Wpis z mikrobloga

Hej Mirko!

Musimy powiedzieć STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężczyzn) do wojska!!!

Jak wszyscy wiemy, PiS już nie raz gotował żabę testując jak zareaguje społeczeństwo.
Skoro tak, to myślę że warto nagłaśniać sprawę gdzie się da, aby podchwyciły też inne media.
Niech im się zapali pod dupami, idealnie przed wyborami. Na pewno spodoba im się łatka "PiS chce mobilizować polskich mężczyzn do wojska"

Zapraszam do nagłaśniania: https://www.wykop.pl/link/6926761/mowimy-stanowcze-nie-powolywaniu-cywili-mezczyzn-do-wojska/

#polska #bekazpisu #przegryw #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #niebieskiepaski #afera
Polska5Ever - Hej Mirko!

Musimy powiedzieć STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężcz...

źródło: comment_1669986922V6i5gNEEWBWmpVTOyk4La0.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
Wykopki są żałosne. Tak to śmialiście się z lewactwa, gejów, wyzywaliście od cuckoldów inne narodowości. Pragnienie silnego prawicowego rządu, co zrobi porządek z lewactwem, tęsknota za silnym liderem. Jaka radość była jak pis do władzy dochodził, że lewactwu się dupa pali, że rurkowce płaczą, że szwaby szczękają ze złości zębami. Jaka beka z tych co próbowali ostrzegać, do czego zdolny jest pis. W pierwszej na bosaka, w drugiej na dudę. I co,
  • Odpowiedz
zyli ci którzy minimum raz mieli już ćwiczenia za starej ustawy albo sami zgłosili się na ochotnika.


@Lucider5: xD a ja na studiach sobie wyrzucałem, że nie poszedłem na te z dwa tygodnie czy ile, żeby przeszkolenie odpękać i kałacha dotknąć xD. No to teraz bym miał...
  • Odpowiedz