Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale tak serio kto twierdzi, że kobieta nie daje szczęścia? Mam na myśli zdrowy związek (a nie toksyczną relacje z byle kim) vs singielstwo. Gdyby kobieta nie była potrzebna to na tagu #przegryw świeciłyby pustki bo w sumie o brak kobiety się tu rozchodzi. Byłem w różnych relacjach kiedyś a od dobrych 5-6 lat #samotnosc + #agepill i nigdy nie czułem się gorzej . Poszedłem w#mgtow bo nie mogę nikogo znaleźć i wiecie co? To nic nie dało. Fajnie jest może przez rok, gdzie pewnie wyobrażasz sobie że życia singla to jak na filmach. Co z tego, że mam najlepszą formę kiedykolwiek albo mam okres gdzie uzbierałem najwięcej pieniędzy skoro to nie cieszy? Co z tego, że polecę do Paryża i będę samotnie robił sobie zdjęcia pod Wieżą Eiffla albo samotnie spacerował po Wenecji? Żadna przyjemność. Wypożyczę sportowy samochód o którym zawsze marzyłem i zjem kolacje w knajpie na którą mnie nigdy nie było stać i co? Fajnie na chwilę i tyle. Wracam potem do pustego domu, nikomu nie powiem co mnie spotkało fajnego albo co mi się złego przydarzyło. W związku to najmniejsza drobnostka mi sprawiała przyjemność typu głupi spacer po parku albo zamówienie jedzenia do domu a będąc singlem mogę wydawać fortune na zachcianki, jeździć po świecie albo grać na kompie popijając w----y ale nadal czuje pustkę...

#podrywajzwykopem #incel #randki #blackpill #singiel #feels #milosc #doomer #przemyslenia #doroslosc #depresja #samotnosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30tce #tfwnogf #tinder #suicidefuel #zwiazki #relacje #redpill #zycie #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale tak serio kto twierdzi, że kobieta nie da...

źródło: cn5IngBRr

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za chwilę mam 24 lata

Niestety jak ktoś w tym wieku


@Remus00: Nie wiem czy to pisać, bo nie chce żeby to była złudna nadzieja. Generalnie sam jestem już po 30tce, i powiem ci, że jak tak patrzę po kumplach to taki całkiem ostateczny wiek, w którym tworzą się ostatnie związki to tak 28-29 lat z kobietami, które właśnie skończyły długotrwałe związki, być może właśnie się rozwiodły, bo wiadomo że
  • Odpowiedz
Fajnie jest może przez rok, gdzie pewnie wyobrażasz sobie że życia singla to jak na filmach.


@mirko_anonim: i już widać że większość Twojego życia to byłeś w związkach niż w nich nie byłeś. Dla ludzi z odwrotną tendencją jest prościej, bo dla nich bycie samemu to status quo, coś do czego są przyzwyczajeni, natomiast relacje to anomalie, z perspektywy czasu mrugnięciem okiem.

A zdrowy związek to raczej mrzonka niż coś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @mirko_anonim kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej
  • Odpowiedz
@wedkarz93: @RudyZibi @taxi_driver92 @tomek001Hej @Pharos @MajsterOfWihajster
kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no na przyklad ja tak uwazam. Juz syjasniam dlaczego:
- nie mam ochoty sie zamartwiac o zdrowie/sytuacje drugiej osoby i jej rodziny
- nie chce rezygnowac ze swojego stylu zycia, isc na kompromisy, ponosic kosztow finansowych zwiazku
- bardzo niewiele kobiet dorownuje mi intelektualnie czy zarobkowo (nie spotkalem takiej) wiec podswiadomie niczym nie jest w stanie mi zaimponowac i jest dla mnie nieatrakcyjna pod wzgledem charakteru
- jestem egoista,
  • Odpowiedz
@wedkarz93:

idź w pasje lub kup sobie zwierzaka, to najbardziej toksyczne uprawianie psychologii.

Takie rady oceniałbym pozytywnie, ale tylko w stosunku do osób 1-3/10. Zamiast wyskakiwania jak ciul, żeby szukać sobie "na swoim poziomie".
  • Odpowiedz
@Remus00: znam ludzi z mordą troglodyty, brakiem w uzębieniu i łysiną w wieku 20 lat, którym się udało, a także tych co za rękę nie trzymali i po 25 roku życia w końcu znaleźli swoją "potwore" i nie są to grube samotne matki, a szczupłe, nieśmiałe dziewczyny, chociaż niezbyt powielające urodowe standardy instagrama, ale dalej ładne i zadbane
  • Odpowiedz