Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo po dłuższej przerwie!

Nagroda po raz kolejny ma szansę trafić w gusta wszystkich #mikrokoksy (da radę zrobić jeszcze formę na lato? ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Do wygrania będzie dziś bowiem nie byle co, bo koncentrat białka WPC z limitowanej edycji Kevin Levrone (proszek 2 kg), smak SNIKERS, o wartości rynkowej co najmniej 169 zł!!!
Białko możecie sami spożyć, dać komuś na prezent lub sprzedać z zyskiem! Data przydatności to czerwiec 2026 rok.

…żeby wziąć udział w rozdajo:
Daj plusika.
Odpowiedź na pytanie: Jakie masz plany na wakacje? Jakie ciekawe wydarzenia zamierzasz zaliczyć lub co ciekawego zamierzasz robić w tym czasie? Może jakaś podróż lub pomysł na rozwój osobisty?

…a jeśli aktywności te wiążą się z wydatkami, możesz otrzymywać 5% zwrotu za wszystkie transakcje. Tutaj więcej szczegółów.

Chętnym proponujemy też zapisanie się do naszego newslettera. W ten sposób otrzymacie darmowy e-book pod tytułem „12 skutecznych metod na osiąganie dodatkowych dochodów”. Będziecie otrzymywać także przeglądy najlepszych promocji bankowych z wysokimi premiami. Zapiszecie się tutaj.

Rozdajo trwa do najbliższego poniedziałku włącznie. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym ;)
Wysyłka do wybranego punktu DPD Pick Up.

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #bonusy #premia #mikrokoksy
JakDorobiccom - Kolejne #rozdajo po dłuższej przerwie!

Nagroda po raz kolejny ma sza...

źródło: Szary Lato Dzieci Zabawa Wspomnienia Post na Facebooku (3)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
Jakie masz plany na wakacje? Jakie ciekawe wydarzenia zamierzasz zaliczyć lub co ciekawego zamierzasz robić w tym czasie? Może jakaś podróż lub pomysł na rozwój osobisty?


@JakDorobic_com: ponownie samochodem do Chorwacji, wydarzeń żadnych nie będzie poza tymi które sami zorganizujemy z ekipą. Wynajęta chata dwupiętrowa z basem więc będzie co robić :D
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com plany na wakacje to skończyć już z redukcją i zacząć w końcu robić masę, mięśniową oczywiście. Ciekawe wydarzenie już zaliczyłem i był to Mazowiecki Gravel na najkrótszej trasie 120 km, czuje niedosyt i pewnie gdzieś jeszcze wystartuje. Dejcie dla mnie tą odżywkę zanim się poprzednia wygrana skończy ;3
  • Odpowiedz