Aktywne Wpisy

sprynek +100
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
źródło: IMG_6434
Pobierz
Mega_Smieszek +862
źródło: 1000016567
Pobierz



źródło: 1000002015
Pobierzźródło: pol_pm_Vita-Buerlecithin-1000ml-30755_2
Pobierzmyślałem, że jestem stary a mam 12 lat mniej
@Kj5s6f2dk7s54o: czerwone na dole to jest jakaś porowata powierzchnia, u góry jest przyłożona krzywo biała kartka z wyciętym przy dolnej krawędzi prostokątem. taki stary jesteś że już ślepy? xD
@MistrzKowalski czy to prawda że człowiek się boi że w takim wieku już nie będzie mógł, a to się po prostu nie chce?