Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
redlipss
Profil firmowy

redlipss

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2384
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 2356
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Twoja_tata
Twoja_tata
5 godz. i 53 min temu
  • 13
#trzecieoko
https://streamin.link/v/4f9819c0
Twoja_tata - #trzecieoko 
https://streamin.link/v/4f9819c0
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 49 min temu via Wykop
  • 1
@Twoja_tata: zaistalowal sobie śmigło
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
przedwczoraj, 13:36:47
  • 82
Byłem dziś na największym placu targowym na świecie - Chatuchak.

Zajmuje powierzchnię 14 hektarów na których znajduje się ponad 15 000 stoisk.

Można tam kupić dosłownie wszystko. Nie zagłębiałem się jakoś w ten plac bo pojechałem tam głównie po pasek do spodni który kupiłem za 17 zł. Chciałem kupić koszulkę ale nie mogłem znaleźć nic w moim rozmiarze i odechciało mi się szukać xD

W
lubie-sernik - Byłem dziś na największym placu targowym na świecie - Chatuchak.

Zajm...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss przedwczoraj, 13:44:04 via Wykop
  • 65
Przestał chlać, zaczął zwiedzać. Brawo Sernik. Sto lat staruchu
  • Odpowiedz
jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
19.06.2026, 11:33:08
  • 2
Pan handlarz od biedkaków i żebraków.
#patologiazewsi #handlarze #niebieskiepaski #otomoto #afera #samochody #januszebiznesu #scam #kupnosamochodu
jakismadrynickpolacinsku - Pan handlarz od biedkaków i żebraków.
#patologiazewsi #han...

źródło: 651035cc-576e-4518-818f-c63a56363404

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 19.06.2026, 13:52:06 via Wykop
  • 2
@jakismadrynickpolacinsku: skończył cie w pierwszej wiadomości. A ty nie dość ze mu wysyłasz 4 wiadomości to jeszcze w przeciągu 7 min. No chłopie. Orkę ci na anusie zrobił
  • Odpowiedz
KwadratF1
KwadratF1
18.06.2026, 13:05:21
  • 80
#ukraina Pamiętacie jak na straszyli, że będziemy w ciemności bo bez prądu i w zimnie bo bez ogrzewania żreć robaki w tej chorej łuni?
Wojna w Iranie, a paliwko po 6zł i jeszcze pompujemy Ukrainie ile wlezie aby zwalczała swołocz, a ruscy - największa stacja benzynowa na świecie, prezentują system start-stop i tryb żeglowania na inteligentym tempomacie by być maksymalnie eko i oszczędnym ( ͡° ͜ʖ ͡°
KwadratF1 - #ukraina Pamiętacie jak na straszyli, że będziemy w ciemności bo bez prąd...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 18.06.2026, 14:15:44 via Wykop
  • 0
@KwadratF1: z tym "inteligentnym" to żeś sie kolego ładnie rozpędził. Jak ta łada prawie
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 17.06.2026, 19:23:22
  • 3
Jutro w przerwie od mundialu #mecz
redlipss - Jutro w przerwie od mundialu #mecz

źródło: 1000041537

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
17.06.2026, 15:39:47
  • 363
W moim budynku pracuje taka laska z krótkimi włosami co się bardzo do mnie uśmiecha. Inne też się czasem uśmiechną ale ta wyjątkowo bardzo się uśmiecha.

W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.

Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.

Na
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 17.06.2026, 17:08:23 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: nie ważne czy ma siurola czy nie. W tym wszystkim najważniejsze żebyś to ty był z tyłu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 17.06.2026, 17:25:03 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: i zeby nie miala na imię Jessica. To też ważne
redlipss - @lubie-sernik: i zeby nie miala na imię Jessica. To też ważne

źródło: 1000041534

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
17.06.2026, 11:21:34
  • 132
Właśnie w 7 eleven kupiłem mango które okazało się smażoną dynią.

Za każdym razem jak idę do sklepu to przypadkowo kupuje coś dziwnego. Ostatnio kupiłem jakieś śmierdzące kalmary w przyprawach w formie chipsów. Oczywiście były bardzo ostre.

Jeśli chodzi o jedzenie to na razie porzuciłem kuchnie tajską. Zamawiam ostatnio włoskie makarony (całkiem dobre), kuchnie indyjską i na kolację głównie jem sushi. Płacę oczywiście dużo więcej niż za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
lubie-sernik - Właśnie w 7 eleven kupiłem mango które okazało się smażoną dynią.

Za ...

źródło: 1000059937

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 17.06.2026, 12:35:19 via Wykop
  • 1
A może załóż konto na czerwonej tubie i wstawiaj filmy XDXD po pijaku i tak ci nie zależy
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 17.06.2026, 12:39:49 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: no to nie pokazuj siebie przecież. Sernik serio?
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 17.06.2026, 13:12:38 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: w sumie, to jest jeden taki bardzo znany francuski napastnik co lubi panie z sisiorami. Kto wie, może go spotkasz kiedyś w klubie
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 17.06.2026, 02:46:22
  • 0
Messi z hattrickiem, Ronaldo juz teraz nie chce strzelić 3 bamek bo to dla słabych (płacząc w poduszke)#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 14:24:11
  • 272
- Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze z podwójnym rantem'

Just gastronomia things xD

#gastronomia #jedzenie #restauracja #bekazpodludzi
ATAT-2 - - Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 16.06.2026, 18:40:55 via Wykop
  • 2
@ATAT-2: no to zajebista pizza. Tym bardziej ze ja tych rantow nie lubie. Jakbym chciał cos ala chleb za 60 zl bym sobie kupil 6 bachenkow i zjadł
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
16.06.2026, 10:41:40
  • 349
#konowalposting #lekarz100k
“Najlepiej nie choruj, omijaj szpitale”
paluszki_rybne - #konowalposting #lekarz100k 
 “Najlepiej nie choruj, omijaj szpitale...

źródło: IMG_0765

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 16.06.2026, 13:16:10 via Wykop
  • 0
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: bez przesady. Idz i zagadaj
  • Odpowiedz
boomer50
boomer50
boomer50
11.06.2026, 07:21:16
  • 0
#hotelparadise a wiecie, że w sobotę Milan walczy w Prime MMA?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 15.06.2026, 19:05:39 via Wykop
  • 1
@Chabababa: wygrał
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 14.06.2026, 17:48:25
  • 11
Borubar (nalepka na kibel) jaki lingwista.
Pilkarze "kyrasą" "kyrase", no leje z debila. Nie dość że 48 min n--------a bez przerwy to łamie ten język. I ten mielcarski pół debil, pół kretyn próbujący odzyskać chociaż 5 sek na jego wywody
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Laryngoskop
Laryngoskop
07.06.2026, 05:18:08
  • 47
Ludzie, jest 7:16, a już czwarty sąsiad dziś kaszle (bo odpalił papieroska). Głód nikotynowy ich budzi ze snu, czy co?

#p-------y #papierosysadodupy #zalesie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 07.06.2026, 08:11:43 via Wykop
  • 2
@ChineseMobilePhones: zamknij okno jak ci śmierdzi
redlipss - @ChineseMobilePhones:  zamknij okno jak ci śmierdzi

źródło: 1000041318

Pobierz
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 07.06.2026, 10:16:29 via Wykop
  • 0
@Laryngoskop: to go sobie zabuduj oknami
(。◕‿‿◕。)
A do innych oceniać czy niszczą sobie zdrowie to ci daleko. Mnie denerwuje zapach smażonej cebuli i smród jajek, kalafiora, kapusty, flaków, ryb itp itd. I gdzie mam ten niemożliwy smród zgłosić?
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 07.06.2026, 12:23:45 via Wykop
  • 0
@Laryngoskop: co cie kirwa truje XD nie dość ze kurtyzanujesz to z fikołami ja sam s--------n XD idz mieszkać na wsi to ci bedzie pole przeszkadzać, idz koło lotniska to nie dość ze hałas to tam cie dopiero beda spalinami trollu truć.
A ludzia w swoich domach pozwól zyc jak chcą. Nie pasuje cie? To wynocha gdzie indziej baranie
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 07.06.2026, 16:06:42 via Wykop
  • 0
@ChineseMobilePhones: jest tak samo uciążliwe tak jedno jak i drugie.
Smród fajek jak ktoś ci w domu nie pali szybko przeleci ale smrod gotowania potrafi zaostac i na pół dnia.
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 14.06.2026, 14:00:07 via Wykop
  • 0
@karafka_z_wodom: a ty normalny jestes no namie? Twoja opinia to matce możesz twarz wysmarować (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
13.06.2026, 19:19:37
  • 2
zgodnie z przepisami, teraz po udzieleniu pomocy medycznej, bramkarz powinien zejsc na 1 minute

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 13.06.2026, 19:21:45 via Wykop
  • 0
@sebastian-rogalski: co ty p--------z? Kolejny znawca
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 13.06.2026, 19:59:29 via Wykop
  • 0
@sebastian-rogalski: zeby mówić "zgodnie z przepisami " to trzeba je znac
  • Odpowiedz
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
13.06.2026, 19:19:33
  • 4
#mecz
Za linię skoro opatruje go lekarze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 13.06.2026, 19:19:57 via Wykop
  • 0
@Zamaloczasunalogin: nie bramkarza trolu
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 13.06.2026, 19:23:31 via Wykop
  • 0
@Zamaloczasunalogin: nie? Bramkarz za to ma kartki a nie wykluczenie z meczu choćby na chwile. Za to jak bramkarz udaje to drużyna ma zakaz podchodzenia do trenera bo polecą kartki
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 13.06.2026, 19:24:36 via Wykop
  • 0
Jednym słowem styl papszuna na przekazanie taktyki sie skończy jak to wprowadza do zasad
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
13.06.2026, 14:36:13
  • 1007
Lekarze tak boją się powiązania zarobków z NIPem, PESELem albo numerem prawa wykonywania zawodu, bo okaże się, że nie tylko radni czy posłowie lekarze zarabiają po 80-130 tys. miesięcznie tylko WIĘKSZOŚĆ wszystkich lekarzy w Polsce XD Wtedy @dr_Batman nie będzie już mogła mydlić nam oczu, że to są polityczni nominaci. Prawda jest taka, że oświadczenia majątkowe to jedyne rzetelne źródło informacji o całościowych zarobkach lekarzy. Wszelkie dane, rankingi czy odpowiedzi szpitali
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redlipss
redlipss 13.06.2026, 17:29:16 via Wykop
  • 9
@dr_Batman: ten jak sie zesrał 🤣🤣🤣 no gigant
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss 13.06.2026, 06:30:54
  • 2
Tak patrząc na te weryfikację VAR za symulowanie, kary minut za interwencję sztabu medycznego, opóźnienie zejścia itp itd. To Brazylia, Argentyna, Hiszpania, Francja dostaną tyle kartek że to będzie szok albo zobaczymu w końcu piękny futbol #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking