Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jestem 2 miesiące w związku z dziewczyną, oboje lvl 29. Zaproponowała wspólny weekend za miastem z własnej inicjatywy. Zgodziłem się i spytałem czy zamierzamy spać w jednym łóżku tam. Odpowiedziała, że tak. Weekend jest za dwa tygodnie, nigdy dotąd nie nocowaliśmy u siebie.

Czy Waszym zdaniem na takim weekendzie można próbować inicjować jakiś bardziej erotyczny kontakt fizyczny? Nie mówię, że od razu seks, ale jak będziemy spać w jednym łóżku to może jakieś dotykanie się nawzajem?

Z drugiej strony nie chcę wyjść na desperata. Nie chcę też, żeby ona pomyślała, że zgodziłem się na weekend tylko po to, żeby ją dotykać. Nie wiem też, czy to pytanie o spanie w jednym łóżku nie było desperackie z mojej strony.

Jak byście postąpili?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #randka #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim pamiętaj, najpierw trzymanie za rękę minimum rok, potem możesz próbować pocałunek w policzek ale tylko taki jak z ciocią. Pierwszy seks to około 45 roku życia po 15 latach związku i to po ciemku.
Laska już ma tak dość, że sama przejmuje inicjatywę. Totalnie brakuje Ci pewności siebie. Musisz się chłopie ogarnąć bo pewność siebie pryszczatego 14 latka który boi się zaprosić koleżankę do tańca nie działa pozytywnie na związek. Nikt
  • Odpowiedz
@mirko_anonim powiedziałbym, że nawet trzeba.

Tylko tutaj sztuka oceny, żebyś od razu nie wyciągał FiutaxD

Do tego dochodzi się małymi kroczkami, ale widzisz po tym jak się śmieje, czy się przytulacie i dotykacie itd. Jak przytulanie jest ok, to się całujecie, jak też ok, to coraz bliżej. Jak widzisz, że jestem podekscytowana, to całujesz niżej, a jak Cię wstrzymuje, to trzeba zwolnić;p
  • Odpowiedz
@mirko_anonim powiedziałbym, że nawet trzeba.

Tylko tutaj sztuka oceny, żebyś od razu nie wyciągał FiutaxD

Do tego dochodzi się małymi kroczkami, ale widzisz po tym jak się śmieje, czy się przytulacie i dotykacie itd. Jak przytulanie jest ok, to się całujecie, jak też ok, to coraz bliżej. Jak widzisz, że jest podekscytowana, to całujesz niżej, a jak Cię wstrzymuje, to trzeba zwolnić;p

A pytanie desperackie, bardziej romantycznie jest jak to wychodzi samo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim pytanie takie sobie, ale jak już poszło, to nie ma co się zamartwiać.

Lepiej jak takie rzeczy wychodzą same przez się, wtedy jest bardziej romantycznie.

Ja, kiedy byłem na początku związku z obecną żona i jechaliśmy na pierwszy wspólny weekend, to nie pytałem, profilaktycznie wziąłem mieszkanie z dwoma łóżkami. A że miło nam się spędzało czas, napiliśmy się wina, mieliśmy ochotę się przytulać, to położyliśmy się w jednym łóżku od czego
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Po pytaniu strzalam, że ekspa mało w tych tematach. Ja jestem lv 31, co prawda żonaty, ale postaram się doradzić.

Po pierwsze nie przejmuj się sarkastycznymi i negatywnymi komentarzami pod postem (polecam książkę Przegryw, niektóre komentarze tu się niestety dobrze w to wpisują).

Zakładam, że jesteś normalny gość, bo piszesz z sensem. Pytanie o jedno łóżko było wg mnie spoko, nie spaliście jeszcze razem, ja tam rozumiem i
  • Odpowiedz