Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jerzu70

jerzu70

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2972
  • Znaleziska 437
  • Mikroblog 2535
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 27

437

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: przedwczoraj, 12:07:40
  • 291
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
jerzu70
jerzu70 17 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Zwyczajny_user: od pomad 15 lat straszą mnie kosą od imigranta. Wymyślcie coś nowego, to już nie działa.
dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 17.06.2026, 08:26:52 via Wykop
  • 0
@Lapidarny: https://www.mp.pl/praca?id=76478
  • Odpowiedz

530

Nocna walka w spółdzielni "Torwar". Wkurzeni ludzie obalili wieczny zarząd

Nocna walka w spółdzielni "Torwar". Wkurzeni ludzie obalili wieczny zarząd

Walne zgromadzenie SBM 'Torwar' trwało 12 godzin i zakończyło się o 5 rano odwołaniem całego zarządu. - To historyczny p

Miksonel
z
share.google
dodany: 16.06.2026, 17:15:56
  • 73
  • #
    spoldzielniamieszkaniowa
  • #
    patodeweloperka
jerzu70
jerzu70 17.06.2026, 08:19:07 via Wykop
  • 5
jedyna opcja to jako blok zgadac sie i wyjsc ze spodzielni i swoja wspolnote zrobic, łatwiej dogadac sie w 20 mieszkan


@Pawel993: I czynsz z automatu o 20-30% w górę. Tak to działa. We wszystkich znanych mi wspólnotach tak było już na starcie.

to sie uśmiałem, przecież czynsz 50 metrowego mieszkania wynosi w spódzielni 1100 zł nawet albo i wiecej ,a moim osiedlu deweloperskim jest 400
Sardyna
Sardyna
15.06.2026, 13:47:31
  • 2
#kikiswiat a co ze szmatami od jasia? Caly lokal na to przeznaczyl. Ktos cos wie o scierkach ze srebrem?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 16.06.2026, 12:58:38 via Wykop
  • 0
@Sardyna: U młodego Chajzera też już tych ścierek nie widać. Widocznie ludzie sie nie poznali na zajebistości tych cudownych ściereczek.
  • Odpowiedz

3295

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
jerzu70
jerzu70 15.06.2026, 08:14:54 via Wykop
  • 0
Zgaduję: nie miał ubezpieczenia. Albo jakieś najtańsze, z którego najwyżej katar wyleczą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

518

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

Na szczęście Polaków stać! Co prawda na Gran Canaria hotel 4* all inclusive z basenami jest dużo taniej ale za to pogoda lepsza.

login-znaki-alfanumeryczne
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.06.2026, 17:14:14
  • 219
  • #
    polska
  • #
    wakacje
  • #
    urlop
  • #
    turystyka
jerzu70
jerzu70 12.06.2026, 08:30:24 via Wykop
  • 1
@xaviivax: Amber Baltic to już dawno powinien był przejść kapitalny remont. Podobnie jak Bryza w Juracie.
jerzu70
jerzu70 12.06.2026, 08:37:53 via Wykop
  • 3
W Hiszpanii nie ma prywatnych plaż,


@findi: A Gołębiewski ma prywatną? Wątpię, bo jest to niezgodnie z polskimi przepisami. Ona jest tak samo prywatna, jak ta w Juracie przy Bryzie czy w Międzyzdrojach przy Amberze.
jerzu70
jerzu70 12.06.2026, 08:45:19 via Wykop
  • 4
@donatien-de-sade: byłem na Rugii na Boże Ciało. Domek dwuosobowy, śniadania w cenie, za cztery doby wyszło nas około 1800 zł. Może nie jest był to Gołębiewski, ale standard bardzo przyzwoity. I parking za free :)
jerzu70
jerzu70 12.06.2026, 09:17:57 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: no widzisz, a w Gołębiewskim 80 zł. za dobę.

490

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Polacy mogą od dziś korzystać z darmowego i wbudowanego VPN-a w przeglądarce Firefox

PytanieZaPytaniem
z
instalki.pl
dodany: 11.06.2026, 11:15:35
  • 159
  • #
    firefox
  • #
    przegladarki
  • #
    internet
jerzu70
jerzu70 12.06.2026, 08:00:16 via Wykop
  • 1
@uciuuu: booking, skyscanner itp. VPN nie służy tylko do wyzywania wykopków przez wykopków.
eSUBA94
eSUBA94
10.06.2026, 21:06:13
  • 5
nissan patrol pójdzie w odstawkę, marcinek chce kampera

#mocnyvlog
eSUBA94 - nissan patrol pójdzie w odstawkę, marcinek chce kampera

#mocnyvlog

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 11.06.2026, 08:19:48 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: "jak zbudować kampera". Jak ta melepeta się za to weźmie to będzie kamper jak u #yanek.
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
09.06.2026, 07:52:43
  • 4
#yanek jest grubo będzie śpiewał "Anielski orszak" do Doblo wieniec od Bożenek będą łzy krokodyle żałoba z miesiąc potrwa co by Bożenki bliki puszczały na znicze
Raffall111 - #yanek jest grubo będzie śpiewał "Anielski orszak" do Doblo wieniec od B...

źródło: 1000019051

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 10.06.2026, 07:32:15 via Wykop
  • 0
@Raffall111: znowu zapomniał wspomnieć o wymianie silnika?
  • Odpowiedz
zwoje_pacjent_4m
zwoje_pacjent_4m
08.06.2026, 17:56:07
  • 9
#apple #mocnyvlog

ciekawe co będzie pierwsze: ekspresówka z Cooper Mountain do Kielc czy Siri po polsku
zwojepacjent4m - #apple #mocnyvlog 

ciekawe co będzie pierwsze: ekspresówka z Cooper...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 09.06.2026, 07:36:35 via Wykop
  • 0
@zwoje_pacjent_4m: było oglądanie w Johnie Burgu?
Swoją drogą to się zastanawiam, po kiego to ogladać? Następnego dnia pół internetu zasrane informacjami z tego eventu. Wystarczy poświęcić 5 minut na przeczytanie.
  • Odpowiedz

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
jerzu70
jerzu70 29.04.2026, 07:02:21 via Wykop
  • 0
@Bulbulator1234: Śpiewak obiektywny? Jprdl...
jerzu70
jerzu70 29.04.2026, 07:03:49 via Wykop
  • -1
@Mokkorichan: wg świadków to Wojtuś sam wskoczył na auto dziadka, mowa o Noakowskiego. Nie wybielaj go, bo ma sporo za uszami. Generalnie robią to dla kontentu i kasy z YT. Konfitura sam się gdzieś tam do tego przyznał.

1729

Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Paweł K. po prawomocnym wyroku za śmiertelny wypadek z 2021 roku, w którym zginęły 2 kobiety, miał wypłacić 150 tys. zł odszkodowania. Nie zapłacił nic, a zamiast iść do więzienia złożył wniosek o dozór elektroniczny przy karze 1,5 roku.

Pan_od_Internetu
z
boop.pl
dodany: 23.04.2026, 13:13:26
  • 145
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    sadowehistorie
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadki
  • #
    bandycidrogowi
jerzu70
jerzu70 24.04.2026, 07:41:07 via Wykop
  • 2
Ciekawe co na to #martynakaczmarek
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3031

Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

"sugestie, że operatorzy systemu mają interes w jego nieskuteczności" - nie zarabiają na tym że kaucja u nich zostaje? "system kaucyjny nie wprowadza dodatkowych obciążeń dla obywateli" - najlepiej zapłać i nie oddawaj. Brakuje jeszcze tylko ustawy, która wsadzałaby do więzienia za "dezinformację".

jbpis
z
gov.pl
dodany: 21.04.2026, 10:35:33
  • 293
  • #
    ekologia
  • #
    rzad
  • #
    propaganda
  • #
    popis
  • #
    bekazpo
jerzu70
jerzu70 22.04.2026, 09:00:30 via Wykop
  • 0
Od wprowadzenia kaucji nie widziałem butelek przy drogach.


@paw1470: Człowieku, przestań pierd... Butelki jak leżały po krzakach, tak dalej leżą. Wczorzj byłem na spacerze z psem w rezerwacie Białe Błota w Wołominie. Plastików nawalone jak dawniej.

682

Warszawski taksówkarz znów poluje na kierowców. Tym razem w Toyocie

Warszawski taksówkarz znów poluje na kierowców. Tym razem w Toyocie

Znów ten sam schemat - wymuszenie kolizji na aucie kierowanym przez kobietę, a następnie zachęcenie do zapłaty 1500 zł na miejscu w zamian za brak roszczeń. Facet "atakuje" tylko kobiety.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 21.04.2026, 20:23:25
  • 153
  • #
    warszawa
  • #
    taxizlotowa
  • #
    taxi
  • #
    stopcham
  • #
    policja
jerzu70
jerzu70 22.04.2026, 06:45:52 via Wykop
  • 0
@nairoht: to czy łamie czy nie, to sprawa dla sądu. Sam wrzucał filmiki, które potem usuwał, gdzie ewidentnie przyśpieszał w celu sprowokowania kolizji. Ale to jest nic, on to potrafi zrobić z pasażerem na pokładzie.
josedra52
josedra52
20.04.2026, 07:43:53
  • 242
O nie, podczas przeglądów technicznych trzeba będzie wykonać min przegląd techniczny

#samochody
josedra52 - O nie, podczas przeglądów technicznych trzeba będzie wykonać min przegląd...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 20.04.2026, 12:14:44 via Wykop
  • 4
a nikt mnie nie zmusi rozgrzewać silnika przed przeglądem


@r5678: wbrew pozorom zmusi. Już musisz. A że nikt tego nie egzekwuje to inna sprawa.

§ 7.
(...)
Przed badaniem silnik pojazdu powinien być doprowadzony do normalnej temperatury pracy. Jeżeli układ chłodzenia pojazdu jest wyposażony w dmuchawę o napędzie włączanym samoczynnie, w czasie pomiarów układ ten powinien pracować normalnie. Jeżeli silnik o zapłonie samoczynnym pojazdu jest wyposażony w układ wzbogacania dawki
  • Odpowiedz
siemawpadajdomejkuchni
siemawpadajdomejkuchni
19.04.2026, 21:03:32
  • 8
Kubuś na live mówił, że leci na Sycylie robić zwiad przed zakupem siedliska "Bo kto powiedział, ze siedlisko musi być w Polsce" XDD
Jak obstawiacie, będzie na miejscu odyniec??
#korsir
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 20.04.2026, 11:52:52 via Wykop
  • 0
@jaszczur13: może i ponad 50 kilometrów, ale całkiem niedaleko :)
jerzu70 - @jaszczur13: może i ponad 50 kilometrów, ale całkiem niedaleko :)

źródło: Screenshot 2026-04-20 at 13-51-54 Gazeta Wrocławska

Pobierz
  • Odpowiedz
pamareum
pamareum
15.04.2026, 17:02:02
  • 1120
Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 zł

#warszawa #nieruchomosci
pamareum - Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 ...

źródło: IMG_4641

Pobierz
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 16.04.2026, 09:10:01 via Wykop
  • 0
@warszawiak39: opłata roczna rozbita na 12 miesięcy.
  • Odpowiedz

3221

Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce

Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce

Zarządzajacy torem Automobilklub Wielkopolski otrzymał oficjalną decyzję w tej sprawie od Głównego Inspektora Ochrony Śr

Beltazor
z
radiopoznan.fm
dodany: 14.04.2026, 15:33:36
  • 445
  • #
    poznan
  • #
    tor
  • #
    motoryzacja
  • #
    wyscigi
jerzu70
jerzu70 16.04.2026, 06:39:39 via Wykop
  • 0
@ArtVSS: Ale co zniknęło? Ten podział działek istnieje od czasów przed II wojną światową.
jerzu70
jerzu70 16.04.2026, 06:47:24 via Wykop
  • 0
@Wiotq: nie ROD tylko podział po projektowanym przed II wojną osiedlem.
BasTajpan
BasTajpan
11.04.2026, 18:37:49
  • 12
Nie wiem na ile to gra aktorska, a na ile prawdziwa twarz garażowego yeti, ale od jakiegoś czasu wygląda na nieźle sfrustrowanego działaniami felgoobijacza. Wiadomo, że są ziomkami od lat i mogą sobie dogadywać bez obrażania się na siebie, ale to wygląda jakby naprawdę żałował, że wkręcił Michała w YouTube xD Te kanały to zupełne kontrasty. Tyle ile Michał zrobi przez jeden odcinek to korsir nie zrobi w 5 odcinków. Ludzie w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzu70
jerzu70 16.04.2026, 06:21:35 via Wykop
  • 0
Wtedy wszedł Michał, CAŁY NA BIAŁO i wyszło jeszcze że Korsir to po prostu leń


@izoxis123: Przecież to już było wiadome wcześniej.
  • Odpowiedz

1288

PAIH: Sygnalistka zwolniona dyscyplinarnie. Co warta jest ustawa o ochronie sygn

PAIH: Sygnalistka zwolniona dyscyplinarnie. Co warta jest ustawa o ochronie sygn

Anna Duńska, dyrektor departamentu finansów w PAIH SA została zwolniona dyscyplinarnie. Prawdziwym powodem jej zwolnienia jest dokonanie zgłoszenia do organów spółki i organu nadzorującego (MRiT) o nieprawidłowościach w Spółce.

konto usunięte
z
zyciestolicy.com.pl
dodany: 09.04.2026, 07:08:51
  • 100
  • #
    paih
jerzu70
jerzu70 09.04.2026, 09:30:14 via Wykop
  • 0
@ragnarok-asgartus: międzynarodowe korporacje też mają to prawo w odwłoku. Nie tylko w Polsce tak się dzieje.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Dariusz N.

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.07.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.03.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 15.10.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking