Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0

- 1
- 0
- 0
Czy tylko u mnie tak ?'
źródło: comment_1643978542686Ta86kOJXP6WWrpWj4a1.jpg
Pobierz
źródło: comment_164397877302njqbZbMw5zknrd1eE8tQ.jpg
PobierzHej! Ktoś rozkminiał jak to jest z L4? Pamiętam że był motyw typu biorąc L4 łącznie z weekendem mniej się "traciło" niż jakby to było chorobowe na powiedzmy wtorek-czwartek.
Przybliży ktoś temat? Trzeba brać CZWARTEK-PONIEDZIAŁEK czy wystarczy że mam L4 od czwartku do piątku i to też mi zaliczy te dni weekendowe?
Z góry dzieki
#pracbaza #l4 #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #zus
źródło: comment_1643976351325gxOWllPYWXA0aCRNobK.jpg
Pobierz#prawo #prawopracy #zus
- 0
9
500 plus w ZUS: szturm rodziców z wnioskami

Prawie pół miliona wniosków do ZUS w spranie świadczenia Rodzina 500 plus na nowy okres świadczeniowy wpłynęło w ciągu pierwszych dwóch dni naboru. Przypomnijmy od 1 lutego można składać wnioski na okres świadczeniowy, który rusza 1 czerwca 2022 ro
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#prawopracy
- 0
Musisz się liczyć z tym, że wtedy mniej dostaniesz z renty.
- 0
Mirki, od wczoraj jestem na izolacji domowej ze względu na pozytywny wynik badania na covid. Prowadzę JDG i podobno przysługuje mi świadczenie chorobowe. Czy muszę wypełnić jakiś wniosek czy to idzie z automatu? Na ZUS PUE mam w profilu informację że mam nałożoną izolację domową do 10.02 ale żadnych innych informacji tam nie ma. Pewnie miał ktoś z Was taką sytuację i wie jak to wygląda, to byłbym wdzięczny
- 0
@bikx: I to trzeba złożyć po zakończeniu izolacji/kwarantanny czy można już teraz?
Zaakceptował: LeVentLeCri
- 0
- 1
3150
Apel pracowników ZUS: Polski Ład powinien zostać wycofany

Polski Ład doprowadza do zubożenia dużej części polskiego społeczeństwa. Powinien w całości zostać wycofany - tak apeluje Związek Zawodowy Pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy ZUS-u napisali list, w którym wyliczają, jak nowe przepisy dodatkowe dotknęły również ich....
z- 162
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Teść od lekarza nie ma zdolności do pracy ze względów zdrowotnych, problem z plecami.
ZUS jednak uznał że nie ma niezdolności do pracy.
Finalnie chłop pewnie zostanie zwolniony. Do emerytury 6lat, przyspieszonej emerytury nie dostał.
Na chłopski rozum, pozostaje szukać pracy ale gdzie jak ani stać godzinami facet nie może ani siedzieć nie wiadomo ile też, bo i w jednym
51
Emerytura uzależniona od liczby dzieci. Nowy rewolucyjny pomysł PiS

Czy to ile mamy dzieci będzie wpływało na wysokość naszej emerytury? W kręgach PiS pojawiają się nowe koncepcje na to, jak poprawić w Polsce demografię. Jednym z nich może być wpływ liczby dzieci n...
z- 37
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 2
- 0
@Hanslik: no nie wiem ja sie rejestrowałem jak się zwalniałem z jednej firmy i zrobiłem sobie 3 miesiące przerwy to baba spojrzała że jestem inżynier robotyki i nawet mi nie zaoferowała nic bo miała same oferty za 2-3k/mies i miałem spokój, potem im tylko mailem dałem znać że sobie znalazłem



















