Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HaSSaN

HaSSaN

Dołączył 16 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 25534
  • Znaleziska 4849
  • Mikroblog 20685
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 23
coccolino_
coccolino_
27.02.2026, 14:24:20
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 27.02.2026, 15:24:43 via Wykop
  • 0
@coccolino_: A jaki drugi oglądałeś?
  • Odpowiedz
CocoaGrower
CocoaGrower
26.02.2026, 21:59:11
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 26.02.2026, 22:54:31 via Android
  • 3
@CocoaGrower: Bardzo dobry film, polecam nie zawiedziesz się
  • Odpowiedz
czehoo
czehoo
26.02.2026, 16:30:56
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 26.02.2026, 17:35:54 via Android
  • 0
@czehoo: Jezus Maria
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
26.02.2026, 10:31:27
  • 2940
No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w celu zwrócenia akcji Oracle.
Serdecznie pozdrawiam Pana Jacka. Pełna profeska. Akcjomariusz w akcji.
#gielda

Mirror: https://x.com/CodziennyPolak/status/2026967744390762962?s=20
vladi_putin - No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w ce...
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 26.02.2026, 17:24:46 via Android
  • 1
Ten konsultant Cię oszukał, bo przecież oni chcą żebyś stracił i tak są szkoleni żeby omotać klienta który chce zwrócić akcje. Napisz oficjalne pismo że skargą na konsultanta, że wprowadził Cię w błąd a Tobie jak najbardziej przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru. Pomyśl nad zgłoszeniem sprawy do UOKiKu, oni Ci pomogą a jak dobrze pójdzie to jeszcze nałożą karę na XTB.
  • Odpowiedz
ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
26.02.2026, 12:57:19
  • 1221
Moja historia wizyt z ostatnich 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz100k #lekarz
ChamskoCytuje - Moja historia wizyt z ostatnich 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz100k #lekarz

źródło: Blank_Nut_Button_Meme_Template_V1

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 26.02.2026, 14:46:20 via Wykop
  • 10
oooo mialem to - atopowe zapalenie skory rąk - "no taka pana uroda, dziekuje, NASTEPNY"


@stary_grat: 400zł się należy, do widzenia.
  • Odpowiedz
tomasz-kret637474
tomasz-kret637474
tomasz-kret637474
26.02.2026, 12:48:55
  • 1962
Xd
#deweloperuch #nieruchomosci
tomasz-kret637474 - Xd
#deweloperuch #nieruchomosci

źródło: 1000024176

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 26.02.2026, 14:38:06 via Wykop
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
20.02.2026, 11:14:21
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 22.02.2026, 13:09:55 via Android
  • 0
Jestem pod wrażeniem, jak przez te kilka lat wojny Ukraińcy dopracowali te drony i walkę nimi, pamiętam jak na początku wojny tylko zrzucały granaty, później już używali kamikadze ale te wybuchy były dość słabe i czasami trzeba było kilka takich dronów żeby zniszczyć jakiś pojazd. A oglądając teraz te filmiki to niektóre mają na prawdę mocne p-----------e, wiem że w przypadku uderzenia w jakiś pojazd uzbrojony wybuch nie pochodzi tylko od środa
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
19.02.2026, 20:52:05
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 19.02.2026, 22:35:56 via Android
  • 0
@DaudeX: Kiedy mam Ci przypomnieć, że wyszedłeś na debila i nic się nie wydarzyło? Chętnie Ci przypomnę.
  • Odpowiedz
HaSSaN
HaSSaN 22.02.2026, 07:52:38 via Android
  • 0
@DaudeX: Długo jeszcze do tej III wojny światowej? My już ubrani w kurtki a tu już odwilż idzie i nam się zaczyna gorąco robić! Pospiesz ich tam!
  • Odpowiedz

1367

Adwokat Sebastiana M. reaguje na oświadczenie rodziny. "Słowa nienawiści"

Adwokat Sebastiana M. reaguje na oświadczenie rodziny. "Słowa nienawiści"

Mec. Katarzyna Hebda skomentowała mocne oświadczenie rodziny ofiar wypadku na A1. Często na tej sali padają słowa nienawiści w kierunku oskarżonego. Rodziny mają do nich prawo. Jednak zrozumiałym jest, że ofiarom, rodzicom ciężko jest przyjąć, że wersja wypadku określona przez śledczych jest błędna.

corridore-corridore
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 20.02.2026, 18:24:50
  • 439
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    informacje
HaSSaN
HaSSaN 22.02.2026, 06:32:20 via Android
  • 0
Nie wiedziałem, że ten Szmajtczak wynajął na swojego obrońcę Tomasza Kopyrę z blogu blog kopyta kom.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

558

500 zł za godzinę pracy lekarza w Iłży. "Kwoty nie są wysokie, one są zabójcze"

500 zł za godzinę pracy lekarza w Iłży. "Kwoty nie są wysokie, one są zabójcze"

Szpital w Iłży (Mazowieckie) wstrzymał przyjęcia pacjentów na oddział wewnętrzny z powodu braku lekarzy. Szpital chciał zatrudnić nowych, ale kandydaci oczekiwali stawek od 350 do 500 zł za godzinę, na co nie stać szpitala.

Stulejman_Beznadziejny
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 21.02.2026, 09:47:48
  • 218
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
HaSSaN
HaSSaN 21.02.2026, 21:50:10 via Android
  • 1
@DaudeX: Boję się i trzęsę się xD BTW Rynek nie pozwoli na pusta przestrzeń w tym aspekcie o z takimi zarobkami o to możesz być spokojny.
Krefeks
Krefeks
21.02.2026, 19:45:15
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 21.02.2026, 21:11:51 via Android
  • 0
@pies12347: To @Krefeks miał ziomka w wieku 12 lat?
  • Odpowiedz

435

24 lata na Allegro i taki koniec. Ochrona kupujących vs duży sprzedawca.

24 lata na Allegro i taki koniec. Ochrona kupujących vs duży sprzedawca.

Mam konto na Allegro od 2001 r. Kupiłem wózek Kinderkraft, którego oparcie wygięło się gdy leżał złożony. Sprzedawca kłamie w żywe oczy, byle nie oddać kasy, a Allegro, mimo interwencji Rzecznika Konsumentów, kompletnie mnie olało. Zobaczcie jak działa "ochrona" vs duży sprzedawca

trzaskprask
z
x.com
dodany: 20.02.2026, 10:02:49
  • 136
  • #
    allegro
  • #
    kinderkraft
  • #
    afera
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    reklamacja
HaSSaN
HaSSaN 20.02.2026, 23:51:54 via Wykop
  • 2
@allegro_pl Wy debile xD
Apaturia
Apaturia
19.02.2026, 08:20:50
  • 296
Nanokameleon. Najmniejszą znaną obecnie jaszczurką jest kameleon z gatunku Brookesia nana, po raz pierwszy opisany w 2021 roku. Jaszczurka ta jest endemitem zamieszkującym lasy deszczowe północnych regionów Madagaskaru, jednak w przeciwieństwie do wielu innych kameleonów nie prowadzi nadrzewnego trybu życia – zamiast tego przebywa w ściółce. Jest też gatunkiem zagrożonym z uwagi na to, że jej naturalne siedliska z roku na rok się kurczą wskutek działalności człowieka.

Dorosłe samce Brookesia nana
Apaturia - Nanokameleon. Najmniejszą znaną obecnie jaszczurką jest kameleon z gatunku...

źródło: Brookesia_nana

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 19.02.2026, 14:22:51 via Wykop
  • 0
uż mnie wkurza te AI


@Ommadawn: TO
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
18.02.2026, 07:35:20
  • 1589
Boomerzy mówią, że kiedyś nie było czegoś takiego jak autyzm, a potem opowiadają o wujku Januszu, który w latach 80. przez 5 godzin dziennie majsterkował przy swojej kolejce w piwnicy i znał na pamięć wszystkie rozkłady jazdy i trasy pociągów w Polsce, za to jakoś nie dziwnie się z nim rozmawiało.

#heheszki #przemyslenia #autyzm
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 18.02.2026, 14:39:29 via Wykop
  • 0
@Coxex: Tak było, nie kłamię! Byłem tym wujkiem Januszem w latach 80-tych. Co to w ogóle są za brednie, nawet jeżeli taki ktoś istniał to był to zwykły chłop z niezwykłą pasją i hobby i tyle w temacie. 90% tych wszystkich zaburzeń powstałych latach 90tych do teraz to zwykłe p--------o po to aby móc jak najwięcej diagnozować i "leczyć" za grube pieniądze.
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
15.02.2026, 14:02:30
  • 2176
Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy, a wy co? Dalej nie możecie uzbierać na wkład własny na dożywotni kredyt hipoteczny na klatkę 35m2? xD Miesięczne zarobki lekarzy w szpitalach podległych samorządowi województwa mazowieckiego w 2025. Dane dotyczą zarobków na kontrakcie B2B. Dalej będą tu wykopki, które będą negować astronomiczne zarobki lekarzy, że powyżej 100k miesięcznie zarabia może kilku w całym kraju? Czekam też na linię obrony @dr_Batman żeby
StulejmanBeznadziejny - Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy,...

źródło: HBJm5HRaEAEbauF

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 16.02.2026, 05:21:16 via Android
  • 6
@Anomalocaracid: Tak tak to na pewno kwota dzielona na 100 osób i wtedy wychodzi zaledwie po 3000zł miesięcznie na osobę, biednego lekarza! Weź się nie ośmieszają i idź już stąd dalej okradać państwo i nas wszystkich jako jego obywateli! A jak przychodzi co do czego czyli np covida to chowacie się w swoich gabinecikach zamaskowani i nawet żaden nie raczył iść na obchód i sprawdzić ilu Wam pacjentów umarło tylko
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
15.02.2026, 11:43:20
  • 110
63 520,85 - 21,37 = 63 499,48

Dzień świenty świencić!

Wczoraj wiosna w pełni, a jak przez noc sypnęło śniegiem to klękajcie narody (ʘ‿ʘ) Coś cudownego, już kładąc się spać się cieszyłem na poranne bieganie (づ•﹏•)づ Telefon padł, budzik nie zadzwonił a
enron - 63 520,85 - 21,37 = 63 499,48

Dzień świenty świencić!

Wczoraj wiosna w pełn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN 15.02.2026, 22:33:40 via Wykop
  • 1
@enron: Elegancki dystansik! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HaSSaN - @enron: Elegancki dystansik! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Dystans

Pobierz
  • Odpowiedz

1416

Ludzie przypominają, jaką "bekę" miał Profesor Chris rok temu

Ludzie przypominają, jaką "bekę" miał Profesor Chris rok temu

"Niestety śledztwo na wykopie udowodniło całą prawdę". Źle się zestarzało

wojtek321
z
boop.pl
dodany: 13.02.2026, 22:57:05
  • 627
  • #
    motoryzacja
  • #
    loterie
  • #
    profesorchris
HaSSaN
HaSSaN 14.02.2026, 19:31:16 via Android
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

377

W przyszłym miesiącu Discord będzie wymagał skanu twarzy lub dokumentu tożsamośc

W przyszłym miesiącu Discord będzie wymagał skanu twarzy lub dokumentu tożsamośc

Serwis Discord ogłosił, że od przyszłego miesiąca wprowadza na swojej platformie globalną weryfikację wieku. Wszystkie konta użytkowników zostaną automatycznie ustawione jako odpowiednie dla nastolatków, chyba że użytkownicy wykażą, że są osobami pełnoletnimi. [ENG]

Pierdyliard
z
theverge.com
dodany: 09.02.2026, 16:00:10
  • 141
  • #
    discord
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    news
HaSSaN
HaSSaN 11.02.2026, 00:43:09 via Android
  • -1
@denazyfikacja: No jak te Wasze losowe memy to młode dziewczynki to się nie dziw, że Ci konto zbanowali.
HaSSaN
HaSSaN 11.02.2026, 18:20:10 via Android
  • 0
@denazyfikacja: Za zwykle memy nie banują kont

599

Zarobki lekarzy i pielęgniarek mocno wzrosną o 8,82%

Zarobki lekarzy i pielęgniarek mocno wzrosną o 8,82%

Płace minimalne w ochronie zdrowia od 1 lipca mają wzrosnąć o 8,82 proc. Jakość leczenie na pewno też wzrośnie...

iggy_p
z
bankier.pl
dodany: 09.02.2026, 11:46:08
  • 191
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
HaSSaN
HaSSaN 10.02.2026, 10:46:29 via Wykop
  • 7
@PanZuo: Co ty gadasz przecież teraz pielęgniarki zarabiają już dużo pona średnią krajową, szwagierka bierze do ręki około 11-12k miesięcznie i to wcale nie robiąc jakichś nadgodzin itp. więc z tymi biednymi pielęgniarkami to bym dyskutował, salowe ok wiadomo, że pewnie mało zarabiają.
HaSSaN
HaSSaN 10.02.2026, 23:48:00 via Android
  • 1
@Exo89: Nie no coś tam potrafią, ale już też im się w dupach poprzewracało, ogólnie pandemia dla środowisk medycznych to był złoty interes. Ja pisałem o zarobkach salowych które muszą sprzątać gówna, rzygi, krew itp. a zarabiają pewnie niewiele ponad minimalną.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27
  • Strona 3 z 27
  • >

HaSSaN

  • Lublin
  • pysio1000@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.03.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.10.2016

    Mikroblogger
  • Reporter
    od 22.03.2021

    Reporter
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking