Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jestem 2 miesiące w związku z dziewczyną, oboje lvl 29. Zaproponowała wspólny weekend za miastem z własnej inicjatywy. Zgodziłem się i spytałem czy zamierzamy spać w jednym łóżku tam. Odpowiedziała, że tak. Weekend jest za dwa tygodnie, nigdy dotąd nie nocowaliśmy u siebie.

Czy Waszym zdaniem na takim weekendzie można próbować inicjować jakiś bardziej erotyczny kontakt fizyczny? Nie mówię, że od razu seks, ale jak będziemy spać w jednym łóżku to może jakieś dotykanie się nawzajem?

Z drugiej strony nie chcę wyjść na desperata. Nie chcę też, żeby ona pomyślała, że zgodziłem się na weekend tylko po to, żeby ją dotykać. Nie wiem też, czy to pytanie o spanie w jednym łóżku nie było desperackie z mojej strony.

Jak byście postąpili?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #randka #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
  • Odpowiedz
  • 1165
@mirko_anonim: Gościu, twoja dziewczyna chce żebyś ją po prostu wreszcie przeleciał a nie pisał na wykopie. Ustawiła weekend, potwierdziła że bedziecie razem spać - wyglada na bardzo fajne i odpowiedzialne podejście z jej strony. Po prostu bzikaj i ciesz się!
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: co to za pytanie z tym jednym łóżkiem?

A co do tych dwóch miesięcy - ile to było spotkan? Ile czasu spędzonego we dwoje?

Aha - co do seksu. Absolutnie nie czekaj z inicjowaniem i wyjaśnieniem tematu aż się polozycie na tym wyjeździe

To musi być od razu pierwszego dnia jasne. Żeby potem nie było poważnych nieporozumień!
  • Odpowiedz
Czy Waszym zdaniem na takim weekendzie można próbować inicjować jakiś bardziej erotyczny kontakt fizyczny?


@mirko_anonim: jak laska ci siądzie dupą na twarzy to też bedziesz takie pytania zadawał? xD wykopki to jednak wykopki są

Z drugiej strony nie chcę wyjść na desperata. Nie chcę też, żeby ona pomyślała, że zgodziłem się na weekend tylko po to, żeby ją dotykać. Nie wiem też, czy to pytanie o spanie w jednym łóżku nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: albo bait albo masz dauna. Laska Cie zaprasza, potwierdza że będziecie spać a ty wyjeżdzasz z takim pytaniem. Weź daj do niej numer przebolcuje ją za Ciebie, po co dziewczyna ma się męczyć z takim niedojrzałym creepem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a ja z wielu obserwacji powiem że po ślubie zawsze kobieta bardziej stawia na swoim.
Na twoim miejscu poszedł bym do prawnika od majątku i zapytał się czy jak weźmiesz teraz kredyt na siebie i zaczniesz budowę ze swoich pieniędzy a za 2 lata ślub to czy np. po rozwodzie za 10 lat nie będziesz musiał jej połowy chałupy oddawać.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @graf_zero

co to za pytanie z tym jednym łóżkiem?


Spytałem żeby boylo jasne i nie było nieporozumień. Było desperackie?

A co do tych dwóch miesięcy - ile to było spotkan? Ile czasu spędzonego we dwoje?


Mnóstwo. Wcześniej były 3 miesiące spotykania się nieoficjalnie

Aha - co do seksu. Absolutnie nie czekaj z inicjowaniem i wyjaśnieniem tematu aż się polozycie na tym wyjeździe To musi być od razu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no już chyba bardziej jasnych sygnałów słać nie może. Także wyjdź z inicjatywą, ale też bądź gotów na odmowę bo za kobietami nie nadążysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz