Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PepeHandss

PepeHandss

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2466
  • Znaleziska 50
  • Mikroblog 2416
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 14
PepeHandss
PepeHandss 14.06.2026, 20:36:19
  • 1
#gielda tak, tak podpsianie już jest bliskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny raz fiasko z umowy? Pora na kolejne wzrosty bo czemu by nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W środę raport iea, ciekawe jam tam deficyty ropy.
PepeHandss - #gielda tak, tak podpsianie już jest bliskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny raz fia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacas
jacas
14.06.2026, 21:07:35 via Wykop
  • 0
@PepeHandss: żodyn się nie spodziewał
jacas - @PepeHandss: żodyn się nie spodziewał

źródło: IMG_7879

Pobierz
  • Odpowiedz
PepeHandss
PepeHandss 14.06.2026, 13:47:32
  • 2
#f1 dobra, teraz najlepsze momenty wyscigu. Wypuścić gladiatorów z Merca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monikaj2207
monikaj2207
14.06.2026, 13:38:07
  • 2
#f1 się dziwicie że to już nie to co kiedyś, ale od kiedy zostali kupieni przez liberty media to była równia pochyła. Przecież f1 to jest teraz tylko biznes. Kierowcy są zmęczeni bo jest masa wyścigów, bo oni zarabiają na transmisjach itp. Z f1 zrobił się obwoźny cyrk żeby jeździć po całym świecie, przejechać parę kółek i zarobić hajs. Żeby jak najwięcej ludzi oglądało, przyszło, kupiło merch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 14.06.2026, 13:41:04 via Wykop
  • 1
@monikaj2207: wsrod kierowcow nadal jest rywalizacja, zdobycie majstra kierowcow to większe kwoty kontraktow plus prestiz. Wina FIA, że bolidy zmieniają a scigania jest niewiele
  • Odpowiedz
PepeHandss
PepeHandss 14.06.2026, 13:26:08
  • 5
#f1 niesamowite jak kierowca musi prowadzić bolid i myśleć o najlepszej strategii dla siebie.
Dobrze, że jeszcze opon sam nie zmienia klekle xdddd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 14.06.2026, 13:23:49
  • 43
#f1 Russel nie bój się, wszystko z planem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MachającyPapież.jpg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xeer77
Xeer77
14.06.2026, 13:11:27
  • 0
#f1 dlaczego astony jako jedyne jadą na twardych oponach?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 14.06.2026, 13:12:22 via Wykop
  • 0
@Xeer77 liczą, że cos się wydarzy i wtedy kiedy reszta zjedzie na pitstop to przesuną się przpdu zosfając na torze
  • Odpowiedz
PepeHandss
PepeHandss 14.06.2026, 13:10:17
  • 6
#f1 aaa czyli te nowsze zmiany od 2026 miały umożliwiać latwiejsze wypzedzanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
12.06.2026, 18:56:11
  • 15
Emerytko z Podkarpacia, nie daj sobie wmówić, że bez twoich 50 zł Trump nie postawi oktagonu pod Białym Domem

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #usa #sportywalki #ufc #neuropa #polska #urojeniaprawakoidalne
Fatalista1988 - Emerytko z Podkarpacia, nie daj sobie wmówić, że bez twoich 50 zł Tru...

źródło: eaf232d9-2dc9-4e07-8163-9eaf7e109321

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 12.06.2026, 19:58:37 via Wykop
  • 9
@Fatalista1988: ciekawe jak tam ich woz transmisyjny, przepraszam - oklejony pusty transit XD
  • Odpowiedz
rafdro
rafdro
rafdro
12.06.2026, 16:19:10
  • 6
hmm na szczurze nie można szortować, tylko longi i kupowanie akcji hmmm... ciekawe dlaczego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 12.06.2026, 16:21:08 via Wykop
  • 8
@rafdro: no jak to dlaczego, dla bezpieczeństwa klientów przed dużym ryzykiem utraty środków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PepeHandss
PepeHandss 12.06.2026, 16:27:02 via Wykop
  • 5
@ossprime: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PepeHandss - @ossprime: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 086733_r1_300

Pobierz
  • Odpowiedz
B12477
B12477
12.06.2026, 16:23:40
  • 15
Kiedy zaczną ten ticker spce z spcx mylić? Halo?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 12.06.2026, 16:24:05 via Wykop
  • 14
@B12477: witam, chyba już nigdy pozdrawiam.
  • Odpowiedz
PepeHandss
PepeHandss 12.06.2026, 16:18:27
  • 0
#gielda ale wolumen na spcx zapier*ala, zwykły 1 dolar za zlecenie kupna lub sprzedaży i mamy efekt skali proszę państwa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 12.06.2026, 15:29:20
  • 3
#gielda $FRO +8%
Rynek powoli zdaje sobie sprawe, że jak Świat i Chiny zaczną import ropy to ruch na morzu będzie jak A1 do Gdańska w Wakacje (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
11.06.2026, 17:34:59
  • 0
#gielda ale pompa. Może nawet Oracle odbije
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 11.06.2026, 17:37:19 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: oracle dzisiaj nawalony pod stołem leży, nie wstanie dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PepeHandss
PepeHandss 11.06.2026, 17:35:04
  • 11
#gielda TACO, czyli ropozczynamy kolejną karuzele pt. "Porozumienie z Iranem już prawie podpisane" a po chwili dementowanie plotek przez Iran XDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 10.06.2026, 19:00:59
  • 3
#gielda kiedy sprawdzasz swoje perełki (śmieciuchy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PepeHandss - #gielda kiedy sprawdzasz swoje perełki (śmieciuchy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 10.06.2026, 17:50:04
  • 1
#gielda o której godzinie decyzja fedu? nie wiem czy warto zmieniać kolejne gacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss
Autor
10.06.2026, 17:54:57 via Wykop
  • 0
@thisguy1: a too luuuz, do przyszlego tygodnia jeszcze pospada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frank_Parker2
Frank_Parker2
09.06.2026, 18:24:17
  • 0
#gielda
Ja mam tego ADRa na średniej 2,20 ale zaczynam tracić cierpliwość. Tam jest taka rampa dla Tonego Hawka jak na dino albo Modivo
Frank_Parker2 - #gielda
Ja mam tego ADRa na średniej 2,20 ale zaczynam tracić cierpli...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-09 201524

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 09.06.2026, 18:28:47 via Wykop
  • 1
@Frank_Parker2: ostatnio dużo informacji o ich samochodach było, ciekawy jeste jak z ich sprzedażą i marżą
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
09.06.2026, 17:21:13
  • 9
#gielda

Jak Nasdaq zamknie sie na zielono to biorę urlop od giełdy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss 09.06.2026, 17:24:29 via Wykop
  • 7
@perfumowyswir: żone oszukasz, dziecko oszukasz, ale hazardu (śledzenia ruchów) nigdy nie szukasz
  • Odpowiedz
PepeHandss
PepeHandss 09.06.2026, 17:22:41
  • 0
#gielda kolejny przetrwany krach pokoleniowy w tym tygodniu
*mem nosacza "dawaj jeszcze więcej tego krachu, wgl nie j*bło"
PepeHandss - #gielda kolejny przetrwany krach pokoleniowy w tym tygodniu 
*mem nosacz...

źródło: 1000002348

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Albert

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.07.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia