Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
domin221
domin221

domin221

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 184
  • Znaleziska 29
  • Mikroblog 155
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
Jariii
Jariii
4 godz. i 4 min temu
  • 45
Brauniarz lansował tezę, że strażnikami w niemieckich obozach koncentracyjnych byli Ukraińcy xD @vZGLSjkzfn: więc wyjaśniłem mu, że większość załogi obozów koncentracyjnych stanowili Austriacy i chłopakowi podałem nawet źródła i dostał zwarcia w mózgu. Uczcie się ludzie historii, bo przyjdzie taki nieuk i historia może się powtórzyć. Ale czego się spodziewać po ludziach co twierdzili, że nie było komór gazowych. Pomyślcie z kim my tu siedzimy, to nawet podchodzi pod kłamstwo
Jariii - Brauniarz lansował tezę, że strażnikami w niemieckich obozach koncentracyjny...

źródło: 2357

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 11 min temu via Wykop
  • 1
Brauniarz lansował tezę, że strażnikami w niemieckich obozach koncentracyjnych byli Ukraińcy xD

@Jariii No nie, tego nie lansował, manipulujesz w tym wpisie. Dodatkowo @Szalom Ci podrzucila link ktory mowi ze to co wysmiewasz jest jednak prawdą.

Słabo Ci to wyszło i jak nie cierpie brauniarzy tak tutaj z bolem musze przyznac ze sie troche osmieszasz
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
wczoraj, 14:13:56
  • 412
Cały Facebook i większość socjal mediów pełne komentarzy anty ukraińskich, wspierających Rosję, wydawałoby się, że ten kraj jest stracony i przed nami nieciekawa przyszłość, a tu zbiórka na autobusy dla ukraińskiego miasta w kilka dni zbiera peawie pół miliona. @sikorkinaukrainie fajnie to pokazuje, że jednak nastroje w społeczeństwie wciąż przychylne, a nawet jeśli nas boli nierozliczona zbrodnia wołyńska to wciąż jesteśmy gotowi pomagać i nie obwiniamy o to każdego obywatela Ukrainy.
Prukiewak - Cały Facebook i większość socjal mediów pełne komentarzy anty ukraińskich...

źródło: 1000024555

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 wczoraj, 17:45:20 via Wykop
  • 0
@trollingisanart: obawiam sie ze coraz czesciej to bedzie slychac, patrzac na te patologiczne szczujnie typu wpolsce24 czy inne republiki :(
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
06.06.2026, 06:10:38
  • 363
"Pies nie atakuje bez powodu" idzie o krok dalej. Według psiarzy pies ma cię prawo zaatakować jak ktoś mu kiedyś coś tam zrobił i ty nawet nie masz z tym nic wspólnego xd

Zamiast pozbywać się agresywnych psów z przestrzeni publicznej będziemy im robić psychoanalizy i dociekać czemu kogoś pogryzły, bo na pewno nie może być tak, że pies to zwierzę i może w każdej chwili ugryźć tylko musi być jakiś winny
WielkiNos - "Pies nie atakuje bez powodu" idzie o krok dalej. Według psiarzy pies ma ...

źródło: 1000131415

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 06.06.2026, 18:09:52 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: Ale taka jest prawda, pies nie atakuje bez powodu.
Najczęściej powodem jest z-----y właściciel psiarz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
sameowoce
sameowoce
04.06.2026, 05:08:25
  • 36
#codziennynawrocki #polityka
sameowoce - #codziennynawrocki #polityka

źródło: IMG_6669

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 04.06.2026, 10:14:30 via Wykop
  • 1
@sameowoce: Całkiem śmieszne, słoneczko wygląda na upośledzone ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Famine
Famine
31.05.2026, 05:14:55
  • 845
Polska zapłaci wysoką cenę za niechęć do związków zawodowych i wieczny "kac po górnikach". Kiedy globalne korporacje szukają cięć, najłatwiej zwalnia się właśnie u nas. Brak silnej reprezentacji pracowniczej sprawia, że bez oporu przyjmujemy uderzenie i wypełniamy limity zwolnień za inne rynki Europy.

#przemyslenia #pracbaza #januszex #polska
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 31.05.2026, 09:21:15 via Wykop
  • 0
@Famine: opowiedz mi prosze jak w Polsce wyglada proces zwolnien masowych
  • Odpowiedz
domin221
domin221
domin221 24.05.2026, 19:20:06
  • 4
Dobra pierwszy raz po cos sie ten #kanalzero przydal
Autobus skutecznie odsuwa ten caly spęd #latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrewasos
andrewasos
andrewasos
24.05.2026, 19:21:07 via Wykop
  • 0
@domin221: jeszcze chwila i zacznie sie abordaz
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
24.05.2026, 11:19:11
  • 443
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 24.05.2026, 11:35:34 via Wykop
  • 12
@feelingr8: Mnie najbardziej przeraża ilość niebezpiecznych zachowań, nawet zakładając że byłby to event zabezpieczony przez policję gdzie niekoniecznie wszystkie przepisy muszą być egzekwowane, to jednak jazda samochodu centymetry od rowerów wydaje mi się bardzo niebezpieczna. Jedno potknięcie i może być krucho.
  • Odpowiedz

1262

Nie ma miękkiej gry (Wileński

Nie ma miękkiej gry (Wileński

Jest w Warszawie taka cerkiew, wokół której co tydzień odprawiane są rytuały polegające na jeżdżeniu po chodnikach. Między pieszymi, rodzinami z dziećmi. Nawet w wyjątkowy dzień, jakim jest niedziela palmowa, są kierowcy, którzy nie mogą się powstrzymać. A w okolicy jest tyle miejsc do zaparkowania!

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 17.05.2026, 07:02:31
  • 216
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
  • #
    stopcham
domin221
domin221
domin221 17.05.2026, 09:56:24 via Wykop
  • 9
@CREATE_USER: Przeciez zadzwonil ze ludzie jezdza po chodniku, od tego sie zaczelo przeciez. Potem kierowcy zamiast grzecznie zaczekac na policje, to najezdzaja na pieszych.

Cała ty sytuacja została rozpoczęta przez jeżdżących po chodnikach, nie przez konfiture ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
domin221
domin221
domin221 17.05.2026, 12:06:38 via Wykop
  • 8
czy jazda po chodniku to jest powód żeby wzywać policję oraz dokonywać zatrzymania obywatelskiego


@CREATE_USER: Jak najbardziej, jest to wykroczenie. Dodatkowo niebezpieczne, chodnik to nie miejsce dla samochodów, to miejsce dla pieszych

przekonanie na ten temat z technologią w 2026 roku.

Ale co z technologią? Myślisz że nowoczesnym samochodem nie da sie najechac na pieszego? Ba nawet pomijajac to, widziales wszystkie samochody z
domin221
domin221
domin221 17.05.2026, 15:54:19 via Wykop
  • 5
Macie swój mózg? To go użyjcie


@CREATE_USER: No dokładnie to robię. Uważam że jazda samochodem po chodniku jest karygodna i cieszy mnie że winni tego wykroczenia są karani. Proste nie?
domin221
domin221
domin221 17.05.2026, 15:56:41 via Wykop
  • 3
Wyjmujesz telefon, robisz zdjęcie i żyjesz dalej swoim życiem, ewentualnie to zgłaszasz później na komendzie.


@CREATE_USER: Żyję swoim życiem i zwyczajnie czekam na chodniku aż przyjedzie policja ukarać delikwenta, przecież to proste. Nie pieszy jest winny zajścia, lecz cep kierowca który wjechał na chodnik. To on za swe zachowanie ponosi odpowiedzialność, racja jest po stronie konfitury.

A nie jak ci prowokatorzy szukasz atencji c--j wie po co (oprócz kasy).


@
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
30.04.2026, 06:14:06
  • 523
Wóz transmisyjny za 5,5 mln zl powinien mniej wiecej wygladać tak. A oni kupili jakiegos dostawczaka za 100 tysiecy zl i nazywaja to wozem transmisyjnym xD Pewnie widzowie ich j----i za to ze zebrali 5,5 mln zl na woz to dla swietego spokoju kupili dostawczaka zeby sie przestali czepiac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszte Sakiewicz, Olechowski i Rachoń przezarli xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Bonzolog11 - Wóz transmisyjny za 5,5 mln zl powinien mniej wiecej wygladać tak. A oni...

źródło: 46h9wzjzgopkn6dcyhtcmk2n96qkx1y4

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 30.04.2026, 16:51:49 via Wykop
  • 1
@Bonzolog11: Masz zawartość tego wozu? Znasz zawartość wozu zaRubliki?
Oni za tą zbiórkę nie kupują 3?

Podejrzewam że lecą w kulki, ale z tym wpisem idziesz ich poziomem trochę
  • Odpowiedz
JAuStURYErSE
JAuStURYErSE
30.04.2026, 11:09:27
  • 1079
Batyr: "Ochrona nie polega na ułatwianiu rozstania. Ochrona polega na wspieraniu trwałości pomimo różnych trudności." ja p-----e XDDDDDDDD "Świadomość takiej procedury – rozstania wymagającego wyłącznie kilku podpisów – zachęci do traktowania małżeństwa jedynie jako związku na próbę." XDDDDDDDDDD jezu kogoście wybrali debile
#polityka
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 30.04.2026, 16:50:11 via Wykop
  • 1
A moim zdaniem, jeśli decydujemy się na małżeństwo, to „zakładanie z góry” rozwodu jest znakiem, że związek nie jest na to gotowy i lepiej jednak pozostać w związku nieformalnym.

@Coxex: Może lepiej, a może nie lepiej. To chyba zależy od ludzi którzy do tego związku sie piszą.
No bo tak szczerze, to co złego zrobili ludzie którzy sie rozwiedli? Co złego w tym że ktoś chce przetestować małżeństwo (bo tacy
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
29.04.2026, 15:35:10
  • 390
Oczekiwania vs rzeczywistość.

Znalazł się słynny wóz transmisyjny republiki za 5.5 miliona xD

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #bekazprawakow
ProstyKrzywy - Oczekiwania vs rzeczywistość. 

Znalazł się słynny wóz transmisyjny re...

źródło: 1000133828

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 29.04.2026, 19:17:24 via Wykop
  • 0
@szmichal: Ty widziałeś jak często latają z ajfonami jako kamery?
  • Odpowiedz
domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 17:52:30
  • 4
W materiale #republika o zbiorce #latwogang - leci czarnek, szczujnia na tvp, szczujnia na tuska, ale dobrze ze czarnek wplacil i leci o fundacji republiki

ja j---e
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tapczano
Tapczano
Tapczano
26.04.2026, 17:54:29 via Wykop
  • 4
@domin221: Musieli zrobić happening polityczny ze szczytnego celu xD Upadek.

Do tego mają pewnie srogi ból d--y, robią żebry o 300k na transmisję 3 maja i ledwo leci xD
  • Odpowiedz
domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 17:36:08
  • 3
Prowadząca z #tvp #1930 sie wzruszyła

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
26.04.2026, 01:54:10
  • 605
xddd.
wfyokyga - xddd.

źródło: temp_file3944729762434678178

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 05:16:13 via Wykop
  • 2
@xqwzyts: A co jesli to AI? To juz mniej zaskakujace?
  • Odpowiedz
domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 16:44:53 via Wykop
  • 1
@Bartholomew: no jak wcisnac? przeciez fizyka jak w grach, czyli mozna pomylic z prawdziwoscia
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
26.04.2026, 15:18:29
  • 0
Ogólnie akcja na plus, ale kibicuję żeby chłopakowi wyszła kolejna taka akcja która przebiegnie w bardziej zorganizowany sposób bo niestety chwilami zrobił się z tego chaos gdzie wszelcy influ, firmy, początkujący-celebryci i inni chcieli się wypromować i robił się jeden wielki b----l gdzie max połowa z tych osób miała jedynie szczere intencje. A może po prostu jestem za stary na takie chaotyczne show że preferuje jakieś siepomaga

#latwogang
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 15:19:32 via Wykop
  • 2
@xiv7: W sumie pewnie dlatego to tak zażarło, ten chaos mocno oddaje
  • Odpowiedz
domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 15:28:06 via Wykop
  • 0
@xiv7: No ale to nie jest akcja co tydzień, to jest właśnie dlatego jest wyjątkowe i rządzi się innymi prawami chyba.
Plus przy tym chaosie, mozna bylo sobie na mirko pokomentowac jacy to som straszny Ci celebryci
  • Odpowiedz
domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 15:16:06
  • 1
No dobra na #wpolsce24 powiedzieli o akcji, oczywiscie musieli powiedziec tez ze owsiak gorszy
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a
26.04.2026, 15:09:04
  • 0
Kim jest ten koksik w okularach?

#latwogang
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 15:09:49 via Wykop
  • 1
@saggitarius_a: Człowiekiem od pompek
  • Odpowiedz
sewieu666
sewieu666
26.04.2026, 15:07:17
  • 12
oficjalnie blokuje tag #latwogang takiej pokazówki gdzie 99% funduszy nie trafi do dzieci to jeszcze swiat nie widzial
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 15:09:16 via Wykop
  • 0
@sewieu666: rozumiem ze jak trafi chociaz 2% to odszczekasz swoje słowa?
  • Odpowiedz
domin221
domin221
domin221 26.04.2026, 15:01:51
  • 0
O na TVP1 mówią o tym

#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domin221
domin221
domin221
Autor
26.04.2026, 15:05:13 via Wykop
  • 0
@mamracjewieszotym: nie wszedzie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

blep

  • Ja
  • pol
  • https://wykop.pl
  • wykop@smerfu.pl

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.11.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking