Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Karonon

Karonon

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7617
  • Znaleziska 2395
  • Mikroblog 5222
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 17
tyrytyty
tyrytyty
6 godz. i 14 min temu
  • 8
zaraz skali braknie xdd

nie rozumiem czemu "dobry" kolor zielony nie jest dla skali 20-30 stopni tylko dla zimowych mrozów poniżej 10 które powinny być na niebiesko i gorzej

#pogoda
tyrytyty - zaraz skali braknie xdd

nie rozumiem czemu "dobry" kolor zielony nie jest...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 4 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@tyrytyty: mapy grozy
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
8 godz. i 18 min temu
  • 469
Ale to trzeba być zwykłą k bez mózgu żeby pałować swojego motocyklowego zloma do odciny po mieście o 5 rano
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 5 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@PodniebnyMurzyn: praktycznie zerowe prawdopodobieństwo ukarania, to samo te buczące jak d--a po grochówce choppery - wiocha w uj
  • Odpowiedz
mr_domban
mr_domban
mr_domban
wczoraj, 11:07:36
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 22 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@mr_domban: po tym co pokazało GTA 5 nie czekam, kupię za kilka lat na jakieś wyprzedaży
  • Odpowiedz

602

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 14:57:32
  • 273
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
Karonon
Karonon wczoraj, 07:14:20 via Wykop
  • 4
@pan-bartolomeu-dias: dobry żart :D
Karonon
Karonon wczoraj, 07:17:25 via Wykop
  • 6
Myślę że obecnie dużo większym problemem jest wszechobecny hałas komunikacyjny i tym powinna zająć się na poważnie ta lewacka UE.
Tak samo problemem w Europie jest zanieczyszczenie światłem, nastepny poważny temat...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 07:29:28
  • 593
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon przedwczoraj, 09:35:04 via Wykop
  • 6
@kankes: troll odpisał trollowi, nic wartego uwagi
  • Odpowiedz

578

Drony nad A1 i A4. Wyłapują TIR-y biorące udział w "wyścigach słoni"

Drony nad A1 i A4. Wyłapują TIR-y biorące udział w "wyścigach słoni"

W działaniach, w których wzięli udział policjanci drogówki z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Opola, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska i Rzeszowa, sprawdzano jak skutecznie wykorzystywać drony do monitorowania ruchu na jednych z najważniejszych tras komunikacyjnych w kraju. [WIDEO]

ZobaczLink
z
wmetropolii.pl
dodany: 22.06.2026, 09:30:57
  • 167
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    drony
  • #
    autostradypolska
  • #
    ciezarowki
  • #
    polskiedrogi
Karonon
Karonon przedwczoraj, 09:31:03 via Wykop
  • 2
Popieram, przykręcić śrubę tirowcom na max
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

382

Sukces po Amerykanach! Tajwański Foxconn wchodzi do Miękini.

Sukces po Amerykanach! Tajwański Foxconn wchodzi do Miękini.

To już oficjalne. Tereny inwestycyjne w gminie Miękinia, z których w zeszłym roku ostatecznie wycofał się amerykański In

Bartisss
z
echosredzkie.pl
dodany: 22.06.2026, 10:20:41
  • 60
  • #
    wroclaw
  • #
    foxconn
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    inwestycje
  • #
    intel
Karonon
Karonon przedwczoraj, 09:25:47 via Wykop
  • -1
@kiciek: następny zakład typu przynieś/przenieś ewentualnie poskładaj coś na lince - mało ambitne.
Większość Legnickiej specjalnej strefy tak niestety wygląda, Legnica i okolice (np. Środa Śląska czy nawet Wrocław) ciężko o coś ambitniejszego
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon przedwczoraj, 09:19:06 via Wykop
  • 1
@scriptum_nox: śmigając rowerem mam przy sobie starą drukowaną mapę pogórza kaczawskiego/kraina wygasłych wulkanów, od wielu lat woziłem ze sobą mapę i mam na niej nawet swoje notatki i znaczniki z "nieoczywistymi" miejscami.
Za taki wpis zaraz Cię zjedzą.... jak ja to nazywam "jednokomórkowcy" :😀
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
12.06.2026, 20:35:06
  • 14
#memy #heheszki #polskiedomy
CiastozTruskawkami - #memy #heheszki #polskiedomy

źródło: IMG_2386

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 22.06.2026, 08:32:20 via Wykop
  • 0
@Ciasto_z_Truskawkami: ale mi smaka narobiłeś na taką roladę lodowa
  • Odpowiedz
Karonon
Karonon przedwczoraj, 09:15:29 via Wykop
  • 0
@Ciasto_z_Truskawkami: w Dino kupowałem, smaczna
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
22.06.2026, 06:15:59
  • 735
To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu małego sklepiku osiedlowego na rogu osiedla ale za to tuż obok osiedla może stać gigantyczny ai data center który będzie huczał 24/7

#ai #usa #przemysleniazdupy
SzubiDubiDu - To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu...

źródło: images

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 22.06.2026, 06:59:20 via Wykop
  • 15
@SzubiDubiDu: a u nas lepiej? Deweloper jebnie Ci 2 albo 3 hale logistyczne 50m od wioski albo osiedla pod miastem i wszystko jest ok...
  • Odpowiedz
Karonon
Karonon 22.06.2026, 08:43:23 via Wykop
  • 0
@wombatDaiquiri: moim zdaniem, jedno i drugie to patologia
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
17.06.2026, 15:35:30
  • 7
Chuop ma z zakupów taką kiełbasę od chada Skolima i będzie testował jak ona smakuje, a także czy dobra. Ona nie jest typu zwykła, a w środku z serem. Na ciepło ją sobie zrobię

#przegryw #jedzenie #jedzzwykopem #zakupy #sklep #blackpill #muzyka #polskiedomy #przemyslenia
tomwick55 - Chuop ma z zakupów taką kiełbasę od chada Skolima i będzie testował jak o...

źródło: 1000032996

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 22.06.2026, 08:31:03 via Wykop
  • 1
@tomwick55: co za czasy, ludzie o których nawet nie słyszałem mają swoją kiełbasę :D
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
22.06.2026, 02:52:12
  • 2
https://www.krosno112.pl/artykul/30062,gddkia-przyspiesza-dzialania-po-zerwaniu-umowy-na-s19-domaradz-krosno

GDDKiA intensyfikuje działania po zerwaniu umowy na S19 Domaradz–Krosno z winy Mostostalu Warszawa. Na początek lipca planuje przetarg na roboty zabezpieczające, a we wrześniu ma wybrać nowego wykonawcę Via Carpatii.

Niech zgadnę, GDDKiA nie chciała dać polskiej firmie aneksu, gdy okazało się jakim bagnem jest ten odcinek i że inwestycja podrożeje o dobre kilkaset bsniek, więc starają się przerzucić winę na firmę że się nie wywiązuje z nierentownego kontraktu.
Ale jak już
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 22.06.2026, 07:02:23 via Wykop
  • 1
@MatyasHunyadi: kto próbował załatwić coś z GDDKiA kawy pić nie musi. Państwo w państwie z pełnym w--------m na obywatela
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
22.06.2026, 04:07:06
  • 6
Jeszcze mam babe z bloku obok co nie wiem pylice jaką ma czy inną gruźlice i oczywiście jara p-------y kaszląc przy tym jakby miała płuca wypluć. Tak, że mam prawie odruch wymiotny jak ona k---a charcze
06:06 ona już dwa razy na balkonie dawała sygnały dźwiękowe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 22.06.2026, 06:49:40 via Wykop
  • 0
@Qurvinox: jak mieszkałem w bolku to miałem sąsiadkę ktora paliła mega cuchnące p-------y, kaszlała przy tym tak jakby miała płuca wypluć :D
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
22.06.2026, 06:18:14
  • 366
Dziecko się bawiło w parku kiedy nagle podbiegł do niego obcy pies i bez ostrzeżenia ugryzł w twarz.

Psiara: może piesek ma jakieś traumy! Wystarczyło "wziąć dziecko" jak widzieli, że biegnie pies!!!

Skąd się biorą takie elementy z odwróconymi hierarchiami wartości uważające, że psy z traumami bez smyczy i kagańca są ważniejsze niż dziecko i mają prawo biegać po parku i robić co chcą, a dziecko i rodzice mają na siebie uważać
WielkiNos - Dziecko się bawiło w parku kiedy nagle podbiegł do niego obcy pies i bez ...

źródło: 1000132085

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 22.06.2026, 06:46:21 via Wykop
  • 6
@WielkiNos: no ma rację, bierzesz szybko dziecko na ręce i ładujesz psu buta w kinol. 😀
  • Odpowiedz

659

Po odstawieniu alkoholu stało się coś nieprawdopodobnego Peja, Szyc, Koterski

Pokaż treści 18+

Po odstawieniu alkoholu stało się coś nieprawdopodobnego Peja, Szyc, Koterski

Warto posłuchać... Ps. Lubiący wypić - proszę nie zakopywać.

freddd
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 01:33:09
  • 245
  • #
    alkoholizm
  • #
    zdrowie
  • #
    uzaleznienie
  • #
    psychologia
  • #
    przemyslenia
Karonon
Karonon 21.06.2026, 17:08:20 via Wykop
  • 2
Zakop za patologiczny tytuł
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nighthuntero
Nighthuntero
21.06.2026, 07:35:43
  • 14
Pan doktór pyta czemu nie tłumaczycie się ze swoich zarobków

https://www.medexpress.pl/zawody-medyczne/dr-sutkowski-wyjawia-ile-zarabia-i-nie-zostawia-suchej-nitki-na-reformie-pesel-owej-wszyscy-skonczyli-publiczne-uczelnie-ale-rozlicza-sie-tylko-lekarzy/
#polska #pracbaza #programista15k #prawo #lekarz100k
Nighthuntero - Pan doktór pyta czemu nie tłumaczycie się ze swoich zarobków

https://...

źródło: 1000028089

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 21.06.2026, 09:34:31 via Wykop
  • 2
@Nighthuntero: cały ten kwik który towarzyszy akcji z zarobkami lekarzy pokazuje że idziemy w dobrym kierunku [:
  • Odpowiedz

274

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Nagłe i chaotyczne wyjście zagranicznego inwestora z naszego kraju pozostawiło bez środków do życia blisko 120-osobową, wysoko wykwalifikowaną załogę. Ludzie ci, z dnia na dzień pozbawieni zatrudnienia, zostali uwięzieni w urzędniczej próżni prawnej bez należnych pensji, odpraw oraz podstawowych ś

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 19.06.2026, 07:25:08
  • 78
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    szczecin
Karonon
Karonon 20.06.2026, 06:48:16 via Wykop
  • 0
@lukasol84: ukraina będzie musiała spłacić dług za pomoc w czasie wojny, tanie tereny inwestycyjne i siła robocza. Wyremontujemy im A4, tory kolejowe i sobie spokojnie będą rozwijali gospodarkę
meister_chlepka
meister_chlepka
meister_chlepka
19.06.2026, 16:31:29
  • 37
#psiarze jeszcze nam imigranckie psy sprowadzają jakby u nas w schroniskach było mało xD
meister_chlepka - #psiarze jeszcze nam imigranckie psy sprowadzają jakby u nas w schr...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 19.06.2026, 22:02:35 via Wykop
  • 3
@meister_chlepka: nie wiem co napisać, to już nawet nie jest śmieszne...
  • Odpowiedz

911

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

prawa wysokich zarobków lekarza Dawida Kacprzyka i nieprawidłowości ujawnionych w Szpitalu Południowym w Warszawie wywołała dyskusję o zmianach w systemie ochrony zdrowia. Do propozycji przedstawionych przez premiera Donalda Tuska dotyczących m.in. powiązania informacji o wynagrodzeniach pracowników

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 09:25:09
  • 84
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
Karonon
Karonon 19.06.2026, 13:41:31 via Wykop
  • 2
I bardzo dobrze ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pepepanpatryk
pepepanpatryk
18.06.2026, 07:42:53
  • 54
To bajanie o trudnych studiach to możemy już sobie darować, inne kierunki są równie trudne a często i zdecydowanie trudniejsze - to jest zwykłe głupie gadanie, które powinno się wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim.

Jak więc uzasadnić, że lekarz powinien zarabiać więcej niż równie wykształcony człowiek z innej branży? Odpowiedzialność - ktoś mógłby powiedzieć. I owszem - tutaj zaprzeczyć nie można.

Jak więc jednak ta odpowiedzialność ma się do pracy 300h w
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon 18.06.2026, 11:31:55 via Wykop
  • 3
@pepepanpatryk: sami sobie tą pseudo elitę przez lata wychowaliśmy (my, jako naród)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

nie jestem fajnopolaczkiem

  • DL/DBL/DLE

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking