Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bigbluee

Bigbluee

Dołączył 11 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7051
  • Znaleziska 3560
  • Mikroblog 3491
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 24
Bigbluee
Bigbluee 06.06.2026, 22:10:44
  • 5
#grzybobranie #grzyby
Wiosnę i smardze żegnamy.
Sezon letni powoli wychodzi z ziemi.
Wielkopolska pustynia. Nadal słabo ale coś zaczyna się dziac. Bardzo dużo mikrusów.
Bigbluee - #grzybobranie #grzyby 
Wiosnę i smardze żegnamy. 
Sezon letni powoli wycho...

źródło: 21737

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigbluee
Bigbluee
Autor
10.06.2026, 19:21:33 via Wykop
  • 0
@dfg1: usiatkowane, ceglastopore? Bo w szlachetne nie wierzę.
  • Odpowiedz
Bigbluee
Bigbluee
Autor
10.06.2026, 20:48:52 via Wykop
  • 0
@dfg1: usiatkowany. To nie prawdziwek. Prawdziwek to szlachetny. Usiatki są obecne ale 99% zjedzone.
  • Odpowiedz
Bigbluee
Bigbluee 09.06.2026, 11:48:39
  • 13
#grzybobranie #grzyby
Dzisiejsze zbiory. Zaczyna coś się pojawiać nawet na wielkopolskiej pustyni. Dzisiaj bez przygotowania. Wziąłem co pod ręką, zatrzymałem się i w las.
Bigbluee - #grzybobranie #grzyby
Dzisiejsze zbiory. Zaczyna coś się pojawiać nawet na...

źródło: 21850

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigbluee
Bigbluee
Autor
10.06.2026, 12:41:40 via Wykop
  • 1
@swinka_morska: u nas jeszcze nie ma takich. W ogóle wszystko opóźnione prawie o 2 tygodnie względem poprzedniego roku.
  • Odpowiedz

677

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

Szafa wnękowa może mieć 8% VAT, a identyczna konstrukcja z plecami z płyty już 23%. W Polsce o wysokości podatku często nie decyduje produkt, tylko urzędnicza interpretacja szczegółu, którego klient nawet nie zauważy

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 08.06.2026, 07:02:08
  • 124
  • #
    vat
Bigbluee
Bigbluee 08.06.2026, 13:50:31 via Wykop
  • 10
@akcjakrk: o ile pamiętam, drzwi miały vat 23 a drzwi z montazem 8%

492

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Jedna osoba nie żyje, a dwie kolejne pozostają w stanie krytycznym po tragicznym wypadku, do którego doszło wieczorem w Ząbkach.

Grazyna_z_tuszyna
z
miejskireporter.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:10
  • 341
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    cudzoziemcy
Bigbluee
Bigbluee 07.06.2026, 15:44:51 via Wykop
  • 9
@marpi123: tam jest 70 km/h. Gdyby tyle jechał to skonczyloby sie na uderzeniu a nie na starcie rakiety w kosmos...

455

Takie są skutki weta Nawrockiego ws. SAFE

Takie są skutki weta Nawrockiego ws. SAFE

Rozstrzygnięte przetargi na sprzęt i wyposażenie dla służb podległych MSWiA, które miały być sfinansowane z funduszu SAFE zostaną unieważnione.

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
z
rmf24.pl
dodany: 19.05.2026, 12:10:28
  • 211
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    bekazpisu
  • #
    batyr
Bigbluee
Bigbluee 19.05.2026, 18:12:43 via Wykop
  • 0
@mr-robot78: To samo zawsze pytam. Było 2%, 3%, 4%, 5%. To jest kilkaset miliardów.
Nie ma żadnej różnicy w stanie armii między 2% a 5%

234

Majowe grzyby pełna skrzynia 20 kg nad małą rzeczką 2026

Majowe grzyby pełna skrzynia 20 kg nad małą rzeczką 2026

Majowe grzyby

powsinogaszszlaja
z
youtube.com
dodany: 16.05.2026, 10:59:30
  • 64
  • #
    grzyby
  • #
    grzybobranie
Bigbluee
Bigbluee 17.05.2026, 20:24:18 via Wykop
  • -3
Dla miłośników..... Żółciak siarkowy. Ja nie zbieram.
Niech chlop idzie i Smardzy tak sobie nazbiera, piestrzenice itd. Oczywiście nie w lesie tylko postawi się na miejscu większość ludzie mieszkających w aglomeracjach. To już nie będzie contentu bo temat trudny. Tak samo niech "kurki" znajdzie w czerwcu i nie jedzie dalej niż 10km za miasto.
Zawsze mnie bawi jak wielcy grzyboznawcy robią content na pustkowiu w znanych sobie miejscach od lat.
Dobry grzybiarz umie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3778

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Wściekli psiarze dodają fejkowe opinie kawiarni, która nie wpuszcza psów. Kilkanaście jednogwiazdkowych opinii w ciągu godziny. Niżej post na facebooku, który rozpoczął gownoburzę.

Average-CottonWorld-Enjoyer
z
maps.app.goo.gl
dodany: 10.05.2026, 07:46:44
  • 574
  • #
    psiarze
  • #
    terroryzm
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    patologiazmiasta
Bigbluee
Bigbluee 10.05.2026, 10:33:46 via Wykop
  • 37
@patryk-wuwuw: Są ludzie uczuleni na sierść czy ślinę. Oni są mniej ważni niż psy wg psiarzy. Dodatkowo każdy psiarz bardzo dobrze wie że sierść dosłownie fruwa w powietrzu w miejscu gdzie przebywa pies ale ma to w dupie. Sam zeżre g---o swojego psa bo to jego pies a to że inni będą mieć wkładkę z sierści.... psiarza nie obchodzi. Smacznego!

715

Ukrainiec ukradł auto, rozbił i zniknął. Ubezpieczyciel obciąża właściciela

Ukrainiec ukradł auto, rozbił i zniknął. Ubezpieczyciel obciąża właściciela

Pijany kierowca ukradł samochód, a podczas pościgu staranował nim inne auta i radiowóz. Mimo to, szybko odzyskał wolność, a potem zniknął bez śladu. Wszelkie koszty tego szaleńczego rajdu spadają na właściciela skradzionego pojazdu.

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 05.05.2026, 14:27:13
  • 97
  • #
    prawo
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    afera
  • #
    4konserwy
Bigbluee
Bigbluee 06.05.2026, 05:25:24 via Wykop
  • 10
Proszę o nie podawanie narodowości bo to wzbudza negatywne emocje. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Dziękuję.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bigbluee
Bigbluee 06.05.2026, 15:41:40 via Wykop
  • 1
@ENDRIU444: Dziękuję
Zatwierdzam.
Włodek Czarzasty

479

Rachoń filmuje kontrwywiad a Czarnek ma konferencję na tle fabryki broni! Wszędz

Rachoń filmuje kontrwywiad a Czarnek ma konferencję na tle fabryki broni! Wszędz

Kuriozum w Radomiu i w Warszawie! Kto ma rację? Kto może, a kto nie filmować obiekty ze znakami zakazu? Kto wprowadzał zakazy, kto je wyśmiewa, kto prawo łamie, a kto ma nieuzasadnione pretensje? No i jak wygląda obecnie prawo w tematyce zakazu filmowania niektórych obiektów? Tutaj oryginalny materi

Supaplex
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 15:06:53
  • 20
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polityka
Bigbluee
Bigbluee 26.04.2026, 09:53:36 via Wykop
  • -1
@tomilipin: paliwoda 2.0 ?

849

Lekarze, myjcie ręce, czyli historia doktora Ignáca Semmelweisa

Lekarze, myjcie ręce, czyli historia doktora Ignáca Semmelweisa

Jeszcze w XIX w. lekarze opiekowali się rodzącymi kobietami i operowali w surdutach brudnych od krwi i ropy, byli dumni z tego, że nie myją rąk, a śmiertelność z powodu zakażeń przypisywali działaniu fluidów i miazmatów. Wezwanie do przestrzegania higieny traktowali jako wymysł wariata.

Piotr_Gasiorowski
z
eksperymentmyslowy.pl
dodany: 24.04.2026, 07:34:08
  • 135
  • #
    medycyna
  • #
    semmelweis
  • #
    poloznictwo
  • #
    zakazenia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    historianauki
Bigbluee
Bigbluee 24.04.2026, 13:00:51 via Wykop
  • 0
@Gprre: Dzisiaj chowa się do szafy niewygodne dowody i badania, które zostały zrobione i z którymi nie da się dyskutować. Z tego powodu się je chowa aby nie było z czym dyskutować.
Cholesterol, tarczyca, witaminy.
Mądrzejsze o tym nie wspominać.
awdr
awdr
awdr
15.04.2026, 20:27:21
  • 0
#zmywarka #agd #kuchnia
jaka zmywarka która myje a nie udaje ze myje
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigbluee
Bigbluee 15.04.2026, 21:03:57 via Wykop
  • 1
@awdr: myślę że nikt nie rozumie pytania. To tak jakbyś zapytał o samochód który jedzie a nie udaje że jedzie. W sumie każdy jedzie i nie wiadomo o co chodzi.
  • Odpowiedz

989

Służby chcą zniszczyć Twoją anonimowość? Ale Ty stawiasz opór!

Służby chcą zniszczyć Twoją anonimowość? Ale Ty stawiasz opór!

Gdy ktoś żąda od Ciebie Twoich danych, ale Ty nic nie zrobiłeś i przebywasz sobie legalnie w danym miejscu, to ten ktoś po prostu łamie prawo. Twoje prawo do pozostania anonimowym.

PieknyWojciech
z
youtube.com
dodany: 06.04.2026, 09:32:00
  • 137
  • #
    audytobywatelski
  • #
    audyt
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    policja
Bigbluee
Bigbluee 08.04.2026, 04:36:32 via Wykop
  • 0
@Kibishi: w świecie internetu, multimediow, treści sugerowanych, ja nie wierzę że Policjanci nie trafili na filmy audytu. Nie wierzę że im ktoś nie powiedział albo w jednostce czy na patrolu nikt nie wspomniał że istnieje audyt obywatelski. To jest niemożliwe siedzieć tak głęboko pod kamieniem. Może kilku się nie interesuje ale niemożliwe jest ze wszyscy we wszystkich jednostkach są zaskoczeni i bez wiedzy na ten konkretny przypadek audytu obywatelskiego.

342

Iran wyznaczył nagrodę za zaginionego "żywego wrogiego pilota" USA

Iran wyznaczył nagrodę za zaginionego "żywego wrogiego pilota" USA

W państwowej irańskiej telewizji wezwano ludność, by pomogła w schwytaniu "wrogiego pilota", zaznaczając, że za przekazanie władzom żywego żołnierza otrzyma się nagrodę. Jej wysokość to 10 mld tomanów, czyli 100 mld riali, co stanowi równowartość ok. 76 tys. dolarów.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 04.04.2026, 09:54:49
  • 104
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    bliskiwschod
Bigbluee
Bigbluee 05.04.2026, 05:53:28 via Wykop
  • 2
@osetnik: są potrzebne żebyśmy mogli je oddać Ameryce albo Ukrainie

1284

SAFE w Rumunii. Rheinmetall miał podnieść ceny nawet o 30%

SAFE w Rumunii. Rheinmetall miał podnieść ceny nawet o 30%

W Rumunii program SAFE znalazł się w centrum burzy po tym, jak niemiecki Rheinmetall miał podnieść ceny nawet o 30% tuż

barbara-janusz
z
tysol.pl
dodany: 03.04.2026, 22:17:31
  • 372
  • #
    niemcy
  • #
    rumunia
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    europa
Bigbluee
Bigbluee 05.04.2026, 05:51:37 via Wykop
  • 1
@Blaskun: Zabrakło "foliarzu" i byłby komplet epitetów
Bigbluee
Bigbluee 02.04.2026, 13:24:53
  • 12
#grzyby #grzybobranie
Sezon uważam za otwarty
Naparstniczka czeska.
Bigbluee - #grzyby #grzybobranie
Sezon uważam za otwarty
Naparstniczka czeska.

źródło: IMG_20260402_152250

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigbluee
Bigbluee
Autor
02.04.2026, 13:25:53 via Wykop
  • 3
@Bigbluee: Smardz
Bigbluee - @Bigbluee: Smardz

źródło: 19888

Pobierz
  • Odpowiedz

2480

Nie jedziemy na Mundial!

Nie jedziemy na Mundial!

Przegrywamy w barażu 2:3 ze Szwecją.

thority
z
flashscore.pl
dodany: 31.03.2026, 20:39:20
  • 707
  • #
    mecz
Bigbluee
Bigbluee 01.04.2026, 07:07:53 via Wykop
  • 0
Polska piłka jest na dnie, jesteśmy 6 największym krajem a nasza piłka się podnosi za wolno z dna pod dnem


@SzymonMikroblog: Paradoksalnie, mamy całkiem dobrych młodych piłkarzy. Niestety w kadrze jak i w PZPN, działa tylko kolesiostwo, znajomosci, towarzystwo wzajemnej adoracji i pewna grupa trzyma władze i jej nie odda.
Dlatego w kadrze ogladamy starych dziadów, emerytów i rencistów, wielu ktorych dawno nie powinno być. Wszyscy to widzą.
Nie grają ci

5

Cztery lata po COVID-19 i nowe badania

Cztery lata po COVID-19 i nowe badania

Dr n. med. Bartosz Kudliński w rozmowie z Medonetem uważa, że pandemia została w pewnym sensie "zamieciona pod dywan". Chorzy, którzy przeszli COVID-19, nadal uskarżają się na dolegliwości związane z przebytą infekcją

freedomseeker
z
medonet.pl
dodany: 24.03.2026, 08:55:52
  • 4
  • #
    covid19
  • #
    koronawirus
  • #
    pandemia
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Bigbluee
Bigbluee 29.03.2026, 09:43:19 via Wykop
  • 2
@kanis-sapiens: oczywiście że nie jest osiągalna, jak na każdego koronowirusa, grypopodobnego wirusa i inne wirusy mutujace bez przerwy w ciągu roku a jest ich tysiące jak nie więcej. Tylko nasza odporność jest bastionem obronnym a nie szczepienia na zeszłoroczny nieistniejący już wariant.

321

PiS i Konfederacja złożyły wspólny wniosek. Chcą odwołania ministry klimatu

PiS i Konfederacja złożyły wspólny wniosek. Chcą odwołania ministry klimatu

Poseł Konfederacji Krzysztof Mulawa poinformował o złożeniu wniosku o wyrażenie wotum nieufności wobec ministry klimatu i środowiska Pauliny Hennig-Kloski. "Debata powinna odbyć się na pierwszym po świętach posiedzeniu Sejmu"

freedomseeker
z
onet.pl
dodany: 27.03.2026, 11:02:05
  • 83
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    polska2050
  • #
    konfederacja
  • #
    pis
Bigbluee
Bigbluee 28.03.2026, 06:02:01 via Wykop
  • 2
@manstain: Idioci tego nie rozumieją ze stanowisko jest stanowiskiem. W Polsce masz stanowisko o nazwie: MINISTER. Tak samo jak doktor nie doktorka może ubiegać się o tytuł docenta, nie docentki, profesora nie profesorki. Pani która skończyła pewne prawnicze wymagania staje się radcą prawnym nir radczynią. Itd itd.
Na szczęście są jeszcze normalne kobiety które to rozumieją. Głównie są to kobiety które coś sobą reprezentują co skłania mnie do wniosku że
Bigbluee - @manstain: Idioci tego nie rozumieją ze stanowisko jest stanowiskiem. W Po...

źródło: 19760

Pobierz

251

Bitcoin spadł już o 50%. Co dalej?

Bitcoin spadł już o 50%. Co dalej?

Burza niepewności dotarła na rynek kryptowalut. Maciej Jankowski, CMO Blockchain Alliance & Acceleration Hub przekazał w rozmowie z FXMAG prognozę dla bitcoina, analizując czynniki wpływające na jego aktualną wycenę. Ekspert odniósł się również do zaskakujących kalkulacji dotyczących majątku rodziny

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.03.2026, 09:42:14
  • 167
  • #
    gielda
  • #
    kryptowaluty
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Bigbluee
Bigbluee 19.03.2026, 22:28:56 via Wykop
  • -1
@Rogovic: bitcoin celuje najpierw w 59 i tam będzie wielka zagadka czy odbije czy nie, bo wsparcie na dole jest ogromne. Aktualnie zaczyna się lekki wzrost po odbiciu na 69k gdzie siedza ogromne zlecenia i zaraz po nim nurek na 59k. Na 75k mamy kolejne wsparcie. Dlatego prognoza na kolejne dni/tygodnie to po dzisiejszym spadku, odbicie zebranie płynności (ile? Nie wiem. Realnie na 75k) i spadek na 59k
Bigbluee
Bigbluee 19.03.2026, 22:31:37 via Wykop
  • 2
@Oooonieee: Nie ma nic wspolnego z kasynem. Jest to wielowymiarowa gra wielorybów z ulicą poprzez algorytmy zbierania płynności.
Mozna bez problemu odnaleźć się w tej grze. H----d to uprawia 95% ulicy bo nie rozumieją jak to działa i obstawiają na ślepo.
Bigbluee
Bigbluee 21.03.2026, 20:34:57 via Wykop
  • 0
@AngryPossum: @Rogovic jakich fusow. Tam są algorytmy płynności. Pisałem 2 dni temu że odbije od 69k. Spójrzcie na wykres. Odbiło? Odbiło bo musiało. To ze wy tego nie rozumiecie......
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Dupa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking