Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem nowa zabawę. Wchodzicie w wywiad z Nawrockim na #kanalzero i próbujecie znaleźć negatywny komentarz odnośnie osoby prezydenta, powodzenia.


@KemezrpAkwils: To teraz ja proponuje nową zabawę, wejście na mikro i szukoanie komentarzy krytykujących rząd xD

Mikro to psyops wytworzony przez KO i ich trollownie, jesteś więźniem ich bańki informacyjnej na którą łożą grube siano co miesiąc xD
  • Odpowiedz
  • 42
@KochanekAdmina

@KemezrpAkwils: To teraz ja proponuje nową zabawę, wejście na mikro i szukoanie komentarzy krytykujących rząd xD


Mikro to psyops wytworzony przez KO i ich trollownie, jesteś więźniem ich bańki informacyjnej na którą łożą grube siano co
  • Odpowiedz
wejście na mikro i szukoanie komentarzy krytykujących rząd xD


@KochanekAdmina: Żartujesz, prawda? Czy to kolejna halucynacja z gatunku "jeszcze nei wszyscy są tu prawakami, znaczy się jest lewacko"? Rząd to krytykują nawet jego zwolennicy tutaj, bo w przeciwieństwie do fanbojów konfedepisu są do tego zdolni xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: XD no tak bo połączenie dwóch kropek ze Batyr jedzie poprzeć prorosyjskiego Orbana a potem się wycofuje rakiem po przegranej i nie pogratuluje nawet oponentowi to wymaga chirurgicznej precyzji spin doktorów. Żyjecie w wyparciu
  • Odpowiedz
Jest ich pełno, coś dalej chcesz? Zobacz jaka jest różnica główna vs mikro. Tutaj jak ciśniemy po rządzie to za jakieś bzdurne pomysły i niewywiązanie się z tego co miało być.


Na głównej za to są same:


- heheh Tusk

- niemiecki agent to czego się spodziewaliście
  • Odpowiedz
@KemezrpAkwils: no to może zacznijcie pisać negatywne komentarze? Może niech politycy KO chodzą tam chętniej i przebijają ten balonik? Bo póki co to stoicie obok ściany i się fochacie że się przejść nie da mając młot w ręce
  • Odpowiedz
@Protectorx

@Ka4az: ale on napisał o mirko.

Na głównej masz 50/50, na mirko natomiast sama trollownia lewusów z botami które sobie boostują plusami wpisyxD


Chyba średnio potrafisz czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
Żartujesz, prawda? Czy to kolejna halucynacja z gatunku "jeszcze nei wszyscy są tu prawakami, znaczy się jest lewacko"? Rząd to krytykują nawet jego zwolennicy tutaj, bo w przeciwieństwie do fanbojów konfedepisu są do tego zdolni xD


@wstanczyk: No tak xd Pan Tusk chciałby ale nie może, Pan Tusk sporządził super uber ustawe o cenzurze internetu, a głupi snus odrzucił teraz w ramach zemsty będę wrzucał zdjęcie Nawrockiego w bikini xd
  • Odpowiedz