Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atypical
Atypical

Atypical

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2069
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2069
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2
  • Dodane (158)
  • Komentowane (1532)
  • Plusowane (379)
Atypical
Atypical
Atypical 13.06.2026, 14:41:55
  • 82
To jest ten nowy DLC do Wieśka?

#wiedzmin #wiedzmin3 #gothic #gothicremake #gry #pcmasterrace
Atypical - To jest ten nowy DLC do Wieśka?

#wiedzmin #wiedzmin3 #gothic #gothicremak...

źródło: 1000027581

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faggio
Faggio
Faggio
13.06.2026, 17:39:03 via Wykop
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wyciety_Katalizator
Wyciety_Katalizator
Wyciety_Katalizator
13.06.2026, 18:25:31 via Wykop
  • 11
@Atypical: Tu chodzi o to, że Geralt zerwał Gwint Diego
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 10.06.2026, 07:19:08
  • 43
Halo mordeczko, przylazłeś do złej dzielnicy kolego. Wyskakuj ze smaczków (plusów)!

#koty #zwierzaczki #pokazkota
Atypical - Halo mordeczko, przylazłeś do złej dzielnicy kolego. Wyskakuj ze smaczków ...

źródło: 1000027425

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderus
Anderus
10.06.2026, 19:52:03 via Wykop
  • 0
@Atypical: Kot wyskoczył przez okno zamiast wyjść przez otwarte drzwi, no niech mi ktoś powie, że to są inteligentne zwierzęta...
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
10.06.2026, 22:30:45 via Wykop
  • 0
@Anderus: nie pokaleczył się, więc bardzo inteligentny!
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 08.06.2026, 12:44:02
  • 112
Jak oceniacie nowy wygląd Wrzoda po Patchu?

#gothic #gothicremake #kiszak #heheszki
Atypical - Jak oceniacie nowy wygląd Wrzoda po Patchu? 

#gothic #gothicremake #kisza...

źródło: 1000027359

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
08.06.2026, 12:45:34 via Wykop
  • 35
@Atypical:
Za mało ulany
  • Odpowiedz
isrin22
isrin22
08.06.2026, 12:46:57 via Wykop
  • 32
@Atypical: Jak Błachowicz dostał swoją postać, to i ten pan powinien zostać uhonorowany jako twarz Wrzoda. W końcu mesjasz gamingu.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 08.06.2026, 06:13:12
  • 9
Gram sobie w tego Gothica remake i szczerze, to będę musiał chyba poczekać na jakąś aktualizację, bo wersja z 2001 roku była przyjemniejsza w odbiorze XD

Pomijając wywalanie się gry (OG 2001 experience)
To często muzyka się buguje i nie odtwarza, wrzód mi się respi w losowych miejscach na mapie kiedy walczę i wpada mi między mnie i przeciwników (potrafi wywołać rozmowę i hehe co będziemy robić?). Dostał już tyle razy po dupie że
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huxieron
huxieron
huxieron
08.06.2026, 07:03:41 via Wypiek
  • 2
@Atypical u mnie 20h na liczniku i 0 crashy a komp 6 letni raczej z tych średnich. Wrzoda musisz sam obić, potem zagadać do niego i już więcej nie przyjdzie.
  • Odpowiedz
Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
08.06.2026, 07:39:56 via Android
  • 1
@huxieron: @MinisterKoryto jakie kompy? Mi też crashuje już z 3x wywaliło, to chyba jakiś leak RAM, albo VRAM przy dłuższych sesjach i trzeba grę resetować co godzinę czy 2...
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 05.06.2026, 06:24:54
  • 19
Mirki co byście zrobili na moim miejscu?

Zaparkowałem specjalnie na samym końcu parkingu, tak by nikt normalny koło mnie się nie wpychał - miejsc było bardzo dużo. Jednak zjawił się on, nie dość że zaparkował bardzo blisko to jeszcze uszkodził mi drzwi (picrel). A w komentarzu sprawca (nie będę wrzucać całego nr rejestracyjnego)

Zostawiłem gościowi kartkę, ale gdy wróciłem nie ma ani kartki ani samochodu typa.
Mam zdjęcia i nr rejestracyjny sprawcy.
Atypical - Mirki co byście zrobili na moim miejscu? 

Zaparkowałem specjalnie na samy...

źródło: 1000027250

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
05.06.2026, 07:08:54 via Wykop
  • 47
@Dwudziestydrugi: mam nauczkę, że nie ma co iść komuś na rękę, tylko od razu na gorąco zgłaszać wszystko
  • Odpowiedz
jurek-gagarin
jurek-gagarin
05.06.2026, 08:11:19 via Wykop
  • 109
serio się taka ryską przejmujesz? Xd


@In_thrust_we_trust: A dlaczego mialby sie nie przejmować, skoro dba o auto i ciezko na nie pracował? A ktoś ma to w dupie?
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 03.06.2026, 08:55:42
  • 4
Chłop co zasieki zrobił na wycieraczkach, by kuna wreszcie sobie głupi ryj rozbiła XD

(Wskakiwała dzień w dzień mi na dach korzystając z wycieraczki)
Myśl była taka - jak sobie raz czy dwa razy łapy pokłuje, to przestanie łazić mi po aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na razie działa, ślady są na innych
Atypical - Chłop co zasieki zrobił na wycieraczkach, by kuna wreszcie sobie głupi ryj...

źródło: 1000027157

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
03.06.2026, 09:06:35 via Wykop
  • 10
@Atypical: mmm kábliky ʕ•ᴥ•ʔ
schnippen_schnappen - @Atypical: mmm kábliky ʕ•ᴥ•ʔ

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Korowiov
Korowiov
03.06.2026, 09:32:43 via Wykop
  • 2
@cutecatboy: bo jest zwyczajnie p------a z natury i gryzie tym ryjem wszystko.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 18.05.2026, 06:41:21
  • 176
Psiecko na pełnej. @WielkiNos pewnie byłby dumny
( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co jeśli oddała dziecko do opieki a psa wieze właśnie do przedszkola? xD

#psy #zwierzaczki #zwierzeta #dzieci #heheszki #logikarozowychpaskow
Atypical - Psiecko na pełnej. @WielkiNos pewnie byłby dumny
 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co jeśli ...

źródło: 1000026480

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
18.05.2026, 06:42:12 via Wykop
  • 469
@Atypical: 20 lat temu takich ludzi by do wariatkowa zamknęli, a dzisiaj "brawo - silna, niezależna psiatka"
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
18.05.2026, 06:59:00 via Wypiek
  • 336
@Atypical ej właśnie sobie uświadomiłem że Wielki Nos zaprzestał aktywności
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 17.05.2026, 09:39:25
  • 1
Mirki, macie jakiś sprawdzony sposób na kuny? Nieważne gdzie zaparkuję, rano mam ślady na szybie i dachu - wbiega nawraca i już nie włazi. Jednak jest to nonstop.

Są jakieś skuteczne odstraszacze?

#motoryzacja #samochody #zwierzeta
Atypical - Mirki, macie jakiś sprawdzony sposób na kuny? Nieważne gdzie zaparkuję, ra...

źródło: 1000026445

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
17.05.2026, 09:42:43 via Wykop
  • 1
@Atypical: psy. Zapach sierści dużego psa (nawet nie jego obecność) sprawia, że kuny instynktownie omijają to miejsce
  • Odpowiedz
mirekpngtif
mirekpngtif
mirekpngtif
17.05.2026, 15:12:00 via Wykop
  • 0
@Atypical: @Podstarzaly_Mandalorianin @thorgoth @Djelon

Wszystkie ultradźwięki, sierść, kostki do kibla i inne bzdury można sobie wsadzić gdzieś. Na jedną kunę zadziała, na inną nie. Są to bardzo inteligentne zwierzęta. Szkoda na to pieniędzy.

Jedyna 100 % ochrona to pastuch do auta pod maskę.
mirekpngtif - @Atypical: @Podstarzaly_Mandalorianin @thorgoth @Djelon 

Wszystkie ult...

źródło: M9300_mit-Marder_E-Mobility-Zeichen-scaled

Pobierz
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 16.05.2026, 10:11:02
  • 29
Ja myślałem, że tutaj się kupuje i sprzedaje z zyskiem.
A Wy tu chorzy psychicznie jesteście.

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZychZeZgorzelic
ZychZeZgorzelic
ZychZeZgorzelic
16.05.2026, 11:16:34 via Wykop
  • 0
@Atypical: z czym? Ale mów po polsku
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 08.05.2026, 07:40:03
  • 25
Co to znowu za hanamontanawirus?

Chyba trzeba kupić maseczki i papier zanim ceny wywali znowu w kosmos XD

Ludziom pewnie po poprzedniej panice zostały zapasy makaronu i papieru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hantawirus #heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
08.05.2026, 07:43:18 via Wykop
  • 83
@Atypical: to hentaiwirus
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
08.05.2026, 07:47:41 via Wykop
  • 37
@cierpka-rzodkiewka: o cholera, jest gorzej niż myślałem
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 05.05.2026, 19:26:23
  • 2
Mirki jak miałem 8 lat zobaczyłem pierwszy raz graffiti i siebie w mieście i zastanawiałem się co to za postać, przez kilka lat widziałem je codziennie aż przestałem chodzić tą ścieżką. Dzisiaj będąc na spacerze 22 lata później znów zobaczyłem to samo graffiti które jest tam odkąd pamiętam i znowu mnie zaczęło zastanawiać kogo to przedstawia. Wygląda trochę jak robione z szablonu.

Im dłużej patrzę przypomina mi pewnego austriackiego malarza ( ͡
Atypical - Mirki jak miałem 8 lat zobaczyłem pierwszy raz graffiti i siebie w mieście...

źródło: 1000025935

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
05.05.2026, 19:29:28 via Wykop
  • 6
@Atypical: jedyne co przychodzi do głowy to pognieciona puszka farby z cap'em jako głową. Proste i bez zbędnej filozofii
Mocno na rzecz tej interpretacji świadczy jedno oko cap'a
  • Odpowiedz
ztidar
ztidar
05.05.2026, 21:19:57 via Wykop
  • 1
@kacappylon: albo Earthworm Jim
ztidar - @kacappylon: albo Earthworm Jim

źródło: image_2026-05-05_231953939

Pobierz
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 01.05.2026, 10:40:03
  • 1
Mój RS dostało pierwszy raz mocniej w zderzak i pytanie, zwykła zaprawka lakierem i jeździć bo to normalne, czy auto już do kasacji?

Boli niesamowicie i mam wrażenie że to wielkości pięści dziura XD

#lakiernictwo #samochody #motoryzacja #logikaniebieskichpaskow #zalesie
Atypical - Mój RS dostało pierwszy raz mocniej w zderzak i pytanie, zwykła zaprawka l...

źródło: 1000025730

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjungst
kjungst
01.05.2026, 10:48:18 via Android
  • 3
@Atypical pierwszy odprysk boli najmocniej, później przerysujesz cały zderzak i drzwi i masz to w dpie. Póki świeże, znajdź swój kod lakieru w internecie/znajdź kod lakieru na naklejce w bagażniku przy kole zapasowym/zdekoduj kod lakieru z numeru VIN. Kup na allegro puszkę z tym lakierem, psiknij do zakrętki, nabierz na mały pędzelek kupiony w modelarskim/empiku i delikatnie przenieś farbę na miejsce odprysku.

Z więcej niż 30 cm miejsce odprysku będzie zupełnie
  • Odpowiedz
Mikizord
Mikizord
08.05.2026, 06:27:32 via iOS
  • 0
@Atypical: potwierdzam, z metra nie widać a bliżej to trzeba szukac.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 20.03.2026, 11:04:23
  • 8
Który to z Was inwestorów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #heheszki #inwestycje
Atypical - Który to z Was inwestorów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #heheszki #inwestycje

źródło: 1000023628

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Griev
Griev
20.03.2026, 11:35:07 via Wykop
  • 3
@Bratkuu: na cfd pakuje się tylko siano które możemy przepalić jak pójdzie nie w tą stronę - to prawda.

Niemniej, u nas, w strefie EU to i tak jest pełen chill z CFD - bo właśnie możesz przepalić tylko tyle ile wrzuciłeś na konto. Ale nie jest to regułą, to wyjątkowe prawo EU chroni prywatnych inwestorów (nieinstytucjonalnych), przed zejściem poniżej 0 - a w USA na chillku można obudzić się
  • Odpowiedz
k.....d
konto usunięte 20.03.2026, 11:57:13 via Wykop
  • 2
@Griev: tak na pewno, szkoda tylko że w USA nie ma CFD dla indywidualnych inwestorów
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 20.01.2026, 07:19:57
  • 74
Zauważyliście, że konta zakładane są w większości z imienia i nazwiska? Np picrel znalazłem na FB. Ciekawe czy wie, że jest na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #wykopgate20
Atypical - Zauważyliście, że konta zakładane są w większości z imienia i nazwiska? Np...

źródło: 1000021074

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Melkovva_
Melkovva_
20.01.2026, 07:20:36 via Android
  • 58
@Atypical: to już grubo
Może kradzież danych? Warto to może zgłosić? Tylko gdzie? 😆
  • Odpowiedz
Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
20.01.2026, 07:28:44 via Wykop
  • 127
@Atypical: zakładając konto, jest opcja: Zarejestruj się przez Facebook
wtedy też w profilu na ogół wskakuje prawdziwe imię i nazwisko.
jak mniemam, sporo zielonek tak zaczyna - no ale nie 20000 dziennie... ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 16.01.2026, 16:13:08
  • 333
Zostawiła mnie dziewczyna, także Mirabelki, proszę tylko bez przepychanek.

Mam 30 lat
Moje plusy? Właśnie sobie dodałem do tego posta.

Edit. Jednak nie mam plusów.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
16.01.2026, 16:14:16 via Wykop
  • 70
@Atypical: już masz, mordzia
  • Odpowiedz
OutSiderX82
OutSiderX82
16.01.2026, 17:14:30 via Wykop
  • 81
@Atypical: Zostawiła Cię osoba dziewczęca, nie dziewczyna.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 15.01.2026, 10:19:27
  • 905
Mirki uważajcie na siebie! Teraz pogoda jest zdradliwa i mimo że mam zimowe opony, to jest mega ślisko!

#samochody #motoryzacja #z-------------j #heheszki #niebieskiepaski
Atypical - Mirki uważajcie na siebie! Teraz pogoda jest zdradliwa i mimo że mam zimow...

źródło: 1000020429

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JankoBzykant89
JankoBzykant89
15.01.2026, 10:19:54 via Wykop
  • 303
@Atypical: dobre opony, nie ma co się stresować
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
15.01.2026, 10:21:14 via Wykop
  • 885
@Atypical: wystarczy spuścić trochę powietrza i wtedy opona na środku będzie wklęsła i bieżnik po bokach zacznie działać
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 11.12.2025, 07:56:09
  • 9
How do you do, fellow kids?

#urodziny #niebieskiepaski #heheszki #wykop30plus #wykop #pdk
Atypical - How do you do, fellow kids?  

#urodziny #niebieskiepaski #heheszki #wykop...

źródło: 1000019622

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
11.12.2025, 07:57:21 via Wykop
  • 5
@Atypical: Fellow kids po 30? Chyba jesteś trochę przewrażliwiony :P
Najlepszego!
  • Odpowiedz
kacappylon
kacappylon
11.12.2025, 08:00:28 via Wykop
  • 3
@Atypical: wszystkiego najlepszego proszę pana
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 24.11.2025, 07:47:20
  • 29
Wyjeżdżam z domu i dzisiaj zimno. Skąd wiem? Bo auta w rowach XD
#heheszki #samochody #c---------------a #pracbaza
Atypical - Wyjeżdżam z domu i dzisiaj zimno. Skąd wiem? Bo auta w rowach XD
#heheszki...

źródło: 1000019166

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
24.11.2025, 08:08:24 via Android
  • 5
@Atypical powiedzmy ze jestem częstym bywalcem tej trasy
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
24.11.2025, 08:10:49 via Wykop
  • 12
@Hrjk: ale faktycznie niesamowite jest to, że ludzie zobaczyli kolor biały gdzieś na poboczach i automatycznie wpadają do rowów oraz jeżdżą dużo poniżej dostosowania prędkości do warunków
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 28.08.2025, 11:14:32
  • 8
Tak się zastanawiam, tego ktoś pilnuje? XD

Rozkładają się w w sąsiednim mieście Janusze z archaicznym sprzętem jako wesołe miasteczko i każda z tych atrakcji podpierana dla wyrównania jest kawałkami drewna. W niektórych miejscach to widać że trzyma się tylko na trzy zdrowaśki.

Jak to wygląda jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa? Podlegają te maszyny jakiemuś przeglądowi i mają wymogi przy montażu?

#januszebiznesu #bhpfailure #niewiemjaktootagowac #c---------------a
Atypical - Tak się zastanawiam, tego ktoś pilnuje? XD

Rozkładają się w w sąsiednim m...

źródło: 1000017532

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
28.08.2025, 11:20:03 via Android
  • 3
Ja tam widzac te wesole miasteczka jestem w szoku ze jeszcze nie bylo jakiejs grubej imby. Te maszyny pewnie maja po 30 lat albo lepiej
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
28.08.2025, 18:09:33 via Wykop
  • 3
@straszny_cham: @M4rcinS @ArchDelux @deptacz_gnoju @xyz_xyz zostawili to finalnie tak
Atypical - @strasznycham: @M4rcinS @ArchDelux @deptaczgnoju @xyz_xyz  zostawili to fi...

źródło: 1000017547

Pobierz
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 23.08.2025, 08:05:46
  • 42
Włączyłem z nudów w pracy tego całego menelobijcę żeby zobaczyć kto to jest, a przy okazji odświeżyć Hollow knighta.

Gość na początku wychwala swoje umiejętności gracza i jak się nazwał god playerem gdy hitless zrobił jakąś elitę, a gdy dostał komentarz, że go inna elita pokonała to typ się odpalił i zaczął wyzywać typa z chatu XDDDDDDDD

Jaki to jest podludź niesamowity a myślałem, że wykop po prostu się na niego uwziął.
Atypical - Włączyłem z nudów w pracy tego całego menelobijcę żeby zobaczyć kto to jes...

źródło: 1000017347

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek
23.08.2025, 09:21:03 via Wykop
  • 8
@Atypical: taki pro gracz a na padzie gra
  • Odpowiedz
MalyToster
MalyToster
23.08.2025, 10:40:26 via Wykop
  • 7
@Atypical: kiszka nie potrafi grać w gry, nowe nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >
  • Lubię herbatę

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking