Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2plus1

2plus1

Dołączył 19 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4451
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 4324
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
  • Dodane (179)
  • Komentowane (1818)
  • Plusowane (2327)
kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
08.01.2026, 20:59:22
  • 487
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
08.01.2026, 21:05:04 via iOS
  • 362
@kubkarzzswarzadza: cholera, zawsze dam się nabrać XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
08.01.2026, 21:31:25 via Wypiek
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.01.2026, 06:17:23
  • 1884
Mega_Smieszek

źródło: 1000014736

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlooking5
justlooking5
justlooking5
06.01.2026, 07:23:59 via iOS
  • 281
@Mega_Smieszek: na załatwianiu z zakładu
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
06.01.2026, 07:53:10 via Android
  • 602
@Mega_Smieszek: widzisz synek, co cię powstrzymuje przed wynoszeniem z PGR tokarek i cementu? Wy młode to nienauczone roboty.
  • Odpowiedz
agiller
agiller
05.01.2026, 13:54:44
  • 1222
Pamiętajcie mirki i mirabelki, jeśli będziecie chcieli pokazać dzieciom jak turlać się ze sporej górki to sprawdźcie czy po drodze nie ma jeżyn. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Właśnie czekam na tomograf gałki ocznej bo kolec mi przejechał po niej. :D Krwi z rozcięcia było tyle że 2 paczki chusteczek poszły a kurtka do prania. Suma summarum córki w płacz i boją się podejść zamiast śmiać się jak stary
agiller - Pamiętajcie mirki i mirabelki, jeśli będziecie chcieli pokazać dzieciom jak...

źródło: 26437

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....e
j.....e
konto usunięte 05.01.2026, 14:00:35 via Wykop
  • 1007
@agiller: współczuję, ale zazdroszczę pozytywnego nastawienia do życia, bo prychnąłem nawet. Zdrówka
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
05.01.2026, 14:09:10 via Wykop
  • 1880
@agiller: jak mi ojciec kiedyś pokazał zimą jak się wpada w kontrolowany poślizg dużym fiatem to omal sobie dłoni nie odmroziłem wypychając gruchota z pobocza na drogę
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
05.01.2026, 10:28:00
  • 2659
#heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #takaprawda

źródło: 1000010090

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
05.01.2026, 10:28:49 via Android
  • 275
@Arbuzlele to ja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do pracy ide dopiero 12 stycznia
  • Odpowiedz
olp1
olp1
olp1
05.01.2026, 10:50:06 via Wykop
  • 422
@Arbuzlele: najlepsza decyzja ever. Ostatni dzień w biurze byłem 05.12. łącznie 32 dni wolnego
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
02.01.2026, 07:24:00
  • 3581
Update do tego wpisu

Na początku chciałbym naprawdę podziękować za tak duży odzew w tamtym wpisie. Na początku miałem obawy co do tego wpisu, że zostanie z góry uznany za bait, albo że komentarze będą nakierowane na to, że jestem cienka betaparówa, sam sobie taki los zaserwowałem itp.
Gdy myślałem, że zostanę z tym wszystkim sam i w sumie post wrzuciłem z desperacji to okazało się, że otrzymałem naprawdę dziesiątki pozytywnych odpowiedzi w komentarzach
  • 384
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoogleFuchsiaZgubilemHaslo
GoogleFuchsiaZgubilemHaslo
02.01.2026, 07:29:03 via Wykop
  • 2368
Myśle, że to nie koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wołaj do następnych udpateów.
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
02.01.2026, 07:29:54 via Android
  • 2255
Załatwiłeś to wzorowo.
Bardzo dobrze że poinformowałeś też tego drugiego chłopa.
Mam nadzieję że postąpi jak Ty.
Powodzenia w dalszym życiu.
  • Odpowiedz
Seacrest9
Seacrest9
01.01.2026, 17:18:15
  • 394
Szczęśliwego Nowego Roku
#kulaztasmy
Seacrest9 - Szczęśliwego Nowego Roku
#kulaztasmy

źródło: 1000011036

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalamar
Dalamar
01.01.2026, 19:34:32 via Wykop
  • 32
@Seacrest9: Skrytek = Taśmen. Superbohater, którego supermocą jest taśma klejąca.
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
01.01.2026, 20:22:15 via Wykop
  • 35
@Seacrest9: jedyny wartościowy tag na wykopie
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
01.01.2026, 16:11:34
  • 2252
No i się wszystko posypało.

7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspólnego mieszkania i małżeństwa. Na początku grudnia był dziwny okres, obrażanie się bez powodu, gadanie o tej mitycznej "przestrzeni", awantury o nic, ale nagle z dnia na dzień wszystko się poprawiło, jakby znowu związek miał tydzień i były motyle w brzuchu.

To nie motyle, a przestrzeń znalazła sobie w spodniach "przyjaciela" a do mnie zaczęła się ponownie zbliżać bo ten ją po wszystkim
PanZbigniew - No i się wszystko posypało.

7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspó...

źródło: orca-image--1559481237.jpeg

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EMIL_KUPIEC
EMIL_KUPIEC
01.01.2026, 16:19:42 via Wykop
  • 1286
SŁUSZNIE I NIC NIE TRACISZ

@PanZbigniew:
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
01.01.2026, 16:20:13 via Wykop
  • 2754
@PanZbigniew: Czyli spoko wyszło. Jakby cię zdradziła za rok to właśnie byś w---------ł z waszego wspólnego mieszkania do namiotu xD
  • Odpowiedz
skrogg
skrogg
01.01.2026, 03:26:33
  • 318
skrogg

źródło: 608208294_1307460134731946_1914046578445272610_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

haabero
haabero
01.01.2026, 05:28:47 via Wykop
  • 20

Komentarz usunięty przez moderatora

neib1
neib1
01.01.2026, 08:43:56 via Wypiek
  • 18
@skrogg ale to chyba trzeba być na imprezie żeby mieć taki widok, bo ja mam normalny - tylko pusto na ulicach
  • Odpowiedz
JorgNovartis
JorgNovartis
01.01.2026, 06:25:26
  • 2238
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HeinzGuderian
HeinzGuderian
01.01.2026, 06:27:52 via Wypiek
  • 478
@JorgNovartis do kaca to ja nie dopuściłem.
  • Odpowiedz
dziki-banan
dziki-banan
dziki-banan
01.01.2026, 07:45:16 via Wypiek
  • 906
@JorgNovartis a ja wypiłem, ale jestem i trzeźwy i wypoczęty. Można pulsować, oni tutaj nawet nie sprawdzają alkomatem
  • Odpowiedz
majk-kampi
majk-kampi
majk-kampi
31.12.2025, 21:51:00
  • 787
Dzisiaj mam 37 urodziny. Wspanialy to był rok. Ciekawe czy uda mi się zebrać 37 plusów (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#urodziny #wykop30plus #sylwester
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momento83
Momento83
31.12.2025, 21:55:21 via Wypiek
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krytyk1205
krytyk1205
31.12.2025, 23:18:42 via Wykop
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
31.12.2025, 22:05:39
  • 2882
Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam dokładnie o 23:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2026 był lepszy, czy gorszy od 2025. W komentarzu MOŻECIE ZOSTAWIĆ dla siebie wiadomość.

Wpis z 2024 roku: https://wykop.pl/wpis/79586977/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wołam plusujących z 2023 roku: https://wykop.pl/wpis/74393891/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wpis z 2022 roku: https://wykop.pl/wpis/69776257/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
2021: https://www.wykop.pl/wpis/62795189/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl/
@jmuhha +4930
Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam dokładnie o 19:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2025 był lepszy, czy gorszy od 2024. W komentarzu MOŻECIE ZOSTAWIĆ dla siebie wiadomość.

Wołam plusujących z 2023 roku: https://wykop.pl/wpis/74393891/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wpis z 2022 roku: https://wykop.pl/wpis/69776257/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
2021: https://www.wykop.pl/wpis/62795189/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl/
Wpis z 2020 roku: https://www.wykop.pl/wpis/54580051/wszyscy-ktorzy-spedzaja-sylwestra-z-wykopem-plusuj/
więcej
jmuhha - Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam...

źródło: image

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndresIniesta
AndresIniesta
31.12.2025, 22:17:15 via Wykop
  • 104
@jmuhha:
AndresIniesta - @jmuhha:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Hawwa
Hawwa
Hawwa
31.12.2025, 22:17:56 via Wykop
  • 126
Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, bez względu na to, co to szczęście dla Was oznacza - niech każdy odnajdzie w nim dla siebie jakąś jego cząstkę. Wasze zdrówko, Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Hawwa - Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, bez względu na to, co to szczęście ...

źródło: open-a-champagne-bottle

Pobierz
  • Odpowiedz
cleveland
cleveland
31.12.2025, 14:12:59
  • 2119
Poza wszystkimi bardziej znanymi akcjami mi osobiście najbardziej zapadła w pamięci premiera serwisu społecznościowego Albicla, któryś Mirek się pochwalił że programiści zapomnieli dodać limitu znaków przy wpisywaniu hasła podczas zakładania konta więc wkleił całego pdfa Pana Tadeusza i w------o serwer xD

#20latwykopu #thebestofmirko
cleveland - Poza wszystkimi bardziej znanymi akcjami mi osobiście najbardziej zapadła...

źródło: 1000011622

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Norskee
Norskee
31.12.2025, 14:14:48 via Wykop
  • 1120
@cleveland: najlepsze to było jak się nazwało wyloguj i użytkownik miał ten sam link co wylogowanie ze strony XD
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
31.12.2025, 15:02:03 via Wypiek
  • 637
@Norskee mogłeś też nazwać się "delete" (czy jakoś tak) i działało podobnie jak z wylogowaniem
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
31.12.2025, 03:13:05
  • 709
InnyWymiar90

źródło: temp_file8110186718906343342

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
31.12.2025, 08:43:30 via Wykop
  • 23
@InnyWymiar90:
Tą reklamą to poleciał pomysłodawca. Faktycznie bardzo źle wychowawczo to wygląda dla przyszłego pokolenia.
Wedlug mnie powinna byc zgłoszona do rzecznika praw dziecka ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
pietryna123
pietryna123
pietryna123
31.12.2025, 09:02:07 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
xazas
xazas
xazas
30.12.2025, 21:05:00
  • 235
xddd
#20latwykopu
xazas - xddd
#20latwykopu

źródło: 1000001051

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
30.12.2025, 21:11:48 via Wykop
  • 38
@xazas: wszystko ładnie ale tam powinno być 18+
  • Odpowiedz
szynall
szynall
30.12.2025, 23:03:48 via Wykop
  • 34
@xazas: numer zestawu powinien być 2137
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
30.12.2025, 21:46:06
  • 1242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caracas
Caracas
Autor
30.12.2025, 21:46:32 via Android
  • 223
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
Autor
30.12.2025, 22:26:07 via Android
  • 143
@deptacz_gnoju: https://en.wikipedia.org/wiki/Schering_AG
  • Odpowiedz
Wdystrybucjiyebie
Wdystrybucjiyebie
Wdystrybucjiyebie
30.12.2025, 13:17:24
  • 1192
Będę na Sylwka rozwoził pizzę własnym autem. Dajcie plusy to napiszę ile zarobię.(podstawa+dostawy+napiwki)

#pracbaza #chwalesie #praca #sylwesterzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wdystrybucjiyebie
Wdystrybucjiyebie
Wdystrybucjiyebie
Autor
30.12.2025, 14:43:04 via Android
  • 26
Działamy działamy
  • Odpowiedz
K_R_S
K_R_S
30.12.2025, 15:13:41 via Android
  • 170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
30.12.2025, 05:10:38
  • 890
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
30.12.2025, 08:12:39 via Wykop
  • 47
@Mega_Smieszek:
świeże xD
  • Odpowiedz
prawdziwek
prawdziwek
30.12.2025, 10:31:00 via Wykop
  • 68
@RAMBOnaBOSO: jak galaxy note 7 z 2016
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
29.12.2025, 13:37:17
  • 265
Dramatyczne doniesienia ze strajku górników
Czwartego dnia protestu pod ziemią skończyły się zapasy bimbru, a załoga jest zmuszona do spożywania sklepowej „czystej”.

#heheszki #gornictwo #pracbaza #praca #protest
nonOfUsAreFree - Dramatyczne doniesienia ze strajku górników
Czwartego dnia protestu ...

źródło: IMG_5797

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boguslaw_licencyjny
boguslaw_licencyjny
29.12.2025, 13:45:45 via Android
  • 67
@nonOfUsAreFree jak tak dalej pójdzie to nawet 14stki nie wezmą.

Okrutni :((((
  • Odpowiedz
Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
29.12.2025, 13:52:57 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 117
  • Strona 12 z 117
  • >
  • https://a.aliexpress.com/_vEdMjD

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.07.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking