Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko207
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
beatboxer_z_tworek

beatboxer_z_tworek

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7451
  • Znaleziska 596
  • Mikroblog 6855
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
22 min temu
  • 0
#gielda w takich chwilach cieszę się że ameryczka to tylko 10% portfela, a reszta to GPW i szerokie etfy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 20 min temu via Wykop
  • 3
@ProfesorP1ZDAN: mamy wykopowe bingo przy grubej zwale nagle kazdy w czym innym zaladowany xd
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
48 min temu
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 47 min temu via Wykop
  • 1
@SlowSnake: ale lufa
  • Odpowiedz
fotelbujany
fotelbujany
52 min temu
  • 4
#gielda witam, czy te spadki się kiedyś skończą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 48 min temu via Wykop
  • 0
@fotelbujany: jeszcze godzinka ponad do konca sesji i godzinka afterku moze byc ciezko
  • Odpowiedz
assninja
assninja
54 min temu
  • 13
Z okazji krachu dorzuciłem 10k usd do:

- MU synku MU
- CRWV
- ARM
- KRYS
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 54 min temu via Wykop
  • 3
@assninja: ostatni wykopek z kapitalem na usrednianie brawo
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF
1 godz. i 5 min temu
  • 3
Nie rozumiem o jakim krachu piszecie. U mnie codziennie wszystko zawsze na zielono ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
0xFFF - Nie rozumiem o jakim krachu piszecie. U mnie codziennie wszystko zawsze na zi...

źródło: 744

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 1 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 6
@0xFFF: mezopotamskie?
  • Odpowiedz
bar125
bar125
2 godz. i 52 min temu
  • 1
Broadcom już ponad 20% zjazdu z ATH w 2 sesje
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 2
@lagito: słyszałem to wczoraj na tagu xd
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
3 godz. i 15 min temu
  • 0
takiego zjazdu w 2h to jeszcze nie mialem. #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 3 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 4
@bonzo_fugazi: co brałeś?
  • Odpowiedz
beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 3 godz. i 47 min temu
  • 2
#gielda dobre kręcenie wora xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
wczoraj, 18:41:58
  • 1
#gielda dawajta śmiećucha fajnego amerykańskiego mam całe 55$ Wszystko prócz space i pamięciarzy i qantum i uranum
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek wczoraj, 18:45:53 via Wykop
  • 0
@ciupaplik: szybki strzal na gazie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
wczoraj, 18:15:39
  • 3
#gielda #meczennicypknorlen #orlen nie wiem czy już było, ale czuję jutro kibel na olejorzu. Info z dzisiaj z rana
ProfesorP1ZDAN - #gielda #meczennicypknorlen #orlen nie wiem czy już było, ale czuję ...

źródło: 1000023865

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek wczoraj, 18:43:54 via Wykop
  • 3
@ProfesorP1ZDAN: zamiast wypłacać dywidendę skoro panstwo ma ponad 50% to za j---c prawie calosc przeychajac ustawe. Dykta gownem obsrana xD.
  • Odpowiedz
kojiro_hyuga
kojiro_hyuga
wczoraj, 17:27:44
  • 5
#gielda ...urwa mać, i jak tu nie wchodzić codziennie w tę aplikację? Człowiek robi sobie dayoff i właśnie wtedy najlepsze promki wchodzą. wuj mi w dupę i na imię...(╯︵╰,)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek wczoraj, 17:33:46 via Wykop
  • 0
@kojiro_hyuga: na czym masz takie promocje skoro wiekszosc stockow mocno wzrosla przez ostatnie trzy miechy?
  • Odpowiedz
zielarz
zielarz
wczoraj, 12:27:23
  • 1
#gielda No dobra zaczynamy, mam potężna flotę 200 PLN do rozwalenia, chce to zrobić z przytupem więc proszę o jakie porady dla nowego forumowicz, na jakim xtb czy czym to zaczynać no i jakieś wewnątrz dane w co inwestować, czekam do o boże o k---a aaaa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek wczoraj, 12:41:56 via Wykop
  • 0
@zielarz: kosmiczna flota
  • Odpowiedz
Peptalk
Peptalk
Peptalk
wczoraj, 08:22:46
  • 42
Tag #gielda gdy nasdaq spada na premarkecie o 0,65%
Peptalk - Tag #gielda gdy nasdaq spada na premarkecie o 0,65%

źródło: IMG_3910

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek wczoraj, 08:26:03 via Wykop
  • 1
@Peptalk: po dwumiesięczny wzroscie o ponad 20% to duzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
przedwczoraj, 17:54:10
  • 52
Czas na długi łykend. Dozo w poniedziałek

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Czas na długi łykend. Dozo w poniedziałek

#gielda #portfelgrubasa <- trig...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-3 o 19.52.28

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek przedwczoraj, 18:08:42 via Wykop
  • 2
@ossprime: dam klasycznie: złodziej
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
przedwczoraj, 17:16:24
  • 21
XTB: 80 proc. nowych klientów zaczyna od akcji i ETF-ów. Tylko co siódmy sięga po CFD


https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/xtb-nowi-klienci-akcje-etf-plany-inwestycyjne-emerytura,akcje,373761

#gielda #meczennicyxtb
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek przedwczoraj, 17:21:10 via Wykop
  • 15
@pepedros: czyli jak maja zerowe prowizje od akcji i czego tam jeszcze to takie wyniki kreca na co siódmym leszczu? Cos mi się wierzyć nie chce.
  • Odpowiedz
beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek przedwczoraj, 17:23:50 via Wykop
  • 0
@pepedros: brzmi legitnie xd
  • Odpowiedz
beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek przedwczoraj, 17:30:24 via Wykop
  • 0
@Fattek: no rozumiem jak dla mnie z tego jest wielki ch i a nie zysk trzepia kase na hazardzistach a tu sie wybielaja.
  • Odpowiedz
beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek przedwczoraj, 17:32:58 via Wykop
  • 0
@Fattek: dokładnie
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
przedwczoraj, 17:31:06
  • 3
#gielda Do zobaczenia 30% ponizej ath :)
Ryzcel - #gielda Do zobaczenia 30% ponizej ath :)

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek przedwczoraj, 17:32:42 via Wykop
  • 31
@Ryzcel: zawód kreślarz
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
przedwczoraj, 17:21:57
  • 0
#gielda co sie stalo z LUNR? ladowac po jaja?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek przedwczoraj, 17:22:43 via Wykop
  • 1
@curiousboi: chyba rozwodnienie
  • Odpowiedz
karolek118
karolek118
przedwczoraj, 15:48:05
  • 1
#zbieramnakomputerkwantowy #gielda @ajonku znowu konto usunął? co on taki niestabilny?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek przedwczoraj, 15:49:06 via Wykop
  • 4
@karolek118:

co on taki niestabilny?


Jak 3/4 tagu
  • Odpowiedz
typ_tego_typu
typ_tego_typu
02.06.2026, 18:52:39
  • 8
#gielda zamiast tego #spce redditowego to jak wam brakuje emocji to jebnijcie sobie jakiegos longa czy tam shorta na Brent / WTI / XAUUSD / US100 na lewarze x20 co to jest max na XTB. Tyle jest zabawek, zamiast tych wynalazkow xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek 02.06.2026, 19:03:18 via Wykop
  • 0
@typ_tego_typu: zawsze mozna bylo tego smiecia wrzucic short na cfd xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking