Wpis z mikrobloga

Tym razem #rozdajo urodzinowe!

Dziś – 11 grudnia 2023 roku redaktor naczelny kończy lvl 32. Z tej okazji organizujemy #rozdajo gdzie do zdobycia jest fantastyczna książka pod tytułem: Przegryw: mężczyźni w pułapce gniewu i samotności autorstwa Aleksandry Herzyk i Patrycji Wieczorkiewicz.

Pierwszy polski reportaż szeroko opisujący internetową społeczność inceli i przegrywów. Bohaterów tej książki łączy przekonanie, że są zbyt mało atrakcyjni, by mieć szanse na znalezienie partnerki. Niektórzy dobiegają trzydziestki i nigdy nie byli na randce, o seksie nie wspominając. Są samotni i wściekli – na siebie, kobiety, społeczeństwo. Albo rodziców, którzy „przekazali im wadliwe geny”. Autorki spędziły dwa lata na rozmowach z chłopakami żyjącymi w „mimowolnym celibacie”, wierzącymi, że „przegrali w życie”. Poznały ich poglądy, ale też bardzo osobiste, zwykle smutne historie.


Mnie też życie nie oszczędzało i zanim stworzyłem JakDorobic.pl to zasmakowałem czym jest życie w #przegryw.

…żeby wziąć udział w rozdajo:

daj plusika,
złóż ładne życzenia Panu Jackowi, co to Wam tutaj już książek, bonów i kubków w różnych rozdajo nawysyłał całe mnóstwo :)

A jeśli chcecie podreperować swój budżet to polecam założyć konto z 10% zwrotu od transakcji kartą i BLIKIEM w Velo Banku. To ciekawa i prosta promocja, w której łącznie możecie zdobyć nawet 650 zł premii w ciągu pół roku (po 100 zł miesięcznie + 50 zł łatwego bonusu na dobry start).
Szczegóły promocji tutaj.

Rozdajo trwa do niedzieli włącznie. Ogłoszenie zwycięzcy w najbliższy poniedziałek ;)
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje #p-------------e #czytajzwykopem #ksiazki #reportaz
JakDorobiccom - Tym razem #rozdajo urodzinowe! 

Dziś – 11 grudnia 2023 roku redaktor...

źródło: WhatsApp Image 2023-12-09 at 16.14.54

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JakDorobic_com:
Bonów strumień płynie, jak rzeka do skarbów,
Niech spełnią marzenia, jak magiczne zauroczenia.

Kubki, co serce rozweselają każdego ranka,
Niech będą dla Ciebie jak promienie słoneczne
  • Odpowiedz