Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atypical
Atypical

Atypical

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2070
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2070
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2
Atypical
Atypical
Atypical wczoraj, 12:43:40
  • 0
Kojarzycie może to rondo z absurdalnym oznakowaniem, że żeby skręcić na najbliższym zjeździe w prawo trzeba było objechać całe skrzyżowanie?

Próbuje znaleźć to i nie mam pojęcia w którym mieście i jakie to było rondo.

#samochody #prawojazdy #przepisy #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 13.06.2026, 14:41:55
  • 81
To jest ten nowy DLC do Wieśka?

#wiedzmin #wiedzmin3 #gothic #gothicremake #gry #pcmasterrace
Atypical - To jest ten nowy DLC do Wieśka?

#wiedzmin #wiedzmin3 #gothic #gothicremak...

źródło: 1000027581

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faggio
Faggio
Faggio
13.06.2026, 17:39:03 via Wykop
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wyciety_Katalizator
Wyciety_Katalizator
Wyciety_Katalizator
13.06.2026, 18:25:31 via Wykop
  • 11
@Atypical: Tu chodzi o to, że Geralt zerwał Gwint Diego
  • Odpowiedz
Moseva
Moseva
13.06.2026, 03:07:14
  • 179
Kiedyś to było. Pisało się wpis na wykopie o 5 rano i było 20 plusów, bo ludzie siedzieli.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 13.06.2026, 05:41:17 via Wykop
  • 0
@Moseva: ludzie zawsze gadają..
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 10.06.2026, 07:19:08
  • 43
Halo mordeczko, przylazłeś do złej dzielnicy kolego. Wyskakuj ze smaczków (plusów)!

#koty #zwierzaczki #pokazkota
Atypical - Halo mordeczko, przylazłeś do złej dzielnicy kolego. Wyskakuj ze smaczków ...

źródło: 1000027425

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
10.06.2026, 22:30:45 via Wykop
  • 0
@Anderus: nie pokaleczył się, więc bardzo inteligentny!
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 10.06.2026, 07:28:34 via Wykop
  • 1
@aa-aa: ogólnie ten przepis pierwszeństwa pieszych dla mnie to idiotyzm. Dlaczego za głupotę pieszych (w----------e się pod maskę auta bez upewnienia się że kierowca Cię widzi) odpowiadać mają osoby, które muszą uważać na wszystko do okoła, gdzie auto jest ciężej wyhamować niż się zatrzymać przed pasami i podziękować za to że Cię nie przejechał XD
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 08.06.2026, 12:44:02
  • 112
Jak oceniacie nowy wygląd Wrzoda po Patchu?

#gothic #gothicremake #kiszak #heheszki
Atypical - Jak oceniacie nowy wygląd Wrzoda po Patchu? 

#gothic #gothicremake #kisza...

źródło: 1000027359

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
08.06.2026, 12:45:34 via Wykop
  • 35
@Atypical:
Za mało ulany
  • Odpowiedz
isrin22
isrin22
08.06.2026, 12:46:57 via Wykop
  • 32
@Atypical: Jak Błachowicz dostał swoją postać, to i ten pan powinien zostać uhonorowany jako twarz Wrzoda. W końcu mesjasz gamingu.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 08.06.2026, 06:13:12
  • 9
Gram sobie w tego Gothica remake i szczerze, to będę musiał chyba poczekać na jakąś aktualizację, bo wersja z 2001 roku była przyjemniejsza w odbiorze XD

Pomijając wywalanie się gry (OG 2001 experience)
To często muzyka się buguje i nie odtwarza, wrzód mi się respi w losowych miejscach na mapie kiedy walczę i wpada mi między mnie i przeciwników (potrafi wywołać rozmowę i hehe co będziemy robić?). Dostał już tyle razy po dupie że
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huxieron
huxieron
huxieron
08.06.2026, 07:03:41 via Wypiek
  • 2
@Atypical u mnie 20h na liczniku i 0 crashy a komp 6 letni raczej z tych średnich. Wrzoda musisz sam obić, potem zagadać do niego i już więcej nie przyjdzie.
  • Odpowiedz
Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
08.06.2026, 07:39:56 via Android
  • 1
@huxieron: @MinisterKoryto jakie kompy? Mi też crashuje już z 3x wywaliło, to chyba jakiś leak RAM, albo VRAM przy dłuższych sesjach i trzeba grę resetować co godzinę czy 2...
  • Odpowiedz
alverini
alverini
06.06.2026, 16:46:54
  • 87
- ustaw najwyższy poziom trudności bo jesteś prosem i Mesjaszem gejmingu
- przez kilka godzin padaj na najprostszych kreaturach jak kretoszczury
- wykorzystuj exploity w nowej grze żeby zdobyć topowa zbroje i miecz
#kiszak
alverini - - ustaw najwyższy poziom trudności bo jesteś prosem i Mesjaszem gejmingu
-...

źródło: 1000027473

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 07.06.2026, 01:29:50 via Wykop
  • 0
@Antorus: mag w remake jest aż tak potężny?
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 05.06.2026, 06:24:54
  • 19
Mirki co byście zrobili na moim miejscu?

Zaparkowałem specjalnie na samym końcu parkingu, tak by nikt normalny koło mnie się nie wpychał - miejsc było bardzo dużo. Jednak zjawił się on, nie dość że zaparkował bardzo blisko to jeszcze uszkodził mi drzwi (picrel). A w komentarzu sprawca (nie będę wrzucać całego nr rejestracyjnego)

Zostawiłem gościowi kartkę, ale gdy wróciłem nie ma ani kartki ani samochodu typa.
Mam zdjęcia i nr rejestracyjny sprawcy.
Atypical - Mirki co byście zrobili na moim miejscu? 

Zaparkowałem specjalnie na samy...

źródło: 1000027250

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
05.06.2026, 06:25:12 via Wykop
  • 2
Atypical

źródło: 1000027248

Pobierz
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
05.06.2026, 06:49:16 via Wykop
  • 33
@CCH5OH: @r5678 @MarX7 @xxMAXIMxx @Dwudziestydrugi

No to powiem wam jak to działa z polską policją XD Wracam właśnie z komisariatu i powiedzieli, że nic z tym zrobić nie mogą, bo chłop się można wyprzeć że to nie on skoro na miejscu nie dzwoniłem na policję XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
05.06.2026, 07:08:54 via Wykop
  • 47
@Dwudziestydrugi: mam nauczkę, że nie ma co iść komuś na rękę, tylko od razu na gorąco zgłaszać wszystko
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
05.06.2026, 08:39:52 via Wykop
  • 14
@In_thrust_we_trust: a od której albo od ilu rys należy zacząć się przejmować?

Auto traci na wartości przez takie szkody, przez co potencjalny kupujący będzie zbijać 500-1000zł na malowanie
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
05.06.2026, 08:43:51 via Wykop
  • 15
@coma24: ale to że mnie stać, mam płacić za to że ktoś w dupie innych rzeczy?

Gdybyś kupił sobie garnitur a ja bym wylał na Ciebie kawę i powiedział "powinieneś nosić garnitur na który Cię stać" to byś chciał ode mnie kasę na pralnie czy uśmiechnięty chodziłbyś z plamą?
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 03.06.2026, 08:55:42
  • 4
Chłop co zasieki zrobił na wycieraczkach, by kuna wreszcie sobie głupi ryj rozbiła XD

(Wskakiwała dzień w dzień mi na dach korzystając z wycieraczki)
Myśl była taka - jak sobie raz czy dwa razy łapy pokłuje, to przestanie łazić mi po aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na razie działa, ślady są na innych
Atypical - Chłop co zasieki zrobił na wycieraczkach, by kuna wreszcie sobie głupi ryj...

źródło: 1000027157

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
03.06.2026, 09:11:04 via Wykop
  • 1
@schnippen_schnappen: tam już pastuch jest XD
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
03.06.2026, 12:47:11 via Wykop
  • 1
@cutecatboy: gryzą bo to p----y. Ostrzą zęby podobno o przewody, a izolację bo coś tam podobno pachnie jak żarcie
  • Odpowiedz
thority
thority
20.05.2026, 16:49:07
  • 146
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
thority - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: d2e2c1435961b637c50f9233be38a6316612ae4b5bc64759cda67a8493869235

Pobierz

konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

  • Topex 19.0% (157)
  • Ytong 45.5% (376)
  • Bij ankieto-slopiarza 35.5% (293)

Oddanych głosów: 826

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 20.05.2026, 21:37:32 via Wykop
  • 13
@thority: internet tak mi przeprogramował myślenie, że jak widzę te małpę na żywo albo na filmikach, to dla mnie jest to jakaś abstrakcja. Filmiki jakby to było AI a na żywo to jest w ogóle dziwne uczucie, że czemu ta małpa nie gada i where pjoter?
  • Odpowiedz
cheture
cheture
20.05.2026, 15:44:10
  • 36
ciekawe kto z nas jest najstarszy (najbliżej mu do grobu)
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 20.05.2026, 17:43:58 via Wykop
  • 0
@cheture: 30 ehhh
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 20.05.2026, 07:55:57 via Wykop
  • 13
@aBuu: USUŃ KONTO ZIELO... a nie czekaj
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
18.05.2026, 13:58:05
  • 278
Ręka za plecami podczas przywitania z Tuskiem -> znak sztyletu, poważna włoska groźba

Ręka za plecami podczas przywitania z Nawrockim -> Jaka ręka? Nic nie widzę, tak się samo wykadrowało

xD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #heheszki #polska
ATAT-2 - Ręka za plecami podczas przywitania z Tuskiem -> znak sztyletu, poważna włos...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 18.05.2026, 19:48:54 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: ale widać, że przy Tusku jest uśmiechnięta i gotowa na ploteczki, a przy snussolinim czujna i w gotowości z ręką w geście sztyletu za plecami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 18.05.2026, 06:41:21
  • 176
Psiecko na pełnej. @WielkiNos pewnie byłby dumny
( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co jeśli oddała dziecko do opieki a psa wieze właśnie do przedszkola? xD

#psy #zwierzaczki #zwierzeta #dzieci #heheszki #logikarozowychpaskow
Atypical - Psiecko na pełnej. @WielkiNos pewnie byłby dumny
 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co jeśli ...

źródło: 1000026480

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
18.05.2026, 07:01:31 via Wykop
  • 8
@DEMONzSZAFY: przykre co? Jestem ciekaw co u niego, bo był częścią porannej rutyny czytania wykopu
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
18.05.2026, 08:56:44 via Wykop
  • 1
ajajjajaja człowiek sobie podśmiechujkę zrobił, a Wy się tu kłócicie. Dajcie żyć innym jak chcą, na zdjęciu nie ma nic złego, co najwyżej jest to nietypowy widok dlatego zrobiłem picrel.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 17.05.2026, 09:39:25
  • 1
Mirki, macie jakiś sprawdzony sposób na kuny? Nieważne gdzie zaparkuję, rano mam ślady na szybie i dachu - wbiega nawraca i już nie włazi. Jednak jest to nonstop.

Są jakieś skuteczne odstraszacze?

#motoryzacja #samochody #zwierzeta
Atypical - Mirki, macie jakiś sprawdzony sposób na kuny? Nieważne gdzie zaparkuję, ra...

źródło: 1000026445

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
17.05.2026, 14:11:22 via Wykop
  • 0
@Djelon: kształt łapek i kupa na dachu przekonuje mnie że to kuna
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 16.05.2026, 10:11:02
  • 29
Ja myślałem, że tutaj się kupuje i sprzedaje z zyskiem.
A Wy tu chorzy psychicznie jesteście.

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZychZeZgorzelic
ZychZeZgorzelic
ZychZeZgorzelic
16.05.2026, 11:16:34 via Wykop
  • 0
@Atypical: z czym? Ale mów po polsku
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >
  • Lubię herbatę

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking