Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jestem 2 miesiące w związku z dziewczyną, oboje lvl 29. Zaproponowała wspólny weekend za miastem z własnej inicjatywy. Zgodziłem się i spytałem czy zamierzamy spać w jednym łóżku tam. Odpowiedziała, że tak. Weekend jest za dwa tygodnie, nigdy dotąd nie nocowaliśmy u siebie.

Czy Waszym zdaniem na takim weekendzie można próbować inicjować jakiś bardziej erotyczny kontakt fizyczny? Nie mówię, że od razu seks, ale jak będziemy spać w jednym łóżku to może jakieś dotykanie się nawzajem?

Z drugiej strony nie chcę wyjść na desperata. Nie chcę też, żeby ona pomyślała, że zgodziłem się na weekend tylko po to, żeby ją dotykać. Nie wiem też, czy to pytanie o spanie w jednym łóżku nie było desperackie z mojej strony.

Jak byście postąpili?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #randka #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
ma 29 lat to już dokładnie wie o co chodzi, i chyba bardziej niż ty, więc parę słów od wujka-dobrej-rady

weź dużo gumek (jak nie chcesz wyglądać na desperata to nie trzymaj ich w zbiorowym opakowaniu tylko będziesz wyciągał po jednej)
weź pastę i szczotkę do zębów, płyn do płukania japy
weź wino
nie wiem gdzie ten weekend za miastem, ale weź gorące kubki, bo po seksie chce się żreć, mam
  • Odpowiedz
@mirko_anonim żadnych "rozmów na spokojnie, żeby wszystko było jasne od początku", laski tego nie lubią. to idiotyczna rada. tak samo jak nigdy nie pytasz dziewczyny "czy mogę cię pocałować". to zabija nastrój.
tu trzeba z humorem.
jak będzie piła wino, o którym wspomniałem jako wujek-dobra-rada, to możesz przy pierwszym kieliszku rzucić tekstem typu "A nie boisz się pić wina w moim towarzystwie? po winie robię się łatwy" - i tu dostaniesz odpowiedź
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Kilka miesięcy spotykania i nadal bez żadnego kontaktu fizycznego? (tak zakładam bo pytasz się o inicjowanie). To ja sie nie dziwie że dziewczyna musiała wziąć sprawy w swoje ręce, pewnie ma podejrzenia że jesteś gejem albo że ona Ci się nie podoba i już nawet ewidentnie przestała się bawić w domysły i gierki "TAK BĘDZIEMY SPAĆ W 1 ŁÓŻKU" XD

Dla mnie to jest zagadka jak to wyszło
  • Odpowiedz
@CoCoPoCo: A stosunek płciowy niech się odbywa na oczach 2 świadków i przede wszystkim niech będzie nagrywany, a później wrzucony na wykop w celu weryfikacji przez ekspertów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim i sam widzisz jaką pdpowiedź dostałeś, jeden cię nazwie zboczeńcem bo za szybko a drugi creepem bo 2 miesiące ze sobą i się jeszcze pytasz.
Zgodnie z zasadą wykopowej odwrotności po prostu ją zapytaj czy ma ochotę i jak tak to bzikaj.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
jak ty nie wiesz co masz zrobić to może ja z nią pojadę?

29 lat xD "dziewczyna od 2 miesięcy".

to musi być bait.

rozumiem w wieku 20 lat czekać miesiąc na jakąś dziewice, ale takie coś. Na pielgrzymkach się szybciej walą.

znaczy inaczej. nie rozumiem jak można być z kimś 2 miesiące i tam jest zero pożądania i wspólnej intymności - pocałunki, przytulenia? Co to za związek? Nudny i
  • Odpowiedz
Fajna zarzutka, taka niezbyt czytelna :)

Weź Nad Niemnem i książkę o kamasutrze. Nad Niemnem wszyscy znają i lubią, jeśli zapyta o tę drugą "a co to?" to znaczy, że chce się ruchać, ruchać po hindusku, na jogina, dziko, cztery-razy-po-dwa-razy.
Acha, pamiętaj, żeby po wszystkim ja przytulić.
Tak mnie tato uczył.

Pozdrawiam i dzięki za chwilę rozrywki!
  • Odpowiedz