Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale tak serio kto twierdzi, że kobieta nie daje szczęścia? Mam na myśli zdrowy związek (a nie toksyczną relacje z byle kim) vs singielstwo. Gdyby kobieta nie była potrzebna to na tagu #przegryw świeciłyby pustki bo w sumie o brak kobiety się tu rozchodzi. Byłem w różnych relacjach kiedyś a od dobrych 5-6 lat #samotnosc + #agepill i nigdy nie czułem się gorzej . Poszedłem w#mgtow bo nie mogę nikogo znaleźć i wiecie co? To nic nie dało. Fajnie jest może przez rok, gdzie pewnie wyobrażasz sobie że życia singla to jak na filmach. Co z tego, że mam najlepszą formę kiedykolwiek albo mam okres gdzie uzbierałem najwięcej pieniędzy skoro to nie cieszy? Co z tego, że polecę do Paryża i będę samotnie robił sobie zdjęcia pod Wieżą Eiffla albo samotnie spacerował po Wenecji? Żadna przyjemność. Wypożyczę sportowy samochód o którym zawsze marzyłem i zjem kolacje w knajpie na którą mnie nigdy nie było stać i co? Fajnie na chwilę i tyle. Wracam potem do pustego domu, nikomu nie powiem co mnie spotkało fajnego albo co mi się złego przydarzyło. W związku to najmniejsza drobnostka mi sprawiała przyjemność typu głupi spacer po parku albo zamówienie jedzenia do domu a będąc singlem mogę wydawać fortune na zachcianki, jeździć po świecie albo grać na kompie popijając whisky ale nadal czuje pustkę...

#podrywajzwykopem #incel #randki #blackpill #singiel #feels #milosc #doomer #przemyslenia #doroslosc #depresja #samotnosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30tce #tfwnogf #tinder #suicidefuel #zwiazki #relacje #redpill #zycie #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale tak serio kto twierdzi, że kobieta nie da...

źródło: cn5IngBRr

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
tylko dlaczego ten wygląd jest aż tak idealizowany


@MerCi18: A mnie się pytasz? Mówię jaki jest efekt, kobiety ciągną do tych lepszych z wyglądu i wzrostu a mi zostaje co najwyżej pół litra ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Czemu gościu nie umówi się z dziewczyna 4/10?


Kurde, jakby 4/10 się zainteresowała mną to bym poszedł chyba grać w lotka. xD
  • Odpowiedz
@kaminarii: nie tylko kobiety a mężczyźni również szukają modelki 10/10 ;)
nie dziwię sie na necie same hot cyc dupa i chałupa i pokolenie przegrywow bo nikt w siebie nie wierzy ani w swoje wartości.

Kurde, jakby 4/10 się zainteresowała mną to bym poszedł chyba grać w lotka. xD


@kaminarii: wszystko ma swoje priorytety niestety. Wszystko ma swoje wady zalety xD
  • Odpowiedz
wszystko ma swoje priorytety niestety. Wszystko ma swoje wady zalety xD


@MerCi18: Są plusy dodatnie i plusy ujemne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie tylko kobiety a mężczyźni również szukają modelki 10/10 ;)


Oczywiście, tyle że aktualnie proporcje pożądania za 'lepszymi od siebie' absurdalnie przechyliły się w stronę kobiet, które nie zwracają uwagi nawet na swój poziom.
  • Odpowiedz