#gielda w takich chwilach cieszę się że ameryczka to tylko 10% portfela, a reszta to GPW i szerokie etfy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ProfesorP1ZDAN


źródło: 1000023865
PobierzXTB: 80 proc. nowych klientów zaczyna od akcji i ETF-ów. Tylko co siódmy sięga po CFD
Rocznica
od 03.03.2026
Mikroblogger
od 05.02.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking