Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shigan

Shigan

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 94780
  • Znaleziska 61211
  • Mikroblog 33569
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 125
Lolenson1888
Lolenson1888
21.06.2026, 07:29:07
  • 823
#pyrkon #heheszki #humorobrazkowy
Lolenson1888 - #pyrkon #heheszki #humorobrazkowy

źródło: pov-wchodzisz-do-meskiego-wc-na_2022-06-20_18-34-41

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 22.06.2026, 04:31:52 via Wykop
  • 0
@Kieranz: Przynajmniej dostał atencję, której tak łaknął.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.06.2026, 22:03:35
  • 20
Famine

źródło: auvk5h

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 22.06.2026, 03:45:20 via Wykop
  • 1
@Kokokolinoo: Tak.
  • Odpowiedz

1794

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Shigan
Shigan 20.06.2026, 17:59:52 via Wykop
  • 0
Brawo! Po ostatnich ruchach zacząłem się obawiać, że się wycofa. W końcu jakiś prezydent, który ma odwagę się postawić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shigan
Shigan 20.06.2026, 18:14:57 via Wykop
  • 0
@Kaviar: Duda nawet nie odważyłby się pomyśleć o możliwości odebrania orderu. Co najwyżej głupio by się uśmiechnął w sytuacji zaistniałego napięcia pomiędzy Polską a Ukrainą. To jest jego maksimum.

1175

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 10:57:18
  • 156
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Shigan
Shigan 16.06.2026, 19:03:33 via Wykop
  • 2
Co? Bagno! Tak.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

josedra52
josedra52
15.06.2026, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 15.06.2026, 16:35:08 via Wykop
  • 0
@josedra52: Dobrą robotę chłopaki robią.
  • Odpowiedz

1624

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 216
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
Shigan
Shigan 14.06.2026, 21:35:55 via Wykop
  • 0
Jeszcze może nadejdą czasy, że ci mężczyźni dostaną odznaczenia za swoją odwagę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1057

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.

Ommadawn
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:22
  • 203
  • #
    eurowizja
  • #
    vikigabor
  • #
    rigcz
Shigan
Shigan 13.06.2026, 05:41:00 via Wykop
  • -2
Viki! Szacun!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matixrr
matixrr
10.06.2026, 21:17:54
  • 47
Taka szara myszka by wystarczyła dla chuopa ( ͡° ᴥ ͡°)
Ale to nie dla niego, to dla proboszcza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
matixrr - Taka szara myszka by wystarczyła dla chuopa ( ͡° ᴥ ͡°)
Ale to nie dla niego...

źródło: -

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 11.06.2026, 01:41:59 via Wykop
  • 1
@matixrr: Coś w tym jest, że kobiety ciągnie do tych niedostępnych.
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
09.06.2026, 17:29:51
  • 203
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3759

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 09.06.2026, 21:30:28 via Wykop
  • 1
@matixrr: Czy to jest ten słynny kabap?
  • Odpowiedz
debilon
debilon
24.05.2026, 20:35:50
  • 11
No i c--j no i cześć
#krakow #referendum #miszalski #polityka
debilon - No i c--j no i cześć 
#krakow #referendum #miszalski #polityka

źródło: IMG_8640

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 24.05.2026, 20:41:39 via Wykop
  • 2
@debilon: Ja p------ę! Mamy to!
  • Odpowiedz
Mr_InC0gnit0
Mr_InC0gnit0
23.05.2026, 05:12:26
  • 1134
Mieszkańcy #krakow macie na ten moment jedyną oraz realną szansę na pozbycie się pasożytów z organizmu. Nie zawiedźcie nas, dajcie z siebie 100% Te #referendum oraz wynik przełoży się na to, że ludzie w końcu będą mogli uwierzyć, że w kupie siła. A nie jak to mawiał pewien patopolityk "To ch…j, d…a i kamieni kupa"
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 23.05.2026, 16:06:22 via Wykop
  • 4
@djtartini1: Ja mam wrażenie, że ten wpis masowo zaatakowały płatne trolle, które mają za zadanie zniechęcić do tego referendum.
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
21.05.2026, 11:10:58
  • 429
#krakow
ja tam rozumiem, można lubić miszalskiego, ale poważnie, żeby chłop który ma swoją prace dzieki demokracji mówił żeby nie chodzić na referendum? przecież to jest absurd kompletny xD
Jeszcze żeby zachecał swoich zwolenników do pójscia i zagłosowania, to nie. Zachęca żeby nie iść, chłop co zarabia bo mamy demokracje i ktoś go wybrał
ja j---e #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 21.05.2026, 22:25:07 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: I powiedział to typ z rzekomo najbardziej demokratycznej opcji w Polsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
screaamy
screaamy
16.05.2026, 22:29:29
  • 3
#eurowizja czyżby te 12 punktów to próba rekompensaty i lizania dupki po tym jak Alicja zareagowała na ten wywiad?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan 16.05.2026, 22:47:19 via Wykop
  • 0
@screaamy: Który wywiad?
  • Odpowiedz
Shigan
Shigan 16.05.2026, 22:28:14
  • 25
Rozwaliło mnie te 12 punktów od Niemiec. Zupełnie się tego nie spodziewałem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FlyinCat
FlyinCat
16.05.2026, 22:29:09 via Wykop
  • 1
@Shigan: Tusk załatwił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc
16.05.2026, 22:29:41 via Wypiek
  • 1
@Shigan dziś już lubimy Niemców, jutro się zobaczy
  • Odpowiedz
Shigan
Shigan 13.05.2026, 20:08:59
  • 0
Allegro oferuje mi kupon o wartości 100 złotych za założenie Allegro Pay. Warto się w to pakować? Jest w tym jakiś haczyk?

#allegro #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shigan
Shigan
Autor
13.05.2026, 20:25:50 via Wykop
  • 1
@marek-uram: Przepraszam, nie mam Wykop+. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

1793

Nie żyje Stanisława Celińska

Nie żyje Stanisława Celińska

Miała 79 lat.

Robciqqq
z
facebook.com
dodany: 12.05.2026, 14:20:34
  • 151
  • #
    smierc
  • #
    aktorki
Shigan
Shigan 12.05.2026, 17:26:59 via Wykop
  • 12
Ekspreso proszę!
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shigan
Shigan 12.05.2026, 19:47:04 via Wykop
  • 6
@fatoom87: W Mamuśkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

745

Pijany obywatel Zimbabwe potrącił pieszą. Chciał przekupić reportera BLIK-iem

Ominął przepuszczające pieszą auta i wjechał w znajdującą się na pasach kobietę. Następnie świadkom oferował blika, aby ci nie wyzwali policji. Obywatel Zimbabwe przyznał się, że spożywał alkohol.

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 11.05.2026, 19:29:51
  • 142
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    wypadek
  • #
    policja
Shigan
Shigan 12.05.2026, 15:47:30 via Wykop
  • 2
Co to tutaj robi? Jak to się w ogóle u nas znalazło?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • Wykop jest moim remedium na wszelakie problemy.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.07.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.09.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking