Wpis z mikrobloga

Kontynuując wpis: KLIK

Dodałem znalezisko z całej akcji wysyłki ryby zamiast butów:
Wysłałem oszustowi z OLX starą rybę zamiast butów

Wołam plusujących poprzedni wpis

#olx #oszukujo

@111000010110001001100011, @chilon, @markhausen, @smierdakow, @moj_wykopowy_login, @spidero, @schnippen_schnappen, @Karl_Tofel, @Arrado, @scorcc, @mateusz-zahorski, @KingFight, @Solon111, @dablju_, @Niekumaty_, @CherryJerry, @gtk90, @Ofkorsxd, @Dupcyfer, @JohnnyAK11, @Arti352, @Jade, @lomszyk, @PanPrezes_PL, @AlbertWesker, @Boniasty, @SzalonyAndrzej, @360obrot, @choochoomotherfucker, @mlody_dziad, @fashq, @bkwas, @UderzenieGrzmotu, @kamaron100, @LongWayHome, @banutabo, @kotodron, @Okospok0, @dombol, @trostyt, @Boss86, @kredz, @Lorne, @czarnaMamba97, @kopawdupeswiniom, @3t3r, @ambasador_przegrywu, @angry_chinchilla, @pharmaki, @chup, @boltzman, @Schwarzenberger, @kapy_kulu, @cptKaladin, @StaryWedrowiec, @Posejder, @dissident, @Pumpernikiell, @BillyDallas, @galonim, @justypl, @SharpPython, @maciusuper, @fifi957, @oruniak, @zar222, @LegoBatmanRules, @tler, @bakusiel, @jaki_inny_nick, @musiol108, @PanElegant, @BananowaKochanka, @SickKid, @qwdas435, @niebiesko-niebieski, @Wirdo, @Krystian4681, @Malario, @spannung, @grubygruby, @henk, @myk-myk-myk, @her_flik, @Arke, @aamk, @zieloniutkazielonka, @Drzejzi, @21papaj37, @vladowme, @naked, @moods, @Kolarzino, @akrisu, @nalot_1, @Kanciastyksztalt, @GaGu, @peh13, @dondon, @trecoool, @niko278, @zeek, @szachrix, @Ihsahn22, @Izanagi013, @elias, @killzone, @ucupucu, @Antracytowy_Janusz, @Kosiak, @Rupczyslaw, @karmelkowa, @E_v_e_l, @nacnac, @Oski_28, @0ptaq0, @MientkiWafel, @fevo, @rzne_glupa, @BooB, @paaweuuu, @bikx, @Patryk7975, @nedos, @Rain_, @kacperoo29, @zajo22, @Mephistoph, @Naiken, @Krecik620, @binGoldfinger, @Arkil, @marian1881, @Kwazariusz, @JD_Michalek, @ecikowaty, @TakNaprawdeJestemRobotem, @bit1, @Cartel22, @Boski_Emil, @lmmm, @tnds, @mejndadi, @Roxi5017, @szasznik, @rzezol, @kuciaq, @krash, @przemo93c, @grizze, @KraKerS_, @krzych0, @kielbasa148, @fredka09, @Katedra_z_chlebkiem, @Kolczi, @Rudson, @pomaranczowykalafior, @jamysle, @JakNicOko, @dystopijny_brokul, @Wsciekly-Jaca, @rhqq, @54545454, @szary553-g, @slabyslabek, @PanCylinder, @kolega_krzys, @russo, @sucharmarian, @padamczyk, @roleta_ciagnik, @demonox, @dawid131, @asdfzxcv231234ed2q, @Milkiwaj, @andg, @Twitchan, @KlawyMichau, @SzanujePapieza, @mat1989, @salet, @methhod, @Termowizjer, @h0gan, @masieg, @snkdctr, @ROCCO1, @Larry_Nash, @chianski,
CygaroZwasem - Kontynuując wpis: KLIK

Dodałem znalezisko z całej akcji wysyłki ryb...

źródło: comment_1668601295fD6S11fINrYeywnGaqLmW7.jpg

Pobierz
  • 26