Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo po dłuższej przerwie!

Nagroda po raz kolejny ma szansę trafić w gusta wszystkich #mikrokoksy (da radę zrobić jeszcze formę na lato? ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Do wygrania będzie dziś bowiem nie byle co, bo koncentrat białka WPC z limitowanej edycji Kevin Levrone (proszek 2 kg), smak SNIKERS, o wartości rynkowej co najmniej 169 zł!!!
Białko możecie sami spożyć, dać komuś na prezent lub sprzedać z zyskiem! Data przydatności to czerwiec 2026 rok.

…żeby wziąć udział w rozdajo:
Daj plusika.
Odpowiedź na pytanie: Jakie masz plany na wakacje? Jakie ciekawe wydarzenia zamierzasz zaliczyć lub co ciekawego zamierzasz robić w tym czasie? Może jakaś podróż lub pomysł na rozwój osobisty?

…a jeśli aktywności te wiążą się z wydatkami, możesz otrzymywać 5% zwrotu za wszystkie transakcje. Tutaj więcej szczegółów.

Chętnym proponujemy też zapisanie się do naszego newslettera. W ten sposób otrzymacie darmowy e-book pod tytułem „12 skutecznych metod na osiąganie dodatkowych dochodów”. Będziecie otrzymywać także przeglądy najlepszych promocji bankowych z wysokimi premiami. Zapiszecie się tutaj.

Rozdajo trwa do najbliższego poniedziałku włącznie. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym ;)
Wysyłka do wybranego punktu DPD Pick Up.

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #bonusy #premia #mikrokoksy
JakDorobiccom - Kolejne #rozdajo po dłuższej przerwie!

Nagroda po raz kolejny ma sza...

źródło: Szary Lato Dzieci Zabawa Wspomnienia Post na Facebooku (3)

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
Sezon wakacyjny przepracuje bo wtedy mało ludzi w pracy i będzie można dorobić na nadgodzinach. We wrześniu wezmę urlop na 2 tygodnie i będę chodził po lesie jak za dzieciaka ja wakacjach u dziadka i popływam w jeziorku
  • Odpowiedz
Odpowiedź na pytanie: Jakie masz plany na wakacje? Jakie ciekawe wydarzenia zamierzasz zaliczyć lub co ciekawego zamierzasz robić w tym czasie? Może jakaś podróż lub pomysł na rozwój osobisty?


@JakDorobic_com: przeżyć
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com: Jakie masz plany na wakacje? Jakie ciekawe wydarzenia zamierzasz zaliczyć lub co ciekawego zamierzasz robić w tym czasie? Może jakaś podróż lub pomysł na rozwój osobisty?

Chcę wyrobić się z rekompozycją do sierpnia. To moja pierwsza w życiu. Na białku jestem raptem od tygodnia - wczesniej hardkorowa redukcja [-17kg od lutego]. Jutro takze odbieram nowiutki rower i plan jest taki, żeby zjechać zabytki po zachodniej części Polski. To jak, będzie
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com: Mam tylko tydzień urlopu więc nie zaszaleje, na razie brak planów :/ Zacząłem ostatnio ćwiczyć żeby wziąć sie za siebie, a że ważę 75kg przy 188 to takie białeczko wjedzie jak złoto :D
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com Po pół roku poszukiwania pracy, w międzyczasie studiując, w końcu udało mi się zdobyć niemalże wymarzoną robotę, zaczynam od lipca. W więc w wakacje będę robił aż się spocę, zapiszę się na mua thai, a po pracy oczywiście siłka, dlatego białeczko od Was spadłoby jak marzenie, szczególnie o smaku snikersa
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com:

Odpowiedź na pytanie: Jakie masz plany na wakacje? Jakie ciekawe wydarzenia zamierzasz zaliczyć lub co ciekawego zamierzasz robić w tym czasie? Może jakaś podróż lub pomysł na rozwój osobisty?


żadne
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com ogólnie w wakacje w końcu wypoczyn, bo ostatnio było bardziej remontowane, ale ponadto planuję: wziąć udział w 3 zorganizowanych zawodach biegowych po 10 km, jednej wyrypie do 50 km i jedna samotna tułaczka rowerowa ok. 200 km.
Mam nadzieję, że się uda
  • Odpowiedz