Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
00F6x

00F6x

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1334
  • Znaleziska 1098
  • Mikroblog 236
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11

1899

Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.

Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia. Kuba Wojewódzki podaje się za autorytet, a w rzeczywistości manipuluje i kłamie. Zapraszamy na komentarz Krzysztof Stanowskiego, który obnaża obłudę i podwójne standardy "króla TVN". Różne formy kreatyny ten sam cel. Z kodem ZERO 10% taniej https

Nie_jestem_robotem_69
z
youtube.com
dodany: 31.03.2026, 07:57:02
  • 431
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    wojewodzki
  • #
    masakracja
  • #
    celebryci
  • #
    internet
00F6x
00F6x 01.04.2026, 14:49:12 via Wykop
  • 2
Ciągle aktualne.
https://www.youtube.com/watch?v=7mZnMNsN3Lo
00F6x - Ciągle aktualne. 
https://www.youtube.com/watch?v=7mZnMNsN3Lo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

999

Przełomowa deklaracja Trumpa. "Rozważamy opuszczenie NATO"

Przełomowa deklaracja Trumpa. "Rozważamy opuszczenie NATO"

Donald Trump wyznał brytyjskiemu dziennikowi "Telegraph", że USA rozważają opuszczenie NATO.

Dentoray
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 01.04.2026, 09:21:37
  • 238
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    nato
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
00F6x
00F6x 01.04.2026, 10:40:18 via Wykop
  • 121
Kto zawetował precyzujące przepisy dotyczące EU SAFE? Karol Nawrocki z PiS, który zapatrzył się w Donalda Trumpa jak w hehe święty obrazek opatrznościowy.
Kto skandował nazwisko nowego prezydenta obcego państwa w Sejmie RP? PiS.
Kto rzuca kłody pod nogi Rządowi? Karol Nawrocki z PiS.
https://www.youtube.com/watch?v=1_iN6mZ407U
00F6x - Kto zawetował precyzujące przepisy dotyczące EU SAFE? Karol Nawrocki z PiS, k...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1728

Nawrockiemu puściły nerwy. Naskoczył na dziennikarza TVN

Pokaż treści 18+

Nawrockiemu puściły nerwy. Naskoczył na dziennikarza TVN

A to pytanie, które wywołało jego wściekłość: "Panie Prezydencie, czy panu już nie przeszkadza zażyłość Viktora Orbana z Władimirem Putinem?".

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.03.2026, 13:24:20
  • 462
  • #
    polska
  • #
    wegry
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
00F6x
00F6x 24.03.2026, 09:35:51 via Wykop
  • 0
Niech Batyr zrobi MMA w Belwederze. Popularni politycy i celebryci kontra Prezydent RP. Wpisowe 21 370 PLN płatne na konto Caritas.
Przecież to by się oglądało jak MMA od Walaszka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Napruty poseł PiS n--------a się z naszprycowanym posłem KO.
Gwóźdź programu walka Batyra z panem Rutnickim. ( ͡°
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

501

Zmarł właściciel OnlyFans Leonid Radvinsky w wieku 43 lat

Zmarł właściciel OnlyFans Leonid Radvinsky w wieku 43 lat

Zmarł na raka.

maczuga_kepuczowa
z
pl.investing.com
dodany: 23.03.2026, 12:43:05
  • 221
  • #
    onlyfans
  • #
    swiat
  • #
    newsy
  • #
    smierc
  • #
    wydarzenia
  • #
    zycie
00F6x
00F6x 23.03.2026, 17:42:56 via Wykop
  • 0
@severh: https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/10354575/officers

6497

Chuck Norris nie żyje

Chuck Norris nie żyje

Jak podano na oficjalnym profilu na instagramie, w wieku 86 lat zmarł Chuck Norris

Voorheez
z
instagram.com
dodany: 20.03.2026, 14:01:36
  • 548
  • #
    smierc
  • #
    chucknorris
  • #
    usa
  • #
    film
  • #
    kino
00F6x
00F6x 20.03.2026, 19:09:01 via Wykop
  • 13
00F6x

źródło: a48e50f_1669721101776-gettyimages-1176207300

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2965

USA nie wyraziły zgody na produkcję rakiet do Himarsów w Polsce.

Pokaż treści 18+

USA nie wyraziły zgody na produkcję rakiet do Himarsów w Polsce.

Powód? Obawa, że Polska byłaby samodzielnie zdolna do rażenia celów w głębi Rosji, tak twierdzi były dowódca sił USA i NATO w Europie Phillip Breedlove.

KIaudik
z
x.com
dodany: 19.03.2026, 17:04:44
  • 355
  • #
    usa
  • #
    bekazpisu
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
00F6x
00F6x 19.03.2026, 18:25:02 via Wykop
  • 9
To powinno być odtwarzane za każdym razem przed każdymi wiadomościami na TVP i TVN do porzygu.
Niektórzy mają pamięć rybika. Dlatego uprzejmie przypominam.
https://www.youtube.com/watch?v=DXm4a5Lnd8g
00F6x - To powinno być odtwarzane za każdym razem przed każdymi wiadomościami na TVP ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

356

DLSS 5 to wysypisko memów. Takiego odreagowania wśród graczy nie było od dawna

DLSS 5 to wysypisko memów. Takiego odreagowania wśród graczy nie było od dawna

Nvidia oficjalnie zaprezentowała DLSS 5, ale zamiast technologicznego zachwytu, doczekała się potężnego odzewu w postaci memów i kpin. Internet błyskawicznie ochrzcił nową technologię mianem AI Overlay, tzw. sztucznej nakładki.

Emerald84
z
ppe.pl
dodany: 17.03.2026, 09:16:12
  • 157
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    nvidia
  • #
    humorobrazkowy
  • #
    gry
  • #
    kartygraficzne
00F6x
00F6x 18.03.2026, 09:13:07 via Wykop
  • 58
00F6x

źródło: 20260318-1773825348

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

528

To koniec YouTubea, jakiego znaliśmy. Darmowa wersja staje się jeszcze gorsza

To koniec YouTubea, jakiego znaliśmy. Darmowa wersja staje się jeszcze gorsza

YouTube przez lata był jednym z ostatnich miejsc w internecie, które pozwalało oglądać ogromną bibliotekę filmów zupełni

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 12.03.2026, 15:33:30
  • 341
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    ciekawostki
  • #
    pytanie
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
00F6x
00F6x 13.03.2026, 07:11:35 via Wykop
  • -3
@android_com_pl ile wam płaci Google za reklamowanie podprogowe YouTube Premium przez takie artykuły? XD
Na Androida jest Morphe, na Desktop Adguard z ich sriptletem. Reklam nie ma i nie będzie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

362

Iran właśnie ogłosił rozszerzenie ataków rakietowych

Iran właśnie ogłosił rozszerzenie ataków rakietowych

Dowódca lotnictwa Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej, gen. Madżid Musawi, ogłosił w poniedziałek, że Iran zwiększy siłę, częstotliwość i zakres ataków rakietowych. Każdy pocisk ma być wyposażony w głowicę bojową o masie co najmniej tony.

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 09.03.2026, 20:59:42
  • 135
  • #
    bliskiwschod
  • #
    konflikt
  • #
    atakirakietowe
  • #
    iran
00F6x
00F6x 10.03.2026, 11:27:41 via Wykop
  • 10
@benyowsky: USrael z-----ł mu całą rodzinę (ojca, matkę, żonę, dzieci, kuzynów, pociotków etc.). Sam został. Nic nie ma do stracenia, ma wiele do zyskania. Reżim nie upadnie. Liberalni Irańczycy po ostatniej rzezi (wielkie protesty anty-reżimowe, które nie spotkały się z pomocą USraela, gdzie zabito kilkaset tysięcy ludzi), nie protestują w wielkich marszach. Więcej twardych fanatyków opłakuje starca.

USrael ma jeden cel. Z-----ć władze Iranu i zrobić z tego miejsca drugą
fabcio93
fabcio93
07.03.2026, 18:57:56
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

00F6x
00F6x 07.03.2026, 19:07:26 via Wykop
  • 0
@fabcio93: Braun będzie Ministrem Kultury, a Obroną zajmie się Suski. Przecież się nadaje, po tym jak zjechał Oficerów WP ostatnio. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
07.03.2026, 19:00:17
  • 0
To jakiś scam? #orange #scam
placebo_ - To jakiś scam? #orange #scam

źródło: 1000000871

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

00F6x
00F6x 07.03.2026, 19:04:59 via Wykop
  • 0
@placebo_: to reklama usługi lokalizacyjnej Orange (bazują na BTS).
https://lokalizatororange.pl/
Już lepiej i bezpieczniej udostępniać zaufanym ludziom lokalizację w Google Maps za darmo.
Jak wyraziłeś zgody marketingowe w swojej sieci Orange, to będą ci wysyłać swoje usługi dodatkowe.
  • Odpowiedz

500

Claude znalazł 22 luki bezpieczeństwa w Firefoksie w 2 tygodnie

Claude znalazł 22 luki bezpieczeństwa w Firefoksie w 2 tygodnie

Anthropic puścił swojego Claude Opus 4.6 na kod Firefoksa. W dwa tygodnie AI znalazł 22 CVE (14 wysokiego ryzyka) + 90 innych bugów, których tradycyjny fuzzing nie wyłapał. Wszystkie załatane przed Firefox 148. AI jako audytor bezpieczeństwa to przyszłość.

real_scoria
z
blog.mozilla.org
dodany: 07.03.2026, 00:01:39
  • 84
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    firefox
  • #
    ai
  • #
    cybersecurity
  • #
    mozilla
  • #
    anthropic
00F6x
00F6x 07.03.2026, 16:21:10 via Wykop
  • 49
Manipulacja w tytule; fragment z https://blog.mozilla.org/en/firefox/hardening-firefox-anthropic-red-team/
Szczegóły techniczne https://www.anthropic.com/news/mozilla-firefox-security

Raporty o błędach wspomagane przez AI mają mieszane osiągnięcia, a sceptycyzm jest uzasadniony. Zbyt wiele zgłoszeń oznacza fałszywe pozytywy i dodatkowy ciężar dla projektów open source. To, co otrzymaliśmy od Frontier Red Team w Anthropic, było inne.


Zespół Anthropic skontaktował się z inżynierami Firefoxa po użyciu Claude do identyfikacji błędów bezpieczeństwa w naszym silniku JavaScript. Krytycznie ważne było to, że ich raporty o
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

00F6x
00F6x 07.03.2026, 17:22:17 via Wykop
  • 29
@JKL789:
Prawidłowy tytuł:
Badacze z Anthropic’s Frontier Red Team przy użyciu narzędzia Claude AI zdiagnozowali i potwierdzili (tutaj liczba luk) CVE bezpieczeństwa w w kodzie źródłowym Firefoxa.

Sam Claude dał tylko blob danych, to ciężka praca człowieka wyskrobała z tego blobu danych potwierdzone przypadki możliwe do odtworzenia. Sam program zrobił tylko wielką kwerendę kodu źródłowego i znalazł podatności, niektóre poważne, niektóre jako anomalie, inne przekłamane etc. To praca ludzi, a

873

Komnfitura = Odsuń się ode mnie

Pokaż treści 18+

Komnfitura = Odsuń się ode mnie

Pan został przyłapany na jeździe po chodniku tydzień wcześniej, ale nic sobie z tego nie robił. Gdy mu to wypomniałem, postanowił mnie zaatakować fizycznie. Za poziom zuchwałości i poczucia bezkarności odpowiada policja, która od lat w takich sytuacjach klepie kierowców po plecach. Oni nie mają poję

zawisza
z
youtube.com
dodany: 04.03.2026, 09:59:51
  • 320
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
  • #
    stopcham
00F6x
00F6x 04.03.2026, 13:30:35 via Wykop
  • 20
Zawiodłem się, myślałem, że autor nagrania poczęstuje fagasa z KIA dawką przypominającą gazu pieprzowego. Ukrainiec nie podumał i też prosił się o dawkę przypominającą. KEK
Szkoda, że nikt nie zgasił im światła dla refleksji nad życiem.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

352

Pożar w Amazon Web Services. Irański odwet uderza w infrastrukturę IT

Pokaż treści 18+

Pożar w Amazon Web Services. Irański odwet uderza w infrastrukturę IT

Jedno z centrów danych należących do Amazon Web Services w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zostało w niedzielę poważnie uszkodzone w wyniku uderzenia bliżej nieokreślonych "obiektów".

goferek
z
bankier.pl
dodany: 02.03.2026, 18:03:52
  • 78
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    it
  • #
    aws
  • #
    amazon
00F6x
00F6x 02.03.2026, 20:01:22 via Wykop
  • 2
Jak ktoś jest ciekawy jak bardzo są w pupie: https://health.aws.amazon.com/health/status
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

963

Ciężka praca lekarki na nocnej zmianie

Ciężka praca lekarki na nocnej zmianie
trevoz
z
instagram.com
dodany: 22.02.2026, 08:16:08
  • 339
  • #
    pracbaza
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    zdrowie
  • #
    pracait
00F6x
00F6x 22.02.2026, 13:02:15 via Wykop
  • 1
Treść została usunięta.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

00F6x
00F6x 22.02.2026, 18:33:43 via Wykop
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: dziękuję za mirror, ale
00F6x - @ChlopoRobotnik2137:  dziękuję za mirror, ale

źródło: 20260222-1771785214

Pobierz

551

Polski biznes mówi "nie" strefie euro. Historyczny spadek poparcia

Polski biznes mówi "nie" strefie euro. Historyczny spadek poparcia

Poparcie dla przyjęcia euro wśród szefów średnich i dużych firm spadło do najniższego poziomu w historii badań. Zdecydowana większość przedsiębiorców sprzeciwia się dziś wejściu Polski do strefy euro.

VoxClamantisInDeserto
z
tysol.pl
dodany: 20.02.2026, 20:29:55
  • 129
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
00F6x
00F6x 21.02.2026, 08:29:44 via Wykop
  • -5
Prawicowe media jak zwykle bez podstawowej wiedzy.
Polska obecnie nie spełnia żadnego z wymaganych warunków członkostwa w strefie EUR.
Można się rozejść.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1169

MAMY ROBIĆ ZA ŚMIECIARKĘ?! KLĘSKA SYSTEMU KAUCYJNEGO!

MAMY ROBIĆ ZA ŚMIECIARKĘ?! KLĘSKA SYSTEMU KAUCYJNEGO!

Od oficjalnego startu systemu kaucyjnego w Polsce minęło już kilkanaście tygodni. Miało być nowocześnie, ekologicznie i prosto, a jest chaos. Polacy stoją w kolejkach do automatów, które nie chcą przyjmować plastikowych butelek i puszek.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 20.02.2026, 14:46:54
  • 411
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
00F6x
00F6x 20.02.2026, 18:50:45 via Wykop
  • 0
Mafia śmieciowa ma się tak dobrze. Wszystko zgodnie z prawem, z procedurami i przepisami unijnymi. Politycy zrobili z obywateli śmieciarzy.
Zamiast wprowadzić na opakowaniach butelek i puszek system QR Code do identyfikacji butelki/producenta etc., to się wymaga, by nie uszkodzić butelki, bo skaner na podczerwień dostaje jobla i odrzuca pogniecioną butelkę. XDDD
Ludzie to są przyzwyczajeni do dymania.
Ekoterroryzm i Carbon Shaming na porządku dziennym.
Śmieci się dzieli na palne i niepalne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

00F6x
00F6x 20.02.2026, 18:53:36 via Wykop
  • 22
@PustynnyDuch: nie wykopkom, tylko niewolnikom po praniu mózgu
Logan00
Logan00
13.02.2026, 19:46:20
  • 10
#polityka Fogiel płakał jak pisał

Za takie PiS-MMA w PPV bym nawet zapłacił
Logan00 - #polityka Fogiel płakał jak pisał

Za takie PiS-MMA w PPV bym nawet zapłaci...

źródło: 9556

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

00F6x
00F6x 13.02.2026, 19:47:22 via Wykop
  • 0
@Logan00: o Czarzastym, SAFE czy do czego się doczepił JK?
  • Odpowiedz

560

To nie była tylko awaria. Hakerzy uderzyli w KSeF.

To nie była tylko awaria. Hakerzy uderzyli w KSeF.

To nie była tylko awaria. Hakerzy uderzyli w KSeF. Domański: Atak wyprowadzono z 17 państw

pablonzo
z
bankier.pl
dodany: 13.02.2026, 06:55:58
  • 117
  • #
    polska
  • #
    ksef
  • #
    podatki
  • #
    profilzaufany
  • #
    ksiegowosc
  • #
    ekonomia
00F6x
00F6x 13.02.2026, 16:44:19 via Wykop
  • -2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

465

"Zdarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja"

"Zdarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja"

W niedzielę w nocy druhowie z OSP Pinczyn (woj. pomorskie) zostali okradzeni w czasie udzielania pomocy przy kolizji drodowej. Z wyposażenia zniknął sprzęt do zabezpieczenia miejsc, w których dochodzi do wypadków.

darino
z
rmf24.pl
dodany: 08.02.2026, 10:51:14
  • 57
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wypadek
  • #
    osp
00F6x
00F6x 08.02.2026, 19:33:03 via Wykop
  • 14
@werfogd: poziom "cenzury" na wykopie XD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.08.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking