Wpis z mikrobloga

Hej Mirko!

Musimy powiedzieć STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężczyzn) do wojska!!!

Jak wszyscy wiemy, PiS już nie raz gotował żabę testując jak zareaguje społeczeństwo.
Skoro tak, to myślę że warto nagłaśniać sprawę gdzie się da, aby podchwyciły też inne media.
Niech im się zapali pod dupami, idealnie przed wyborami. Na pewno spodoba im się łatka "PiS chce mobilizować polskich mężczyzn do wojska"

Zapraszam do nagłaśniania: https://www.wykop.pl/link/6926761/mowimy-stanowcze-nie-powolywaniu-cywili-mezczyzn-do-wojska/

#polska #bekazpisu #przegryw #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #niebieskiepaski #afera
Polska5Ever - Hej Mirko!

Musimy powiedzieć STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężcz...

źródło: comment_1669986922V6i5gNEEWBWmpVTOyk4La0.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@zbigniew23: wg nowej ustawy o obronie ojczyzny każdy facet po komisji jest w pasywnej rezerwie, i powołują na ćwiczenia pasywnej rezerwy. Tyle że coś z przepisami jest nie chalo, bo na ćwiczenia mogą być powołani tylko żołnierze pasywnej rezerwy, czyli ci którzy minimum raz mieli już ćwiczenia za starej ustawy albo sami zgłosili się na ochotnika.
  • Odpowiedz
@Lucider5: A można jakieś źródła do tych informacji? Bo wysyłałem te znaleziska znajomym i każdy mówił ze to wykopowy bait i nikt w to nie wierzy dopóki sam nie dostanie takiego listu.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: won z tym wojskiem, niech armia zawodowa nas broni + ochotnicy a nie że chłopy będą wdrażane i wplątywane w militarną maszynkę do mięsa z którą nikt pracujący i mający rodziny nie chce mieć nic wspólnego!
  • Odpowiedz
@Lucider5: wcr na warszawskiej ochocie tez wzywal na cwiczenia. Papier z wezwanie dostalem jakos na poczatku wrzesnia, cwiczenia (1 tydzien) mialy byc w listopadzie. Gdzies na mirko powinna byc jeszcze udokumentowana moja panika z tym zwiazana xD
  • Odpowiedz