#f1 się dziwicie że to już nie to co kiedyś, ale od kiedy zostali kupieni przez liberty media to była równia pochyła. Przecież f1 to jest teraz tylko biznes. Kierowcy są zmęczeni bo jest masa wyścigów, bo oni zarabiają na transmisjach itp. Z f1 zrobił się obwoźny cyrk żeby jeździć po całym świecie, przejechać parę kółek i zarobić hajs. Żeby jak najwięcej ludzi oglądało, przyszło, kupiło merch
PepeHandss via Wykop
- 1
@monikaj2207: wsrod kierowcow nadal jest rywalizacja, zdobycie majstra kierowcow to większe kwoty kontraktow plus prestiz. Wina FIA, że bolidy zmieniają a scigania jest niewiele
#f1 niesamowite jak kierowca musi prowadzić bolid i myśleć o najlepszej strategii dla siebie.
Dobrze, że jeszcze opon sam nie zmienia klekle xdddd
Dobrze, że jeszcze opon sam nie zmienia klekle xdddd
- 43
- 0
#f1 dlaczego astony jako jedyne jadą na twardych oponach?
PepeHandss via Wykop
- 0
@Xeer77 liczą, że cos się wydarzy i wtedy kiedy reszta zjedzie na pitstop to przesuną się przpdu zosfając na torze
Emerytko z Podkarpacia, nie daj sobie wmówić, że bez twoich 50 zł Trump nie postawi oktagonu pod Białym Domem
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #usa #sportywalki #ufc #neuropa #polska #urojeniaprawakoidalne
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #usa #sportywalki #ufc #neuropa #polska #urojeniaprawakoidalne
źródło: eaf232d9-2dc9-4e07-8163-9eaf7e109321
Pobierz
PepeHandss via Wykop
- 9
@Fatalista1988: ciekawe jak tam ich woz transmisyjny, przepraszam - oklejony pusty transit XD
- 6
hmm na szczurze nie można szortować, tylko longi i kupowanie akcji hmmm... ciekawe dlaczego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #gielda
PepeHandss via Wykop
- 8
@rafdro: no jak to dlaczego, dla bezpieczeństwa klientów przed dużym ryzykiem utraty środków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PepeHandss via Wykop
- 5
źródło: 086733_r1_300
Pobierz- 15
Kiedy zaczną ten ticker spce z spcx mylić? Halo?
#gielda
#gielda
PepeHandss via Wykop
- 14
@B12477: witam, chyba już nigdy pozdrawiam.
#gielda ale wolumen na spcx zapier*ala, zwykły 1 dolar za zlecenie kupna lub sprzedaży i mamy efekt skali proszę państwa
#gielda $FRO +8%
Rynek powoli zdaje sobie sprawe, że jak Świat i Chiny zaczną import ropy to ruch na morzu będzie jak A1 do Gdańska w Wakacje (。◕‿‿◕。)
Rynek powoli zdaje sobie sprawe, że jak Świat i Chiny zaczną import ropy to ruch na morzu będzie jak A1 do Gdańska w Wakacje (。◕‿‿◕。)
#gielda ale pompa. Może nawet Oracle odbije
PepeHandss via Wykop
- 1
- 11
#gielda TACO, czyli ropozczynamy kolejną karuzele pt. "Porozumienie z Iranem już prawie podpisane" a po chwili dementowanie plotek przez Iran XDDD
PepeHandss via Wykop
- 0
#gielda
Ja mam tego ADRa na średniej 2,20 ale zaczynam tracić cierpliwość. Tam jest taka rampa dla Tonego Hawka jak na dino albo Modivo
Ja mam tego ADRa na średniej 2,20 ale zaczynam tracić cierpliwość. Tam jest taka rampa dla Tonego Hawka jak na dino albo Modivo
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-09 201524
Pobierz
PepeHandss via Wykop
- 1
@Frank_Parker2: ostatnio dużo informacji o ich samochodach było, ciekawy jeste jak z ich sprzedażą i marżą
PepeHandss via Wykop
- 7
@perfumowyswir: żone oszukasz, dziecko oszukasz, ale hazardu (śledzenia ruchów) nigdy nie szukasz
#gielda kolejny przetrwany krach pokoleniowy w tym tygodniu
*mem nosacza "dawaj jeszcze więcej tego krachu, wgl nie j*bło"
*mem nosacza "dawaj jeszcze więcej tego krachu, wgl nie j*bło"
źródło: 1000002348
PobierzAlbert
Osiągnięcia
Rocznica
od 04.05.2026Rocznica Mikroblogger
od 02.07.2023Mikroblogger








Kolejny raz fiasko z umowy? Pora na kolejne wzrosty bo czemu by nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W środę raport iea, ciekawe jam tam deficyty ropy.
źródło: IMG_7879
Pobierz