@Logytaze: mnie Rebirh pokonał po 20h, za dużo tam wszystkiego nasrane i animacje/scenki przy każdej aktywności, odpalam co jakiś czas na 30 minut i znowu przerwa na miesiąc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@Logytaze: Ogólnie CRT pod względem odwzorowania kolorów i jakości obrazu przewyższały LCD, a te LCD sprzed 30 lat to już w ogóle. Swego czasu producenci, sami ponaglali wygaszanie produkcji CRT względem LCD, bo tych drugich wchodziło kilkakrotnie więcej do kontenera, były lżejsze więc koszty transportu z chińskich i tajwańskich fabryk na inne kontynenty były minimalne. Oczywiście nie wpłynęło to na cenę (a wręcz przeciwnie, dla konsumenta była kilkukrotnie wyższa pomimo
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach