Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2816

Przyłapane gnoje na wyrzucaniu budowlanego syfu w lesie

Przyłapane gnoje na wyrzucaniu budowlanego syfu w lesie

Mordy zdziwione. Pięknie widać tablice rejestracyjną.

Pro-Xts
Pro-Xts
z
facebook.com
dodany: 25.04.2026, 19:20:11
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Dla osób bez fb
Paayor
z streamin.link
  • 264
Tablica
Mark666
z tablica-rejestracyjna.pl
  • 162

Komentarze (213)

najlepsze

Pan_Miszuk
Pan_Miszuk
Pan_Miszuk
25.04.2026, 19:24:39 via Wykop
  • 641
Mordy zapikselowane. Zakop.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

khain
khain
khain
25.04.2026, 23:55:11 via Wykop
  • 123
@Pan_Miszuk: Może mordy nie ma, ale są blachy.
  • Odpowiedz
dziabonq
dziabonq
26.04.2026, 06:38:11 via Android
  • 44
@khain: pozyczony, nie pamietaja od kogo
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
25.04.2026, 20:26:40 via Wykop
  • 301
A mogli wyrzucić w jakimś muzeum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jamajskikanion - A mogli wyrzucić w jakimś muzeum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000001292

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ruffio
ruffio
ruffio
26.04.2026, 10:25:08 via Android
  • 0
@jamajskikanion: to akurat każdy zbieracz złomu zabiera i pyta czy jest coś jeszcze
  • Odpowiedz
Hansim33
Hansim33
25.04.2026, 20:44:59 via Wykop
  • 258
to bedzie 25 lat pozbawienia wolnosci albo 100 zl grzywny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tester3443
tester3443
25.04.2026, 21:49:20 via Wykop
  • 3
@Hansim33: raczej 25 lat pozbawienia wolności( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
25.04.2026, 23:48:36 via Wykop
  • 26
raczej 25 lat


@tester3443: 100 zł piechotą nie chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
25.04.2026, 20:18:03 via Wykop
  • 209
w budowlance to chyba dosc czeste zjawisko, bo widac, ze te wszystkie smieci przy drogach to glownie z budow
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JacoJac
JacoJac
26.04.2026, 06:45:55 via Wykop
  • 66
@Milegodniawszystkim: prowadzę budowy jakis juz czas... do niedawna sie cieszylem ze w koncu nauczylem dzikusów wyrzucać smieci do kontenera ale weszła segregecja i moja radość sie skonczyla..
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
26.04.2026, 07:09:18 via Wykop
  • 49
@Milegodniawszystkim: może i jebią na czarno i nie płacą podatków, za to jeszcze śmiecą na ulicach i trzeba za nich sprzątać
  • Odpowiedz
Kowal13
Kowal13
25.04.2026, 20:24:44 via Wykop
  • 184
Gnoje j----e.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Doktoorr
Doktoorr
25.04.2026, 20:30:00 via Wykop
  • 167
Doktoorr

źródło: IMG_6421

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

titu
titu
25.04.2026, 23:03:49 via Wykop
  • 166
grozi im 500zł mandatu... dokładnie tyle ile dostał pewien kierowca od "poważnego przedsiębiorcy" z mojej okolicy, który wylewał chemię do jeziora zanieczyszczając je do takiego stopnia, że usunięcie szkód oszacowano na 4 miliony złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Faszola
Faszola
26.04.2026, 02:43:18 via Wykop
  • 33
@titu: artykuł 182 kk - do 8 lat więzienia
  • Odpowiedz
JasnyBanan
JasnyBanan
26.04.2026, 06:44:40 via Wykop
  • 27
@titu: I wy się dziwicie, że nam Wisła wysycha i w kraju wody pitnej brakuje XDD w Polsce jak w Afryce zresztą nasze witaminki już tu bambusów sprowadzają #pdk ostatnio popularny kierunek migrantów to Zimbawe
  • Odpowiedz
Wuch
Wuch
26.04.2026, 06:28:35 via Wykop
  • 103
No gdyby tylko każdy mógł oddać na PSZOK śmieci, to nie byłoby takiej akcji. A tak to są limity, umowy, dowody, udowadnianie zamieszkania, zameldowania, rozmiar buta długość fiuta. Na pszoku kolejka śmieciarek, waga, wszystko musi być posegregowane, a tego to nie przyjmiemy, a tutaj to pan przekroczył limit, a potem zdziwienie że ludzie to w----------ą w publiczne kosze albo gdzie popadnie. Nie bronie tych chłopów, pokazuje tylko ułomność systemu. Sam mam teraz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wuch
Wuch
26.04.2026, 06:38:58 via Wykop
  • 36
Mordo płace za odbiór śmieci cyklicznie i to nie małą opłatę, to niech odbierają. W jaki sposób ci wyszło, że moje smieci są "darmowe"?
  • Odpowiedz
BreathDeath
BreathDeath
26.04.2026, 06:59:16 via Wykop
  • 18
@Wuch: Jakos ja sobie zamówiłem kontener na 3 tony gruzu i wywieźli. Nie widzę problemu.

Gruz to nie są odpady komunalne i płaci się ekstra i tyle.
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
25.04.2026, 19:29:02 via Wykop
  • 99
Szkoda ze tylko zdziwione a nie obite.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czytelnik30
Czytelnik30
25.04.2026, 22:09:50 via Android
  • 67
Więcej glupawych przepisów dot odbioru odpadów i podwyzszania kosztów...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
26.04.2026, 07:12:04 via Wykop
  • 9
@Czytelnik30: jak to budowlańcy to pewnie nawet podatków nie płacą bo na czarno robią xd
  • Odpowiedz
thcl
thcl
26.04.2026, 08:06:50 via Wykop
  • 18
@Czytelnik30: a wystarczyłoby żeby pszok przyjmował za opłatą każdy rodzaj. Jak robią to od firm utylizacji. A to tego nie przyjmą to źle tamto tez nie..... Wynajmuj transport za 500 by zutylizować 100kg papy za 80zl.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3161
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3057
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3019
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2606
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2329
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #srodowisko
  • #ciekawostki
  • #polska
  • #klimat
  • #energetyka
  • #kaucja
  • #gospodarka
  • #uniaeuropejska
  • #motoryzacja
  • #przyroda
  • #heheszki
  • #smieci
  • #globalneocieplenie
  • #systemkaucyjny
  • #ekonomia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking