Wpis z mikrobloga

On jeszcze nie wie, że zaraz ktoś to zweryfikuje. Skończyło się wylewanie pięknych słówek bez poparcia w faktach.
  • Odpowiedz
@Maurelius: Nie mam się czym chwalić ale jestem w takim wieku, że mam mnóstwo znajomych, którzy myslą już o kredycie. No i niejedna z tych osób chciałaby 0%, bo zwyczajnie na już na teraz miałaby taniej, c--j, że w perspektywnie dłuższej to słabe rozwiązanie. A teraz spójrzmy w skali całego kraju. Także nie żyj w wykopowej bance, bo rzeczywistość tak wygląda, że po prostu dużo młodych małżeństw chce tego kredytu,
  • Odpowiedz
On jeszcze nie wie, że zaraz ktoś to zweryfikuje.


@ryfke: Obawiam się że jak trzeba będzie, to u każdego dewelopera pracownicy biurowi napiszą po 3-4 maile że są matką trojga dzieci które lekcje odrabiają przy jednym biurku, że nie zarabia z mężem wystarczająco dużo na dzisiejsze ceny, ale jakby tak kredycik zero wszedł to natychmiast kupują mieszkanie z osobnym pokojem dla każdego bąbelka i obiecują jeszcze zrobić czwarte.
  • Odpowiedz
wicepremiera można prosić MRiT o udostępnienie liczby maili, w których obywatele proszą o kredyt 0%?


@Maurelius: tylko jak udowodnisz, że to nie są wiadomości od obywateli?
  • Odpowiedz
tylko jak udowodnisz, że to nie są wiadomości od obywateli?


@pjk13: Właśnie. Powiedzą, że dostali 100 maili dziennie, a potem się okaże że z adresów bot1@deweloper bot2@deweloper itd., ale tego się już nie dowiesz, bo "ochrona danych".
  • Odpowiedz