a przemówienie czarnka wyglądało jak expose Hitlera w Reichstagu. Po 30 minutach poszedłem pomóc do kuchni bo rzygać się chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
XailonOZ
XailonOZ
13.03.2026, 11:25:55
  • 0
#samochody #motoryzacja #carboners Szukam autka 'dla ludu' po 2020 roku, do 80K, segment C hatch / B SUV. Zrobiłem mały silnikowy research ale chciałbym poznać Wasze zdanie który najlepszy. Zakup zdecydowanie na dłuższą chwilę (+5 lat), 15K KM rocznie. Toyota odpada, bo nie mieści mi się cenowo/wymiarowo.

Który silnik polecasz?

  • 1.0 TCE LPG (Renault/Dacia) 16.1% (10)
  • 1.3 TCE (Renault/Dacia) 6.5% (4)
  • 1.0 EcoBoost Hybrid (Ford) 1.6% (1)
  • 1.5 TGDI (Hyundai/Kia) 3.2% (2)
  • 1.4 BoosterJet Hybrid (Suzuki) 6.5% (4)
  • 1.2 Turbo (Stellantis, nowy PureTech, na łańcuchu) 3.2% (2)
  • 2.0 Skyactive (Mazda) 25.8% (16)
  • 1.0 TSI (Grupa VAG) 8.1% (5)
  • 1.5 TSI (Grupa VAG) 27.4% (17)
  • Inne - proszę o komentarz z wyjaśnieniem 1.6% (1)

Oddanych głosów: 62

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 16.03.2026, 21:36:32 via Wykop
  • 0
@XailonOZ: 1.6 Stellantis po 2018 roku (508, 308 chyba też) wdzięczne silniczki, trzeba jedynie co jakiś czas wymieniać pokrywę zaworów razem z odmą bo lubią przeciekać. Spalanie i koszty utrzymania w zasadzie jak każda współczesna benzyna
  • Odpowiedz
PotwornyKogut
PotwornyKogut
PotwornyKogut
15.03.2026, 18:42:10
  • 0
czy może mi ktoś wyjaśnić filozofię zapalania się (gaśnięcia?) jednego ze świateł do jazdy dziennej przy skręcie?

coraz częściej to widzę, głównie na rondzie.
ominąłem ten szczebel edukacji i mówiąc szczerze rozprasza mnie to.

kiedy to się załącza? przy wchodzeniu w zakręt? przy wychodzeniu? czy jest to sprzężone z kierunkowskazem?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 16.03.2026, 21:23:29 via Wykop
  • 0
@PotwornyKogut: Ja u siebie w 508 II mam cały czas włączone DRL + dwie soczewki w reflektorze przy światłach mijania i przy skręcie zapala się z boku malutka dioda doświetlająca zakręt. Niektóre auta mają to tak rozwiązane że włącza się wtedy któreś przeciwmgielne, np Passaty B7. Przy włączeniu kierunku w miejscu światła DRL zapala się kierunkowskaz, ale to też nie dotyczy każdego auta.
  • Odpowiedz
Jerzu
Jerzu
16.03.2026, 18:52:31
  • 17
24 536 + 55 = 24 591

Wymieniłem napęd w mojej Sensie, kaseta Shimano 105 CS-7101 11-34 12rz i już na trzecim trybie od końca, wózek zahacza o szprychy. Na pozostałych koronkach łańcuch chodzi dobrze. Co zrobiłem źle?

#rowerowyrownik #rower #szosa

Skrypt | Statystyki
Jerzu - 24 536 + 55 = 24 591

Wymieniłem napęd w mojej Sensie, kaseta Shimano 105 CS-...

źródło: a2026-03-16_18-46-28-696

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 16.03.2026, 18:54:25 via Wykop
  • 4
@Jerzu: Sprawdź czy hak jest prostopadły do osi ramy. Ja jak miałem tego typu problem z RD-M7000 i kasetą 11-42 okazało się że hak był krzywy i nawet nie podejmowałem próby jego prostowania bo nowy 30zł

Dodam, że biegi chodziły względnie prawidłowo, ale problem był na 1 i 2 biegu. Sprawdź jeszcze czy czasem nie masz za mało wkręconą śrubę A
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech
16.03.2026, 12:11:27
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 16.03.2026, 18:17:03 via Wykop
  • 0
@larvaexotech: Bo to jest ostateczny acziwment - po r--------u 6 biznesów w tym kasyn (xD) pora na r--------e światowej gospodarki
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
16.03.2026, 14:13:46
  • 692
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 16.03.2026, 18:04:15 via Wykop
  • 1
@JPRW: W sumie wygląda jak Maya Bay, gdzie przez cały rok jest kategoryczny zakaz kąpieli ( ͡º ͜ʖ͡º) pytanie tylko czy tam zostało zdjęcie zrobione
  • Odpowiedz
Bartek5435
Bartek5435
Bartek5435
15.03.2026, 20:33:15
  • 0
Chieftec Vega 750w (nie modularny) - 251zł
MSI A1000G 1000w - 465zł

Czy do zestawu RTX 5070 Ti + 5700x/7800x3d warto dopłacić ponad 2 stówy do lepszego zasilacza?

#pcmasterrace #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LSkiper
LSkiper
LSkiper 15.03.2026, 20:46:01 via Wykop
  • 2
@Bartek5435: Ja się kieruję zasadą że powyżej pewnego pułapu cenowego (załóżmy że 3k) zasilacz powinien kosztować 10% ceny całkowitej PC, z tym, że trzeba wybrać najlepszy w tej klasie cenowej. 1kW to już fajny zasilacz na którym pójdzie teoretycznie każdy konfig domowego PC. Ja mam CM MWE 750v2 Gold, i raczej nic poniżej sam dla siebie bym nie brał. Im zasilacz ma lepsze parametry i więcej zabezpieczeń, tym spokojniejsza głowa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 20
  • Strona 6 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.07.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking