Wpis z mikrobloga

Hej Mirko!

Musimy powiedzieć STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężczyzn) do wojska!!!

Jak wszyscy wiemy, PiS już nie raz gotował żabę testując jak zareaguje społeczeństwo.
Skoro tak, to myślę że warto nagłaśniać sprawę gdzie się da, aby podchwyciły też inne media.
Niech im się zapali pod dupami, idealnie przed wyborami. Na pewno spodoba im się łatka "PiS chce mobilizować polskich mężczyzn do wojska"

Zapraszam do nagłaśniania: https://www.wykop.pl/link/6926761/mowimy-stanowcze-nie-powolywaniu-cywili-mezczyzn-do-wojska/

#polska #bekazpisu #przegryw #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #niebieskiepaski #afera
Polska5Ever - Hej Mirko!

Musimy powiedzieć STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężcz...

źródło: comment_1669986922V6i5gNEEWBWmpVTOyk4La0.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
Tak, tak. #russiahateclub, ale gdyby (odpukać) ruskie sołdaty wkroczyły do Polski, to piwniczni napinacze by uciekali jak szczury z tonącego okrętu. Bo prawa mężczyzn. Chyba gogusiów, nie mężczyzn.
  • Odpowiedz
Hej Mirko!

Musimy powiedzieć STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężczyzn) do wojska!!!


Jak wszyscy wiemy, PiS już nie raz gotował żabę testując jak zareaguje społeczeństwo.

Skoro tak, to myślę że warto nagłaśniać sprawę gdzie się da, aby podchwyciły też inne media.

Niech im się zapali pod dupami, idealnie przed wyborami. Na pewno spodoba im się łatka "PiS chce mobilizować polskich mężczyzn do wojska"

Zapraszam do nagłaśniania: https://www.wykop.pl/link/6926761/mowimy-stanowcze-nie-powolywaniu-cywili-mezczyzn-do-wojska/


@Polska5Ever: Akurat wśród lewicy i
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: Słaby tekst, lepszy będzie " Pis chce wysyłać młodych nie doświadczonych mężczyzn na wojnę."
@pasta88 w pełni się z tobą zgadzam, powinni brać młodych i bezrobotnych, w zasadzie to było by idealne narzędzie do walki z "bezrobociem" na zasadzie ze ci co robią na czarno a wiec oficjalnie bezrobotni byli by wysyłani na pełną 6 miesięczna zete. Kolejna sprawa ze te ćwiczenia powinni być maksymalnie skondensowane żeby nie było głupot
  • Odpowiedz
@wojtas2409: ale z ciebie dzban xd Trenuje kilka razy w tygodniu i jestem mocno aktywny fizycznie tylko wiesz jaka jest roznica? Ze robie to po pracy i wtedy kiedy mam na to ochote. A na takim szkoleniu nie dostaniesz rekompensaty rownej swojej pensji. I przestan zgrywac takiego samca bo tylko sie osmieszasz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Moim zdaniem powinna wrócić obowiązkowa służba wojskowa, przynajmniej można było się nauczyć trochę życia, zawiązać znajomości, uhartować. A teraz normą jest 20 latek z depresją, kocimi uszkami i pytający czego powinien użyć do wykręcenia śrubki z deski żeby mu przypadkiem ręki nie urwało.
@Kaerovsky:

Gdzie jest to normą? Daj jakiś konkret bo jakoś nie widzę u siebie takich ludzi.

@Kaerovsky: o to to! Sam bym chętnie poszedł na szkolenie, obył
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Moim zdaniem powinna wrócić obowiązkowa służba wojskowa, przynajmniej można było się nauczyć trochę życia, zawiązać znajomości, uhartować. A teraz normą jest 20 latek z depresją, kocimi uszkami i pytający czego powinien użyć do wykręcenia śrubki z deski żeby mu przypadkiem ręki nie urwało.

@Kaerovsky: nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz xD u mnie wśród znajomych nie ma tego problemu a nikt nie był w wojsku, rurkowcow też wszędzie widzisz?xD
  • Odpowiedz
@Okex: To jest jakieś boomerskie odklejenie i narzekanie na młodsza generacje. Tak zawsze było jest i będzie. Najważniejsze to nie słuchać takich typów
  • Odpowiedz
@pasta88 Mi się wydaje, że po prostu gdzieś zobaczył jakiegoś alternatywnego typa, o czymś naopowiadali mu koledzy w pracy, albo młody nie potrafił użyć wkrętarki (cholera, gdyby tylko ktoś tych młodych chciał nauczyć zamiast pieprzyć farmazony o legendarnych #!$%@? w rurkach) i przekłada to na wszystkich.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Ale to że kiedyś nie wystarczyła to nie znaczy że dzisiaj ma nie wystarczyć - kiedyś ludzie jeździli bryczką a dzisiaj autem które samo kieruje, świat idzie naprzód.

Teraz ludzie w dobie internetu już nie są tacy głupi i się nie dadzą tak łatwo zmanipulować kto chce to wie jak jesteśmy rozgrywani przez tych na górze - to będzie olbrzymi problem dla władz przy próbie zbiorowej mobilizacji w państwie zachodnim
  • Odpowiedz