Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gabrych92
Gabrych92
Profil firmowy

Gabrych92

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3400
  • Znaleziska 1798
  • Mikroblog 1602
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19
Marcinnx
Marcinnx
24.06.2026, 22:25:12
  • 1
skąd Szkoci się tam wzięli?
kto wybierał drużyny do finałó!? xDDD
#mecz #mundial
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 przedwczoraj, 13:07:33 via Wykop
  • 0
@Marcinnx: To drużyna mniej więcej o naszym potencjale xD Więc masz odpowiedź jakbyśmy my grali xD
  • Odpowiedz

619

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: 23.06.2026, 14:57:32
  • 282
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 23.06.2026, 21:30:23 via Wykop
  • 44
@kwanty: Gdyby tak było, to by elity nie potrzebowały żadnych wymówek o klimacie, a ludzie chętniej by zaakceptowali te regulacje.
2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
22.06.2026, 20:49:13
  • 9
#tenis zagraniczny internet nie zapomina Iguszce specjalnego traktowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2-aminopirydyna - #tenis zagraniczny internet nie zapomina Iguszce specjalnego trakto...

źródło: 728704515_1384441363498417_2477072333818318822_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 23.06.2026, 09:38:18 via Wykop
  • 0
@2-aminopirydyna: Odmowa = branie wszystkiego co możliwe. Może jej skrócą tą karę.
  • Odpowiedz
Kam3l
Kam3l
22.06.2026, 14:02:48
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 23.06.2026, 09:37:07 via Wykop
  • 0
@Stallion45: Ja tak samo, cenzura absurdalnie szeroka, szczucie armii trolli w każdym temacie Merytorycznych wrzutek bardzo niewiele.
  • Odpowiedz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 23.06.2026, 09:32:48 via Wykop
  • 0
@scriptum_nox: Gdyby nie social media, to połowa osób by przestała w ogóle podróżować.
  • Odpowiedz

302

Prawie połowa firm nie płaci za staż. Koniec z pracą za wpis do CV?

Prawie połowa firm nie płaci za staż. Koniec z pracą za wpis do CV?

45% firm, które oferują staże, nie płaci za nie. Według nowego projektu rządu wynagrodzenie za staż ma wynosić co najmniej 35 proc. średniej pensji. Panika w januszeksach!

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 22.06.2026, 11:47:15
  • 97
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    polska
  • #
    polityka
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 22.06.2026, 16:17:56 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: Co to za branża?
Klima777
Klima777
21.06.2026, 05:56:33
  • 3
#mecz

Liczba dnia 0

Pierwszy mecz na tym mundialu gdy jedna z reprezentacji nie oddaje celnego strzału na bramkę
Klima777 - #mecz 

Liczba dnia 0

Pierwszy mecz na tym mundialu gdy jedna z reprezent...

źródło: 1000001314

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 21.06.2026, 09:14:04 via Wykop
  • 1
@Klima777:Nie pierwszy. Szkoci z Maroko tez nie oddali.
  • Odpowiedz

1038

Trzaskowski płacił Cienkowskiej. Minister zainkasowała 1,7 mln zł w 3 lata

To, że Ministerstwo Kultury potrafi wydawać pieniądze na lewo i prawo wiadomo nie od dziś. Wystarczy spojrzeć jak duże kwoty na jakie przedsięwzięcia z budżetu państwa zostały przeznaczone. Okazuje się, że przykład może iść z góry, a raczej z doświadczenia, które posiada minister kultury Marta Cienk

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 11:09:57
  • 128
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 18.06.2026, 22:50:55 via Wykop
  • 0
@KonwersatorZabytkow: Bo duże miasta się rozwijają nie dzięki takim Trzaskowskich, a pomimo Trzaskowskich. Ci odklejeńcy tego nie rozumieją, że to dzięki ciągłemu napływowi młodych ze wsi i małych miast się rozwijają. Warszawa jakby w ogóle nie miała prezydenta to by się rozwinęła co najmniej tak samo, a może nawet lepiej, niż z aktualnym prezydentem. Jak jest taki kozak, to niech dostanie miasto 20 tys na prowincji i je rozwinie. Warszawa

9

Kulisy konfliktu w Konfederacji. "Ewa wyrosła wyżej, niż zaplanował Mentzen"

Kulisy konfliktu w Konfederacji. "Ewa wyrosła wyżej, niż zaplanował Mentzen"

Stowarzyszenie Ruch Biało-Czerwoni Ewy Zajączkowskiej-Hernik nie będzie trzecim skrzydłem w Konfederacji mówią stanowczo naszemu portalowi politycy ugrupowania. Kosa Sławomira Mentzena jest bezlitosna i zawsze celna komentuje z kolei Artur Dziambor, były poseł prawicowej partii.

redaktor_blaz
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 17.06.2026, 09:00:16
  • 8
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    prawica
  • #
    sejm
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 17.06.2026, 18:52:20 via Wykop
  • -1
I bardzo dobrze że ją usunął. Ona ze swoimi poglądami to powinna do Brauna iść.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 09.06.2026, 17:47:59
  • 1
#tenis Kyrgios wydaje się w formie, ciekawe kiedy jakaś kontuzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92
Autor
09.06.2026, 17:59:42 via Wykop
  • 3
@nypel012: Akurat Kyrgiosa jak nic nie boli i jest w formie, to Hubert miałby ciężko. Zresztą Hubert to może wygrać i przegrać z każdym.
  • Odpowiedz
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92
Autor
09.06.2026, 18:17:39 via Wykop
  • 2
@lubiesikacdozlewu: Ale to był Hurkacz 4 lata temu gdy był w top10, a nie obecny Hurkacz.
  • Odpowiedz
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92
Autor
16.06.2026, 19:13:23 via Wykop
  • 0
@lubiesikacdozlewu: Kyrgios kontuzja, długo nie trzeba było czekać xD
  • Odpowiedz
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 16.06.2026, 14:17:18
  • 15
#tenis Hurkacz - słaby wobec słabych i silny wobec silnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

548

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

3M przenosi 750 osób do zewnętrznej firmy w celu wyszkolenia hinduskich zastępców i uniknięcia odprawy, a potem mogą oni zostać zwolnieni, co pokazują wcześniejsze praktyki z Genpaktem. Pracownicy dowiedzieli się o tym z nagranego wczesnego wideo xD

rail_man
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 15.06.2026, 13:52:45
  • 149
  • #
    wroclaw
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    korpo
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 15.06.2026, 19:35:51 via Wykop
  • 0
@congobongo: Dziesiątki a nawet setki lat chronienia się od reszty świata, po to żeby praca była coś warta na zachodzie, ochrona rynku, produkcji, wszystkiego. Wszystko rozwalone w 30-40 lat. Więc wszystko się uśredni z trzecim światem.

426

Turystka pogryziona przez psa w górach

Turystka pogryziona przez psa w górach

W minioną sobotę (13.06) w rejonie Cieńkowa doszło do niebezpiecznego incydentu, który wymagał wspólnej interwencji ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR oraz Policji. Turystka została pogryziona przez psa.

polzwed
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 17:22:13
  • 33
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
  • #
    gory
  • #
    trekking
  • #
    beskidy
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 15.06.2026, 19:28:27 via Wykop
  • 113
Banda kretynów zabiera te psy już dosłownie wszędzie, nie ma nawet spokoju w lesie w górach czy nad wodą. Nigdzie nie można w spokoju pobiegać. Nawet już widziałem kretynów co psy zabierają na bieżnie lekkoatletyczne. Żeby jeszcze te psy miały kagańce, albo cały czas były na krótkiej smyczy.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
14.06.2026, 15:08:02
  • 14
#tenis ważne punkty, bo Kamil za Wimbledon miał 200 do obrony a tu już 250 wpadło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 14.06.2026, 21:18:18 via Wykop
  • 1
@2-aminopirydyna: Za rok też obroni. Nawet jak straci na trawie, to na sezonie cegły duża szansa odbić.
  • Odpowiedz

382

Milion cudzoziemców w Polsce w 2026

Milion cudzoziemców w Polsce w 2026

Rządy po a wcześniej pis sprowadzają nam obywateli krajów trzeciego świata. +21% Kolumbia +9% Indie +8% Ukraina. Idzie kryzys a bezrobocie rośnie a my sprowadzały sobie konkurencję. Pakt migracyjny wszedł wczoraj więc to początek!

madero
z
stat.gov.pl
dodany: 11.06.2026, 09:48:45
  • 81
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    uchodzcy
  • #
    praca
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 11.06.2026, 14:36:37 via Wykop
  • 82
W Warszawie z 10% imigrantów już, jeszcze trochę i złapie to poziomy Zachodu Europy. Szybko poszło.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

coccolino_
coccolino_
11.06.2026, 14:26:45
  • 1
zal mi tego kyrgiosa, c---a chyb a juz osiagnie

#tenis
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 11.06.2026, 14:31:41 via Wykop
  • 4
@coccolino_: A te kontuzje to pewnie właśnie z jego wspaniałego stylu życia.
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
10.06.2026, 14:00:36
  • 4
#tenis
Ewidentnie dzień przerwy nie pomógł hubertowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 10.06.2026, 14:20:41 via Wykop
  • 7
@2-aminopirydyna: On to niech już raczej do challengera wraca. Na US Open wróże kwalifikacje.
  • Odpowiedz
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 10.06.2026, 18:55:42 via Wykop
  • 4
@nypel012: Wraca i ogrywa Zvereva i w ogóle gra dobrze United Cup, a potem się dzieje coś niewytłumaczalnego. Fatycznie nie broni już punktów, więc z setki na długo nie wypadnie/
  • Odpowiedz
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 11.06.2026, 11:17:09 via Wykop
  • 1
@2-aminopirydyna: Niech on lepiej do tego Halle daleko nie zachodzi, bo jego wynik w Halle jest przeciwnie proporcjonalny do wyniku na Wimbledonie xD
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
10.06.2026, 18:10:58
  • 2
Te mecze na trawie to jakiś żart co roku w każdym turnieju przerwy przez deszcz #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 10.06.2026, 18:51:13 via Wykop
  • 6
@lubiesikacdozlewu: No na trawie grają tylko w Holandii, Anglii i Niemczech, same deszczowe kraje.
  • Odpowiedz
teh_m
teh_m
07.06.2026, 18:39:38
  • 2
Staram się przy buszowaniu w starociach trzymać jednej zasady: Nigdy nie płacić za pojedynczy obiektyw więcej, niż 100 cebul. Udało się i tym razem - wyhaczyłem Heliosa 44-3 z zenitem E za równe 100.
Chyba pierwszy raz widziałem ten obiektyw w ogóle na starociach - zwykle same 44m, 44-2 i te nowsze z sześciolistkową przysłoną.

Oprócz tego wpadło jeszcze trochę innych foto gratów, ale nic specjalnego - mało znany Reflexogon 28/2.8, mało
teh_m - Staram się przy buszowaniu w starociach trzymać jednej zasady: Nigdy nie płac...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 10.06.2026, 15:41:58 via Wykop
  • 0
@Adam_Konarski_z_Katowic: Akurat ten Helios może być coś wart, ale jak go podłącze do współczesnego bezlustra. Generalnie jednak nie oszukujmy się, szału nie ma.
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
09.06.2026, 19:55:42
  • 0
Kto to pisze te artykuły #tenis
lubiesikacdozlewu - Kto to pisze te artykuły #tenis

źródło: IMG_1403

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 09.06.2026, 20:34:36 via Wykop
  • 4
@lubiesikacdozlewu: Pewnie chodzi o innego francuza i inny mecz xD No idioci albo AI, na jedno wychodzi.
  • Odpowiedz
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92 09.06.2026, 21:19:20 via Wykop
  • 1
@lubiesikacdozlewu: Oni tak piszą właśnie w d--y celowo chyba xD Wplatają dwa zdania zupełnie niezwiązane ze sobą. Polskie dziennikarstwo to rak.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Artur

  • UK/PL

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking