Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Benybenassi
Benybenassi

Benybenassi

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1146
  • Znaleziska 802
  • Mikroblog 344
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
okrupnik
okrupnik
13.04.2025, 08:25:00
  • 490
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 13.04.2025, 12:13:25 via iOS
  • 0
@okrupnik a nie chcesz odemnie kupić s24 ultra?
  • Odpowiedz

462

Przepadł jak kamień w wodę. Razem z nim 14 mln zł

Przepadł jak kamień w wodę. Razem z nim 14 mln zł

Policja i prokuratura w Szczecinie poszukują listem gończym asesora komorniczego Łukasza Graczyka. Mężczyzna podczas zastępowania innego komornika wyprowadził z konta kancelarii 14 mln zł. A następnie przepadł jak kamień w wodę. Śledczy zakładają, że ukrywa się poza Polską.

Hannnah
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.04.2025, 16:21:52
  • 164
  • #
    komornik
  • #
    kradziez
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 11.04.2025, 05:53:11 via iOS
  • -3
@ZaskroniecPapierzasty tutaj nie ma co rozkminiac. Przy takiej kwocie długo się nie zastanawiasz. Ogólnie to trzeba mieć jaja bo człowiek to chyba by się bał wtopy. Ale jak sprawa transferu i wypłaty tego była prosta to rura i nara. Takiej kwoty raczej nie widziałeś i raczej widzieć nie będziesz.
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 11.04.2025, 06:03:37 via iOS
  • 0
@jagoslau ok kilka kwestii. Czy te pieniądze które przelewał na jakieś prywatne konta bankowe to jego konta bankowe? Czy nie zainteresowała się tym skarbówka i nie zablokowała kont? Czy z automatu nie kontrolują komorników? Czy te pieniądze były przelane dalej na jakieś Kajmany czy wypłacone. Jak wypłacone to jak to przewieźć przez granicę? Trochę to dziwne że jeden ludek tak to wszystko ogarnął i ich ograł. Albo leży gdzieś martwy, poszło

598

Naga Broń | Oficjalny teaser rebootu słynnej serii z Leslie Nielsenem.

Naga Broń | Oficjalny teaser rebootu słynnej serii z Leslie Nielsenem.

W roli głównej jako syn Franka Drebina, Liam Neeson. Matko bosko kochano, co ja w ogóle zobaczyłem xD

Mega_Smieszek
z
youtube.com
dodany: 03.04.2025, 17:57:22
  • 193
  • #
    nagabron
  • #
    leslienielsen
  • #
    film
  • #
    cringe
  • #
    gimbynieznajo
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 04.04.2025, 17:22:26 via Wykop
  • 1
ale producent seth macferlane ten od glowy rodziny wiec mysle ze moze byc zabawnie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

56

POLICJA prowokuje protestujących Zgorzelec

POLICJA prowokuje protestujących Zgorzelec

Na marszu przeciw nielegalnej migracji policja użyła bezprawnie gazu przeciw protestujący i również ich atakowała

arturooo32
z
x.com
dodany: 24.03.2025, 07:18:43
  • 11
  • #
    policja
  • #
    tusk
  • #
    imigranci
  • #
    afera
  • #
    wykopcsi
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 24.03.2025, 08:22:38 via Wykop
  • 0
albo jestesm slepy albo nie wiem czgo szukac na tym filmie. jak pojawia sie koleczko to szukam odznaki ale nic nie widze o co chodzi?

ok gaz widzialem. ale po co to koleczko na poczatku?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

443

Tajemnicza broń Ukrainy w kilka sekund niszczy rosyjskie drony

Pokaż treści 18+

Tajemnicza broń Ukrainy w kilka sekund niszczy rosyjskie drony

Siły Zbrojne Ukrainy ogłosiły, że weszły w posiadanie broni, która w kilka sekund neutralizuje niezwykle niebezpieczne rosyjskie drony kamikadze Shahed-136. To wspaniała wiadomość dla cywili. Z ujawnionych informacji wynika, że technologia ta została opracowana przez inżynierów z firmy SBS we współp

airaG
z
geekweek.interia.pl
dodany: 20.03.2025, 08:48:16
  • 102
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    drony
  • #
    rosja
  • #
    technologie
  • #
    militaria
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 20.03.2025, 13:26:49 via iOS
  • 0
Za każdym razem gdybotrzymuje tego typu informacje to zastanawiam się czy wojska te nie stają się najlepiej wyszkolonymi technikami od dronów, hakuje je, ulepszają itp. Czy to jest w jakiś sposób podawane do informacji państwom sojuszniczym(całe know how) czy szkoli się najlepsza armia droniarzy zaraz przy naszej granicy?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

592

Małżeństwo 3-krotnie zwiększa ryzyko nadwagi i otyłości u mężczyzn

Małżeństwo 3-krotnie zwiększa ryzyko nadwagi i otyłości u mężczyzn

... w porównaniu do ich nieżonatych rówieśników. Natomiast u kobiet nie stwierdzono podobnej zależności. Wyniki badań Narodowego Instytut Kardiologii pokazują, że małżeństwo źle wpływa na zdrowie mężczyzn.

Jossarian
z
ikard.pl
dodany: 19.03.2025, 16:18:47
  • 241
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    medycyna
  • #
    biologia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklomezczyzn
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 20.03.2025, 12:39:04 via iOS
  • 1
Nie czytałem jeszcze artykułu ale zgadzam się z tym. Co więcej mam wrażenie że kobiety specjalnie futruja swoich facetów ale nie wiem czy wynika to z tego żeby stracił atrakcyjność w oczach innych kobiet czy z jakiegoś prawa natury. Ogólnie w związkach jak jestem to widzę że kobiety nie trenują za to skutecznie odwodzą od treningów a co gorsza proponują jakieś niezdrowe zamienniki. Może zjemy pizzę może pójdziemy do restauracji może to
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

429

Meduza, która zabija w 2 minuty po dotknięciu!

Meduza, która zabija w 2 minuty po dotknięciu!

Rzadko mi się zdarza, że trafiam na mały kanał na YT z taką jakością, nie wiem dlaczego ma tak mało subów... Polecam zobaczyć :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 16.03.2025, 10:13:24
  • 78
  • #
    meduza
  • #
    biologia
  • #
    ocean
  • #
    morze
  • #
    natura
  • #
    podroze
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 16.03.2025, 20:35:36 via Wykop
  • 0
@Jailer: chyba nie obejrzales calego

441

16-letni Przemek liczył tylko na seks. Wściekł się, gdy dowiedział się o ciąży

Pokaż treści 18+

16-letni Przemek liczył tylko na seks. Wściekł się, gdy dowiedział się o ciąży

Po wszystkim wrócił do domu, umył się, poszedł do sklepu i na trening do klubu piłkarskiego.

Gazetapl_news
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 10.03.2025, 12:13:10
  • 325
  • #
    zbrodnia
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
  • #
    policja
  • #
    mordercy
  • #
    kryminalistyka
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 11.03.2025, 12:16:17 via iOS
  • 1
@AntyspoIeczny inne ślady zostają na szyi Chyba że sznurkiem. Ale to nadal trzeba potrafić. Pewnie do tego jakieś ślady walki itp.
25802117
25802117
10.03.2025, 01:33:58
  • 16
25802117

źródło: 277733

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 10.03.2025, 05:56:20 via iOS
  • 1
@michalczysko Gwiaździsta noc nad Rodanem van Gogh
  • Odpowiedz
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 03.03.2025, 19:43:48
  • 0
Czesc. Moze ktos pomoze. Kolezanka miala kolizje na autostradzie. Mlody kierowca i działała pochopnie. Niestety teraz ma duzy problem finansowy. Moze ktoz cos doradzi w tej sytuacji. Otóż byla ona kierujacym ktory uderzyl w pojazd poprzedajacy a nstepnie w nia wjechal kolejny samochod. Wzieła firme holujaca samochod z Warszawy do Koszalina. Byla przkonana ze moze to zrobic bo dowod zostal zatrzymany po kolizji. Za holowanie wyszlo uwaga 13500zł firma zwrocila sie o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi
Autor
03.03.2025, 20:00:37 via iOS
  • 0
@Prawdziwy_Oponiarz też byłem w szoku. Może zobaczyli że swiezak i pojechali po bandzie
  • Odpowiedz

644

Apartamentowiec pochłania plażę. Inwestor odpowiada na potężną krytykę

Apartamentowiec pochłania plażę. Inwestor odpowiada na potężną krytykę

- Tak się niszczy piękne widoki i naturę dla kasy. Ty nie możesz ściąć drzewa na placu. Oni mogą zrobić hotel na plaży.... - pisze internauta, komentując budowę apartamentowca na plaży w Międzyzdrojach. Na zarzuty odpowiedział nie tylko deweloper.

patrz-na-to
z
propertynews.pl
dodany: 26.02.2025, 15:28:21
  • 186
  • #
    apartamentowiec
  • #
    miedzyzdroje
  • #
    baltyk
  • #
    morze
  • #
    patodeweloperka
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 27.02.2025, 09:49:35 via Wykop
  • 1
Prosze Panstwa! Jebia nas wszystkich w dupę az trzeszczy. Ty Polaku wejdz na wydmę i już mandacik leci. Sprobuj wyciac drzewko ze swojej dzialki to grubo przytulisz. zechciej cos wybudowac to stos papierow, pozwolen i zakazów. Ale tak ten swiat dziala. Nie wierzcie ze to idzie luznym torem., Tam gdzie takie numery sie odwala zawsze stoi za tym gruby szmal miedzy innymi za lapowki. Nie koniecznie gotowka. To sa dzialki w tej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

746

Spowodował wypadek i zostawił poszkodowanych, nikomu nie pomógł.

Spowodował wypadek i zostawił poszkodowanych, nikomu nie pomógł.

Dziś 14:50 w Sosnowcu na S1 moi rodzice dachowali przez bandytę który chyba chciał wymusić najechanie na tył swojego auta. Proszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy, może ktoś rozpozna tablice. Może ktoś rozpozna rejestracje tego niebieskiego Seata z Pabianic. Wiadomo wina kierowcy busa, ale przez hamowa

sgerbwd
z
youtube.com
dodany: 22.02.2025, 08:58:18
  • 172
  • #
    wypadek
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 22.02.2025, 14:39:51 via Wykop
  • 45
myslalem ze busiarz uciekl a w opisie jakis łeb napisal ze winny ten z przodu. Owszem zrobil niebezpieczny manewr ale wina jest busiarza. do tego nie wiemy czy uciekl czy w ogole widzial ten wypadek. Rownie dobrze moze to byc jakis dziadek/babcia ktora nic nie zauwazyla.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 22.02.2025, 16:01:46 via iOS
  • 1
@kefirowaty być może tak powinno być ale prawo jest inaczej ustanowione. Nie wiemy nic tak na prawdę. Możemy domniemać tylko że chcieli zjechać ale być może ktoś zasłabł/źle się poczuł cokolwiek. Poza tym odległość była zachowana i nie został ten z przodu uderzony więc to nie było działanie celowe. Bus tego nie zrobił i uderzył.

922

Komplexmłyn Wągrowiec 10 lat sukcesu, rozwoju i jakości!

Pokaż treści 18+

Komplexmłyn Wągrowiec 10 lat sukcesu, rozwoju i jakości!

10 lat KOMPLEXMŁYN Wągrowiec Jubileusz, Gwiazdy i Świętowanie w Wielkim Stylu! 10 lat sukcesu, rozwoju i jakości! Zobacz wyjątkowy film z jubileuszu Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego KOMPLEXMŁYN w Wągrowcu. To wydarzenie zgromadziło znamienitych gości, partnerów biznesowych, pracowników i wład

disko3000
z
youtube.com
dodany: 18.02.2025, 14:14:09
  • 115
  • #
    heheszki
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 19.02.2025, 07:32:47 via iOS
  • 11
Polskie wilki z wall street.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

785

Pitbull zagryzł 9-miesięczną dziewczynkę

Pokaż treści 18+

Pitbull zagryzł 9-miesięczną dziewczynkę

Jeden z domów w miejscowości Acerra we Włoszech stał się miejscem tragedii. 9-miesięczna dziewczynka padła ofiarą ataku psa rasy pitbull, gdy jej ojciec spał. Po przebudzeniu zobaczył swoją córkę we krwi. Niestety, dziewczynki nie udało się uratować.

Wincyyyyj
z
podroze.onet.pl
dodany: 17.02.2025, 10:10:28
  • 103
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
  • #
    wlochy
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 17.02.2025, 13:24:28 via Wykop
  • 22
moze bylo jak pisza a moze ojciec chcial sie pozbyc dziecka i wykorzystal psa? Podobno krecil od samego poczatku. Troche ta sprawa dziwna. Facet spi i nie slyszy jak pies zapewne biega i dzieciak placze? Moze nie zdazylo nawet zaplakac ale mimo wszystko. Cos by go rozbudzilo. Instynkt. Nie wydaje mi sie ze pise podbiegl chapnal i koniec. sprawa smierdzi
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 17.02.2025, 20:17:46 via iOS
  • 4
@ChcialemBycKimsInnym nie mówię że tak było. Ale co to za ojciec jeżeli pies zagryzł mu dziecko to bierze młot i psa sam zabija a nie go chroni mówiąc że obcy pies. Ciężko mi się pisze bo sam miałem amstaffa 15lat i tak dobrego psa to nigdy nie miałem. Ale jak by tylko dotknął dziecko nie tak jak trzeba to byłby zneutralizowany. I teraz pytanie czy mu się zrobiło psa szkoda bo
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 17.02.2025, 20:47:54 via iOS
  • 0
@ChcialemBycKimsInnym no właśnie. To dlaczego gość broni psa i klamie?

590

Brutalny napad pod Warszawą

Pokaż treści 18+

Brutalny napad pod Warszawą

Przebrani za policjantów zakneblowali rodzinę. Straty na milion złotych! Poszukiwani świadkowie i nagrania.

CrazyMark85
z
wykop.pl
dodany: 14.02.2025, 13:57:55
  • 125
  • #
    warszawa
  • #
    kobylka
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 15.02.2025, 08:46:59 via iOS
  • 2
@KlapekZeusa nawet nie wiadomo czy to policjantki. Wątpię żeby chodziły w rozpuszczonych włosach. Wyglądają jak odłączone od wycieczki szkolnej na komendzie razem z kolegą z klasy.

1000

Pani menadżerka macha do policjantów

Pani menadżerka macha do policjantów

W trakcie podróży na ferie zimowe z Warszawy do Berlina, jechałem spokojnie z dwójką małych dzieci, utrzymując prędkość 145 km/h. Nagle, z tyłu nadjechał samochód, którego kierująca kobieta, jak się okazało, była bardzo zdenerwowana moim tempem jazdy...

Mietowy_
z
youtube.com
dodany: 05.02.2025, 14:50:55
  • 374
  • #
    kierowcy
  • #
    polscykierowcy
  • #
    autostradypolska
  • #
    szybkoalebezpiecznie
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 06.02.2025, 07:23:46 via iOS
  • 0
Jak można jechać na ferie do Berlina?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

682

Jak Uniqa ma mnie w dupie i wisi mi 7k

Jak Uniqa ma mnie w dupie i wisi mi 7k

tldr Deszcze powodziowe we wrześniu zalały mi dwa pomieszczenia. Wystąpiłam o odszkodowanie z ubezpieczenia wspólnoty do uniqi. Wydłużyli termin. Mimo to brak decyzji w terminie. Reklamacja - brak odpowiedzi. Po moim telefonie jest decyzja na grosze z odszkodowania, bylebym się odczepiła. Moje odwoł

butterfly
z
wykop.pl
dodany: 03.02.2025, 18:21:31
  • 97
  • #
    odszkodowanie
  • #
    uniqa
  • #
    oszustwo
  • #
    afera
  • #
    powodz
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 04.02.2025, 11:56:18 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 04.02.2025, 12:12:06 via iOS
  • 0
@Kiedy_zupelnie_niewim mam taką firmę biorą 15% i tego nie przyszłaś z już. Oczywiście niby można samemu walczyć w sądzie. Ale to oznacza że jesz co e musisz być prawnikiem. Przy kwocie 20k to prawie 3k jesteś stratny.

627

2. sezon 1670 - Oficjalny trailer

2. sezon 1670 - Oficjalny trailer

Oficjalny trailer nowego sezonu.

enterprize
z
youtube.com
dodany: 31.01.2025, 10:13:04
  • 186
  • #
    1670
  • #
    netflix
  • #
    seriale
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 01.02.2025, 08:28:06 via iOS
  • 0
@michalxd21 1 sezon też świetnie nakręcony. Niektóre ujęcia wyglądają jak malowane obrazy. Lekki klimat psychodeliczny. Świetna scenografia. Żart jaki lubię i po prostu chcę tego samego tylko więcej.
P.....a
P.....a
konto usunięte 27.01.2025, 04:36:52
  • 6
Panowie hydraulicy mam pytanie, wykonano mi następującą instalacje pex z trójnikami, wszystko będzie przykryte styropianem i posadzką. Tych trójników to chyba łącznie z 20 jest w całym domu. Poczytałem trochę o tym i większość osób to odradza. Jaka jest prawda, to trwałe rozwiązanie czy za 10 lat dom zalany? #pytanie #hydraulika #budownictwo #budujzwykopem #remontujzwykopem #instalacjesanitarne #budowadomu
P.....a - Panowie hydraulicy mam pytanie, wykonano mi następującą instalacje pex z tr...

źródło: image_picker_94D23CC5-56CC-4B93-8214-F5974FFCA411-9040-0000021D6A4E30DF

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 27.01.2025, 07:54:48 via iOS
  • 0
@PorkieTeresa jak zaciskane to ok. Niektórzy wariaci skręcają to zapomnij
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
  • Strona 4 z 16
  • >

ben

  • Witam. NA wykop jestem juz kilka lat. troche ogladam troche komentuje. Jestem z wami na dobre i na zle.
  • koszalin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.01.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.08.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking