Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem jak znaleźć swoje miejsce na ziemi. Cały czas wydaje mi się, że popełniam w życiu błędne decyzję i wracam myślami co mogłem zrobić lepiej. W domu rodzinnym zawsze były awantury i nadużywanie alkoholu przez ojca (+ nadopiekuńcza matka, tak myślę), co wydaje mi się po części zniszczyło mi psychę - i już tego nie da się odwrócić. Dlatego studia wybrałem daleko od domu, żeby odpocząć od tego wszystkiego psychicznie. Po części to była dobra decyzja, ale przychodziły takie momenty, że jednak można było wybrać coś innego, może bliżej domu itp. Po studiach wróciłem na trochę do domu, ale było tak jak kiedyś.
Więc został wynajem albo kupno mieszkania, żeby nie męczyć się psychicznie w domu rodzinnym (bo już ledwo co tam wytrzymywałem psychicznie czasami). Rodzice dołożyli trochę i kupiłem mieszkanie z kredytem. Ale teraz po fakcie cały czas rozmyślam, że to jednak była błędna decyzja. Nie podoba mi się to lokalizacja tego mieszkania. Cały czas myślę o tym, że można było to lepiej wybrać, dłużej poczekać/ poszukać. Trochę tak na szybko było kupowane, żeby się wynieść z domu jak najszybciej.
Mieszkam tu już 1.5 roku i nie wiem co robić. Czy sprzedać i próbować szukać czegoś w innej okolicy/ mieście? Choć teraz jak są te kredyty 2% to ciężko cokolwiek znaleźć. Ja już się też na to nie łapię, więc też lipa. Strasznie o tym rozmyślam i nie wiem co robić? Czy jeszcze pomieszkać, zmienić może pracę na lepiej płatną i spróbować załóżmy za rok. Do domu rodzinnego już raczej nie wrócę, tu gdzie teraz mieszkam też się trochę źle czuje. Nie wiem co robić? Nie wiem czy gdziekolwiek indziej byłoby lepiej, czy znowu by mi nie siadło coś na głowę na bezsensowne rozmyślanie o życiu.

Cały czas mam wrażenie, że moje wybory życiowe są błędne. Dobija mnie też samotność i brak kogoś u boku. Nie wiem jak się pozbyć tego bezsensownego rozmyślania. Dlaczego cały czas w głowie mam tyle myśli? Są czasami okresy kiedy jest okej, ale czasami wejdzie mi coś na głowę i przez tydzień czy dwa czuję się po prostu fatalnie.

#samotnosc #zalesie #depresja #przegryw #feels #psychologia #zycie #gorzkiezale



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2