Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MientkiWafel

MientkiWafel

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31154
  • Znaleziska 7892
  • Mikroblog 23262
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13
MientkiWafel
MientkiWafel przed chwilą
  • 5
Witam w gronie czarodziejów i czas chyba szukać miejsce na cmentarzu
#przegryw #truecel #urodziny #wykop30plus
MientkiWafel - Witam w gronie czarodziejów i czas chyba szukać miejsce na cmentarzu
#...

źródło: 345

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majkel_scofield
majkel_scofield
przed chwilą via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
7 godz. i 42 min temu
  • 13
xD
Nerwy panu prezydentowi puściły, porównuje ciasto do noża lub pistoletu, a mieszkańców nazywa hołotą xD
#poznan #polityka
luke-mat - xD 
Nerwy panu prezydentowi puściły, porównuje ciasto do noża lub pistolet...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 2 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@Koleszkaleszka: czy ty nazywasz deweloperską zachłanność i kacykowanie w urzędach "cywilizowanym państwem"?
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
15 godz. i 54 min temu
  • 1700
Maszyna w kołchozie już się rozgrzewa? Gotowy zarobić zawrotne 4000?
A lekarz nawet nie musiał przyjść na dyżur, a i tak mu zapłacą i to z twoich pieniędzy xD.

#kolchoz #praca #lekarz #lekarz100k #krajzkartonu #polska
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 13 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 20
@SzymonPiwnica: kto powiedział, że to jest źycie?
  • Odpowiedz
JanPancerzII
JanPancerzII
wczoraj, 15:52:20
  • 0
#gothic zeby nie byc cale zycie zapchlonym kopaczem, organizowalbym splywy kajakowe na scierwojadach, co myslicie?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel wczoraj, 15:57:01 via Wykop
  • 0
@JanPancerzII: myślę, że topielce przy rzece miałyby ucztowanie
  • Odpowiedz
MientkiWafel
MientkiWafel wczoraj, 17:56:11 via Wykop
  • 0
@JanPancerzII: n-nie, ja tylko zmartwion o bezpieczeństwo ścierwojadów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
przedwczoraj, 16:59:13
  • 3
#gothic #gothicremake
wiesz co, poruszasz się jakoś sztywno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel przedwczoraj, 19:46:29 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet:
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
MientkiWafel - @WscieklyIRozjuszonyManlet: 
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

33

Niebezpieczna zabawa nastolatków. "Poparzeni, konali w męczarniach"

Niebezpieczna zabawa nastolatków. "Poparzeni, konali w męczarniach"

Nastolatki podróżujące na dachach wagonów, między składami lub uczepione zewnętrznych elementów pociągów. Można zauważyć młodych ludzi uprawiających tzw. trainsurfing

PiotrPiter
z
parenting.pl
dodany: przedwczoraj, 11:29:35
  • 15
  • #
    trainsurfing
MientkiWafel
MientkiWafel przedwczoraj, 14:28:52 via Wykop
  • 2
@peposlaw: ty też marzysz o złapaniu za trakcję i pojechaniu niczym tramwaj?
pirycivo
pirycivo
13.06.2026, 16:52:44
  • 1
Pytanko, bo nie jestem w temacie. Czy jest realna szansa, że będzie wybór kolorystyki w tym remake Gothica 1 i że dostaniemy takie barwy jak na dolnym screenie? Czy to raczej marzenie ściętej głowy?
#gothic
#gothicremake
pirycivo - Pytanko, bo nie jestem w temacie. Czy jest realna szansa, że będzie wybór ...

źródło: Screenshot_42

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 13.06.2026, 18:04:24 via Wykop
  • 1
@pirycivo: to w dwójce po przejściu beliarowego frontu tak może być jak na drugim screenie
  • Odpowiedz
Supaplex
Supaplex
11.06.2026, 19:32:22
  • 1
#gothic
A gdzie łuk-radar się podział?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 11.06.2026, 20:04:51 via Wykop
  • 0
@Supaplex: jak tylko dorwałem krótki łuk to cholera jasna mnie trafiała, że celuję w moba, a tu nic się o nim nie pokazuje
(╯°□°)╯︵ ┻━┻

MientkiWafel - @Supaplex: jak tylko dorwałem krótki łuk to cholera jasna mnie trafiał...

źródło: 075

Pobierz
  • Odpowiedz

19

Osiem ramion, zero zaufania. Kiedy ośmiornica zaczyna walczyć sama ze sobą

Osiem ramion, zero zaufania. Kiedy ośmiornica zaczyna walczyć sama ze sobą

Zdarzyło Ci się obudzić ze zdrętwiałą ręką pod poduszką i przez sekundę myśleć, że leży obok Ciebie obca osoba? Ośmiornice mają ten koszmar na co dzień, tylko w wersji hardcore.

ApocalypseInTheJar
z
idzd.pl
dodany: 11.06.2026, 09:23:02
  • 6
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    zwierzaczki
  • #
    natura
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    nauka
MientkiWafel
MientkiWafel 11.06.2026, 17:49:06 via Wykop
  • 10
MientkiWafel

źródło: HKTgSoPWMAAOW2v

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
11.06.2026, 14:05:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 11.06.2026, 16:52:00 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 05:50:28
  • 0
✨️ Biologiczny determinizm a antynatalizm - kontrowersyjna analiza Ⓘ
Z punktu widzenia biologicznego determinizmu to antynatalizm nie ma sensu. No bo wyobraźcie sobie że nagle kura się buntuje i nie chce składać jajek xd albo jakiś tygrys nie chce polować i zaczyna rozmyślać nad sensem życia. Człowiek jest po to żeby się urodzić, spłodzić dzieci i umrzeć. Nic ponad to. To świadomość ludzka daje nam pewne korzyści nad innymi istotami ale też wady
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 08.06.2026, 18:57:54 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: a c&$j mnie obchodzi biologiczny sreterminizm
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
08.06.2026, 14:52:11
  • 0
W sumie to spoko że się nie rozmnozycie xd #antynatalizm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 08.06.2026, 18:55:52 via Wykop
  • 0
@CCH5OH: w sumie to ciesz się póki możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MientkiWafel - @CCH5OH: w sumie to ciesz się póki możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 828cba2fa928a0c9d47af3de99c0f544f4839b178aa3a8cf21ef22c777e668f5

Pobierz
  • Odpowiedz

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 731
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
MientkiWafel
MientkiWafel 08.06.2026, 18:49:49 via Wykop
  • 0
@raziel-raziel: to ci przyszło na myśl jak zobaczyłeś się w lustrze?
MientkiWafel
MientkiWafel 08.06.2026, 18:53:46 via Wykop
  • 1
@Lowcatroli: kapitalizm uber alles, najważniejsze, że p0lski psiempsiembiorca, sól ziemi TEJ ZIEMI będzie mieć mniejsze koszty
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
08.06.2026, 15:33:28
  • 0
mroczne tajemnice remake kiedy

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 08.06.2026, 15:56:11 via Wykop
  • 1
@niedorzecznybubr: dziadku to nie tutaj się wpisuje
  • Odpowiedz
MientkiWafel
MientkiWafel 07.06.2026, 10:01:59
  • 0
A: https://vocaroo.com/1lWdPYKH9o3Q
B: https://vocaroo.com/16XoBxgyU5gc
C: https://vocaroo.com/14SPuhqmV7l5
#gothic

Który to Mikołajczak z remake'u?

  • A 20.0% (2)
  • B 60.0% (6)
  • C 20.0% (2)

Oddanych głosów: 10

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel
Autor
07.06.2026, 10:09:38 via Wykop
  • 1
@kacpervfr: jako że już padła odpowiedź to ujawniam wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A: G2
B: remake
C: G3

  • Odpowiedz

2678

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 273
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
MientkiWafel
MientkiWafel 06.06.2026, 23:20:26 via Wykop
  • 2
@krzysztof-sobczak: no pewnie, emerytów-biedaków można zglebować bo zgłoszenie i na dodatek pyskują, ale jeb%#go neomagnata deweloperskiego już nie można, bo wziął sobie byłych milicjantów na ochronę i oni też powiedzieli nie.
ppooii
ppooii
06.06.2026, 18:15:13
  • 0
#gothic
Te stare błędy z OG to tak specjalnie dodali?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wpadłem do starego obozu, Grim mnie poprosił o pomoc z zadaniem (wystawka od Bloodwyna) nakopalem mu do d--y a teraz jak go widzę drugi raz to mi się przedstawia jakby nigdy nic xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 06.06.2026, 18:36:23 via Wykop
  • 2
@ppooii: a jaki tam był błąd? jak się mu spuściło w------l i tym dwóm parobasom w OG to coś tam lamentował i pytał, czy jednak mu odpuścimy czy dalej będziemy z nim jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PistacjowyPonczek
PistacjowyPonczek
06.06.2026, 05:32:04
  • 0
Czy do gothic remake wyjdą mroczne tajemnice?
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 06.06.2026, 06:14:42 via Wykop
  • 0
@PistacjowyPonczek: najpierw to ja chcę zobaczyć Die Bedrohung i Diccurica
  • Odpowiedz
jarunia
jarunia
06.06.2026, 05:45:58
  • 0
Muszę mieć napęd DVD żeby zainstalować Remake czy w środku znajdę kod Steam który sobie gładko aktywuje bez wsadzania płyt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 06.06.2026, 05:58:47 via Wykop
  • 0
@jarunia: chyba nie chcesz, żeby ominął cię ten banger przy instalacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MientkiWafel - @jarunia: chyba nie chcesz, żeby ominął cię ten banger przy instalacji...
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
06.06.2026, 04:43:53
  • 1
#kiszak #gothic logitny ten goticzek z zateki do rune?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel 06.06.2026, 05:19:04 via Wykop
  • 0
@hatsune_miku1993: jak jest w częściach to CRC32 pliku z końcówką .rar powinno wynosić "B6A39A3B"
jak nie jest w częściach albo się nie zgadza to od razu możesz wyrzucić do kosza
  • Odpowiedz
MientkiWafel
MientkiWafel 06.06.2026, 05:28:43 via Wykop
  • 3
@hatsune_miku1993: a rób se co chcesz chłopaku tylko potem nie płacz, że ci 100% n------a na GPU nie będąc w żadnej gierce
skoro cię higiena cyfrowa nie interesuje
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking