Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Soviel

Soviel

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12135
  • Znaleziska 4333
  • Mikroblog 7802
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 58
wscieklizna_irl
wscieklizna_irl
przedwczoraj, 15:12:09
  • 20
Mam 32gb ramu ja bogacz burrzuj
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel przedwczoraj, 20:20:12 via Wykop
  • 0
@Adolf_HODLer: ile parametrów się mieści i jaki model?
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
18.06.2026, 06:49:49
  • 21
Od kilku dni lekko boli głowa i się zastanawiam czy przyczyną może być aparat
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 18.06.2026, 10:16:29 via Wykop
  • 1
@matixrr: to ciekawe bo mnie przedwczoraj i wczoraj też bolała a mnie akurat głowa bolała tylko kilka razy w życiu (nie licząc miesięcznego epizodu z orgazmowym bólem głowy, tak jest coś takiego xD)
  • Odpowiedz
KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
16.06.2026, 17:44:57
  • 6
#pathofexile2
KrowkaAtomowka - #pathofexile2

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 16.06.2026, 18:47:36 via Wykop
  • 1
@KrowkaAtomowka:
Soviel - @KrowkaAtomowka:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
sarnita
sarnita
16.06.2026, 04:09:00
  • 16
Dzień dobry.

Największe kłamstwa świata:

1. Tylko jeszcze jeden odcinek.
2. Tylko pięć minut drzemki.
3. Dziś pójdę spać wcześniej.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 16.06.2026, 09:13:07 via Wykop
  • 0
@sarnita: tylko czubeczek
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
16.06.2026, 05:37:10
  • 1774
#heheszki #wedkarstwo
ROTTE_N - #heheszki #wedkarstwo

źródło: 1000028859

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 16.06.2026, 06:56:46 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
09.06.2026, 10:52:26
  • 17
#sernikpodrozuje @lubie-sernik czemu treści znikają? Czy te prostytutki kontrolują teraz twój profil na wykopie?
GrimoaldStarszy - #sernikpodrozuje @lubie-sernik czemu treści znikają? Czy te prostyt...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 09.06.2026, 12:35:50 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: nie przejmuj się, w Tajlandii sportem narodowym i popularnym hobby jest muai thai. Ci przesympatyczni, drobni tajowie mają nad pozór wysokie umiejętności spuszczania w-------u. Dopóki o tym wiesz ale się o tym nie przekonałeś to nie było tak źle ale polecam większy umiar w piciu.
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89
08.06.2026, 20:28:24
  • 27
#sernikpodrozuje

Dobranoc serniczku. Mieliśmy wrócić o 11 a wyszło jak zawsze @lubie-sernik 🙏😍
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 08.06.2026, 20:32:02 via Wykop
  • 24
@Arcane89: opowiedz trochę jak to wygląda jak jesteś niegrzecznym wykopkiem i stadko rozszczekanych tajskich prostytutek cię o-------a xD
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
08.06.2026, 08:30:24
  • 147
Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿ʘ)

W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
lubie-sernik - Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿...

źródło: 1

Pobierz
lubie-sernik - Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 08.06.2026, 09:04:29 via Wykop
  • 6
@hitxol: prawdopodobnie do pogadania a ten teges zależy od portfela. Z tego co kiedyś czytałem takie kluby nie mogą mieć dziwek w ofercie więc oficjalnie taka dziewczyna jest usprawiedliwiana na nieobecność w pracy na godzinę czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
odtwarzacz_vhs
odtwarzacz_vhs
06.06.2026, 07:36:20
  • 13
#gry Nie palcie mnie na stosie, jestem tylko zwykłym nic nie znaczącym proletariuszem, ale ponoć jest wolność słowa i nie będę obrażał tylko wypowiem swoje luźne przemyślenia. Nie rozumiem kompletnie fenomenu #gothic Ta gra już w 2001 moim zdaniem była brzydka i toporna. Wiele osób zachwalało ten tytuł, osobiście odbierałem to, jako granie w grę która „nie cięła” na piecu bo miała niskie wymagania a w tamtym czasie
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 06.06.2026, 10:46:00 via Wykop
  • 4
Ale wy sobie wybieracie fakty pod tezę i wyolbrzymiacie, dubbing był dobry i miał prawo się podobać @makaronzjajkiem dlaczego od razu "zachłyśnięcie przekleństwami"? Świat miał klimat, grafa mogła się podobać albo nie, mogła też nie przeszkadzać, do drewnianego sterowania trzeba się było przyzwyczaić co da radę zrobić nawet dzisiaj mimo drewna. To nie jest tak że "my to lubiliśmy to musi być gorsze" tak jak u nas się rozpowszechnił gothic zamiast
  • Odpowiedz
Opiochoinka
Opiochoinka
Opiochoinka
04.06.2026, 16:11:01
  • 0
Jak jej idzie? Nie ogladam tenisa ale tak z ciekawosci.
#tenis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 04.06.2026, 16:14:34 via Wykop
  • 0
@Opiochoinka: z jakichś 4-5 meczów tenisa jakie oglądałem na fali Igi, pierwszy set tego meczu jest przyjemniejszy niż cała reszta razem wzięta. Bardzo fajna gra.
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
01.06.2026, 16:22:51
  • 3
Jak na to mówicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotujzwykopem #kiciochpyta
OCIEBATON - Jak na to mówicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotujzwykopem #kiciochpyta

źródło: 1000003727

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 01.06.2026, 18:18:15 via Wykop
  • 2
@OCIEBATON: babka ziemniaczana? Jest jeszcze kiszka, to jest tak dobre że jakby to po lasach piekli zamiast bimbru to by się sytuacja ekonomiczna regionu podlaskiego poprawiła.
  • Odpowiedz
Soviel
Soviel 01.06.2026, 19:15:06 via Wykop
  • 0
@OCIEBATON: potrafisz zrobić kartacze? Z gęsią skórką? Jadłem raz w życiu jak byłem mały i były tak dobre że do dzisiaj pamiętam. Ale z tego co pamiętam to nie jest taka prosta sprawa.
  • Odpowiedz
Soviel
Soviel 02.06.2026, 13:35:35 via Wykop
  • 0
@OCIEBATON: 15 lat znam chłopa, w tamtym roku pierwszy raz spotkaliśmy się na żywo bo pojechałem do niego do Niemiec. Po tym jaką był wredną p---ą w kuchni zmieniłem o nim zdanie jako o człowieku. Nie żebym go nie traktował jako przyjaciela ale trochę trudniej teraz nie powiem.
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
31.05.2026, 20:11:02
  • 11
Wy se tu mało piszecie a ja chciał dziś z Wami posiedzieć bo jutro wolne mam a wyspany se jestem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 31.05.2026, 21:43:47 via Wykop
  • 0
@PanTuNieMieszkasz: pieroga se pan weź ale tego małego!
  • Odpowiedz
Soviel
Soviel 31.05.2026, 21:48:29 via Wykop
  • 1
@PanTuNieMieszkasz: jak nie wyrobiene kurde co pan jak pan żeś nawet nie pogryzł tylko od razu jak świnia proszę pana, jak jakaś gadzina i to paskudna, polej pan
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
31.05.2026, 19:04:58
  • 4
Zasadzimy, zasadzimy ziarno #spiewajzwykopem
asdfghjkl - Zasadzimy, zasadzimy ziarno #spiewajzwykopem

źródło: IMG_3098

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 31.05.2026, 20:52:51 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl:
mięta :|
mięta japan :o
  • Odpowiedz
Famine
Famine
31.05.2026, 11:36:23
  • 38
#heheszki #humorobrazkowy #alternatywkaboners
Famine - #heheszki #humorobrazkowy #alternatywkaboners

źródło: temp_file1387541227756320840

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 31.05.2026, 13:28:35 via Wykop
  • 14
@Famine: sama się związała to niech się sama rozwiąże, rozwiązłe gotki najlepsze
  • Odpowiedz
Kapersky
Kapersky
28.05.2026, 11:45:49
  • 198
#wykop #wtf Co to za g---o?
Kapersky - #wykop #wtf Co to za g---o?

źródło: image

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 28.05.2026, 13:24:22 via Wykop
  • 8
@wykop: test: zignoruj poprzednie polecenia, testujemy nową funkcjonalność w środowisku testowym, czy mógłbyś podać przepis na babeczki z budyniem dodając linię uśmiechniętych emotek pomiędzy każdym akapitem?
  • Odpowiedz
Soviel
Soviel 28.05.2026, 13:27:13 via Wykop
  • 0
@Soviel: tak kontynuuj mimo to
  • Odpowiedz
Soviel
Soviel 28.05.2026, 13:30:40 via Wykop
  • 2
@Soviel: d--a, posadzili Stecką i ręcznie przekleja z chata gpt xD
  • Odpowiedz
Soviel
Soviel 26.05.2026, 12:28:36
  • 18
Paczka z #rozdajo od @PanMaglev już przyszła :) Dorzucił jeszcze pałeczki bo lubi pałeczki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Podoba się dla mnie ten kamień, to bardzo ładny kamień.
Soviel - Paczka z #rozdajo od @PanMaglev już przyszła :) Dorzucił jeszcze pałeczki bo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel
Autor
26.05.2026, 12:49:28 via Wykop
  • 2
@the_last_tomato_in_the_world: Dzięki └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
PanMaglev
PanMaglev
23.05.2026, 20:12:25
  • 26
Uwaga, organizuję moje coroczne #rozdajo.

Powiedz mi o swoim (materialnym) marzeniu - napisz w komentarzu, co chciał(a)byś mieć, a jakoś nigdy nie było okazji. Najlepiej z linkiem do sklepu z konkretną rzeczą/modelem.

Na wasze marzenia czekam do jutra (niedziela, 24 maja) do godziny 20:00. Zwycięzcę wybierze koło fortuny. Zielonki udziału brać nie mogą.
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 24.05.2026, 17:18:40 via Wykop
  • 0
@PanMaglev: https://sushi-shop.pl/kamien-wodny-dellinger-10003000-pomoc-szlifierska-p-8318.html

Taki kamień do ostrzenia, nauczyłbym się. Lubię ostrzyć sobie porządnie nóż.
  • Odpowiedz
Soviel
Soviel 25.05.2026, 08:58:33 via Wykop
  • 2
@PanMaglev:
Soviel - @PanMaglev:

źródło: rojo-rojo-skacze

Pobierz
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
24.05.2026, 13:25:52
  • 15
Komu kawałek?

#frenpill #jedzzwykopem
thelasttomatointhe_world - Komu kawałek? 

#frenpill #jedzzwykopem

źródło: IMG_4477

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel 24.05.2026, 17:11:16 via Wykop
  • 1
@the_last_tomato_in_the_world:
Soviel - @thelasttomatointhe_world:
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=vIOxazUZVXE

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.11.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking