Wpis z mikrobloga

Tym razem #rozdajo urodzinowe!

Dziś – 11 grudnia 2023 roku redaktor naczelny kończy lvl 32. Z tej okazji organizujemy #rozdajo gdzie do zdobycia jest fantastyczna książka pod tytułem: Przegryw: mężczyźni w pułapce gniewu i samotności autorstwa Aleksandry Herzyk i Patrycji Wieczorkiewicz.

Pierwszy polski reportaż szeroko opisujący internetową społeczność inceli i przegrywów. Bohaterów tej książki łączy przekonanie, że są zbyt mało atrakcyjni, by mieć szanse na znalezienie partnerki. Niektórzy dobiegają trzydziestki i nigdy nie byli na randce, o seksie nie wspominając. Są samotni i wściekli – na siebie, kobiety, społeczeństwo. Albo rodziców, którzy „przekazali im wadliwe geny”. Autorki spędziły dwa lata na rozmowach z chłopakami żyjącymi w „mimowolnym celibacie”, wierzącymi, że „przegrali w życie”. Poznały ich poglądy, ale też bardzo osobiste, zwykle smutne historie.


Mnie też życie nie oszczędzało i zanim stworzyłem JakDorobic.pl to zasmakowałem czym jest życie w #przegryw.

…żeby wziąć udział w rozdajo:

daj plusika,
złóż ładne życzenia Panu Jackowi, co to Wam tutaj już książek, bonów i kubków w różnych rozdajo nawysyłał całe mnóstwo :)

A jeśli chcecie podreperować swój budżet to polecam założyć konto z 10% zwrotu od transakcji kartą i BLIKIEM w Velo Banku. To ciekawa i prosta promocja, w której łącznie możecie zdobyć nawet 650 zł premii w ciągu pół roku (po 100 zł miesięcznie + 50 zł łatwego bonusu na dobry start).
Szczegóły promocji tutaj.

Rozdajo trwa do niedzieli włącznie. Ogłoszenie zwycięzcy w najbliższy poniedziałek ;)
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #czytajzwykopem #ksiazki #reportaz
JakDorobiccom - Tym razem #rozdajo urodzinowe! 

Dziś – 11 grudnia 2023 roku redaktor...

źródło: WhatsApp Image 2023-12-09 at 16.14.54

Pobierz
  • 37
@JakDorobic_com:
Bonów strumień płynie, jak rzeka do skarbów,
Niech spełnią marzenia, jak magiczne zauroczenia.

Kubki, co serce rozweselają każdego ranka,
Niech będą dla Ciebie jak promienie słoneczne na śniadanie.

Życzymy Ci czasu na czytanie, marzeń jak w locie ptaka,
Niech każdy dzień przynosi Ci uśmiech na twarz.