Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WUJICO
WUJICO

WUJICO

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 45280
  • Znaleziska 18748
  • Mikroblog 26532
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2

1825

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 10 godz. i 25 min temu
  • 193
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
WUJICO
WUJICO
WUJICO 7 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 48
Oni nie tylko przejadają publiczne pieniądze z NFZ, ale niszczą rynek m.in nieruchomości. To dzięki nim mamy ceny takie, jakie mamy. Pokupowali po 10 mieszkań i teraz wynajmują
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sphinxxx
sphinxxx
10 godz. i 2 min temu
  • 0
Za jakim kombi warto się rozejrzeć w budżecie ok 100k, żeby pojeździć nim maksymalnie długo?

Jedyne wymagania to benzyna i euro 6, żeby do SCT wjechać. Głównie miasto, krótkie dystanse, nie jeżdżę więcej niż 10 tys km rocznie. Ostatni samochód zmieniałem 10 lat temu i podobnie chciałbym z następnym, ale czy w obecnej motoryzacji to w ogóle możliwe?

#motoryzacja #auto #samochody #cokupic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 8 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
@sphinxxx: Ja jeźdzę megane 4 z 1.3 tce. Wyciszenie i komfort jazdy nie porównywalnie lepszy z autami grupy VAG w tym samym segmencie. Blacha nie zgnije, silnik też chwalony. W każdym aucie trzeba iść na ustępstwa bo zawsze coś będzie gorsze na korzyść innej marki/modelu. Przy takich przebiegach bym szukał czegoś nowego, tylko zorientuj się w silnikach by nie kupić czegoś co jest awaryjne
  • Odpowiedz
WUJICO
WUJICO
WUJICO 9 godz. i 15 min temu
  • 7
I ma rację
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
9 godz. i 18 min temu
  • 0
#mecz macie poczucie, że mlodsze pokolenie (powiedzmy w wieku 12-18 lat) nie interesuje się futbolem i nie ogląda meczów czy to boomerskie gadanie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 9 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
@John_Edgar_Hoover: Mam wrażenie, że większość z nich to niczym się nie interesuje
  • Odpowiedz
WUJICO
WUJICO
WUJICO 10 godz. i 5 min temu
  • 2
Czarno to widzę
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1678

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 626
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
WUJICO
WUJICO
WUJICO 14.06.2026, 21:07:58 via Wykop
  • 0
@Tekicik: Albo ich po cichu zastępują AI, albo coś tu nie gra. Wysyłek jest tak dużo, że teraz sporo kurierów jeździ już w weekendy, bo się nie wyrabiają. U siebie w kochłozie związanym z branżą motoryzacyjną zauważyłem, że ludzie teraz nie kupują sporo towaru, ale za to częściej mniej rzeczy. Przychód +/- bez zmian.
peters294
peters294
peters294
13.06.2026, 08:52:11
  • 838
Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #psiarze #decathlon
peters294 - Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps...

źródło: t

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 13.06.2026, 11:29:12 via Wykop
  • 5
@peters294: U mnie kiedyś w galerii handlowej był zakaz wchodzenia z psami. Aktualnie już tego zakazu nie ma i czasami ktoś z psem idzie...
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
11.06.2026, 21:07:49
  • 179
Nietuzinkowy rzut wolny w wykonaniu RPA
Wirtuozeria wysokiego kalibru, chapeau bas

MIRROR: https://streamin.link/v/4b0cd3bb

#mecz #meczgif #ekstraklasaboners #mundial2026 #ms2026
uncle_freddie - Nietuzinkowy rzut wolny w wykonaniu RPA
Wirtuozeria wysokiego kalibru...

źródło: XDDDDD

Pobierz
uncle_freddie - Nietuzinkowy rzut wolny w wykonaniu RPA
Wirtuozeria wysokiego kalibru...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 11.06.2026, 21:09:10 via Wykop
  • 52
@uncle_freddie: Pytanie z cyklu- jak oni się tam dostali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

65

Rząd USA ukrywa "kilka gatunków" obcych?

Rząd USA ukrywa "kilka gatunków" obcych?

Oświadczenia z Kapitolu brzmią jak science fiction. Rząd USA rzekomo ukrywa dowody na istnienie obcych.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 11.06.2026, 15:40:03
  • 48
  • #
    ciekawostki
  • #
    ufo
  • #
    usa
  • #
    obcy
  • #
    uap
WUJICO
WUJICO
WUJICO 11.06.2026, 20:27:55 via Wykop
  • 5
@Celtowie: A może gadanie o obcej rasie tak publicznie przez rząd to po prostu przyzwyczajenie społeczeństwa do tego?
Kampinos
Kampinos
11.06.2026, 09:19:43
  • 0
#samochody #motoryzacja
Tak wyglądają skóry w sześcioletnim samochodzie z nalotem ledwie 137k km? Jakość materiałów w mazdzie jest tak słaba, czy mamy tu do czynienia z kłamczuszkiem? Bo już skóry w mojej zajeżdżonej alfie wyglądają o niebo lepiej.
link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/mazda-6-ID6I6du3.html
Kampinos - #samochody #motoryzacja
Tak wyglądają skóry w sześcioletnim samochodzie z ...

źródło: image;s=3840x0;q=100

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 11.06.2026, 20:21:33 via Wykop
  • 0
@Kampinos: Te nowsze auto mają tak słabą jakość m.in skór, że szkoda gadać. Kierownica w tym aucie też ciekawa. Nigdy takiej kasy bym nie dał na 6 letnią mazde
  • Odpowiedz
Kingside
Kingside
08.06.2026, 19:42:48
  • 0
Ufacie zawsze google maps czy patrzycie wcześniej jak was kieruje i ewentualnie korygujecie trasę ?

#mapygoogle #googlemaps #pytanie #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 08.06.2026, 20:05:09 via Wykop
  • 0
@Kingside: X lat temu google maps pokazywał dobrze trasy. Aktualnie potrafi poprawdzić w zamkniętą drogę, do jakieś firmy pod szlaban, wybrać jakie duże dziury przez wsie. Bardzo często jak jadę główną drogą każe mi gdzieś zjechać bym jechał przez wsie, mimo, że km są prawie takie same
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
06.06.2026, 21:25:23
  • 65
Dzisiejszy wypadek... Co trzeba mieć w głowie żeby wykonać taki manewr? 1 osoba nie żyje, dwie w stanie krytycznym. Wszystkie z Audi.
https://miejskireporter.pl/tragiczny-final-wypadku-w-zabkach-nie-zyje-jeden-z-mezczyzn-podrozujacych-audi/
#motoryzacja
MarX7 - Dzisiejszy wypadek... Co trzeba mieć w głowie żeby wykonać taki manewr? 1 oso...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 07.06.2026, 09:25:32 via Wykop
  • 1
I nie chodzi o nietypowy manwr priusa bo całe skrzyżowanie zasłaniał mu autobus. Więc tym bardziej powinien zwolnić


@r5678: Nie no bez ja xD Nie było tam żadnego autobusu to po pierwsze, po drugie jak widać na filmie bardzo mały ruch, że na prawym chyba nikt nie jechał. Może przypuszczać, że widoczność była dobra. Na skrzyżowaniu jest 70km/h- czy audi leciało więcej? Ciężko stwierdzić więc nie osądzałbym, że z---------ł. Na
  • Odpowiedz
wilkovski
wilkovski
wilkovski
06.06.2026, 19:04:59
  • 0
Cześć Mirki. Było trochę podobnych postów, ale w tym roku chyba taki nie wleciał.
Rozglądam się za samochodem w budżecie do 80 tysięcy złotych.
Profil kierowcy... cóż, pracuje z domu, jeżdżę zazwyczaj po mieście, ale nie chciałbym wstydu jak wyskoczę na weekendowy wypad autostrada.
Wiadomka, ze jakiego modelu bym nie researchowal, to znajda się wady, odradzanie itd. Zbieram ile mogę i staram się przefiltrować.

Obecnie w moje oko wpadły:
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 06.06.2026, 21:10:02 via Wykop
  • 0
@wilkovski: W tym budżecie zastanawiałbym się, czy nie lepiej kupić nowego z salonu (przeważnie trzeba by było dołożyć), ale są wyprzedaże roczników. Corolla w hybrydzie (pisze o 1.8) do miasta b.dobre, ale na trasy jak chcesz gdzieś wyskoczyć to już będzie przeciętnie. Jak japońce używanie to może mazda 3 (2.0 wolnossak) lub civic X 1.5T. W tym budżecie powinno się znaleźć porządnego. Wziąć zakonserwować porządnie za parę kafli i jeździć
  • Odpowiedz
WUJICO
WUJICO
WUJICO 02.06.2026, 20:04:55
  • 1
Czy kupno mieszkania w bloku z wielkiej płyty, gdzie blok ma już ok 50/60lat z planem mieszkania tam aż do śmierci (czyli liczę jeszcze te min 40 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ma sens?
#nieruchomosci #mieszkanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
02.06.2026, 20:05:40 via Wykop
  • 6
@WUJICO: ma. Ja tak kupiłem i mam w dupie wszystko. Niech się dzieje wola nieba
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
02.06.2026, 20:10:31 via Android
  • 5
@WUJICO: jak dobrze utrzymany blok to często lepsze budownictwo niż deweloperskie chatki z kartonu.
  • Odpowiedz
manieksdl
manieksdl
manieksdl
02.06.2026, 10:21:30
  • 0
Jakie według was są sensowne auta w przedziale 40 000 - 50 000? Segment C, kompakt. Chodzi oto żeby auto były z tych niepsujących się jakoś specjalnie i porządna blacharka w ocynku. Silnik benzyna turbo około 150 koni żeby to jechało bo współczesne kompakty widzę 1200-1300 ważą.

#samochody #motoryzacja #kierowcy
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 02.06.2026, 19:48:04 via Wykop
  • 0
@piwakk: Oprócz łączenia nadkoli z progiem z tyłu i przodu to gdzie jeszcze gniją? Kurde ja miałem ibiza z 2010r. która garażu na oczy nie widziała i 0 grama rdzy. Ja nie wiem jak oni te auto robią teraz...
  • Odpowiedz

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
WUJICO
WUJICO
WUJICO 25.05.2026, 21:22:58 via Wykop
  • 3
Chcę całą kulturę białego człowieka zmieszać z błotem - uczynić parodią


@lazarus-x: Coś w tym może być. Może nasze pokolenie się temu nie podda, ale dzisiejsze dzieciaki, które dopiero idą do przedszkola- kto wie.
Krs90
Krs90
19.05.2026, 11:37:48
  • 415
#kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #telewizja
Populacja BRIGHTON & CHŁOPSKI ROZUM ACADEMY zwiększa się.
Mariuszariat będzie mógł słyszeć co ma myśleć w 60 calach i 4k, future is here old man.
Ależ będzie walka o widza między TVRepublika, Kanał Zero a Polska24, fiu fiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #telewizja
Populacj...

źródło: obraz_2026-05-19_133502783

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 19.05.2026, 17:32:17 via Wykop
  • 1
@Krs90: To ta nowa TV dla młodych, którą Jarek zapowiadał
  • Odpowiedz
kaydan
kaydan
12.05.2026, 22:20:54
  • 31
Kupujesz samochód? Myslisz ze możesz sprawdzić na rządowej stronie historiapojazdu.gov.pl jego prawdziwą historię? Jesteś w błędzie. Możesz wpaść na mine.

Dzisiaj na potrzeby sprawy w sądzie generowałem raport pojazdu i okazało się, że mój samochód rozbity na autostradzie z totalną szkodą całkowitą w czerwcu 2025 przeszedł przegląd w kwietniu 2026 i zostal zarejestrowany - czyli ktoś naprawił, ktoś kupił i ktoś nim jeździ. Ciekawe czy wie co kupił.. w raporcie nie ma słowa
kaydan - Kupujesz samochód? Myslisz ze możesz sprawdzić na rządowej stronie historiap...

źródło: 1000058094

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJICO
WUJICO
WUJICO 14.05.2026, 19:43:14 via Wykop
  • 0
@kaydan: Ciekawa sprawa. Czytałem, że w takich przypadkach pewnie jest policja i powinna być z tego dnia przynajmniej adnotacja jak z 2024. Właśnie znajomy miał taki przypadek, że w dniu szkody miał w historii pojazdu wpis policji o odczycie licznika. Masz może zdj jak auto wyglądało?
  • Odpowiedz

798

Koniec wożenia puszek i butelek. System kaucyjny dotrze do domu

Koniec wożenia puszek i butelek. System kaucyjny dotrze do domu

Zwrot butelek i puszek bez wychodzenia z domu jest już możliwy. Opakowania przekażemy kurierowi przy okazji dostawy zakupu Juz widze mine kurierów jak teraz beda jeszcze dyma.. z puszkami i butelkami

bykuzbik
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 13.05.2026, 08:58:30
  • 353
  • #
    kaucja
  • #
    kurier
  • #
    smiechlem
WUJICO
WUJICO
WUJICO 13.05.2026, 17:48:22 via Wykop
  • 20
@Morf: Nie no teraz to odleciałeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

2131

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Były minister sprawiedliwości ma sformułowane zarzuty w śledztwie dot. nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości.

Endrula83
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 10.05.2026, 07:12:24
  • 416
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
WUJICO
WUJICO
WUJICO 10.05.2026, 20:04:34 via Wykop
  • 0
@cotozazycie: Wróci jak PiS będzie miał większość. Będzie udawał męczennika
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking