Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jestem 2 miesiące w związku z dziewczyną, oboje lvl 29. Zaproponowała wspólny weekend za miastem z własnej inicjatywy. Zgodziłem się i spytałem czy zamierzamy spać w jednym łóżku tam. Odpowiedziała, że tak. Weekend jest za dwa tygodnie, nigdy dotąd nie nocowaliśmy u siebie.

Czy Waszym zdaniem na takim weekendzie można próbować inicjować jakiś bardziej erotyczny kontakt fizyczny? Nie mówię, że od razu seks, ale jak będziemy spać w jednym łóżku to może jakieś dotykanie się nawzajem?

Z drugiej strony nie chcę wyjść na desperata. Nie chcę też, żeby ona pomyślała, że zgodziłem się na weekend tylko po to, żeby ją dotykać. Nie wiem też, czy to pytanie o spanie w jednym łóżku nie było desperackie z mojej strony.

Jak byście postąpili?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #randka #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
Spytałem żeby boylo jasne i nie było nieporozumień. Było desperackie?


@mirko_anonim: I co, NIE MASZ wąpliwości teraz? Nadal masz. Dlatego to pytanie było po prostu głupie.

Bo nie poszło dość daleko aby sprawę WYJAŚNIĆ, ale zrobiło z ciebie takiego "co boi się ale ma nadzieje, ale nie wie jak się do tego zabrać"...

Mnóstwo. Wcześniej były 3 miesiące spotykania się nieoficjalnie

wy macie 29 lat czy 15? Jesteście w wieku gdzie
@mirko_anonim:

Czy Waszym zdaniem na takim weekendzie można próbować inicjować jakiś bardziej erotyczny kontakt fizyczny?


Chłop 29 lat, a ten się zastanawia co będą razem w weekend robić w jednym łóżku i pyta wykopków.

Ja to się nie dziwie, że na tym portalu panuje jakiś mit Chada-rvchacza skoro przy takim podejściu każdy zdrowy facet bije was na głowę w kontaktach z kobietami xD.
@mirko_anonim to twój pierwszy związek?
Macie po 30 lat, to nie ten wiek, że się miesiącami czeka z seksem i analizuje za i przeciw xd
Jak zaproponowała wyjazd na weekend to tak, oczekuje ze odbędzie się na tym wyjeździe cimcimrimcim i zamiast prowadzić rozmowy i cos ustalać jak dzieciak to weź ja na fajną kolację i po powrocie do apartamentu działaj i nie czekaj aż w piżamach zgasicie światło xd
spytałem czy zamierzamy spać w jednym łóżku tam. Odpowiedziała, że tak.


@mirko_anonim: Bój się Boga rozpustniku! Tak przed ślubem?! Kto to widział?! Co wasze matki by powiedziały?!
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.