Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MelvinHarris

MelvinHarris

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2013
  • Znaleziska 60
  • Mikroblog 1953
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 19
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
4 godz. i 1 min temu
  • 5
Parkowałem ostatnio na vipie na lotnisku. Boże jakie auta. Jaki ból d--y nagły u mnie wystąpił.

Człek zarabia z żoną grubo ponad 40k po podatkach, a i tak nawet o takich autach nie myślę, bo raty leasingowe w stylu 7-10k miesięcznie to jest jakiś absurd w naszych warunkach.

Polacy się strasznie szybko bogacą. W topowych miastach w Polsce to auta po 0,6 - 1 mln latają co chwilę.

Widziałem
codziennaKasia - Parkowałem ostatnio na vipie na lotnisku. Boże jakie auta. Jaki ból ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 1 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 2
@codziennaKasia: aż się gwóźdź w kieszeni otwiera
  • Odpowiedz
qlimax3
qlimax3
17 godz. i 40 min temu
  • 0
CDPR robi sobie teraz dużą krzywdę, ale oni tego jeszcze nie wiedzą, dalej są w 2024 roku.

Premiera W4 będzie gorąca i nie ze względu na jakość gry.
Nie wiem kto tam wpadł na pomysł banowania ludzi.

PS screen nie mój
#cdprojektred #gry
qlimax3 - CDPR robi sobie teraz dużą krzywdę, ale oni tego jeszcze nie wiedzą, dalej ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 7 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@qlimax3: omg teraz polska husaria nie kupi wieśmina 4
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
wczoraj, 06:54:35
  • 798
Typ się dosłownie r------ł na dożynkach XD.
#przegryw
Epiktetlol - Typ się dosłownie r------ł na dożynkach XD. 
#przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris wczoraj, 08:01:15 via Wykop
  • 4
@Epiktetlol: czuje ai slop
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
wczoraj, 06:52:11
  • 2923
Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą

#podroze #podrozujzwykopem #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Serrrek - Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn Nati...

źródło: IMG_0343

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris wczoraj, 08:00:06 via Wykop
  • 81
niech powie „Yanush”


@Serrrek: niech powie "Topex"
  • Odpowiedz
czz17
czz17
czz17
przedwczoraj, 15:54:06
  • 0
Warto w 2026 roku kupić używane #playstation 4 Pro? Mam konsolowe zaległości i akurat trafiłem na dobrą ofertę Olx z padami i kompletem gier, warto w to iść? Czy nie ma sensu i jak już kupować to tylko PS5?


#gry #konsole
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris wczoraj, 07:54:39 via Wykop
  • 1
@czz17: jak do gier singlowych to z jailbreakem
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
przedwczoraj, 21:04:12
  • 5
#yakuza #gry Na początku nie mogłem się zabrać za tego Gaidena "The Man Who Erased His Name". A bo to walka jak z Kiwami 2, a bo pacing do d--y. A jak doszedłem do zamku, kasyna i koloseum to przysiadłem tak, że w ten weekend nabiłem 18h gry xD

A to w sumie śmieszne, drugi rozdział gry a już wszystkie skille odblokowane. Nawet nafarmiłem pieniędzy na najlepsze portki
JatuArmy - #yakuza #gry Na początku nie mogłem się zabrać za tego Gaidena "The Man Wh...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris wczoraj, 07:52:45 via Wykop
  • 0
@JatuArmy: walka w gejden jest kiepska
agent to gimmicki a yakuza jest nie wiem jakaś taka za słaba zbyt basic
a redditowe memy o yakuze to
przykra sprawa
najlepiej cofnąć się w czasie i wybić wszystkich podpisujących petycje o zlokalizowanie 5
to byśmy teraz może nie mieli redditowego humoru i Yokoyama debilnego scenariuszowania czy co on tam robi
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
11.06.2026, 15:48:08
  • 2
Mam wrażenie, że jakbym wpadł na taką giełdę to bym przepadł. Szkoda, że u mnie w okolicy nie robią czegoś takiego :(

#gry #retrogaming #konsole #gimbynieznajo
Mega_Smieszek - Mam wrażenie, że jakbym wpadł na taką giełdę to bym przepadł. Szkoda,...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 12.06.2026, 05:42:31 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: ty byś chciał tanio kupić retro? od Polaka? żartujesz chyba
on wie co ma!
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
11.06.2026, 16:47:49
  • 0
GeForce Now z promocją.

Performance - 350,35 zł/12 MIESIĘCY
Ultimate - 714,35 zł/12 MIESIĘCY

Jak się zmieni kraj na USA to jeszcze taniej wyjdzie.(Wystarczy chyba tylko region zmienić bez VPN)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 12.06.2026, 05:35:06 via Wykop
  • 0
@MetalowyBieg: może jesteś bardziej ogarnięty niż ktoś z nickiem "retro tata" czy jakoś tak
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
09.06.2026, 07:39:29
  • 0
Idluję sobie karty #steam, żeby sobie kupić jakąś grę. Mam w portfelu Steam aktualnie 70 złotych. Kupić Resident Evil 4, albo Yakuza: Pirates in Hawaii lub Lost Judgement?
#gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 10.06.2026, 05:46:18 via Wykop
  • 0
@kluha666: pirates najgorsze
albo lost judgment albo re4
ja skłaniałbym się ku re4 ale co tam lubisz
  • Odpowiedz
KulturowyKociolek
KulturowyKociolek
09.06.2026, 08:23:43
  • 0
Jeśli tęsknicie za klimatem filmów Ghibli, warto rzucić okiem na Into the Wind. To przygodówka, w której wcielamy się w kuriera przemierzającego malowniczy archipelag na pokładzie niezwykłego motocykla zdolnego zamieniać się w samolot.

Twórcy inspirują się m.in. „Porco Rosso”, stawiając na spokojną eksplorację, dostarczanie przesyłek, rozwijanie maszyny i odkrywanie tajemnicy zaginionego wujka głównego bohatera. Do tego dochodzi własna baza, personalizacja postaci oraz wakacyjny klimat śródziemnomorskich wysp.

Wygląda na jedną z ciekawszych cozy gier dla
KulturowyKociolek - Jeśli tęsknicie za klimatem filmów Ghibli, warto rzucić okiem na ...

źródło: into-the-wind-przytulna-przygoda

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 10.06.2026, 05:43:02 via Wykop
  • 0
@KulturowyKociolek: cozy oznacza zazwyczaj slop
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
09.06.2026, 18:49:21
  • 2
Będziecie jeszcze wracać i przechodzić oryginalnego Gothica 1 teraz gdy wyszedł Remake? Ja jeśli będę miał ochotę na Gothica to chyba już będę Remake zawsze odpalać.
#gothic #gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 10.06.2026, 05:36:00 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: można raz sobie zagrać w remake a raz w oryginał
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
09.06.2026, 19:09:47
  • 2
#przegryw #pytanie #konsole #technologia #elektronika #ankieta #gry

Którą konsolę lepiej kupić?

  • PlayStation 5 67.7% (42)
  • Xbox series X 32.3% (20)

Oddanych głosów: 62

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 10.06.2026, 05:28:02 via Wykop
  • 3
@mr-dawid: skoro masz ps4 to chyba lepiej ps5 żeby ci biblioteka przeszła starszych gier - jeżeli ci na tym zależy
tak poza tym to xbox series x nie jest złym wyborem jeżeli kupujemy używkę i nie zależy nam na exclusivach sony
napewno płacenie za ps5 pro tyle ile oni chcą to "xD"
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
10.06.2026, 00:17:17
  • 11
#steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma całkiem spoko kompletnie nieużywaną kartę grafiki (radeon 780m). W sumie po co odpalać kompa do gier co żre w byle tytule 300W skoro do większości gierek wystarczy ta integra.
No to steam stoi teraz w kontenerze dockera z ekskluzywnym dostępem do GPU. Pomijając p--------y dockerowe konieczny był dummy plug na
PuchaczLesny - #steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma...

źródło: 20260610_015154

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 10.06.2026, 05:22:03 via Wykop
  • 0
@PuchaczLesny: no fajnie fajnie
ja streamowania nie lubie, próbowałem do lg c5 ale nie ogarniał hdr i mimo że input lag mnie pozytywnie zaskoczył w moonlight i jego pochodnych które próbowałem po tym co wcześniej doświadczałem używając steam remote play do streamowania to nadal troszkę był no i potrafiło przyciąć (tutaj pewnie pomogłoby lepsze wifi)
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
08.06.2026, 11:30:03
  • 1
znacie jakieś archiwum gier z iOS? szukam do pobrania gierki z okolic 2008 którą miałam na starym iPhone.
#ios #iphone #gry #piratujo
rzepamalinoa - znacie jakieś archiwum gier z iOS? szukam do pobrania gierki z okolic ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 09.06.2026, 05:24:32 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: może wpisz nazwę gry + ipa
nawet jak znajdziesz to problemem może być instalacja spoza appstore ale to jest do obejścia
prawdziwym problemem może być kompatybilność z nowszymi iphone'ami
  • Odpowiedz
KulturowyKociolek
KulturowyKociolek
08.06.2026, 13:15:32
  • 1
Fani japońskich gier fabularnych mają dzisiaj prawdziwe święto. Studio Atlus, odpowiedzialne za jedną z najbardziej ikonicznych serii RPG na świecie, przerwało milczenie i podzieliło się informacjami, na które czekaliśmy od lat. Podczas specjalnego wydarzenia otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że powstaje Persona 4 Revival, czyli pełnoprawny remake kultowej czwartej odsłony cyklu. To jednak nie wszystko, bo deweloperzy w końcu rzucili światło na przyszłość marki, oficjalnie potwierdzając prace nad długo wyczekiwaną Persona 6.

Remake Persona
KulturowyKociolek - Fani japońskich gier fabularnych mają dzisiaj prawdziwe święto. S...

źródło: persona-6-oficjalna-zapowiedz-gry-atlus

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 09.06.2026, 05:22:12 via Wykop
  • 0
@KulturowyKociolek: myślę że osoby które w gry nie grają ale uważają się za pełnoprawnych fanów są zachwycone
kolejna persona do larpowania
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
08.06.2026, 16:44:07
  • 4
Kurde. Powiem wam szczerze, że seria Yakuza jest jedną z najlepszych w historii. Dawno się tak dobrze nie bawiłem grając w jakąś grę. A wy co sądzicie o tej serii?
#gry #yakuza #steam
kluha666 - Kurde. Powiem wam szczerze, że seria Yakuza jest jedną z najlepszych w his...

źródło: 1000013757

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 09.06.2026, 05:18:39 via Wykop
  • 0
@kluha666: 0 3 4 5 6 i 7 dobre
1 i 2 remake dobre ale oryginaly musze nadrobic
8, gaiden, męczące
piraty, remake 3 wyglądają na mega niedobre ale nie grałem
judgmenty też musze nadrobić
  • Odpowiedz
zboinek
zboinek
04.06.2026, 21:52:06
  • 1
Przeczytałem kiedys artykuł jednego z indie devow o tym zeby nie kupowac kluczy ze stron typu eneba. Ze taki dev nie dość, że na tym nie zarabia to jeszcze traci.

Ale jak tu nie kupować jak mamy różnice np 70zl steam vs 4zl eneba

Swoja droga jak ktos nie gral to polecam ;) Szczegolnie ludziom takim jak ja, cos by chcieli pograc ale nie maja czasu. Tutaj nie ma zaglebiania w mechaniki, wszystko laduje
zboinek - Przeczytałem kiedys artykuł jednego z indie devow o tym zeby nie kupowac kl...

źródło: cat-quest

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 05.06.2026, 10:57:36 via Wykop
  • 0
@dawidczeta: nic nie znika
zwykły fearmongering
kupować i się nie przejmować
  • Odpowiedz
MelvinHarris
MelvinHarris 05.06.2026, 14:25:55 via Wykop
  • 0
@dawidczeta: potencjalna szansa jest też na to że będziesz mieć wypadek w drodze do pracy
najwidoczniej nie kupuje nic od takich debilnych developerów bo mi nic z biblioteki nie usunęli a co zaoszczędziłem to moje
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
04.06.2026, 20:14:46
  • 3
#gry #xbox
josedra52 - #gry #xbox

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 05.06.2026, 10:59:27 via Wykop
  • 0
@josedra52: srata tata
  • Odpowiedz
wykopati
wykopati
30.05.2026, 11:40:17
  • 22
No seeduję jak mogę
Dobrze robię?

wykopati - No seeduję jak mogę
Dobrze robię?

SPOILER

źródło: se

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris 02.06.2026, 18:04:10 via Wykop
  • 0
@wykopati: takie popularne gunwo to ani dobrze ani zle
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >
  • "Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać." fajny cytat taki z mafii. PretGwintowany to moj kolega
  • wszedzie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.03.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking