Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jestem 2 miesiące w związku z dziewczyną, oboje lvl 29. Zaproponowała wspólny weekend za miastem z własnej inicjatywy. Zgodziłem się i spytałem czy zamierzamy spać w jednym łóżku tam. Odpowiedziała, że tak. Weekend jest za dwa tygodnie, nigdy dotąd nie nocowaliśmy u siebie.

Czy Waszym zdaniem na takim weekendzie można próbować inicjować jakiś bardziej erotyczny kontakt fizyczny? Nie mówię, że od razu seks, ale jak będziemy spać w jednym łóżku to może jakieś dotykanie się nawzajem?

Z drugiej strony nie chcę wyjść na desperata. Nie chcę też, żeby ona pomyślała, że zgodziłem się na weekend tylko po to, żeby ją dotykać. Nie wiem też, czy to pytanie o spanie w jednym łóżku nie było desperackie z mojej strony.

Jak byście postąpili?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #randka #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
@mirko_anonim: co to za pytanie z tym jednym łóżkiem?

A co do tych dwóch miesięcy - ile to było spotkan? Ile czasu spędzonego we dwoje?

Aha - co do seksu. Absolutnie nie czekaj z inicjowaniem i wyjaśnieniem tematu aż się polozycie na tym wyjeździe

To musi być od razu pierwszego dnia jasne. Żeby potem nie było poważnych nieporozumień!
Czy Waszym zdaniem na takim weekendzie można próbować inicjować jakiś bardziej erotyczny kontakt fizyczny?


@mirko_anonim: jak laska ci siądzie dupą na twarzy to też bedziesz takie pytania zadawał? xD wykopki to jednak wykopki są

Z drugiej strony nie chcę wyjść na desperata. Nie chcę też, żeby ona pomyślała, że zgodziłem się na weekend tylko po to, żeby ją dotykać. Nie wiem też, czy to pytanie o spanie w jednym łóżku nie
@mirko_anonim: a ja z wielu obserwacji powiem że po ślubie zawsze kobieta bardziej stawia na swoim.
Na twoim miejscu poszedł bym do prawnika od majątku i zapytał się czy jak weźmiesz teraz kredyt na siebie i zaczniesz budowę ze swoich pieniędzy a za 2 lata ślub to czy np. po rozwodzie za 10 lat nie będziesz musiał jej połowy chałupy oddawać.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @graf_zero

co to za pytanie z tym jednym łóżkiem?


Spytałem żeby boylo jasne i nie było nieporozumień. Było desperackie?

A co do tych dwóch miesięcy - ile to było spotkan? Ile czasu spędzonego we dwoje?


Mnóstwo. Wcześniej były 3 miesiące spotykania się nieoficjalnie

Aha - co do seksu. Absolutnie nie czekaj z inicjowaniem i wyjaśnieniem tematu aż się polozycie na tym wyjeździe To musi być od razu
@mirko_anonim no już chyba bardziej jasnych sygnałów słać nie może. Także wyjdź z inicjatywą, ale też bądź gotów na odmowę bo za kobietami nie nadążysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)